Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pomalu půl života jí zničil chlap, teď se přidala vážná nemoc. Míša Kuklová to ale nevzdává. VIP skandály a aférky

03.03.2020
Pomalu půl života jí zničil chlap, teď se přidala vážná nemoc. Míša Kuklová to ale nevzdává. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook (stejně jako v článku, pokud není uvedeno jinak)

Popisek: K téhle fotce na Facebooku Míša napsala stručně: „Pomalu 34 let od Princezny Jasněnky“

FOTO Michaela Kuklová, pro všechny stále a na věčné časy princezna Jasněnka, přiznala, že se léčí s rakovinou prsu. Její výhled je ale optimistický a nějaké smutnění se rozhodně nekoná. Právě naopak. Drobná, výrazná herečka jako už mnohokrát ukázala, že s problémy se prostě dokáže vypořádat. Její život totiž rozhodně nebyl zrovna peříčko. A to díky Jiřímu Pomeje, který již není mezi námi. O mrtvých jen dobré, říká se, ale život s ním nebyl pro Míšu med, jak sama mnohokrát v tisku prozradila, byť nepochybujeme o tom, že to Jiří myslel dobře...

„V současné době jsem po operaci a výsledky jsou příznivé. V dalším čase se doléčím. Pracuji, cítím se zdravá, v plné síle, psychicky naprosto klidná, v souladu s nemocí a nepochybuji, že budu v pořádku,“ napsala na sociální síť. Pracovní program tedy neruší, snaží se žít běžně dál a s nemocí se pořádně poprat. Na lehkou váhu ji totiž rozhodně nebere: „Nechci hřešit, mám respekt k této nemoci, ale v mém případě nejde o žádný boj. Lidé zažívají opravdu horší věci,“ svěřila se Blesku.

 

 

V dubnu bude Míše již dvaapadesát… Nevypadá na to, že?

Michaela začínala coby dětská herečka a jako jedné z mála se jí podařilo přehrát se do dospělých rolí. Po DAMU nastoupila do Činoherního klubu a do divadla v Ústí, divákům utkvěla v paměti v Třetí skobě pro kocoura nebo v Pokladu hraběte Chamaré, pohádka o Princezně Jasněnce je hitem každých Vánoc. Kromě této pohádky hrála v mnoha a mnoha dalších. Hodně příležitostí jí dal režisér Zdeněk Troška, jinak ji ve filmech příliš nevídáme, objevila se ale hned v několika seriálech, včetně Ordinace, nejnověji v Rodinných vztazích.

 

 

V posledních letech jsme mohli Míšu vídat spíše v televizi a v divadle...

Ničil jí kariéru i psychiku

S Jiřím Pomeje se potkala jako velmi mladá, zamilovala se, bohužel vztah vlastně od začátku provázely problémy. Jiří Pomeje jí například neustále zasahoval do kariéry: „Poctivě jsem se snažila plnit roli ´hvězdy´, ale nebylo mi to vlastní. Když jsem třeba odhalila své tělo v pánském prestižním magazínu, byla jsem přesvědčená, že jsem někde porušila něco jako své vnitřní vyzařování.“ Jiří Pomeje ji tehdy dokonce přinutil, aby se v Plyboyi svlékla, což nezafungovalo, herečce, která šla před tím z role do role, začaly chodit horší nabídky.

 

 

Jedno selfie...

Jiří Pomeje ji navíc nutil, aby své vydělané peníze investovala do jeho firmy: „Mám za sebou okolo stovky rolí a jen dvě z nich byly od Jirky. A to bylo pro mě nejtěžší období, protože teprve po natočení těchto rolí jsem měla práce nejméně. Stejné to bylo s dabingem. Než firma Jirky začala na nějaký čas vyrábět dabingy, dabovala jsem téměř denně. A ze dne na den se mi všechna studia, až na výjimky, zavřela,“ svěřila se. Kromě poničené kariéry trpěla také psychicky. Jiří Pomeje byl velmi žárlivý, herečku nechtěl pouštět na krok. Život s ním muselo být skutečné peklo, k odchodu se herečka odhodlala až po dlouhých letech. A bylo to pro ni takové trauma, že se dlouho na žádného muže ani nepodívala.

 

 

V Divadle Kalich hrála dlouho v úspěšném muzikálu Tajemství

Konečně šťastná i přes nemoc?

Až před čtyřicítkou se seznámila s Romanem Holomkem, se kterým si dokonce pořídila syna. Po dítěti toužila už s Jiřím Pomeje, leč nebylo jí přáno. Bohužel i tento vztah se rozpadl a opět trvalo delší dobu, než si herečka dokázala najít jiného muže, tehdy prožila půlroční vztah Jiřím Kášem. V současné době je opět zamilovaná a podle svých slov konečně šťastná.

 

 

S novým přítelem, mimochodem docela fešákem, je šťastná

Její srdce získal o jedenáct let mladší Josef Wittner: „Nádherná jízda. Bezpečí. Můj muž. Moje láska. Moje štěstí,“ rozněžnila se herečka. Přejme tedy sympatické herečce hodně sil k uzdravení. Syn a nová láska jsou jistě silnou motivací tento boj vybojovat.

 

 

A s tímhle krasavcem taky 

Divadelní ´StarDance´ se blíží

Herci budou opět tančit, připravuje se totiž další ročník soutěže Roztančené divadlo, což můžeme připodobnit k divadelní StarDance, soutěžící zde ale nereprezentují jen sebe, ale i své divadlo. I zde se taneční amatéři dají do páru s ostříleným profíkem, se kterým musí nacvičit nejrůznější tance a ty poté předvést před porotou. Oproti StarDance se vše uskuteční během jednoho slavnostního večera. Kde se letos pokusí vybojovat vavříny? Patricie Pagáčová je zřejmě nějak málo zaměstnaná natáčením SuperStar, a tak se rozhodla ještě pro tuto soutěž, ve které ovšem není porotkyně, ale účastnice, s partnerem Martinem Šimkem zatančí tango a cha cha. Dále uvidíme Kateřinu Brožovou a Františka Kopeckého, Michaelu Gemrotovou a Adama Havlá, tančit bude také Stanislava Jachnická a Jakub Necpál, Jiří Hána a Tereza Řípová, Jan Kopečný a Zuzana Šťastná, Marek Němec a Petra Stehnová a Jiří Ployhar a Michaela Nováková.

 

 

Kompletní sestava ve vinohradském divadle, foto Petr Mráček

První ročník vyhrál David Gránský, další Vladimír Polívka, vyhraje letos konečně žena? To se uvidí  15. března v Divadle na Vinohradech, kde od 18:30 začne velké finále. Kromě soutěžních párů uvidíme např. Zlatu Adamovskou, Petra Štěpánka, Veroniku Khek Kubařovou, nebo Vladimíra Polívku. Kateřina Brožová se už nemůže dočkat: „Moc se mi líbí tento projekt. K tanci mám vztah po mé mamince, která byla sólistkou Národního divadla. K tanci mám obrovský respekt. Trochu se bojím, ale moc se těším.“

 

 

Kateřina Brožová (a František Kopecký) tančí za Divadlo na Vinohradech. Bude to Quickstep a Samba. Foto Petr Mráček

Agáta je prý se svým ex kamarádka. A co Jakub Prachař?

Agáta Hanychová neposedí a už si to zase frčí do Izraele za maminkou Veronikou Žilkovou. Zastesklo se jí prý po surfování a vzhledem k tomu, že zde pobývá maminka na české ambasádě, může sem kdykoliv. Tentokrát si dokonce udělala výlet zcela bez dětí, které ostatně mají své tatínky a ti se mohou postarat, že. Nedávno dokonce sdílela fotografii s Miroslavem Dopitou, se kterým má první dítě, syna Kryšpína. Agátě překvapivě nevadí, že Miroslav Dopita na své dítě velmi dlouho neplatil, roky ho nevídal a nijak se o něj nezajímal, nyní jsou prý přátelé: „Když už vám to v životě nevyjde, je strašně důležité, abyste zůstali přátelé… Občas je to těžké, ale s Mirou nám to vyšlo na 100%,“ dušuje se Agáta.

 

 

Agáta si změnila příjmení z Prachařové zpátky na Hanychovou a na ruce si nechala přetetovat i písmeno K, které si na důkaz lásky nechala před časem vytetovat na prst. Co se vztahů týče, kráčí přesně ve stopách své mámy, Veroniky Žilkové, foto Twitter

To je opravdu zvláštní, protože bývávaly doby, kdy se tihle dva uměli veřejně opravdu drsně pohádat. Navíc Dopita se sbalil a utekl daleko za moře, neboť v ČR byl zadlužený a šli po něm také exekutoři. No, jestlipak zůstane Agáta kamarádka také se svým stále ještě manželem Jakubem Prachařem? 

Leoš Mareš má zpěvu až nad hlavu

Nezpěvák Leoš Mareš maká coby porotce v SuperStar a je to prý pěkná dřina: „První divadelní kolo SuperStar je za námi. Po neskutečných TŘINÁCTI !!! hodinách pěveckých výkonů se do dalšího kola probojovalo čtyřicet osm soutěžících. Naše TOP 48 je skvělá. Gratuluji všem k úspěchu a držím palce i dále. Finále je ještě daleko,“ varuje Leoš.

 

 

Leoš utahaný... Foto Instagram

Ten prokázal, že má smysl pro humor a umí si vystřelit sám ze sebe. Když se ho totiž někdo dotázal, zda jsou v ohrožení jeho koncerty, ubezpečil ho, že nikoliv. V ohrožení jsou prý akce jen nad 1000 diváků. Leoš pochopitelně žertuje, chodí na něj narvaná O2 Aréna, do půlky jara, kdy se zmíněný koncert uskuteční, se snad už s tímto problémem potýkat nebude.

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace