Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

V neděli občas něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Uvěřitelný Lanďák i bez toho řvaní. A Luďan měl být původně kňoura, ale… Co herec a ženy? Tak to už je divočejší. VIP skandály a aférky

21.07.2020
Uvěřitelný Lanďák i bez toho řvaní. A Luďan měl být původně kňoura, ale… Co herec a ženy? Tak to už je divočejší. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook (stejně jako v článku)

Popisek: Martin Hoffman při aktuálním natáčení filmu podle knihy Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel

FOTO, VIDEO Do kin se chystá film Havel, ve kterém hraje Martin Hoffman, podle prvních kritik by měl být prý v roli Pavla Landovského naprosto skvělý. Pochválil ho dokonce i syn tohoto slavného herce Jakub Landovský.

„Vidět tatínka na plátně bez toho, aby to byl on, je velmi zvláštní pocit. Martin Hofmann ale dokázal podle mě něco mimořádného. Byl uvěřitelným Lanďákem i bez řvaní, a vystihl to, co charakterizovalo vztah táty s Havlem, totiž opravdové kamarádství," pochvaloval si. Z ukázek je vidět, že se ´Lanďák´ Martinovi Hofmannovi povedl - po Luďanovi z Mostu jde o jeho další velmi výraznou postavu a určitě ne poslední.

 

 

 

Jde totiž o aktuálně jednoho z našich nejobsazovanějších herců. Martin Hofmann pochází z Českých Budějovic, krátce nato rodina přesídlila do Prahy na sídliště Bohnice. Po maturitě šel na DAMU, kde studoval pod vedením Borise Rösnera: „Byl vzorem, poradcem. A když bylo třeba, tak vás i odvezl domů – tuhle zkušenost s ním měla spousta renomovaných herců, kteří u něj studovali. Nechtěl, aby se v noci potloukali po ulicích, nebo – nedej bože – aby ještě natrefili na nějaký nonstop. Odvezl je domů, ať si jdou bucnout. V tom byl vynikající. Frajer,“ nešetří chválou herec. Po studiu nastoupil do divadla Rokoko, stálé angažmá ale pro jeho divokou duši nebylo to pravé. Velmi často hrál se spolkem Kašpar. Ve filmu se prvně objevil v Hanele, pak v roli dealera Dana v Perníkové věži. Letos se objevuje ve třech filmech, kromě Havla ještě ve filmu podle knihy Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel a ve 3Bobulích.

 

Výraznou roli měl i ve špičkové minisérii Ivana Zachariáše Bez vědomí, natočenou pro HBO (což je na ní sakra vidět). A byl skvělý 

Ulici mu doporučil Rösner

Samostatnou kapitolou jsou seriály. Martin hrál od roku 2005 v Ulici, což mu zaručilo popularitu: „Do Ulice jsem byl nanominovaný s tím, že budu hrát s Hanou Maciuchovou. Proč by se mi to příčilo? Věděl jsem, že tam jde Hana, že mám hrát jejího syna, zavolal jsem panu Rösnerovi, jestli to mám brát. A Boris mi řekl: Vem to. Tak jsem to vzal a nelituju.“

 

Luďan v seriálu Most! To už je bez nadsázky kulťárna, a zaslouženě

Skutečná bomba ale přišla vloni, pochopitelně šlo o seriál Most! Jeho Luďan byl naprosto perfektní a lidé si ho zamilovali: „Luďan měl být původně ukňouraný, povolný a pasivní. Já ale řekl, že by mi osobně vyhovovalo, kdyby byl aktivní, byť špatně – klidně větší slon v porcelánu, aby měl tah na bránu, taková řepa, která to před sebou valí. Říkal jsem si, že když bude ukňouranej, tak nebude tak lidi bavit. Chtěl jsem, aby to byl buldozer,“ svěřil se.

 

Objevil se i v seriálu ČT Redl

Jitce Čvančarové prý zahýbal

Před více jak deseti lety plnil Martin stránky bulváru. Tenkrát totiž chodil s Jitkou Čvančarovou, se kterou se seznámil v divadle Kašpar. Bulvár herce nachytal, jak chodí za prostitutkami, v jistém privátu měl být dokonce váženým hostem, což herec pochopitelně popíral. Vztah s Jitkou Čvančarovou nepřežil, nicméně dnes jsou kamarádi, což se projevilo třeba v seriálu Most!, ve kterém hráli rozvedenou dvojici, což jim šlo skvěle.

 

S Jitkou Čvančarovou spolu napřed chodili, pak hráli - v divadle (na snímku z hry Divadla Ungelt Království boží na zemi) i v televizi, třeba právě v seriálu Most!

Oficiálním důvodem rozvodu bylo také to, že Jitka prý už chtěla rodinu, kdežto Martin se na ni ještě necítil. Své soukromí si Martin následně velmi chránil, takže o žádných dalších přítelkyních se nevědělo. Až před šesti lety prosákla informace, že se oženil, a to s Ruskou Natalií, která rozhodně nebyla chudá nevěsta. Po svém bývalém manželovi totiž měla pěkný balík, Martin Hofmann vyženil také dceru, další dítě se manželům narodilo před pár lety.

 

Jako Cyrano v divadelním spolku Kašpar v Divadle v Celetné

Třetí dítě pro Romana Vojtka

Roman Vojtek čeká další dítě. Matkou je pochopitelně jeho manželka Petra Vojtková: „Jsme vděční za vše krásné, co nás potkalo. Být těhotná je úžasný a nepopsatelný pocit,“ prohlásila. Manželé se dohadují také o tom, zda budou své dítě zveřejňovat na sociálních sítích: „Mám dvě děti, jsou součástí mého života a také mého Instagramu. Myslím, že bych se chtěl i nadále řídit heslem: všeho s mírou,“ říká Roman Vojtek.

 

Snímek by šel z fleku použít na obálku ´červené knihovny´

Už se asi nikdy nedozvíme něco bližšího o tom, proč Roman Vojtek opustil svou první manželku, když čekala jeho druhé dítě. Říkalo se, že dítě nebylo ve skutečnosti Romana, což byla lež, chlapeček jako by hercovi z oka vypadl. Roman prohlásil, že jeho manželství zkrátka a dobře nesplňovalo jeho požadavky, a tak manželku jednoho dne postavil před hotovou věc. Což je opravdu hodně kruté, a tak se na něj všichni dívali jako na zločince. Staré hříchy jsou už ale zapomenuty a miminko Vojtkovým každý přeje. 

Helena Houdová má prý stovky klientů?

Helena Houdová se překřtila na „lásku“ a „umělce“ a tvrdí, že se jí kšeft s esoterikou pěkně rozjel: „Každý den mě moji klienti inspiruji svojí odvahou, zranitelností, otevřeností. Cítím se neskutečně vděčná za možnost držet bezpečný prostor pro každého jednoho z nich. A co je na tom úžasné? Zrcadlí mne samou,“ pochvalovala si a dodala: „Vše se to událo pro MNĚ. Pro pochopení svých darů, poslání, expanze mojí důvěry. Nebyla bych schopna držet stovky svých klientů - mužů a žen - v bezpečném prostoru, kde si mohou dovolit najít cestu zpátky k sobě,“ tvrdí. O stovkách klientů lze silně pochybovat, na druhou stranu něco zřejmě dělat Helena musí, peníze od jejího nevěrného miliardářského exmanžela vyschly, protože ten je ve vězení.

 

Nazdárek. To by nás fakt zajímalo, co si od této ezodámy klienti slibují

Slavní jezdí k moři, jako by se nekoronalilo

Celebrity vyrazily na dovolenou. Letos se pochopitelně žádná daleká exotika konat nemůže, cestuje se hlavně po Evropě. Tak například moderátorka Eva Perkausová se vypravila do Cannes, Taťána Brzobohatá s Ondřejem Brzobohatým na Korčulu, Alice Bendová na Kanáry. Bohužel i oni se setkali s nepřejícnými lidmi, kteří jim cestování nepřejí a cestu za hranice vyčítají kvůli koronavirové epidemii.

 

Taťána Gregor Brzobohatá v Jugošce... 

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace