Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Milování. Ale s kým, s chlapem, nebo se ženou? Dělej to, co je krutý, sdělila Lucie Vondráčková. Ehm? VIP skandály a aférky

23.06.2020
Milování. Ale s kým, s chlapem, nebo se ženou? Dělej to, co je krutý, sdělila Lucie Vondráčková. Ehm? VIP skandály a aférky

Foto: Petr Mráček (stejně jako všechny snímky zpěvačky) a Facebook

Popisek: Lucie Vondráčková vypustila interesantní klip, který, kdybychom text (její maminky Hany Sorossové) brali doslova... No, raději ne

FOTO, VIDEO Lucka Vondráčková v době karantény nelenila a připravovala natáčení nového videoklipu ke skladbě Milování. Znamená to snad, že si našla po rozchodu s hokejistou Tomášem Plekancem nového přítele? Zajímavé výklady v tomto směru přináší nový klip, plný efektů a… No, podívejte se sami.

Na klipu spolupracovala opět s režisérkou Terezou Hirsch, které hrála fotografku v krátkometrážním filmu Beyond Her Lens: „S Terezou jsme pracovaly již na druhém projektu. Je kreativní a má skvělé nápady. Takže jsem jí v případě Milování nechala naprosto volnou ruku. A byla to jízda! Velmi barevná jízda!“ Klip je totiž plný UV efektů, barev, Lucie má originálně nalíčený obličej, což prý trvalo pět hodin.

 

Světélkující Lucii líčili pět hodin...

Není to ale tak dlouho, co známá ´vzorňačka´ Lucie Vondráčková plnila titulní strany bulváru. To už ale nyní neplatí, o jejím soukromí se toho opět dozvídáme velmi málo. Slyšet je o ní jen v souvislosti s prací, naposledy s novým videoklipem.

 

 

 

Nechtěla se ještě usadit

Jejím prvním přítelem, o kterém se psalo, byl herec Michal Dlouhý. S o 11 let starším hercem vydržela tři roky, rozešli se prý kvůli tomu, že Lucie toužila hrát a zpívat a Michal se chtěl už stát tatínkem. Dodnes spolu vycházejí velmi dobře, klidně spolu i hrají: „V dobrém jsme se domluvili, že bude lepší, když se rozejdeme. Já bych ji brzdil, a zároveň se trápil, že si nemůžeme budovat hnízdečko,“ tvrdil o pár let později Michal Dlouhý. „V určitých mezích zůstáváme přáteli i nadále, a to i z toho důvodu, že spolu hrajeme v Divadle Rokoko v několika inscenacích a není dost dobře možné osobní vztahy zatahovat do pracovních," konstatovala Lucie Vondráčková. Lucie prý byla na konci vztahu viděna, jak se líbá s Richardem Krajčem, ale ani to dobré vztahy nenarušilo. Michal Dlouhý jí totiž neochvějně věřil.

 

Lucie bývala proslulá vzorňačka. Nepařila, vystudovala VŠ, na což je náležitě pyšná, její vztahy bývaly nekonfliktní. Tedy až do Plekance

Éra sportovců a Tomášů

Krátký románek prý prožila s fotbalistou Tomášem Ulfajušim, ten ale ani jeden vlastně nepotvrdili. Lucie prý za ním přiletěla třeba do Barcelony nebo do Florencie, vztah z toho ale nebyl. Jeho následovníkem byl opět sportovec, tentokrát krasobruslař Tomáš Verner, se kterým už chodila Lucie zcela veřejně. O Tomášovi hovořila Lucie v superlativech, šlo prý o inspirativní osobnost. I s ním se ale po pár měsících rozešla, slavný pár tvrdil, že kvůli nedostatku času. Následoval její osudový muž a sportovec do třetice, Tomáš Plekanec. Seznámili se na akci, kde zpívala. Brzo se brali a narodili se jim dva synové. Lucie žila s Tomášem v Kanadě, kde hrál, a nereptala ani kvůli třicetistupňovým mrazům. Vše vypadalo zalité sluncem, takže zpráva o tom, že se rozvádějí byla jako blesk z čistého nebe. A šokem bylo také rozvodové peklo. Lucie se totiž rozváděla dlouho, bolavě a draze.

 

Lucie je konzervativní. Takřka všechny písně, i Milování, píše tatínek Jiří Vondráček, textuje maminka, fotí pan Mráček...

Rozvodová válka

Důvod? Hovořilo se například o tom, že Tomáš zjistil ze záběrů bezpečnostní kamery, že za Lucií chodí herec Matěj Hádek. Oba se ale dušovali, že šlo jen o práci na klipu. Manželé se rozváděli dva roky, právní moci nabyl rozvod právě nyní. Mezi Lucií a Tomášem se od začátku rozhořela skutečná válka. Tomáš se dal, ještě před rozvodem / rozchodem, dohromady s tenistkou Lucií Šafářovou, což Lucie nemohla překousnout. Zpěvačka se chtěla rozvádět v Kanadě, očekávala, že jí zde soud přiřkne více peněz, navíc se jí zde zalíbilo a chtěla tu prý s kluky zůstat. Což se zas samozřejmě nelíbilo Tomášovi, který mezitím přesídlil do Česka a skončil s aktivním hokejem. Skousnout nemohl ani Lucčiny požadavky ohledně majetkového vyrovnání. Ačkoliv Lucie podepsala předmanželskou smlouvu, požadovala údajně několik desítek milionů a astronomické výživné. Jak konkrétně vše vyřešili, není známo. S prázdnou určitě neodešla. Obdržela například byt, který prý prodala za 28 milionů. Ačkoliv ji bulvár dával po rozchodu s Plekancem dohromady s různými muži, Lucie nepřiznala doposud ani jednoho. Oficiální stanovisko zní, že se stará o kluky, zpívá, a to jí zcela stačí ke štěstí.

 

Co chce klipem Lucie říci? Že už má chlapů dost, viz snímek? Anebo je jen provokativní, aby přilákal publikum?

Který kout středních Čech miluje Vašek Noid Bárta?

Středočeská centrála cestovního ruchu se snaží podpořit tuzemskou turistiku, zlanařit se jí podařilo také Václava Noida Bártu. Ten prozradil své tipy na výlety po středních Čechách. A kam tedy nejraději zavítá? „Miluju Kutnou Horu, myslím, že by ji měl každý alespoň jednou za život navštívit. Je to nesmírně krásné město plné památek.“ A kam ještě chodí zpěvák s oblibou? „Moc rád se procházím po březích řeky Sázavy, ale úžasných středočeských koutů je samozřejmě mnohem víc, napadá mě ještě vyhlídka Máj a soutok Sázavy s Vltavou u Davle,“ prozrazuje své tipy hudebník.

 

Z Noidova Facebooku, kde poznamenal, že jde o charitativní focení 

 

 A výsledná pohlednice

Ivana Korolová se stala maminkou

Celebrity rodí jak na běžícím páse, aktuálně se maminkou stala herečka a zpěvačka Ivana Korolová. Holčička Amélie se jí narodila před pár dny a herečka nemá myšlenky na nic jiného: „Jakmile se ta vesmírná horská dráha trochu zpomalí, budu tu s vámi zase víc… Teď je to úchvatná, náročná jízda, kde je místo jen pro Amélinku!“ píše nadšeně. To, že se miminko narodilo, svěřila fanouškům až po pěti dnech. Návrat na pódia plánuje už na konci července, chtěli by už začít hrát v Noci na Karlštejně. Tatínkem dítěte je bubeník Jiří Veselý, brali se před třemi lety, spolu jsou ale už sedm let.

 

Tři tlapky - táta, máma, Amálie 

Legendy bluegrassu vydávají další album

V karanténě nelenil ani Robert Křesťan a Druhá tráva. Ti totiž natáčejí další album, a to s hvězdným producentem, který pracoval i na albu Róisín Murphy nebo Jany Kirschner. „Na psaní textů jsem měl potřebný klid i prostor a celý projekt probíhá v uvolněné a pohodové atmosféře,“ říká zpěvák kapely Robert Křesťan.

 

Robert Křesťan, foto Facebook / Pepa Malina

To, že kapela natočila další album, má ´na svědomí´ další umělec: „Myšlenka na album se rodila postupně, ale jedním z impulsů, který ucelil výslednou podobu alba byl Michal Pavlíček, který s námi pravidelně hostuje,“ prohlásil David Němeček, manažer kapely. Kapela se stejně jako celá řada dalších během karantény pustila do koncertování online, a to konkrétně do projektu High Lite Basement, který slibuje skutečně vysokou úroveň streamu díky použití indoor a outdoor scény a speciálnímu 3D zvuku.   

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace