Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Sex s Taclíkem jí očividně nebavil. Anna Polívková, její ´bolkovský´ nos, plastika a lásky. VIP skandály a aférky

30.06.2020
Sex s Taclíkem jí očividně nebavil. Anna Polívková, její ´bolkovský´ nos, plastika a lásky. VIP skandály a aférky

Foto: ACCEDO Czech Republic Communications (stejně jako všechny snímky, týkající se klipu)

Popisek: Anna Polívková v zákulisí při natáčení klipu, inspirujícího k pěstounské péči

FOTO, VIDEO Jedenačtyřicetiletá výrazná herečka Anna Polívková je sice bezdětná, přes to se rozhodla podpořit zájem o pěstounství tím, že si nedávno zahrála v propagačním spotu. Ten se snaží přesvědčit, že jsou i jiné cesty k dítěti než ta klasická, tedy sex, kdyby to snad někdo nepochopil.

V klipu se objevují také manželé Klusovi, Marek Taclík, Halka Třešňáková, Hana Vágnerová, Petra Nesvačilová a právě Anna Polívková, která zde hraje znuděnou milenku, již sex upřímně nudí, konec konců, podívejte se.


Anna ale zřejmě na pěstounství, ani na vlastní děti nepomýšlí. Hraní ji uspokojuje víc než dost. Ale mohla snad Anna Polívková být něčím jiným než herečkou? Její maminka byla herečka Evelyna Steimarová, babička Jiřina Steimarová hvězdou prvorepublikových filmů, strýcem herec Jiří Kodet, prapradědečkem slavný herec a principál Vendelín Budil a tím ve výčtu jejích hereckých předků rozhodně nekončíme. A pochopitelně, tatínkem mim a herec Bolek Polívka. Anna šla tedy studovat konzervatoř, táhlo ji to ale vždy k pohybovému divadlu, a vydala se na studia do Paříže, kde navštěvovala Mezinárodní školu pohybového divadla Jacquese Lecoqa: „Já vlastně vždycky říkám, že o sobě nemůžu říct ani to, že jsem zpěvačka, ani to, že jsem tanečnice, ale že jsem prostě herečka, která si na zpěvačku a na tanečnici občas hraje,“ říká dnes o tom, že se pohybuje často na rozhraní tance a činohry.

 

Sex je nuda?

Ironie a sarkasmus účastnice zájezdu

Před kamerou se prvně ukázala v Návratu idiota, hraje zde dívku z tanečních. Nešlo o hlavní roli, ale každý si ji zcela jistě zapamatoval, tak výrazná byla. Nicméně to, jakou obrovskou popularitu získá, asi hned tak někdo netipoval. O pět let později se ukázala v Boleru i se svou maminkou, ten skutečný průlom přišel s Účastníky zájezdu. Anna zde se naprosto perfektně a s obrovským nadhledem zhostila role Jolany, která miluje sarkasmus a sžíravou ironii. Anna se neváhala ve filmu klidně shodit a prokázala svůj neobyčejný smysl pro humor, který se bohužel u hereček příliš nevyskytuje - komiček máme opravdu jako šafránu. Anna Polívková ve filmu hraje dívku, která příliš velkým sebevědomím kvůli vzhledu neoplývá.

 

Účastníci zájezdu. Ne mnoho vieweghovských filmů se tak povedlo, tento měl navíc výborný casting

Na herečce je neuvěřitelně sympatické, že skutečně na vzhledu tolik nestaví a že se například rozhodla, že si nenechá operovat svůj typický nos: „Můj nos? V jednu chvíli jsem ho trochu řešila a byla jsem dokonce i celkem připravená na plastickou operaci. Ve finále jsem ale moc ráda, že jsem to neudělala. Neberu to ale nikomu, když má někdo velký mindrák. Ať na operaci klidně jde, pokud se skutečně trápí,“ poradila.

 

Velký nos velkého ducha značí. Anna udělala dobře, na rozdíl třeba od Jennifer Grey, která si svůj rozkošný raťafák z Hříšného tance nechala upravit a... její kariéra prakticky skončila

Hudebník, tanečník, filmař

Ve filmech si zahrála několik opuštěných žen, jednou také matku, tou se ale zatím nestala. Sama tvrdí, že je jí soukromí nadevše a že si kvůli tomu například nepořídila Instagram. Její vztahy jsou ale celkem zmapované.

 

Ve filmu Po čem muži touží

Před více než deseti lety randila s hudebníkem Jakubem Xavierem Baro, se kterým vystupovala i v divadle. V roce 2013 se zúčastnila soutěže StarDance, kterou s tanečním partnerem Michalem Krutišem dokonce vyhrála. Anna byla v té době rok volná a s Michalem, který je o deset let mladší, začala randit. O Michalovi se spekulovalo, že je otcem dcery zpěvačky Terezy Černochové. K tomu se oficiálně nikdo nevyjádřil, ale média nachytala Michala, Annu a malou Lauru na společné procházce. Chodit spolu měli začít právě tehdy, když byla Černochová těhotná…

 

Ve StarDance se zamilovala...

S Michalem se Anna rozešla vloni, sáhla po ještě mladším partnerovi, finalistovi Muže roku a absolventovi FAMU Jiřím Matouškovi. Zvláštní bylo, že se účastnil také soutěže pro gaye a nafotil akty. Jak je to právě teď, těžko říci. Anna přiznala, že po dětech příliš neprahne: „Nechci to rozhodovat za osud, ale je pravda, že mám malé sourozence a mám dva malé synovce. A docela to funguje proti tikání biologických hodin. Být sestra nebo teta je ale výborná role. Protože oni mě zbožňují, já je nemusím vychovávat a rozdivočelé je vždycky vrátím rodičům a jdu si na večírek.“ 

Herci ze Slunečné pomáhali

Seriál Slunečná se už začal natáčet, herci se ale neohroženě vrhají do pomoci bližním. Lucie Benešová, Roman Tomeš a Alice Bendová se rozhodli pomoci matkám samoživitelkám v azylovém domě, kterým dovezli zásoby z diskontního řetězce.

 

Lucie Benešová a Alice Bendová

„Když vidím, že je potřeba pomoct, tak neváhám. A co si budeme povídat, člověku dělá dobře, když může pomoci. Už jsem se několikrát účastnila takovýchto projektů. Potravinové banky jsou naprosto úžasná věc, člověk nikdy neví, do jaké situace se dostane a kdy to bude potřebovat sám, tak je dobře, že existují,“ připomněla Alice Bendová, která je rozvedená a sama pocítila, jak tvrdý úděl mají matky samoživitelky. 

Čech obelstil světové kouzelníky

Češi jsou lišky mazané. Prokázal to Ondřej Pšenička, který zvítězil v nejznámější americké kouzelnické show Penn &Teller: Fool Us, ve které se slavní mágové snaží přijít na to, jak které kouzlo funguje. Ondřej Pšenička se v show, kterou uvádí slavná herečka Alyson Hannigan (hrála třeba v Jak jsem poznal vaši matku), objevil třikrát a pokaždé slavné kouzelníky přelstil, což se zatím nikomu nepodařilo.

 

Ondřej Pšenička je dnes v Americe domácí, vystudoval zde a zůstal i coby kouzelnický profík

3Bobule? Tereza Ramba byla nejprve proti

Do kin vtrhla další česká komedie, a to očekávané 3Bobule. Vinařská komedie se neobešla bez ústřední dvojice, Terezy Ramba, dříve Voříškové, a Kryštofa Hádka. Tereza natáčela těhotná, původně ale svou účast zvažovala: „Na první schůzce jsem byla vyloženě proti. Pak jsem si ale přečetla scénář Matěje Podzimka, který stojí například za Metanolem nebo Duklou 61, a vyrazilo mi to dech. Myslím, že je to obrovský talent na poli scenáristiky, a tak jsem se nakonec rozhodla to vzít,“ prohlásila herečka.

 

I přes těhotenství si prý natáčení užila: „Všichni se o mě krásně starali. Jsem zvyklá sice točit s míň kilama, ale stálo to za to.” Na natáčení se těšil i Kryštof Hádek: „Těšil jsem se na návrat. Sám jsem často zvědavý, co s filmovými hrdiny udělá v různých pokračováních věk. Minimálně se tedy můžete podívat, jak jsme pěkně zestárli.” Jediná, která ´nezestárla´, je právě Tereza

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace