Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Drsný rapper, nebo bídný Ortel? Aneb jak si hvězdy českého hudebního nebíčka nadávají… VIP skandály a aférky

28.04.2020
Drsný rapper, nebo bídný Ortel? Aneb jak si hvězdy českého hudebního nebíčka nadávají… VIP skandály a aférky

Foto: Facebook a Instagram (stejně jako v článku)

Popisek: Marpo schytal přirovnání k Tomáši Ortelovi

FOTO, VIDEO Koncertní sály i kluby jsou stále zavřené, přesto se v našem malém kulturním rybníčku stalo něco interesantního, co naplňuje náš tag ´aférky a skandály´. Tentokrát se o pozdvižení postaral rapper Marpo, jinak Ota Petřina (syn známého kytaristy a skladatele Oty Petřiny) a bývalý bubeník Chinaski. Vydal totiž song, která se strefuje do poměrů v našem showbyznysu. Skladba se jmenuje ´Zavři hubu´ a bere si v ní na paškál protěžování určitých jmen: „Nominovat Bereniku na zpěvačku roku? To si ze mě děláte pr*del!“

Naráží pochopitelně na zpěvačku Bereniku Kohoutovou, která byla nominována v cenách Anděl. Jde o již třetí verzi jeho songu, který různě obměňuje podle toho, kdo ho zrovna štve. Berenikou to nijak neotřáslo, prohlásila, že Marpovi bohužel není, když rapuje, často rozumět, takže si z toho nikdo nic nedělá. To muzikant Jordan Háj, jeden ze členů Kapitána Dema a partner Emmy Smetany si servítky nebral ani náhodou a Marpa přirovnal k Ortelovi. Novou verzi skladby totiž doprovází video, ve kterém Marpo hrozí pistolkou.

 

 

 

 

 

 

 

Bubeník v Chinaski, nebo rapper?

Přitom Ota Petřina, jehož tatínkem byl kytarista a skladatel, který psal pro slavné Golden Kids a Václava Neckáře, Otakar Petřina, a maminkou Hana Petřinová, hudební manažerka (zastupovala mimo jiné Chinaski), začal s rapem už ve třinácti, první desku nahrál s Gipsym už ve dvaceti letech. Zanedlouho se mu podařilo také vyhrát souboj rapperů, v roce 2007 podepsal smlouvu s Universalem. Zanedlouho se díky konexím své maminky stal členem skupiny Chinaski, ve které hrál na bubny a se kterou nahrál několik desek.

 

Jeho taťka měl celý život vlasy po zadek, teď je holt jiná doba. Marpo ale vypadá vytuněně, že jo?

Leč v Chinaski rozhodně nevládne týmový duch a lídr kapely Michal Malátný se před pár lety rozhodl skupinu postavit z gruntu znova a Otakar Petřina dostal spolu s ostatními padáka. Ota prý už delší dobu cítil, že to v kapele moc nefunguje: „Zpracovával jsem to delší dobu, nechci, aby to znělo blbě, ale mně se ulevilo. To je takový pocit jako rozchod s ženskou, už delší dobu víte, že ten den to přijde, jste nervózní. Buď se vám uleví, nebo ne, a mně se ulevilo,“ přiznal. No, kdo ví, vyhazov to nebyl právě příjemný, Michal Malátný ho provedl dost nečekaně, vyhození hráči ho cítili jako podtrh a také se tak veřejně vyjádřili. Na druhou stranu Ota přiznal, že mu bubnování chybí, bohužel se k němu doposud nevrátil.

 

Marpo, kterému je dnes 35 let, byl členem skupiny Charakter crew, vystupoval v seskupení Marpo & Mc Wohnout, poté založil svojí kapelu TroubleGang. Zároveň je bývalým bubeníkem kapely Chinaski 

Rodinu opustil kvůli Lenny

Rozvíjela se ale jeho kariéra rappera, ale také sportovce. Marpo je totiž milovník bojových umění, konkrétně thajského boxu. V tom vyzval na souboj jiného rappera, Rytmuse, kterého zcela jednoznačně porazil. Není se čemu divit, Rytmus byl vlastně začátečník. A v hledáčku médií je také jeho osobní život. Otakar se sice oženil s dívkou, se kterou chodil od patnácti let, ale to by mu nemohla přeběhnout přes cestu zpěvačka Lenny, dcera Lenky Filipové, která je o víc než deset let mladší.

 

Marpo a Lenny. Tak umělecká jména jdou dohromady dobře... 

Marpo prohlásil, že jeho manželství, ve kterém zplodil dvě děti, už delší dobu nefungovalo a že odchází k jiné ženě: „Procházím velmi náročným obdobím a po 18 letech se rozcházím se svojí ženou. Nadále si jí vážím a vychováváme spolu dvě nádherný děti, který nade vše milujeme,“ napsal svým fanouškům. Vztah s Lenny stále trvá, rapper se dokonce objeví na jejím albu, které nahrává právě nyní. Nerozloučila je ani karanténa.

 

 

Petr Vágner míří do CNN po česku

Prima startuje svůj kanál CNN Prima News, který zcela překope dosavadní zpravodajské relace. Dosavadní moderátoři se pochopitelně třásli o svá místa, nikdo nic neměl jistého. Dnes už ale víme, že se na CNN probojoval například Petr Vágner, který bude hlásit zprávy ze zcela nové oblasti. Původně moderoval drby ze společnosti: „Moderátor CNN Prima News. Může být snad něco více? Takže se nově uvidíme tady. Těším se na vás každý den u Sportu!“

 

Start CNN na Primě se odsouvá již tři měsíce, tak jsme všichni zvědaví

Patricie Pagáčová bojuje proti lžím

Patricie a hubnutí, to je oblíbené téma. Za to, že se jí podařilo zhubnout, nemohou žádné zázračné prášky, ani metody či hubnoucí koktejly. Podle Patricie si prý jen uvědomila, že není správné se přejídat a „hodila se do klidu“, my si ovšem myslíme, že se zkrátka a dobře hodně omezila v jídle, protože už nechtěla číst výsměšné články o své váze.

 

Patricie je... Pagáčová nyní, Solaříková před svatbou, Jordánová v Ulici

Jaké bylo její překvapení, když zjistila, že kdosi zneužívá její jméno pro reklamu na hubnoucí přípravek: „Žádné takové přípravky nefungují! Kdyby fungovaly, na světě nebudou tlustí lidé. Jediné, co funguje, je pohyb a nepřežírat se! Poslouchejte svoje tělo, hýbejte se pro radost a pro dobrý pocit, ne kvůli hubnutí, mějte se rádi takoví, jací jste, a dělejte se sebou něco, pokud to vy sami chcete, vykašlete se na to, co říkají ostatní,“ radí svým fanouškům. 

Helena chystá Milence bez hranic

Dlouho jsme už neslyšeli nějaké moudro od Miss a nyní sexuální koučky Heleny Houdové. Jak to tak vypadá, neměla na moudra příliš času, neboť si našla přítele, kterým by měl být Alex Lamber, jenž nabízí nejrůznější duchovní kurzy na kouzelném Bali. Helena ale nezapomněla ani na ty, kteří by si snad chtěli nějaký ten kurz objednat od ní: „Milenec bez hranic začíná za 10 dní a je pro všechny muže, kteří se chtějí ještě hlouběji zdokonalit v umění práce se energií,“ potěšila jistě četné řady svých příznivců.

 

Dotyčný princ krasoň ovinutý 

Čtyřicet let od svatby, to už je něco

Petr Novotný slaví 40 let od svatby, což není v showbyznysu obvyklé. „Naši se vzali na den přesně před čtyřiceti lety na Staroměstské radnici. Mamince svědčil herec Milan Gargula, tatínkovi herečka Helena Růžičková, budiž jim země lehká. Už měli jakž takž postavený okál v Řeporyjích, za necelý rok se jim do něj narodilo první dítě,“ zavzpomínal syn Pavel Novotný, který má ještě dvě sestry a adoptovaného bratra. Petr Novotný utrpěl před časem mrtvici a přes další zdravotní potíže přesto nevypadá na fotce zle, a to hlavně díky svému úsměvu.

 

Blahopřejeme! 

 

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace