Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Těhotná herečka, těhotná postava, dokud jim do toho nehodila vidle korona. Kdo je otec, Lambora, nebo… VIP skandály a aférky

05.05.2020
Těhotná herečka, těhotná postava, dokud jim do toho nehodila vidle korona. Kdo je otec, Lambora, nebo… VIP skandály a aférky

Autor: FTV Prima

Popisek: Veronika Arichteva (vpravo) se chystá na natáčení Slunečné

FOTO Herečka Veronika Arichteva je těhotná. S radostnou novinkou se nedávno svěřila fanouškům a odtajnila také, že je již v pátém měsíci. Překvapivě chce prý točit nadále a v seriálu Slunečná, kde se objevuje, jí vyšli vstříc a její miminko zapracovali do scénáře. Jenže to by nesměl celou zemi ochromit koronavirus...

V seriálu Slunečná hraje přítelkyni Marka Lambory Denisu, která je také těhotná. Seriál se ale natáčí po kouscích a jeho další natáčení je v ohrožení. Nikdo tedy neví, co bude dál: „Samozřejmě bych ráda točila dál, ale vůbec nevím, jaké budou podmínky. Netuším, jak se pandemie vyvine, co bude v létě, a tak nedokážu říct... Miminko je teď nejdůležitější, ale pokud se situace uklidní a ukáže se, že pro mě natáčení jako pro těhotnou není rizikové, tak bych samozřejmě ráda točila,“ prohlásila herečka. Její postava se jí prý hraje dobře: „Denisa mě baví, jsem tam takový škodič. Je dobře, že diváci fandí Týně a Jankovi, a doufám, že až půjdu ven, tak na mě nějaký fanoušek nehodí žvýkačku nebo tak,“ smála se Veronika Arichteva.

 

Seriálového otce hraje Marek Lambora, foto FTV Prima

S Markem Lamborou, který hraje Janka, se poznala až na natáčení: „No, zprvu jsem si říkala, že bych mu měla hrát spíš mámu než přítelkyni. Musím ale říct, že je Marek moc talentovaný, šikovný a je s ním fajn práce.“ 

Po Ordinaci nastalo krušné období

Veronika je skutečně o devět let starší než Marek Lambora. Pamatovat si ji můžeme ještě pod dívčím příjmením Nová. Jejím tatínkem je Pavel Nový: „Tatínek je sice Pavel Nový, ale filmový producent,“ upřesnila. Lásku k herectví získala pochopitelně díky němu, takže po základce byla volba jasná, šla na konzervatoř. Po škole začala hrát sestřičku v Ordinaci a o slávu bylo postaráno. Kromě toho hrála i v Divadle Járy Cimrmana s kolegy z konzervatoře. O roli prý usilovat příliš nemusela: „Nikdy jsem režisérům neposílala svůj životopis a nepřipomínala se jim, i když jsem věděla, že něco točí. Nechala jsem to vždycky na agenturách,“ prohlásila.

 

Ve Slunečné, jedné z aktuálně nejoblíbenějších telenovel, hraje Veronika tak trochu potvoru; foto FTV Prima

Nicméně její role skončila a pro Veroniku nastalo krušné období: „Dva roky jsem nic netočila a bez divadla jsem byla rok a půl. Nebylo to vůbec jednoduché. Uvědomila jsem si, že i když je člověk pět let v jednom seriálu, neznamená to, že bude hercem do konce života,“ připustila. Naštěstí poté dostala příležitost opět coby zdravotní sestra v Policii Modrava, další populární seriály následovaly, ve Vyprávěj hrála Klaudii a První republice Magdalénu.

 

Veronika v civilu... A ještě netěhotná, viz sklenka čehosi jemně alkoholického v její tlapě 

Svatba již po půl roce

Na nedostatek mužů si také nemohla stěžovat. V roce 2011 chodila se známým lovcem hereček a zpěvaček Tomášem Klusem, který před časem prohlásil, že všem svým ženám byl nevěrný, takže s ním asi prožívala krušné časy. Hned poté se začala objevovat po boku Rudy z Ostravy, štěstí s ním vydrželo rok: „Už je to několik týdnů, co jsme se rozešli. Důvod prozrazovat nebudeme, je to naše soukromá věc. Ale nadále jsme zůstali kamarády. Žádný nový muž v mém životě není," potvrdila tenkrát médiím Veronika. Další vztah byl opět rychlovka, po půl roce zpečetěná svatbou, o deset let staršího bulharského režiséra si vzala i s jeho cizokrajným příjmením.

 

Kámošky, foto Evropa 2

Pozornosti neuniklo ani její skálopevné kamarádství se zpěvačkou Martinou Pártlovou a bloggerkou a herečkou Nikol Štíbrovou, holky mají obrovský smysl pro humor a jejich společná videa baví celý internet. Tak doufejme, že narozením miminka Veroniky sranda rozhodně neskončí. I když bude možná muset dotáčet Slunečnou s polštářem na břiše, neboť mezitím porodí… 

Miroslav Táborský  p(P)rášil

Audioknihy se těší velké oblibě a je to fajn. Jednu takovou namluvil i Miroslav Táborský, jde o knihu o Baronu Prášilovi: „S postavou Barona Prášila jsem se setkal jako asi každý kluk mé generace ve filmu Karla Zemana. Ale to jméno se do českého jazyka vžilo jako synonymum, když si někdo vymýšlí, a tak jsem se s ním potkával už dříve a častěji,“ prohlásil herec.

 

Táborský audioknihy rád, i jako posluchač, foto Pavel Gwužď 

Mimochodem, věděli jste, že baron Prášil má svůj skutečný předobraz? Šlo o německého vojáka a cestovatele barona von Münchhausena, který žil v osmnáctém století a po návratu domů z vojenských tažení vyprávěl svým přátelům množství vymyšlených historek o svých neuvěřitelných dobrodružstvích. Příběhy měly takový ohlas, že jen čtyři roky po jejich prvním anonymním vydání je v roce 1785 do angličtiny přeložil a v Oxfordu vydal německý knihovník, spisovatel a vědec Rudolf Erich Raspe. Miroslav Táborský tvrdí, že má rád i audioknihy: „Audioknihy poslouchám především v autě při delších cestách. To úžasně likviduje únavu. Doma nemám tolik možností, ale nahrazuje mi to i nedostatek času na četbu knihy. V době koronaviru jsem, pravda, zase u těch papírových. Čas po dlouhé době mám...“ 

Petr Kotvald chce koncertovat 

Herci a zpěváci jsou spolu s restauratéry dnešní dobou opravdu postiženi. Zpěvák Petr Kotvald ale neztrácí optimismus a těší se, že své neuvěřitelné šedesáté narozeniny oslaví podzimním koncertem ve Fóru Karlín: „Budeme si doufám především konečně beze strachu a obav užívat společnost. Tančit, zpívat, a hlavně si užívat vzájemnosti a radosti z možnosti se konečně sejít,“ plánuje už nyní. 

 

Nejen holky z naší školky zestárly...

A bude to prý pořád show: „To určitě. Už to, že se koncert koná v tak výlučném prostoru skýtá spoustu možností pro techniku, zvuk i video složky,“ slibuje. Koncert se má uskutečnit 31. října letošního roku. 

Veřejný dům budoucnosti?

Doba koronavirová lásce příliš nepřeje, a to ani té prodejné. I do tohoto tak tradičního oboru ale vstoupily technologie, které zajistí sex zcela sterilní a bez jakékoliv možnosti nákazy. Ve veřejném domě Naughty Harbor si totiž zákazníci mohou coby společnice objednat nafukovací panny, dokonce si lze zvolit režim, kdy se nepotkají s živou duší.

 

Tak je to velmi hygienické, o tom žádná...

Využívá se zde dokonce i virtuální realita: „Naším cílem je nabídnout každému zákazníkovi komplexní erotický zážitek ve virtuální realitě. Jako první jsme spojili moderní pomůcky pro virtuální realitu, nejlepší VR erotické hry a high-tech erotické pomůcky,” říká iniciátor projektu Patrik Duda. Vítejte v budoucnosti?

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace