Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Když se opije, dělá v baru stojky a fotí se polonahá. Proč Berenika Kohoutová krmí bulvár? VIP skandály a aférky

26.05.2020
Když se opije, dělá v baru stojky a fotí se polonahá. Proč Berenika Kohoutová krmí bulvár? VIP skandály a aférky

Foto: Alsa z. s. a archiv Bereniky Kohoutové

Popisek: Berenika Kohoutová před objektivem fotografky Alžběty Jungrové. Pracují na čtvrtém kalendáři spolku ALSA, který jako jediný pomáhá nemocným s chorobou ALS

FOTO, VIDEO Berenika Kohoutová naskočila do pracovního procesu dost rychle. I se čtyřměsíční dcerou Lolou vyrazila na focení, které bylo ale pro dobrou věc, pro spolek ALSA, který pomáhá pečovat o pacienty s ALS. Jak zvládá péči o dítě a ještě karanténu? A proč tvrdila, že své tělo (s dvěma vibrátory – vedle na posteli, abyste si zase nemysleli bůhvíco) na Instagramu sdílet klidně bude, ale až bude mít miminko, neukáže ho? Přičemž nyní je její Instagram plný miminka Loly… Sliby chyby?

Spíš to má tak trochu po mamince, spisovatelce Ireně Obermannové. Ta také, když chodila svého času s ženatým Václavem Havlem, říkala mu, ´napíšu o tobě knihu´, prezident jí ale buď tak úplně nevěřil, nebo to nebral dost vážně. Když kniha vyšla, cítil se zřejmě zrazený – a to byl předem varován. Stejně jako Irena Obermannová (otcem Bereniky je známý hudebník Dan Kohout), i Berenika je zřejmě extrovert, kterému tajuplná záhadnost a tajnosnubná mysterióznost nic neříká; spíše jde se vším hned na krám. Což vysloveně těší bulvár, má co psát. My se ale vrátíme k solidním faktům.

 

Berenika s maminkou. Jedno mají společné, takřka nestárnou. Foto Instagram

Lolu bere s sebou

Berenika je celkem aktivní mamka: „Časová organizace je o něco těžší, ale nesmím nad tím vůbec přemýšlet, protože to bych nemohla nikam. Zkrátka vše naházím do auta, Lolu zapnu do sedačky a doufám, že se v cílové destinaci probudí v dobrém rozmaru,“ přiznala během charitativního focení. Karanténu prý využila také prakticky: „Skoro se stydím přiznat, jak mi karanténa přišla vhod. Před nouzovým stavem jsme se stihli i přestěhovat, takže vše dopadlo pozitivně. Nové bydlení je splněný sen. Dům, zahrada, les, Praha v nedohlednu a přece blízko. Unikla mi nějaká práce, ale vzhledem k tomu, že Lola byla ještě úplně malinká, ani mi to tolik nevadilo,“ přiznala.

 

I na focení pro ALSu (společnost, která pečuje o pacienty s dosud neléčitelnou amyotrofickou laterární sklerózou) dorazila s Lolou

Pár akcí už stihla obrazit, hlídání řešit prý nemusí: „Už se moc těším. Pár pracovních akcí už jsem stihla od té doby, co je Lola na světě. Musím říct, že je to osvěžující. Navíc se o ní nemusím bát, Kryštof mě perfektně zastane ve všem. Kdyby měl čím, tak jí i nakojí,“ vysvětlila.

 

Mamka i mimčo v růžových barvách :-)

Dodnes vzpomínaná role

Berenika je dost všestranná. Zpívala ve sboru, po gymnáziu šla tedy na konzervatoř, hrála ale už od dětství. Jako malá se objevila v Soukromých pastech, kde hrála zneužívanou dceru Miroslava Etzlera: „Je to hrozné, ale bohužel si opravdu pokaždé vzpomenu, jak mě v Tatínkově holčičce v cyklu Soukromé pasti coby můj otec musel osahávat (smích). Ale byl skvělý. Myslím, že z toho má dodnes chudák větší trauma než já,“ vzpomínala.

 

Tatínkova holčička, foto TV Nova

Díky ´Stojkám´ ji lidé začali brát více jako zpěvačku

Její kariéra je docela bohatá, hrála také v pohádce Tři srdce, v televizním filmu podle Škvoreckého Rytmus v patách, ale také v Ordinaci, v Modrém kódu, účinkovala i v pořadu Tvoje tvář má známý hlas: „Čekala jsem, že to bude zábavné, ale přineslo mi to hrozně moc věcí. I díky tomu chci vydat cédéčko. Těším se, že mě lidé začnou vnímat více jako zpěvačku než jako herečku. Samozřejmě nejvíc mi soutěž pomohla s publicitou.“ A Berenika coby zpěvačka skutečně prorazila. Přišla totiž spolupráce s Jiřím Burianem a hit Dělám stojky, které popisují skutečnost, Berenika prý opravdu dělala po požití alkoholu (někdy i bez, extrovertka až exhibicionistka, vzpomínáte?) v baru stojky.

 

Při focení...

Trpký rozvod, který oplakala

Její soukromý život neměl jen stoupající trajektorii. Berenika se totiž provdala za Pavla Čecháka, bývalého manžela Taťány Vilhelmové, o šestnáct let staršího, se dvěma dětmi. Byl to bohužel omyl, Pavel se s ní krátce po svatbě rozešel: „Ublížilo mi to hodně. Mrzí mě to, ale ta situace, že mi brzy bude 27 a mám před sebou prakticky celý život, je v pohodě. Nemám na starost děti, které nejsou moje. Chodili jsme spolu ještě dlouho před svatbou, šest let celkem. Klukům bylo tři a pět let. V budoucnu budu mít jen svoje děti, což je asi správně,“ prohlásila. A to se jí také podařilo, rok po rozvodu stihla otěhotnět, dcera Lola se narodila před pár měsíci.

 

Berenika se nestydí. Foto Instagram

S kým žije teď?

S reklamním textařem Kryštofem Kubínem,  s nímž se blíže seznámila na Facebooku: „Máme hodně společných známých a on mi napsal na facebooku. Neodpovídala jsem mu hned, ale pak jsem se s ním dala do řeči, asi měsíc jsme si dopisovali, následně jsme si domluvili rande a od té doby spolu bydlíme,“ prozradila Blesku s tím, že to bylo opravdu hodně rychlé. „Přišel ke mně, přespal, pak jsme se společně přestěhovali. A teď už spolu žijeme asi rok,“ dodala tehdy. No a nyní spolu mají již i sviště… „S odstupem si myslím, že je lepší, když jsou lidi podobně staří,“ okomentovala svého nového partnera.

 

Šťastná rodinka

Arichteva končí ve Slunečné, kvůli těhotenství

Herečka Veronika Arichteva nedávno naskočila do seriálu Slunečná, bohužel se s ní diváci seriálu musí rozloučit. A důvod? Koronavirová epidemie a těhotenství: „Do ateliérů jsem se těšila moc. Chtěla jsem se hlavně se všemi rozloučit a poděkovat jim, že mi tady s nimi bylo moc dobře. Takže si dnešek užívám – a pak už zase zpátky domů,“ popisuje své pocity Veronika, která poslední scény točila ve vlastním oblečení. „Normální džíny už nedopnu, mám ty s gumou. Teď se to budeme snažit nějak schovat, protože v ději těhotná nejsem. Zkrátka budeme předstírat, že jsem jen trochu tlustá,“ konstatovala.

 

Bříško schovává mikina. Foto FTV Prima 

Miroslav Krobot vydává knihu se zajímavým názvem

A to: ´Nečíst´. Náš úspěšný divadelní a filmový režisér a herec Miroslav Krobot se rozhodl představit též coby spisovatel. Jeho kniha Nečíst je prý literární koláží, která pojednává třeba o dobrodruhovi Eskymo Welzlovi, divadle a hercích, kvantové fyzice, krásách Jeseníků, beatnicích i vzpomínkách na maminku či Listopad 89.

 

Kniha je ilustrovaná, jednotlivé části knihy doprovázejí ilustrace talentované grafičky a ilustrátorky Julie Čermákové, která zvolila pro každou kapitolu jiný grafický styl. Foto Albatros

Párky v rohlíku? Už ne

Michael Petr se vrací. Pamatujete se ještě na jeho naprosto neuvěřitelný hit Párek v rohlíku, který porušoval snad úplně vše, co by se mělo v písničce dodržet? Michael je hlavně tanečník, jak je vidět, svého snu o tom, že z něj bude zpěvák se stále nevzdal a vydává dokonce dvě nové skladby s videoklipy. Jde o skladby Jenom tebe a Lenka: „Videoklipy na sebe navazují, oba jsou o vztahu milenecké dvojice, klip Jenom tebe je o jejich lásce a Lenka pak o rozchodu, bolesti a naději na návrat. Natáčeli jsme koncem loňského roku na pražském Barrandově. Alice je skvělá tanečnice a jsem moc rád, že se mnou na mých videoklipech spolupracovala,“ popsal spolupráci s Alicí Stodůlkovou, která stejně jako on účinkovala ve StarDance.

 

 

 

Rozmarné léto?

Na klasické koncerty stále ještě čekáme. Z pražských Žlutých lázní ale přišla zpráva, že se zde už něco chystá. Už 4. června zde totiž vystoupí Michal Prokop a Framus 5, 17. června pak zahrají Buty. Jak se to pořádající agentuře podařilo? „Vstupenky v limitovaných počtech aktuálně povolených kapacit na jednotlivé termíny jsou nyní v prodeji. Na první dva koncerty je zatím k dispozici 250 vstupenek. V případě, že by zájem o ně převýšil omezené počty, jsme připraveni divákům nabídnout rezervaci vstupenek. A kdyby se situace vyvíjela pozitivně a kapacita byla navýšena, budeme je prodávat podle pořadí rezervací. V běžné situaci prázdninového hudebního provozu není zvykem, aby v Praze mohl člověk zažít v komorní atmosféře top kvalitní hudební produkce pod širým nebem,“ říká Štěpán Rückl z agentury Joe´s Garage Live.

 

Michal Prokop vystoupí s Framus 5, což je v Praze událost; častěji se totiž objevuje v triu. Foto Facebook

 

Vložil: Michaela Špačková