Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Těhotná herečka, těhotná postava, dokud jim do toho nehodila vidle korona. Kdo je otec, Lambora, nebo… VIP skandály a aférky

05.05.2020
Těhotná herečka, těhotná postava, dokud jim do toho nehodila vidle korona. Kdo je otec, Lambora, nebo… VIP skandály a aférky

Foto: FTV Prima

Popisek: Veronika Arichteva (vpravo) se chystá na natáčení Slunečné

FOTO Herečka Veronika Arichteva je těhotná. S radostnou novinkou se nedávno svěřila fanouškům a odtajnila také, že je již v pátém měsíci. Překvapivě chce prý točit nadále a v seriálu Slunečná, kde se objevuje, jí vyšli vstříc a její miminko zapracovali do scénáře. Jenže to by nesměl celou zemi ochromit koronavirus...

V seriálu Slunečná hraje přítelkyni Marka Lambory Denisu, která je také těhotná. Seriál se ale natáčí po kouscích a jeho další natáčení je v ohrožení. Nikdo tedy neví, co bude dál: „Samozřejmě bych ráda točila dál, ale vůbec nevím, jaké budou podmínky. Netuším, jak se pandemie vyvine, co bude v létě, a tak nedokážu říct... Miminko je teď nejdůležitější, ale pokud se situace uklidní a ukáže se, že pro mě natáčení jako pro těhotnou není rizikové, tak bych samozřejmě ráda točila,“ prohlásila herečka. Její postava se jí prý hraje dobře: „Denisa mě baví, jsem tam takový škodič. Je dobře, že diváci fandí Týně a Jankovi, a doufám, že až půjdu ven, tak na mě nějaký fanoušek nehodí žvýkačku nebo tak,“ smála se Veronika Arichteva.

 

Seriálového otce hraje Marek Lambora, foto FTV Prima

S Markem Lamborou, který hraje Janka, se poznala až na natáčení: „No, zprvu jsem si říkala, že bych mu měla hrát spíš mámu než přítelkyni. Musím ale říct, že je Marek moc talentovaný, šikovný a je s ním fajn práce.“ 

Po Ordinaci nastalo krušné období

Veronika je skutečně o devět let starší než Marek Lambora. Pamatovat si ji můžeme ještě pod dívčím příjmením Nová. Jejím tatínkem je Pavel Nový: „Tatínek je sice Pavel Nový, ale filmový producent,“ upřesnila. Lásku k herectví získala pochopitelně díky němu, takže po základce byla volba jasná, šla na konzervatoř. Po škole začala hrát sestřičku v Ordinaci a o slávu bylo postaráno. Kromě toho hrála i v Divadle Járy Cimrmana s kolegy z konzervatoře. O roli prý usilovat příliš nemusela: „Nikdy jsem režisérům neposílala svůj životopis a nepřipomínala se jim, i když jsem věděla, že něco točí. Nechala jsem to vždycky na agenturách,“ prohlásila.

 

Ve Slunečné, jedné z aktuálně nejoblíbenějších telenovel, hraje Veronika tak trochu potvoru; foto FTV Prima

Nicméně její role skončila a pro Veroniku nastalo krušné období: „Dva roky jsem nic netočila a bez divadla jsem byla rok a půl. Nebylo to vůbec jednoduché. Uvědomila jsem si, že i když je člověk pět let v jednom seriálu, neznamená to, že bude hercem do konce života,“ připustila. Naštěstí poté dostala příležitost opět coby zdravotní sestra v Policii Modrava, další populární seriály následovaly, ve Vyprávěj hrála Klaudii a První republice Magdalénu.

 

Veronika v civilu... A ještě netěhotná, viz sklenka čehosi jemně alkoholického v její tlapě 

Svatba již po půl roce

Na nedostatek mužů si také nemohla stěžovat. V roce 2011 chodila se známým lovcem hereček a zpěvaček Tomášem Klusem, který před časem prohlásil, že všem svým ženám byl nevěrný, takže s ním asi prožívala krušné časy. Hned poté se začala objevovat po boku Rudy z Ostravy, štěstí s ním vydrželo rok: „Už je to několik týdnů, co jsme se rozešli. Důvod prozrazovat nebudeme, je to naše soukromá věc. Ale nadále jsme zůstali kamarády. Žádný nový muž v mém životě není," potvrdila tenkrát médiím Veronika. Další vztah byl opět rychlovka, po půl roce zpečetěná svatbou, o deset let staršího bulharského režiséra si vzala i s jeho cizokrajným příjmením.

 

Kámošky, foto Evropa 2

Pozornosti neuniklo ani její skálopevné kamarádství se zpěvačkou Martinou Pártlovou a bloggerkou a herečkou Nikol Štíbrovou, holky mají obrovský smysl pro humor a jejich společná videa baví celý internet. Tak doufejme, že narozením miminka Veroniky sranda rozhodně neskončí. I když bude možná muset dotáčet Slunečnou s polštářem na břiše, neboť mezitím porodí… 

Miroslav Táborský  p(P)rášil

Audioknihy se těší velké oblibě a je to fajn. Jednu takovou namluvil i Miroslav Táborský, jde o knihu o Baronu Prášilovi: „S postavou Barona Prášila jsem se setkal jako asi každý kluk mé generace ve filmu Karla Zemana. Ale to jméno se do českého jazyka vžilo jako synonymum, když si někdo vymýšlí, a tak jsem se s ním potkával už dříve a častěji,“ prohlásil herec.

 

Táborský audioknihy rád, i jako posluchač, foto Pavel Gwužď 

Mimochodem, věděli jste, že baron Prášil má svůj skutečný předobraz? Šlo o německého vojáka a cestovatele barona von Münchhausena, který žil v osmnáctém století a po návratu domů z vojenských tažení vyprávěl svým přátelům množství vymyšlených historek o svých neuvěřitelných dobrodružstvích. Příběhy měly takový ohlas, že jen čtyři roky po jejich prvním anonymním vydání je v roce 1785 do angličtiny přeložil a v Oxfordu vydal německý knihovník, spisovatel a vědec Rudolf Erich Raspe. Miroslav Táborský tvrdí, že má rád i audioknihy: „Audioknihy poslouchám především v autě při delších cestách. To úžasně likviduje únavu. Doma nemám tolik možností, ale nahrazuje mi to i nedostatek času na četbu knihy. V době koronaviru jsem, pravda, zase u těch papírových. Čas po dlouhé době mám...“ 

Petr Kotvald chce koncertovat 

Herci a zpěváci jsou spolu s restauratéry dnešní dobou opravdu postiženi. Zpěvák Petr Kotvald ale neztrácí optimismus a těší se, že své neuvěřitelné šedesáté narozeniny oslaví podzimním koncertem ve Fóru Karlín: „Budeme si doufám především konečně beze strachu a obav užívat společnost. Tančit, zpívat, a hlavně si užívat vzájemnosti a radosti z možnosti se konečně sejít,“ plánuje už nyní. 

 

Nejen holky z naší školky zestárly...

A bude to prý pořád show: „To určitě. Už to, že se koncert koná v tak výlučném prostoru skýtá spoustu možností pro techniku, zvuk i video složky,“ slibuje. Koncert se má uskutečnit 31. října letošního roku. 

Veřejný dům budoucnosti?

Doba koronavirová lásce příliš nepřeje, a to ani té prodejné. I do tohoto tak tradičního oboru ale vstoupily technologie, které zajistí sex zcela sterilní a bez jakékoliv možnosti nákazy. Ve veřejném domě Naughty Harbor si totiž zákazníci mohou coby společnice objednat nafukovací panny, dokonce si lze zvolit režim, kdy se nepotkají s živou duší.

 

Tak je to velmi hygienické, o tom žádná...

Využívá se zde dokonce i virtuální realita: „Naším cílem je nabídnout každému zákazníkovi komplexní erotický zážitek ve virtuální realitě. Jako první jsme spojili moderní pomůcky pro virtuální realitu, nejlepší VR erotické hry a high-tech erotické pomůcky,” říká iniciátor projektu Patrik Duda. Vítejte v budoucnosti?

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace