Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Já byla praštěná, naivní holčička, on blázen, prozradila herečka o Pavlu Liškovi. A její táta… VIP skandály a aférky

16.06.2020
Já byla praštěná, naivní holčička, on blázen, prozradila herečka o Pavlu Liškovi. A její táta… VIP skandály a aférky

Foto: Facebook (stejně jako v článku)

Popisek: Kristýna Boková ve filmu Bourák Ondřeje Trojana

FOTO, VIDEO Ve filmu Bourák hraje hlavní úlohu manželky Ivana Trojana osmatřicetiletá Kristýna Boková. Režisér Ondřej Trojan ji dokonce tak moc chtěl, že kvůli ní udělal úpravy ve scénáři. My se mu nedivíme, Kristýna je velmi charismatická. Vzpomene si ještě někdo, že původně nebyla herečkou, ale tanečnicí?

Ve filmu Kristýna také tančí, jde hlavně o rokec. Ten kupodivu vystudovaná tanečnice neumí: „Tenhle rokenrolový styl jsem nikdy netancovala, já neumím ani společenské tance. Ale Marek se o nás moc hezky staral. Každou další zkouškou bylo vidět, jak se oba posouváme, a Ivan, i když tvrdí, že není talentovaný, je obří dříč a tím všechno umí dohnat. I když já si myslím, že Ivan talent má, jen se vymlouvá, aby nikde moc nemusel tancovat,“ prozradila na kolegu s tím, že choreografii připravoval Marek Zelinka, známý ze StarDance.

 

Ve filmu Bourák hraje manželku Ivana Trojana

Ve filmu Ondřeje Trojana nehraje prvně, účinkovala i v Občanském průkazu: „Když mě osloví Ondřej Trojan, tak mě vždycky i osloví role, kterou mi nabízí. Je to prostě záruka nabídky postavy, která je zase jiná a pro kterou v sobě budu muset najít něco nového. Markéta je maminka dospívající holky a pojmout ji tak, aby byla věrohodná, byla pro mě ze začátku velká neznámá. Hodně jsme o roli s Ondřejem mluvili a hledali cesty k tomu, jak mít Markétku pravdivou, a na závěr jsme došli k tomu, že být maminkou má velkou škálu různých rovin a tím pádem držet tu postavu v jedné lince by byla hloupost. Tak jsme jí dali svobodu, a to se pro Markétu ukázalo jako to pravé.“

 

Ondřej Trojan ji obsadil již do Občanského průkazu, který se odehrává v době normalizace

Do školy ji vedli policajti

Kristýna je dcerou disidenta Johna Boka, takže se již v dětství běžně stýkala třeba s Václavem Havlem nebo Martinem Jirousem: „U nás bylo pořád plno, to rodiče pořád něco řešili, já je moc nevnímala. Spíš to pro mě bylo dobrodružství, když táta utíkal po střechách, pro mě byl hrdina. Sice byly chvíle, kdy jsem se v noci probudila, brečela a máma mě utěšovala, protože táta byl ve vazbě. Byla jsem na něj fixovaná a najednou mi tam chyběl. Nebo jiná situace, kdy mě vedl do školy a policajti, teda fízlové, ho chytili a chtěli odvést.“

 

Kristýnin tatínek, John Bok, s její mladší sestrou Jenůfkou, která je také herečka

Studovat šla na konzervatoř, ale tu nedokončila: „Všichni říkali, že toho budu litovat, ale zatím se mi to neděje. Kdybych neodešla, nejela bych do New Yorku. Tím městem doteď dýchám, i když jsem tam byla přes 11. září a zažila ten strašlivý zlom.“ Kristýna studovala třeba u slavného japonského tanečníka Mina Tanaky, který několikrát vystoupil i u nás. První činoherní příležitost jí ale dal Jan Hřebejk, jednak na divadle ale také ve filmu Horem pádem, další roli dostala od Jiřího Menzela v Obsluhoval jsem anglického krále. A první ´hauptku´, hlavní roli dostala ve filmu Martin a Venuše. Začala hrát také v seriálech, letos by se měla objevit nejen v Bourákovi, ale také ve filmu podle knihy od Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

 

V dalším Trojanově filmu Toman - Kristýna je prostě jeho dvorní herečka 

Čeká třetí dítě

Pozornost poutá také její soukromý život. Poprvé se vdávala velmi mladá, na louce si vzala herce Pavla Lišku a ve dvaadvaceti mu porodila syna Šimona, který byl sice plánovaný, ale přesto ji těhotenství prý zaskočilo. Jednoduché nebylo, musela prakticky celou dobu ležet. Manželství vydrželo jedenáct let: „Náš vztah vypadal jako jedna velká pohádka. Potkali jsme se, zamilovali, měli dítě. Já byla praštěná, naivní holčička, on blázen. A dva blázni dohromady, to prostě nejde. Neumíme spolu žít, jsme moc rozdílní," vysvětlila důvod rozvodu.

 

V Bourákovi hraje mámu patnáctileté dcery

Zatímco Pavel Liška skončil u Báry Polákové (která tedy také moc ´normálně´ nepůsobí 😊), Kristýna si brzy našla nového partnera, Lukase, jenž je napůl Řek (již se vzali, takže Kristýna je celým příjmením Katakalidu Boková), se kterým měla brzo dceru Annu Sofii: „Poprvé jsem otěhotněla ve třiadvaceti a přiznám, že to chtěl víc Pavel, který si přál miminko jako první. U druhého dítěte už to bylo jinak, to jsem chtěla strašně… Taky Šimon si přál sourozence,“ vysvětlila. Nyní je Kristýna těhotná potřetí: „Já bych si hlavně přála, aby se mi do třetice narodilo dítě, které hodně jí a hodně spí. To jsem zatím nezažila!“ 

Berenika Kohoutová se vrhá na režii

Berenika je herečka a zpěvačka a nově objevila i kouzlo režírování, a to v novém klipu společné písně s youtuberkou Naty Hrychovou: „Děsně mě to bavilo. A myslím, že by mě to bavilo ještě víc, kdybych v klipu i nehrála a mohla se tím pádem plně soustředit jen na režírování,“ komentuje svůj první režisérský počin Kohoutová. Skladba se jmenuje Holky sobě a klip je hravý a hodně, hodně holčičí, podívejte se sami.

 

 

Leoš Mareš slaví pět let s druhou Monikou

Je to právě pět let, co se Leoš Mareš seznámil na svatbě módního stylisty Filipa Vaňka se svou současnou ženou Monikou Koblížkovou. Ta tehdy pracovala jako módní redaktorka. Svou šanci ale popadla pořádně za pačesy, z časopisu odešla a začala si vydělávat naplno svým Instagramem. Dnes je Monika považovaná za módní ikonu a o tom, že by s Leošem měli nějaké problémy, se prostě neví. Bývalý bouřlivák, který se dokázal třeba s Petrou Faltýnovou scházet a rozcházet padesátkrát do roka, vedle Moniky II (jeho první žena se jmenovala také Monika a znali se z rádia) neuvěřitelně zkrotl a seká latinu.

 

Monika číslo dvě to na rozdíl od Moniky první s Leošem zřejmě ´umí´

Hanychová vyrazila k moři, což nevyvolalo pozitivní ohlasy

Pozvolna se začíná i cestovat. Jako první otevřelo své brány Chorvatsko, kam se vypravila jednak Patricie Pagáčová, dále pak Agáta Hanychová, která to na sociální síti od některých fanoušků tak schytala, že si dokonce musela povzdychnout: „Tady se to rozhejtovalo;) a víte co...konečně, už jsem si myslela, že mě má každý rad,“ podotkla. Mrzet ji ale nic nemusí. Její Instagram se jen hemží byznysovými partnerstvími… na šaty, na kojenecké mléko, na kabelky, takže je jistě dostatečně výdělečný a těch pár remcalů jistě přežije, hlavně že se penízky sypou.

 

Agáta u moře... Zatím ještě si drží pozici rodinné krasavy, ale dorůstající Kordulka jí dle nás brzy shodí z piedestalu

Tatabojs plánují velký koncert

Opravdu velké akce ještě nejsou povoleny, takže plánování je extrémně obtížné. Vláda totiž stále nesdělila nějaký alespoň přibližný harmonogram. Kapela Tatabojs přišla s termínem svého koncertu v O2 Aréně, který se bude konat až v březnu příštího roku: „Plánování koncertu vypadá v současné době trochu jako sci-fi. Ale doufám, že se to brzy změní! Ostatně i spousta námětů z knih Julese Vernea se dočkala reálné podoby,“ říká Mardoša.

 

´Tatáči´ na snímku Salima Issy

Na koncertě by se mělo křtít nové album kapely: „Jako velmi důležitá se začíná jevit číslovka deset, která nám přijde jako pomyslná červená přerušovaná nitka. Krom toho, že to bude naše desáté řadové album, to nyní vypadá, že bude mít deset písniček plus jedno outro. Album zároveň vyjde na konci druhé dekády a následné turné stavíme tak, aby mělo deset zastávek plus závěrečný koncert v O2 Universum, takže desítka tam přirozeně figuruje ve více úrovních,“ prozradil Milan Cais. Jako první je venku singl Zvony: „Jako první jsme chtěli pustit ven spíš hybnější tanečnější písničku, která může pro někoho znít možná trochu překvapivě, ale pořád máme pocit, že to jsou Tata Bojs,“ prohlásil Milan Cais. 

 

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace