Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Moderátorka zjistila, že jí podvádí i s její kadeřnicí. Jeho jméno nepadlo, ale dá se lehce vypátrat. VIP skandály a aférky

21.04.2020
Moderátorka zjistila, že jí podvádí i s její kadeřnicí. Jeho jméno nepadlo, ale dá se lehce vypátrat. VIP skandály a aférky

Foto: FTV Prima

Popisek: Lucie Šilhánová si naběhla s jedním parádním holkařem

FOTO Moderátorka Lucie Šilhánová učinila na webu bezfrazi.cz opravdu upřímnou zpověď o svém životě, který byl rozhodně plný zvratů, zatím to ale vypadá na dobrý ´konec´ (pokud tedy o nějakém konci lze v jejím ´zralém´ věku třiceti devíti let hovořit). Svěřila tam také, že měla tu pochybnou čest s chronickým nevěrníkem, což jí přineslo velké psychické problémy. A kdo že tím nevěrníkem byl? Indicie ukazují zcela jasně na jednoho českého sportovce, který bojoval s rakovinou.

Lucii známe jako mimořádně pohodovou a milou moderátorku ranní show, ve které doplňovala Leoše Mareše a Patrika Hezuckého. Méně se ale o ní ví, že šlo o nadějnou sportovkyni, která nás málem reprezentovala na olympijských hrách v Atlantě. Luciin otec byl ve výchově tvrdý, byl to ředitel v základní škole. Po Lucii chtěl odevzdání a disciplínu, což ona bezvýhradně respektovala: „Nebyla jsem jen talentovaná, ale hlavně vydřená. Trénovala jsem mnohem víc než ostatní, od druhého stupně základky většinou třikrát denně,“ svěřila se.

 

„Myslím si, že moje sportovní kariéra nebyla tak oslnivá, jako u všech ostatních, kteří už pro @bezfrazi svůj silný příběh vyprávěli. Start jsem sice měla hvězdný, ale život mi nalajnoval můj závod trosku jinak. Nicméně to vypadá, že i já vám ho poprvé v životě, otevřeně, zcela bez frází, povím,“ poznamenala moderátorka a jak řekla, udělala (na snímku z jejího Instagramu právě probíhá focení pro tuto otevřenou zpověď). Ještě je třeba dodat, že bezfrazi je instagramový projekt ´podcastů´, což je v podstatě malé internetové rádio, prostě jen k poslechu. Bezfrazi se soustřeďuje na sportovní tematiku. Po měsíční karanténní přestávce udělali rozhovor s Lucií Šilhánovou a… bulvár má Vánoce 

Nadějná plavkyně 

Za to, že makala, jí otec připravoval perfektní zázemí, dokázal dokonce získat firmy, které ji podporovaly: „Byl třeba schopný obejít celé město, všechny velké firmy, aby jim vysvětlil, proč mě, malou holku, mají sponzorovat, a dařilo se mu to. V devadesátých letech, kdy se ještě neřešil velký sportovní marketing, to bylo něco úžasného. Měla jsem díky němu finance, mohla jezdit na dlouhá soustředěni do zahraničí, cestovat na závody po celé Evropě. Platil mi je mimo jiné lihovar nebo cukrovar,“ připomněla na webu bezfrazi.cz.

 

„Když jedeš točit další podcast a jsi od kolegy vyzvána k tomu, podívat se do kufru jeho auta. Takže už i oni vědí, že... tvrdej nepiju, ale víno ano. PS: Víc jsem toho nepobrala a úplatky v tomto případě beru, omlouvám se všem,“ končí Lucka Šilhánová tento post na Instagramu záplavou smajlíků 

Parťačka Leoše a Patrika

Jednoho dne ji kvůli malichernosti přestal trénovat její kouč, odešla do Prahy, což na ni nezafungovalo dobře, výkonnost se vytrácela a v devatenácti sekla s plaváním docela. Z hecu šla na konkurz do rádia v Mladé Boleslavi, v jejím rodném městě. Místo získala, také díky tomu, že byla zvolená nejlepším sportovcem regionu, vydržela zde několik let a následoval přestup do Evropy 2, kde moderovala zprávy. Její milá povaha, ale zároveň přístup tvrdého sportovce ji zaručil přízeň hvězdné dvojice Leoše Mareše a Patrika Hezuckého.

 

Lucie před pár lety, tentokráte z Facebooku

Nakonec mstivou ředitelku vyhodili

Ti ji přibrali coby parťačku a Lucii se opět několik let dařilo. A opět musela bojovat, tehdejší programová ředitelka Jitka Fürst ji chtěla vyhodit, za vše mohla Luciina upřímnost: „Celou dobu jsem s nikým neměla problém a pak se mě rozhodla vyhodit nová programová ředitelka, když jsem jí na teambuildingu řekla, že je dobrá šéfová, ale že necítím potřebu, na rozdíl od některých jiných, stýkat se mimo práci. Kluci můj konec nesli špatně a začali bojkotovat vysílání tím, že úmyslně nechávali v éteru tiché několikaminutové pauzy. Tím mi začalo peklo. Během pár dní jsem dostala pokuty za několik desítek tisíc,“ prozradila.

 

A Lucie dnes, na Instagramu. U mladších čtyřiceti let, zdá se, vyšel Facebook nějak z módy

Oba parťáci se za Lucii postavili, dokonce uspořádali demonstraci, vše ale marné. Lucie sama střízlivě zhodnotila situaci a kývla na nabídku televize Prima na moderování Top magazínu. Nakonec prý programovou ředitelku ´odešlo´ vedení rádia a Lucie se mohla vrátit, a o práci rozhodně nemá nouzi. 

Kvůli nevěrníkovi prý pila, zvracela a zase pila

Zvraty se ale děly i v jejím osobním životě. Před sedmi lety se seznámila s naším reprezentantem v badmintonu, který onemocněl rakovinou varlat a o kterém bylo ale známé, že je to pěkný holkař. Je tedy vysoce pravděpodobné, že Lucie hovoří ve svých vzpomínkách právě o Petru Koukalovi: „Nakonec jsem se do něj zamilovala v období, kdy si procházel hodně těžkou osobní krizí. Sama jsem se nabídla, že mu pomůžu překonat jeho vážné zdravotní problémy, a myslela jsem si, že si srovnal životní hodnoty a změnil se.“ Kdepak, rozhodně se nezměnil: „Náš vztah skončil po dvou a půl letech, když jsem zjistila, že mě podvádí i s mojí kadeřnicí. Bral si ji dokonce k nám domů. Neměl potřebu si ani zaplatit hodinový hotel nebo penzion a já chtěla zvracet ještě dlouho poté, když jsem si představila, co se u nás doma muselo dít,“ přiznala dnes.

 

Ačkoliv se s následky vztahu s manipulátorem, jak ho označila, a pochroumanou psychikou musela potýkat delší dobu, dnes je za to paradoxně ráda. Našla si partnera, posléze i manžela Járu, tělocvikáře a fitness trenéra, se kterým má dcerku Johanku, a její rodinka vypadá velmi šťastně 

´Konvice´ čeká ´Konvičku´

Zpěvačka Markéta Konvičková se v těžkých koronavirových časech pochlubila báječnou novinou, je těhotná! „Tento rok prožívám nejkrásnější období... Mám milujícího snoubence, stavíme dům a do toho mě čeká nejhezčí role v životě ženy... Být máma… Pod srdíčkem nosím už nějaký čas ten největší dar. Po tom, co jsem si prožila v minulém roce, si toho nesmírně vážím a přijímám to štěstí s otevřenou náručí. PS: Už se strašně těším, až ti budu zpívat na dobrou noc a tvůj táta tě vezme do oblak,“ připomněla Markéta jednak to, že je tatínkem dítěte letec a také to, že loni čelila velmi vážným gynekologickým problémům.

 

Co je uvnitř? Patrně nějaký vetřelec :-) 

Rozněžnělý Rytmus

Rapper Rytmus byl vždycky pěkně tvrdý chlapík, co nešel pro hodně silná slova daleko. Jak se zdá, narození syna dokázalo vykouzlit i v něm nějakou tu něžnost. Jeho manželka Jasmina Alagič ho zvěčnila, jak spí se synkem a na tváří má ten nejněžnější výraz, který jsme u něj mohli vidět. Synka přitom zásadně neukazují tak, aby ho bylo možné spatřit. Přesto dělá na svém Instagramu jednu reklamu na dětské produkty za druhou.

 

Drsnej taťka...

Další skvost od Tomáše Řepky

Tomáš Řepka vydává svou x-tou knihu, která se jmenuje ´Deník ze dna´, a jak název napovídá, měla by pojednávat o tom, jak skončil ve vězení a pak se opět vrátil do života. Pochopitelně, kdo by čekal nějakou sebereflexi, musí být zklamán. Na internet uniklo několik stránek z knihy, které působí velmi srandovně. Jednak, jak podotknul Pavel Novotný, takhle Tomáš opravdu nemluví, ani neuvažuje.

 

Těšte se na konci května...

Hlavní role je pak přisouzena pochopitelně jeho přítelkyni, bývalé moderátorce, dnes ženě se zcela neznámým povoláním, Kateřině Kristelové, která se zde vyzdvihuje jako ideální partnerka, Tomášovy skutky, za něž skončil ve vězení, se neberou moc vážně. To hlavní, co z celé knihy ční, je neustálá snaha dávat najevo, že Tomáš Řepka u Kristelové fakt, ale fakt nebydlí! Důvod je jasný, Kristelová si nepřeje, aby její obydlí navštívil exekutor. Každý ale ví, že jiné bydliště, tedy kromě vězení, Tomáš za uplynulé tři roky neměl. Tohle je vážně povedená dvojka.

 

 

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace