Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Seriál bez téhle sexy ´mrchy´? Nepadá v úvahu. Jenže v civilu zažila takové ponížení… VIP skandály a aférky

11.08.2020
Seriál bez téhle sexy ´mrchy´? Nepadá v úvahu. Jenže v civilu zažila takové ponížení… VIP skandály a aférky

Foto: FTV Prima a Instagram

Popisek: Aktuálně je to seriálový trhák Slunečná, jímž FTV Prima pobila údajně nesestřelitelnou nováckou Ordinaci. Předtím se Bendová objevila v Rodinných vztazích, Modrém kódu, V.I.P. vraždách, Kameňáku, Doktorce Kellerové, Poldovi, Svatbách v Benátkách a tak dále, a tak podobně

FOTO Alici Bendové se podařilo naskočit do rozjetého vlaku v podobě seriálu Slunečná, který válcuje žebříčky popularity. Léto tak letos tráví odpočinkově, ale i pracovně, rozjetý vlak se přece nesmí zastavit.

„Chodíme i na houby. Nejdřív to vypadalo, že nic moc, ale nakonec něco máme. Byli jsme se s rodinou podívat na Hluboké nad Vltavou. Nebo, podle mého názoru, na jedno z nejkrásnějších míst – Adršpašské skály,“ vyjmenovává herečka. Léto pro ni ale znamená také práci: „Spolu se svým seriálovým manželem Ondrou Kavanem točíme Slunečnou jako o život,“ připomněla.

 

V Adršpachu

 

Se seriálovým manželem

Alice se přitom herečkou ani stát neměla, vystudovala střední uměleckou průmyslovku, specializovala se na nábytek: „Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla tuto práci dělat, a tak si to skutečně užívám. Jediné, k čemu jsem ještě nepřičichla, je divadlo. Jsem trémistka a nedovedu si představit, že bych předstoupila před živé publikum. To je i důvod, proč nemoderuji.“

 

Začínala jako fotomodelka

Alice měla ale pohlednou tvář a dokonalou postavu, a tak se dostala k modelingu, hlavně k focení. Po maturitě prodávala v krejčovském ateliéru, kde si ji všiml fotograf Jadran Šetlík: „Po pěti minutách ve studiu jsem věděla, že to je přesně to, co chci dělat. Neměla jsem strach, cítila jsem se dobře. Začala jsem chodit na castingy a natáčení reklam mě nějakou dobu slušně živilo. Ale pracovala jsem i jako fotomodelka. Jen přehlídky jsem nikdy nedělala, protože nejsem dost vysoká. A upřímně řečeno, ve srovnání s reklamou mi to přišlo finančně nezajímavé.“ 

Odhalení tam patřilo

V roce 1997 se po pár epizodních rolích dostala k postavě Mirjany v divácky velmi úspěšných Báječných letech pod psa. Podmínkou pro roli bylo, že se musela odhalit, což jí rozhodně nevadilo: „Bylo mi nějakých dvaadvacet a neměla jsem skoro žádné herecké zkušenosti. Měla jsem za sebou pár reklam a nějaké epizodní filmové role. Hodila jsem se typově k té roli. To odhalení se do toho filmu hodilo, patřilo tam. Byla jsem šťastná, že tu roli nedostala jiná modelka,“ konstatovala. K natáčení se dostala náhodou: „Při jednom focení se o kousek dál natáčel film a zeptali se mě, jestli bych neměla zájem. Tak jsem se dostala k roli ve filmu Báječná léta pod psa. Začátky byly hrozné a myslela jsem si, že před kamerou umřu,“ povzdechla si.

 

Jedna z jejích prvních seriálových rolí byla ona ´sexy mrcha´ v mimořádně vyvedené minisérii ČT Hop nebo trop 

Role ve filmu jí ale zaručila obrovskou popularitu, takže se brzy ozvali režiséři seriálů. Alice je dodnes velmi oblíbenou seriálovou herečkou, ve filmu ji můžeme vidět spíše příležitostně. Hraje hlavně mrchy a celkem sympaticky ze sebe prostě nic nedělá, uvědomuje si, že není ani tak obsazovaná pro svoje herecké umění, ale spíše pohlednou tvář, skvělou postavu, zkrátka a dobře určitý typ, nicméně jde o herečku velmi oblíbenou. 

Zahýbal jí, i když byla těhotná

Už v roce 2004 se Alice, tehdy ještě Veselá, provdala za hokejistu Václava Bendu, se kterým měla dvě děti, po třinácti letech se manželství rozpadlo. Pro Alici musely být zřejmě jeho poslední roky peklo, její manžel byl totiž chronicky nevěrný, obšťastňoval každou, která se nechala a sex chtěl dokonce i po Alicině sestře.

 

Se sestrou Andreou

„Nejprve jsem nemluvila o rozvodu, ale o odloučení. Ale když jsem se dozvěděla, že jsem byla v devátém měsíci těhotenství a on chodil za jinou do Dolních Břežan, došlo mi, že opravdu nemá žádné zábrany a morálku. Bylo mi to strašně líto. V té době jsem se rozhodla pro rozvod. A tu paní měl i po porodu. Můj manžel nemá žádný morální kodex. Věrnost, tolerance, pozornost, slušnost – to všechno je mu cizí,“ povzdechla si. Nyní má zřejmě klid, už několik let chodí s o dvanáct let mladším Michalem Topolem a o žádných průšvizích se neví.

 

A dcerou Aničkou 

Jaromír Soukup. Televize je mu málo, vydává KNIHU

Podnikateli Jaromírovi Soukupovi nestačí, že moderuje fantastický počet televizních pořadů, velmi rád by obsadil také trh literární. Vydává totiž knihu Takový jsem já (jako kdyby to lidé už nevěděli), ve které je prý 170 stran srozumitelných a fakty podepřených názorů známé osobnosti veřejného života k rozličným tématům, která v současnosti rezonují v české společnosti. Nechybí také názor na pandemii COVIDu a mnohé další.

 

Jaromír Soukup je asi největší samožer, kterého tato republika má

„V knize čerpám ze svých zkušeností vystudovaného právníka a aktivního byznysmena, který vždy usiloval o to, stát na vlastních nohách, ale zároveň nebýt apatický vůči vnějšímu světu. Věřím, že kniha čtenáře dokáže přimět k tomu, aby nad zásadními tématy skutečně přemýšleli. Ať se mnou klidně nesouhlasí. Hlavně ale, ať přemýšlí. Protože přesně to je klíčovým předpokladem k tomu, aby občané nebyli jen prostým příjemcem nařízení shůry,“ říká autor. 

Rostou. Anna Slováčková má pěkného ježka

Anna Slováčková se pochlubila fotkou z dovolené, překvapivě ale není v zahraničí: „Jsem v Brně. Ale je tu krásně, jak kdyby jsme byli někde u moře, prostě Brno je fajn, začínám to tu mít čím dál radši. Jinak mám na fotce konečně ty moje vysněný velký brýle. To se bude zase řídit jedna báseň!“ Šlo pochopitelně o reklamu na jistou optiku, ale Anna ukázala, jak jí rostou vlasy, které měla poničené po chemoterapii. A z úsměvu bylo vidět, že jí je mnohem lépe.

 

Ježka má, zato nemá ponětí, jak se časuje sloveso být 

Prvok, Tečka, Šampon a Karel ve filmu

Natáčí se další zajímavý film. Patrik Hartl je jedním z nejúspěšnějších českých autorů a jeho fanoušci se mohou těšit na to, že se natáčí film podle jeho knihy Prvok, Tečka, Šampon a Karel. Čtveřici kamarádů hrají Martin Hofman, David Švehlík, Hynek Čermák a Martin Pechlát. Jak se už režisér Patrik Hartl svěřil, všechny je uvidíme ve filmu nahé, což je každému, kdo knihu četl, jasné.

 

Spisovatel Hartl objímá ´své´ herce

Režisér si pochvaloval skvělé obsazení, například Karla, kterého hraje Martin Hofman: „Martin Hofmann je už dvacet let mým životním souputníkem. Pracovali jsme spolu na těžkých divadelních rolích a hluboce spolu souzníme. Je fascinující, že na sídlišti v pražských Bohnicích vyrostla taková herecká perla!“ Film má jít do kin na Vánoce.

 

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace