Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Umí hrát, zpívat, tancovat a dobře vypadá. Že by vycházela nová hvězdička na českém nebi? Jen ten film zatím… VIP skandály a aférky

07.01.2020
Umí hrát, zpívat, tancovat a dobře vypadá. Že by vycházela nová hvězdička na českém nebi? Jen ten film zatím… VIP skandály a aférky

Foto: FTV Prima

Popisek: Marek Lambora hraje v seriálu Slunečná postavu Janka

FOTO V novém primáckém seriálu Slunečná hraje jednu z hlavních rolí Marek Lambora. Kromě toho ho také brzy uvidíme hned ve dvou pohádkách, zvítězil v show Tvoje tvář má známý hlas, dobře nejen hraje, a to i ve velkém slavném divadle, ale i zpívá a tančí, zkrátka a dobře za 24 let toho tenhle pohledný kluk stihl dost a dost.

V seriálu si střihne roli mladého úspěšného podnikatele: „Janek je zvyklý, že dostane, co chce. Ve svém věku už je spolumajitelem velké firmy. Může se zdát, že je to takový floutek, navenek totiž vypadá, že je sobec a nemá rád lidi, ale ve skrytu duše je úplně jiný,“ popsal svou postavu Marek Lambora.

Seriál je pro popularitu mladého herce k nezaplacení, samozřejmě jen ten úspěšný... Foto FTV Prima

Sám Marek je ale jiný, mile působí i navenek. Sympaťák Marek Lambora se narodil v Ústí, kde také začal chodit na gympl. Cítil, že to není ono, a tak se snažil přejít do Prahy na konzervatoř, což se také podařilo: „Ačkoli to pro moji maminku absolutně nepřipadalo v úvahu, tak jsem si prosadil svoje. Na talentové zkoušky jsem se připravil a světe div se, vyšlo to!“

 

Tahle fotka z Instagramu má skoro ´hollywoodské´ parametry

Po konzervatoři rovnou do Vinohradského 

Po studiu na konzervatoři se mu podařil další husarský kousek, vzali ho do Vinohradského divadla, jeho talent byl zkrátka jasně patrný: „Když jsme na konzervatoři maturovali z veršů, přišel se na nás podívat zdejší umělecký šéf Juraj Deák. Brzy nato mi zavolal: Přijďte sem za dvě hodiny! Povídali jsme si a pak řekl, že si mě vyzkouší. Rychle jsem vylovil z hlavy monolog a chvíli jsme na něm pracovali. Pak jsem přišel ještě párkrát, nechal mě se naučit monolog Hamleta a na základě toho mě obsadil do role Romea. Už během zkoušení jsem dostal nabídku na angažmá.“

 

Při natáčení pohádky Princezna zakletá v čase, foto Instagram

Tvoje tvář byla… únavná 

Ve Vinohradském si zahrál třeba Romea nebo v Její pastorkyni po boku Dagmar Havlové… Na to, že vedle sebe na pódiu potkává samé známé obličeje, si musel nějakou dobu zvykat. Mezi tím se také skvěle uchytil v televizi, třeba na Primě bude hrát už v několikátém seriálu, na Nově se objevil v show Tvoje tvář má známý hlas, kde působil naprosto suverénně.

Tvoje tvář má známý hlas, foto Instagram

„Tvář? Bavilo mě to moc. Jediný problém byl, že jsme všichni v této řadě měli mnoho dalších pracovních závazků. Takže jsme se tam scházeli dost unavení a byli jsme poměrně vyřízení už od druhého dílu. Zase se tam ale sešla hezká parta, takže jsme si nějakým způsobem energii vzájemně předávali.“ Nyní se Marek objeví ve dvou pohádkách a asi jediná oblast, kterou mu zbývá ještě dobýt, je svět filmu. Že by si nějaký z režisérů tohoto hezkého okatého kluka nevšiml?  

 

Lambora je na koni! Foto FTV Prima

Pazderková nahá v mínus pěti je lidem blíž

Iva Pazderková si na začátku nového roku zafilozofovala. A protože je v showbizu nějaký ten rok, dobře ví, že jakoukoliv myšlenku nejlépe prodáte vedle nahého těla, a tak se rozhodla učinit oběť a nechat se vyfotit zcela nahá v mínus pěti v lese. A co že se Iva rozhodla sdělit?

Aby z toho mudrování ještě nechytla zápal plic, děvče nešťastné

„To, že člověk přizná svoji zranitelnost, ho dělá silnějším. Jasně, zní to klišoidně (hustý slovo, což... holka je chytrá, no...), ale někdy to - když místo univerzálního úsměvu přiznám, že zrovna nejsem ve formě - pomůže nejen mně, ale i lidem kolem mě. Najednou jsme si blíž, celá komunikace se stane upřímnější a otevřenější. Všichni přece v životě zažíváme radost i bolest. Všichni bez výjimky. A nemusíme se stydět za to, že někdy je to na nás moc, nebo že nám v určité situaci není dobře nebo bezpečno. Koneckonců ta maska věčné pohody vyčerpává. Naše upřímnost ukazuje ostatním, že se na nás taky můžou obrátit, že je pochopíme, utěšíme, neodsoudíme. A právě to nás posiluje,“ vyznala se. Fotku pochopitelně přikládáme. 

Dara jeden den na lyžích, druhý den v bikinách

Pro někoho to může být divné, ale právě teď je ten pravý čas, kdy celebrity vyrážejí na dovču. Štěpí se ale do dvou skupin, zatímco první z nich odjíždí vstříc zasněženým vrcholkům a směle pózuje na snowboardu ve fungl novém lyžařském overalu za desetitisíce, další pak odlétají třeba na Bali, Maledivy a podobně.

Pěkné, jen má Dara na zadku cosi chlupatého...

Příkladem super celebrity je rozhodně Dara Rolins, která stihla během tří dnů oba extrémy. Zatímco se na Nový rok potulovala po Tatrách, za pár dnů už hrdě pózovala v Dubaji, což je prý jen zastávka: „No, nám už je tepleji. Na pár dní jsme přibrzdili v Perském zálivu a potom hurá na naše milované Bali. Tentokrát je s námi i moje sestra Janička,“ pochlubila se. 

Když začne misska filozofovat, padají perly

Helena Houdová je opravdu zvláštní člověk. V jednom instagramovém postu pláče nad tím, jak se vlastně nikdy nechtěla účastnit Miss (což je jediný důvod, proč její profil lidé sledují), aby se v dalším svěřila, že prý nebyla nikdy šťastnější: „Tenhle rok byl pro mne magický. Plný zázraku. Lásky. Hlubokého propojení s mojí vnitřní silou. Léčení. Extáze. Odpuštění. Získání zpět svých křídel. Sesterství. Komunity. Existence v mém účelu. Dovolení si. Přijmutí. Tvoření. Soucítění...“

Ezožena trochu za zenitem...

To je pochopitelně jen začátek, Heleniny promluvy jsou vždy pěkně dlouhé. Nicméně jí závidíme její optimismus. Nedávno se prosáklo, že její exmanžel sedí za nejrůznější delikty ve vězení a také že s jeho miliardami je prý šlus. Věříme, že Helena bez nějaké apanáže asi nezůstane, ale časy bezbřehého luxusu jsou zřejmě pryč. 

Polyamorie už není v módě, aspoň u Janečků

Zmínit se musíme o další úhlavní ezoženě v Česku a Tamara Klusová to není. Lilia Khousnoutdinova totiž poskytla Expresu rozhovor, kterým se možná chtěla obhájit, že opravdu není taková mrcha, aby sváděla cizího manžela. No… Kdoví, jak to je. Z rozhovoru to vypadá na Karla, že je pěkná slibotechna a že si zkrátka pořád hledá snadno ovlivnitelné ženy, které mu uvěří cokoliv, jinak se tomu také říká, že mu nalítnou.

Tento snímek je repro z videa s názvem ´Jak se žije v extázi´, jež naleznete, pokud to tedy chcete vědět, na jejích stránkách

A Lilia je skálopevně přesvědčená, že bigamie a polyamorie, pro kterou dříve horovali oba, je fuč: „Myslím, že se dost změnil. A taky pochopil, že pokud cítí nutkání mít další manželku, asi ve vztahu žádná velká láska není. Co se týče minulosti, to nejhorší už mi udělal. Opustil mě v těhotenství na základě smyšlených pomluv a lží. Co může být ještě horší. Věřím, že to může být jen lepší,“ prohlásila.

 

  

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace