Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Byl to jeden velký mejdan, přiznala Tereza Ramba. A s každým dalším nový milenec. VIP skandály a aférky

07.07.2020
Byl to jeden velký mejdan, přiznala Tereza Ramba. A s každým dalším nový milenec. VIP skandály a aférky

Foto: Bioscop

Popisek: Tereza Ramba jako Klára ve filmu 3Bobule

Do kin vtrhla letní komedie 3Bobule a sklízí obrovský úspěch. To se dalo ostatně čekat, typicky letní tematika, oblíbení herci a také velmi malá konkurence připravili pro film perfektní podhoubí. V hlavní roli září Tereza Ramba, dříve Voříšková. Bývalé tanečnici z Valášku láska k tanci a pohybovému divadlu zůstala, mezitím se ale stala jednou z našich nejoblíbenějších hereček mladé generace.

„O tom, že budu herečka, jsem dřív neuvažovala, ale odmalička mě hrozně bavilo vystupovat před lidmi,“ svěřila se už před léty. Vidět jsme ji mohli už coby copatou holčičku ve slavném videoklipu kapely Lucie Medvídek, stále ale toužila stát se baletkou. Vše změnil konkurz na film Rafťáci, který pro ni dopadl úspěšně, přinesl jí první filmové zkušenosti a také slavného přítele, začala totiž chodit s Vojtkou Kotkem, který ve filmu také hrál. Tereza šla pochopitelně na konzervatoř, studia ale pověsila na hřebík hned po maturitě.

 

Ramba Korek Vlastníci

S Vojtou Kotkem začala kdysi chodit díky komedii Rafťáci. Sice se dávno rozešli, před kamerou se ale potkávají dál. Naposledy v komedii Jiřího Havelky Vlastníci, v níž si zahráli manžele Zahrádkovy; foto CinemArt

Brzy začala hrát i v televizi, v seriálu televize Nova Místo v životě, kde jí hrála maminku Ivana Chýlková. A slavnou kolegyní se nenechala vyvést z míry. „Ivana mě nešetří, pořádně na mě křičí. Je to adrenalin, ale kdybychom se na sebe nenaštvaly, tak by to nefungovalo. Nic jí nezůstávám dlužná. Je to fajn. Doma jsem něco takového nezažila a teď si to před kamerou můžu zahrát,“ pochvalovala si. Její domov byl prý opravdu velmi liberální, rodiče, tatínek počítačový analytik a maminka pracující v kanceláři, ji do ničeho nikdy nenutili a ani jí herectví nevymlouvali.

 

Ramba Hlaváčová Místo v životě

S Janou Hlaváčovou v seriálu Místo v životě; foto TV Nova

V Bobulích jí zachutnalo víno

Krátce poté natočila Bobule, ze kterých byl obrovský hit. Ostatně natáčení byl jeden velký mejdan a to je z filmu cítit. „Bylo to opravdu hodně milé natáčení. Lidé nás pořád zvali do sklípků, tak jsem se naučila mít ráda víno. Chutnal mi i burčák. Tomáš chtěl, abychom při filmování pili opravdové víno, jenže jak se některé záběry pořád opakovaly, tak jsme prosili o vodu, aby se to vůbec dotočilo. Chtěla bych, aby Bobule lidé vnímali jako příjemné pohlazení, v tom filmu je hodně sluníčka a hodně vína,“ popsala natáčení s režisérem Tomášem Bařinou. I v tomto filmu okouzlila svého filmového partnera, tentokrát Kryštofa Hádka. Tereza šla z role do role, což trvá vlastně dodnes. S Kryštofem se pak ještě setkali o osm let později před kamerou v televizním filmu Hlas pro římského krále, v němž ztvárnili mladého císaře Karla IV. a jeho první manželku Blanku z Valois. Tihle dva se prý nakonec rozešli na Kryštofův popud, ale bůhví, jak to bylo. Tereza hrála pod vedením všech známých režisérů a současně neflákala ani divadlo. Skoro se lze divit, že při tak vytěžující práci měla na nějaké muže vůbec čas.

 

Ramba Hádek 3Bobule

Potřetí do stejné řeky: Klára (Tereza Ramba) a Honza (Kryštof Hádek) jsou ve filmu 3Bobule už manželé, mají dvojčata a stali se majiteli vinařství; foto Bioscop

Z Voříškové Ramba

Na nezájem mužů si Tereza rozhodně nikdy nemohla stěžovat, tím osudovým se nakonec stal tanečník Matyáš Ramba, kterého  si vzala a zakrátko s ním i otěhotněla. Dítě se už narodilo, ale Tereza ho neukazuje a ani neprozradila, jakého pohlaví vlastně je. Do budoucna ale nevyloučila, že se s děťátkem, kterému říká Slunce, ukáže třeba na nějaké veřejné akci. Její nejnovější role bude také maminka. Ve filmu podle populární knihy blogera Dominika Landsmana Deníček moderního fotra ztvární Natašu a jejího partnera Jiří Mádl. Určitě se máme na co těšit.

 

Landsman Mádl Deníček moderního fotra

Autor literární předlohy Dominik Landsman a Jiří Mádl, který ztvární hlavního hrdinu a Terezina partnera v komedii Deníček moderního fotra. V pražských Holešovicích se už točí a premiéra režijního debutu Jiřího Haluzy je naplánovaná na leden 2021; foto Facebook

Big Karlos narazil

Bijec Karlos Vémola má doma problém. Vyrazil si totiž na riviéru do Francie ve společnosti dvou pěkně vyprsených žen. Pro to pochopitelně neměla porozumění jeho partnerka Lela Ceterová, která mu nedávno povila dceru a fotku z Francie okomentovala: „A ty dvě k***y, co s tebou letěly, vás fotí? Proč si s nimi foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku… Hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi, a mně už došla trpělivost. Lhaní už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy,“ připsala Lela k fotce s Vémolovými kamarády. Vémola si klidně rýpnul do své těhotné přítelkyně, napsal jí, že je tlustá. A nedávno zase v pořadu Sedm pádů Honzy Dědka prohlásil, že jeho syn nemůže být gay, přesněji teplý baleťák. Okamžitě by to z něj prý vymlátil. Takhle že se chová otec tří dětí?

 

Vémola

Na Instagramu se Karlos opravdu chlubí fotkami jenom s kámoši, u manželky mu to ale stejně neprošlo; foto Instagram

Festivaly budou

S festivaly to bylo letos pěkně nahnuté. O všechny velké a tradiční jsme přišli, naštěstí se koná řada menších a lokálních. Jako například Summer Aréna, která se bude konat po všech možných městech v České republice. Zahrají Kabát, Lucie, Daniel Landa, Chinaski, V. Dyka & B-Side Band, Čechomor, Anna K. nebo Wanastowi vjecy, a to v  Jihlavě, Brně, Ostravě, Plzni, Praze a Liberci.

 

Kabát

Festival Summer Aréna 2020 je opravdu unikát. Během jediného měsíce se totiž podařilo domluvit v jednotlivých městech atraktivní místa, kde se dá vybudovat na přechodnou dobu kulturní areál, který je navržen nejen velkoryse, ale splňuje i všechna aktuální nařízení. Vyrazí na něj i Kabáti, poprvé zahrají 25. července od 20:00 v Jihlavě;  foto summer-arena.cz

Hrát se bude také muzikál Děti ráje. Kromě dobré muziky byste se měli i perfektně najíst, a to ve speciálních restauracích: „Je připraveno nadstandardní vybavení a servis, které neodpovídají běžným zvyklostem. Naší snahou je, aby to byl nejen kulturní zážitek, ale také gastronomický. Máme dostatečnou kapacitu stanů, kde mohou návštěvníci daného koncertu, i v případě nepřízně počasí, v klidu a pohodlí strávit čas před a po koncertě,“ uvedl pořadatel Radek Havlíček. Začíná se 22. 7. v Jihlavě vystoupením skupiny Čechomor a končí kapela Kabát 19. 9. v Liberci.

 

Děti ráje

Fanoušci muzikálů se mohou těšit na Děti ráje. Muzikál Sagvana Tofiho, oceněný cenou Thálie, se odehrává v druhé polovině 80. let, a poté v současnosti. První polovina se točí okolo diskotékové euforie, která byla tehdy na vrcholu a vládly jí hity Michala Davida, z nichž je celé představení poskládáno; foto Kristýna Junková / KIK

Jitka ve Varech

Normálně bychom měli po Filmovém festivalu Karlovy Vary, letos jsme se museli spokojit s velmi okleštěnou formou, přehlídkou TADY VARY ve vašem kině, kterou připravil festivalový organizační tým. Ujít si ji nenechala ani herečka Jitka Schneiderová, která se na ní setkala se svým oblíbeným režisérem Davidem Ondříčkem, jenž ji obsadil do role Hanky v Samotářích. Na ty se mimochodem můžete vypravit znovu do kina: „Tahle setkání mám tak ráda! S Davidem Ondříčkem jsme si povídali nejen o Samotářích, kteří jdou znovu do kin…,“ pochlubila se Jitka.

 

Schneiderová Ondříček

 Jitka Schneiderová se svým nejmilejším 'rejžou' Davidem Ondříčkem; foto Facebook

 

Michaela Špačková

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace