Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Mladá Zounarová, mladá Čtvrtníčková, mladý Vojtek… Jak se vede dětem ze šoubizu? VIP skandály a aférky

14.04.2020
Mladá Zounarová, mladá Čtvrtníčková, mladý Vojtek… Jak se vede dětem ze šoubizu? VIP skandály a aférky

Foto: FTV Prima

Popisek: Claudie Zounarová zdědila po tatínkovi širší čeníšek, patrně i sklon k jisté ´kulatosti´. Jo jo, genetika je ´bitch´, jak víme, a když si může vybrat to obtížnější, udělá to. Claudie z té baculatosti ale určitě vyroste, jen se asi bude muset hlídat. Každopádně vypadá jako hezká a milá holka...

FOTO Do seriálu Slunečná nastupuje dcera Martina Zounara, bude hrát dceru Jany Strykové a Karla Zimy. Není to její první role, jedenáctiletá slečna už prošla několika primáckými seriály. Mladá Zounarová není první, ani jediné herecké dítě, které kráčí ve stopách rodičů. A protože Velikonoce jsou mimo jiné svátky zrození a jehňátek a kuřátek, čili mláďat, pojďme se podívat na další herecké a zpěvácké potomky. No a na koronavirus také nemůžeme zapomenout, to prostě nejde, ten zatracený virus je prostě všude…

Malá herečka se objevila už v seriálu Přístav a Krejzovi. Claudii má Martin Zounar s producentkou Simonou Brdičkovou, se kterou již bohužel netvoří pár.

 

Na natáčení Slunečné malou slečnu doprovodila její maminka Simona Brdičková, která je zároveň i producentkou úspěšného seriálu (a možná i autorka zajímavého Claudiina účesu), a od tatínka Martina Zounara si zase vyslechla několik rad. „Jsem tu spokojená a budu se tu objevovat tak často, jak mi to scénář dovolí.“

Malou herečku si do seriálu mimochodem vybrala produkce, a moc ji tím potěšila. Mohla se tak setkat se svými oblíbenci Evou Burešovou a Markem Lamborou. 

S maminkou Claudie herec nežije 

Žít s Martinem asi není zrovna jednoduché, herec měl velké problémy s alkoholem a také financemi, vydrželi spolu 13 let a bylo to velmi, velmi bouřlivé. Martin má za sebou celkem dost vztahů, v současné době randí s psycholožkou Kateřinou, se kterou se dokonce zasnoubil a plánují prý i potomky, nebo tedy alespoň Martin: „Určitě děti chceme. Je to to nejkrásnější na světě. Na pohlaví nezáleží, cokoliv živého,“ vtipkoval herec.

 

Martin Zounar hrál na Primě naposledy v Krejzových, teď tam nic nemá, objevuje se jen v novácké Ordinaci, foto FTV Prima

Zazářila v Andělovi páně 2

Které další děti slavných se potatily, nebo pomamily? Dostaly šanci jen z protekce a díky slavným rodičům, nebo by se prosadily i tak? Připomenout můžeme například dceru Petra Čtvrtníčka, dnes už ostřílenou herečku, která měla svou velkou roli v Andělovi Páně 2.

 

Anička Čtvrtníčková se svou filmovou maminkou, Vicou Kerekes. Nutno říci, že v Andělovi Páně 2 byla herecky zcela suverénní, foto Falcon

Roli získala díky tatínkovi, což otevřeně přiznává: „Konkurz jsem nedělala. Myslím, že mě režisér Jiří Strach objevil v narozeninovém videu, které jsem dělala pro Ivana Trojana, protože jeho synové se mnou jezdí na tábor. Zpívala jsem v tom videu jednu písničku. Pak už jen Jirka volal rodičům, domů přišel scénář a já se těšila.“

 

 

Anna Čtvrtníčková od kultovní pohádky značně povyrostla... Její druhé jméno, které jí rodiče dali (Petr Čtvrtníček je dostatečně známý, její maminka Vlasta je režisérka), je, mimochodem, Mercédes, prý aby chlapi věděli, jakou značku auta jí dávat, jak tvrdí taťka Petr, foto Instagram 

Anna prý natáčela sama, rodiče ji nedoprovázeli, protože se ji snaží učit samostatnosti. S tím ale problém neměla, herectví je pro ni zcela přirozené: „Mě hrozně baví zpívání, a tak mě maminka dala do sboru. Většinou, když jsme ve škole měli nějaké třídní vystoupení, tak já byla ta, která to vymýšlela, organizovala… Ale není to jen kvůli tátovi, už odmala se ráda předvádím a jsem středem pozornosti,“ vysvětlila. Anna studuje v současné době gymnázium, po něm by ale ráda na DAMU. 

Adam Vojtek také zcela suverénní

Ve filmu o Jiřině Štěpničkové Past hrál malého herce Jiřího Štěpničku syn Pepy Vojtka a Jovanky Vojtkové Adam. Nejen že jde o velmi roztomilé dítě, ale působil velmi uvěřitelně. Dokonce zde ronil i pravé slzy! K herectví ho přivedla maminka: „Má to v sobě, proto mě napadlo přihlásit ho do agentury. Od malička se rád předvádí, převlíkal se do kostýmů svých filmových hrdinů. Tak jsem si říkala, že ho přihlásím, zkusíme pár castingů a uvidíme,“ vysvětlila.

 

Se Zuzanou Stivínovou, která hrála v Pasti jeho matku, Jiřinu Štěpničkovou, foto ČT

Maminka je navíc muzikálová tanečnice a k hraní má tedy blízko: „Je u něho výhoda, že je zvyklý od malička na prostředí divadla a podobně. Takže pro Adama prostředí před kamerami nebyl problém.“ Past nebyla jeho první herecká příležitostí, zahrál si také v Ordinaci v růžové zahradě.

 

Rocker Pepa Vojtek umí – až na jednu výjimku – hlavně kluky. Se svou zatím poslední ženou Jovankou má dva, Adama a mladšího Alberta. Na tomto snímku z Facebooku je maminka se syny v roce 2017 

Aničku Slováčkovou čeká operace po Velikonocích 

Dcera Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka už dávno nemusí dokazovat, že na hraní a zpívání skutečně má. Na klavír hraje od čtyř let, zároveň i zpívala, ve čtyřech letech vyhrála konkurz na dabing krtečka. Od roku 2014 hraje v muzikálu Sněhová královna, další muzikálové role následovaly, stejně jako zpívání s kapelou.

 

S otcem a bratrem. Oba zdědili podobu hlavně po tátovi, ty široko posazené oči jsou velmi výrazné, foot Facebook

Anna Julie Slováčková tvrdí, že slavní rodiče pro ni byli paradoxně na závadu: „Vyrůstat v umělecké rodině mělo výhody i nevýhody. Lidé vidí za každým vašim úspěchem rodiče, s tím jsem se dodnes nesrovnala,“ povzdechla si.

 

Chudák, od října bojuje s rakovinou prsu a kvůli chemoterapiím přišla o vlasy. Tak chodí statečně s bosou hlavou. Dorazila tak i k Janu Krausovi, toto FTV Prima 

Patricie si karanténu zpříjemňuje vínem

Herci a zpěváci dodržují karanténu jako my všichni, běžná práce je jim navíc zcela zapovězena, ale naštěstí stále žijí jejich Instagramy a na těch se dá nějaká ta kačka vydělat. Třeba taková Patricie Pagáčová si na nezájem nemůže stěžovat, čas v karanténě si může zpříjemnit dobrým českým vínem, které jí z Moravy poslali: „Tomu říkám spolupráce v karanténě. Ne, takhle, já vás nechci samozřejmě nabádat k pití alkoholu (což určitě nikdo neděláte), ale Mladí vinaři mi napsali, jestli prej nechci bednu vína? No tak to mi řekněte, kdo z vás by řekl ne, díky, a navíc moc ráda podpořím naše vinaře. Já už se tak těším na nějaký výlet na Moravu!“ přeje si.

 

Veselá moravská karanténa, foto Instagram

Patricie, ač nezpívá a sluch prý nemá, funguje také coby porotkyně SuperStar, jejíž další osud je ve hvězdách. Doposud se jedou předtočená kola, na bombastické večery se stovkami diváků můžeme zcela jistě zapomenout. 

Monika to má za pár

Další porotkyní je Monika Bagárová, která očekává v nejbližší době příchod prvního potomka. Přes koronavirové šílenství se na příchod miminka velmi těší a připravuje se na něj v absolutním klidu: „Musím přiznat, že to byl ale zážitek jít po tak dlouhé době na pořádnou procházku do přírody.  Najednou je člověk vděčnej za to, co mu dříve přišlo úplně běžný. Tak a teď už zase doma, jdu vařit véču,“ připomněla se svým fanouškům.

 

Pochlubit se na Instagramu bříškem, to je dnes velká móda

A je rozhodně pozitivní, že Monika na rozdíl od jiných slavných maminek nešílí z toho, že tatínkům je kvůli epidemii příchod na porodní sál zapovězen a nevyhrožuje, že bude rodit doma. 

Chcete roušku od Vuittona?

Jsou lidé, kteří se snaží vydělat na koronoviru ještě jiným způsobem. Mirka Fabušová je profesionální celebrita podobně jako Nela Slováková a stejně jako ona se rozhodla prodávat roušky. A jsou to roušky luxusní, značky Luis Vuitton! Mirka se s tím totiž nepárala a rozpárala svůj šátek této značky a roušky nechala vytvořit: „Nevím, co má dnes hodnotu... Jen zdraví... Luxusní věci nemáme kam nosit, protože není kam a na co. Dala jsem vyrobit pár těchto roušek Luis Vuitton z mého šátku (který jsem bez tak nenosila), abychom se chránili a zároveň cítili stylově. Zdraví je prvořadé, ale možná potěší. Můžete vyprat a z druhé strany vyžehlit,“ píše Mirka.

 

Cena je také luxusní – 29 EUR, čili 800 korun… Co by na to asi tak v ústředí známé značky řekli?

 

 

 

 

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace