Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Hvězda spadla na zem. Aňa Geislerová a jedna její premiéra. Ta druhá, u soudu, pak dost drsná. VIP skandály a aférky

28.01.2020
Hvězda spadla na zem. Aňa Geislerová a jedna její premiéra. Ta druhá, u soudu, pak dost drsná. VIP skandály a aférky

Foto: Instagram

Popisek: Aňa Geislerová právě točí pohádku O vánoční hvězdě, kde hraje... hvězdu

FOTO Asi byste i vy řekli, že Anna Geislerová hraje snad ve všem, nicméně nemáte tak docela pravdu. Tak například jsme ji - zatím - nemohli vidět v žádné pohádce, což se ale letos změní. Naše nejobsazovanější herečka totiž právě natáčí pohádku O vánoční hvězdě. To ale není bohužel to jediné, o čem se v souvislosti s krásnou herečkou píše.

Anna Geislerová hraje Proximu, hvězdu, která spadla na zem. Na svém Instagramu sdílela fotku z natáčení: „U mě v karavanu je divná paní... Já se jí bojím, ale chci se s ní radši skamarádit…  Zlá, zlá, zlá... Já sem se dočkala! Téměř na sklonku! Hraju v pohádce! Jsem šťastná!“ přiznala. Anna doposud natočila desítky filmů a je fakt, že pohádka mezi nimi překvapivě chyběla. Stejně tak až nedávno natočila první film, ve kterém zpodobňovala historickou postavu, ke všemu negativní. A to ve filmu Milada, kde hrála komunistickou prokurátorku. Anniny postavy byly před tím spíše kladné, i když třeba dost rebelující.

 

 

Ve filmu Milada... Aňa Geislerová je naše snad jediná čistokrevná filmová herečka; v divadle se neobjevuje

Němcová i Havlová

Prvně se objevila ve filmu Pějme píseň dohola, při konkurzu ale poněkud zlobila a režisér ji poslal domů. Nicméně si později uvědomil, že jde o velký talent a Aně roli nabídnul. Díky filmu si jí všiml Filip Renč a obsadil ji do Requiem pro panenku, což byl obrovský úspěch. Následovala Jízda a jízda to skutečně byla. Herečka se doposud nezastavila, a to stačila porodit tři děti a získat dokonce pět Českých lvů, což je v Česku naprostý unikát.

 

 

Aňa je jednoduše krásná. Její půvab je ´v kostech´, takže jí roky neubližují. Také je známá jako jedna z nejlépe oblékaných Češek, o módu se aktivně zajímá a nikdo ji nikdy neviděl v nevkusném outfitu 

Ve filmech, které naposledy natáčela, ztvárňuje dvě velké české ženy, a to spisovatelku Boženu Němcovou a také Olgu Havlovou: „Božena Němcová jsou pro mě city a obnažené emoce. Naopak u Olgy Havlové je zase všechno schované. Ona je pro mě stále záhadná žena,“ přiznala. 

Soud o Maxe vyhrál otec

Její filmová kariéra se odvíjí na jedničku a jako nalajnovaná, osobní život je poněkud divočejší. Její první známý přítel je právě režisér Filip Renč, následně se zamilovala do Romana Holého z Monkey Bussiness. Vzala si pak ale Zdeňka Janáčka, který pracoval v divadle za barem, ale i jako režisér. Tomu porodila dvě děti, poté si odběhla k podnikateli Martinovi Shenarovi, se kterým otěhotněla potřetí. Zakrátko se ale opět navrátila k manželovi, který má zřejmě ´zlato kolem hlavy´ a Aňu přijal zpět. Nedávno prosáklo, že Anna vede s Martinem Shenarem dost drsný soudní spor o opatrovnictví dítěte, Martin Shenar tvrdí, že ho chce zkrátka a dobře vyšachovat.

 

 

S manželem, režisérem Zdeňkem Janáčkem v roce 2010 na MFF Karlovy Vary. Jsou spolu stále...

Anna mlčí, bulvárnímu Expres.cz pouze sdělila: „Své soukromí zásadně nekomentuji, nehodlám to udělat ani teď. Přeji všem hezké svátky.“ A tak jsme odkázáni jen na to, co dotyčnému Expresu ´prásknul´ Martin Shenar. Než se k tomu dostaneme, předesíláme, že je to JEN jedna strana pravdy, ta Shenarova, protože Anna Geislerová jako pravá dáma a matka, mající na zřeteli jen zájmy svého syna, nic nekomentuje. Navíc Shenar proslul jako dost kontroverzní podnikatel. Původně vydával lifestylové časopisy, třeba známé Elle, pak je prodal a v roce 2009 vtrhnul do zatraceně výnosného solárního byznysu. Kde údajně vydělal až miliardu korun, jenže podle policie neodvedl daň ve výši 70 milionů a hrozí mu několikaletý trest - což ale on kategoricky odmítá. Takže berme následující odstavec s patřičnou rezervou… 

Co řekl Martin Shenar? 

„Odvolací soud potvrdil rozhodnutí obvodního soudu. Dokonce snížil výživné, které jsem měl Aně platit, na polovinu a určil místo toho spořicí účet pro syna. Mám vzkaz pro všechny táty, kteří mají rádi svoje děti a chtějí se o ně starat: Není to pravda, nebojte se, ta doba je pryč. Stačí mít rozumnou neagresivní advokátku, jako jsem měl já, která mi jako jediná výsledek od začátku předpověděla. U obvodního soudu jsem byl vždycky jediný muž, všechny znalkyně, soudkyně i zástupkyně sociálky byly ženy. Všechny doporučily střídavou péči po týdnu, prázdniny po čtrnácti dnech a rozumné výživné. Ani jedna se nenechala oblafnout žádnou lží, žádným hereckým výkonem. Nikdy jsem nedůvěřoval žádné státní moci, ale teď jsem unesený z inteligence a moudrosti všech soudců, které jsem u soudu potkal. Nejen kvůli výsledku, ale i tomu, co nám jako rodičům oběma řekli,“ sdělil Shenar Expresu, který ho také požádal, aby popsal současný vztah s Aňou Geislerovou.

 

Martin Shenar, foto ČT24 / repro 

Komunikují prý jedině přes SMS zprávy a Shenar Aně navrhuje společné terapie. „Náš vztah se týká jen syna. O jeho zájmech a potřebách stále komunikujeme konstruktivně, i když jen textovkami. Téměř denně si posíláme jeho fotky. Doufám, že až opadnou emoce ze soudu, sejdeme se na nějaké terapii, abychom náš vztah zlepšili. Mám dojem, že to potřebujeme, soud o dítě byl pro náš vztah destruktivní. Já Aně nyní nevěřím, a to je matoucí pocit, když spolu máme syna, kterého oba velmi milujeme,“ dodal Shenar.

 

 

Aňa v romantickém filmu Pohádky pro Emu

Tamara Klusová ekologicky nahá  

Profesionální eko matka Tamara Klusová se nechala vyfotit zcela nahá, pochopitelně že decentně a tak, aby nebylo nic vidět, a pochopitelně to je pro dobrou věc. „Když mi Iva v létě napsala, že chystá na Mercedes Prague Fashion Week kolekci @ODIVI inspirovanou pohádkou Císařovy nové šaty, protože chce upozornit na extrémní sezónovost a celkově problematiku fast fashion, vzbudila ve mně nadšení. Neb mi tato problematika není lhostejná. Zeptala se mě, zda bych se nestala jedním z ambasadorů téhle kolekce a nenafotila s jejím týmem fotky. Snad ani minutu jsem neváhala. Když jsem dorazila na místo určení, Iva mě odkázala za roh, ať si na štendru vyberu, v jakém modelu chci být zvěčněná. Na štendru však nevisel jediný kus látky. Byl prostě prázdný. A já se ocitla před obrovským rozhodnutím. Svléknout se? Pro Tebe, Ivo? Nebo vlastně pro co?“ píše Tamara.

 

 

Jak vidno z blednoucího opálení, Tamara se koupe v plavkách

Pochopitelně, že se tedy svlékla a vyfotila se tak, jak ji pánbůh stvořil. Klusovi o ekologii mluví velmi často. Jezdí v elektromobilu, nechtějí už nikdy létat a téma zmiňují, kdy to jen jde. Fanynky Tomáše Kluse mohou jen doufat, že k podpoře této akce a nahému focení vybídne Tamara i svého muže. 

Karel Janeček na Plese jak Brno

Plesová sezóna je v plném proudu. V Brně se konal Ples jako Brno, ve kterém se vzpomínalo na Karla Gotta, hrály se hlavně jeho hitovky. Na tento vrchol plesové sezóny zavítal také miliardář Karel Janeček, pochopitelně se svou kněžkou Liliou: „Šel jsem původně spíš abych potěšil Lilii a na podporu Tatiany, nemám totiž rád ´snobské´ akce. Nakonec jsem byl příjemně překvapen - skvělá hudba, jídlo i příjemná společnost u našeho stolu. Asi půjdeme i příští rok,“ překvapil. Jeho oblek vypadal celkem netradičně, což sám přiznal: „Očekávám, že moje interpretace black tie zůstane u některých tradicionalistů nepochopena.“

 

 

I Lilia vypadala v policejní čepici na plese dost podivně. Tady někomu schází vkus, stylista, nebo obojí...

Dara prý necvičí a neprasí

Dara Rolins se nachází na Bali, kde prý pořád maká (na čem, to už jaksi nenapíše) a odkud sdílí jednu fotku v bikinách za druhou. Dara má skvostnou postavu, podle nejnovějšího příspěvku prý překvapivě zcela zadarmo: „Vycházím z toho, co mi nadělila genetika, pracuju s rozdanými kartami. A i když mi to většina z vás stále nevěří (nevadí), nejsou za tím žádné hodiny dřiny, svoji postavu nemám vydřenou, jak často píšete. Mám jednoduše takovou genetiku. Tečka. A ano, osobně to vnímám jako štěstí. Když trochu zhubnu, odvodním se, což se mi tady na Bali stane vždy, vylezou mi svaly a vypadám jako fitneska, vím,“ prohlásila.

 

 

Svlékne si Dara ty kalhotky od plavek, nebo nesvlékne? Ona je to poslední dobou taky pěkná exhibicionistka, viz její nahatá reklama pro Klenoty Aurum ´Šperky nejsou hřích´, která visí v kdekterém krámě téhle firmy

Nicméně úplně zadarmo to není, Dara zkrátka a dobře nejí: „To opravdu řeším. Přiznávám. V tomto směru jsem extrémně přísná, zodpovědná, o mé pevné vůli se tradují legendy. Všude, kde jsem, celoročně, hřeším jen výjimečně a v malém. Prostě nikdy neprasím.“ 

Barbora Mochowa zabojuje o Eurovizi

Další ročník pěvecké soutěže Eurovize se blíží. I letos se o účast na soutěži popere Barbora Mochowa, jejíž hlas může odstínem a náladou připomínat Lanu Del Rey. Letos hodlá zabodovat se skladbou White & Black Holes, ke které také natočila videoklip. O ten se postarala pražská skupina AZN kru – režiséři Novak+Nguyen. „Hned na začátku jsme si řekli, že spíš než příběhový chceme natočit atmosférický klip. Sledujeme skupinu různých lidi, kteří spolu na první pohled nemají nic společného, ale postupně zjišťujeme, že všichni unikají před katastrofou do bezpečného snového světa či jiné reality,“ říká o videoklipu Novak.

 

 

Atmosférická (a patrně též dost vymrzlá) Barbara 

Barbora působí velmi profesionálně, tak uvidíme, jestli a kam až se letos dostane.

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace