Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Blbou blondýnou budu s každou barvou vlasů. Proč jí ale utekl život, jak sama řekla? VIP skandály a aférky

03.12.2019
Blbou blondýnou budu s každou barvou vlasů. Proč jí ale utekl život, jak sama řekla? VIP skandály a aférky

Foto: Instagram / repro

Popisek: Iva Pazderková na aktuálním snímku z videa, které si natočila pro svůj Instagram

FOTO, VIDEO Advent je tady a celebrity se mohly přetrhnout se zdravicemi. Jednu z nich vysekla i Iva Pazderková, která v ní zároveň odhalila, že naprosto nesnášela své jméno! Nicméně nakonec se s ním prý smířila, což je pochopitelně dobrá zpráva.

Iva razí heslo, upřímnost nade vše: „Krásnou sváteční neděli, moji milí. Jmenuji se IVA. To jméno jsem jako dítě přímo nesnášela. Stejně se jmenoval i rostlinný tuk v kostce (který mimochodem zase začali prodávat)… A vůbec, obecně mi to jméno neznělo tak nějak moderně, zajímavě, tajemně a rozhodně jsem neměla pocit, že mě předurčuje k životu hvězdnému a bezstarostnému. Záviděla jsem všem Kristýnám, Luciím, Terezám, Kateřinám, Valeriím, Tamarám, Sylviím a jiným,“ prozradila.

 

Před dávnými a dávnými časy, ještě jako blondýna v módu ´blbá´

Naštěstí dnes proti svému jménu neprotestuje: „A vidíte, po devětatřiceti letech - během kterých jsem byla Ivou, Ivuškou, Ivulenkou, Ivušou, Ivanem, Ivískem, Ivulou, Ivušenkou a Ivkou - jsem jednou velkou, šťastnou, smířenou Ivou.“ Ivě bude za rok čtyřicet, nicméně dnes může být rozhodně spokojená, její ´Blbou blondýnu´ znají a milují davy. Iva pochází z Uherského Hradiště, vystudovala JAMU. Proslavila se díky jednomu z nejtěžších žánrů, stand up comedy, který pro ženy není příliš typický. Iva, která měla k dispozici pouze mikrofon a samu sebe, ale diváky televizní show Na stojáka zaujala. Dnes může blbá blondýna působit jako klišé, před patnácti lety ale působila jako velmi příjemný úkaz. Dodnes je jí vděčná: „Nemrzí mě to, blbá blondýna je moje dítě, budu ji dělat s každou barvou vlasů,“ prohlásila Iva, která je už delší dobu zrzavá. „Beru to tak, že diváci se díky ní začali zajímat i o to, co jiného dělám. Mrzí mě jen, že si mě zaškatulkovala spousta lidí z branže, nevidí, že jsem hlavně herečka.“

 

Bez peroxidu, úsměvu i podprsenky - u Krause

Deprese a panika

Ačkoliv se Ivě pracovně skutečně daří, její osobní život bohužel tak zalitý sluncem není. Ivě je totiž vlastní upřímnost, a tak se s veřejností podělila o to, že trpí depresí. Prozradila také, že dlouho svou diagnózu nevěděla a hlavně, že si ji neuměla přiznat: „Je to stejné, jako když angínu nevybojujete bez antibiotik. Mně léky pomohly, ve spojení s terapiemi – poctivě jsem pracovala na tom, abych byla v pohodě,“ vysvětlila v Seznam zprávách. Kromě depresí trpí ještě záchvaty paniky: „Při záchvatu paniky nemůžete dýchat, brní vás ruce, chce se vám omdlít, polije vás studený pot. Úzkost je strach o život, ale v té chvíli by člověk radši umřel, aby to přestalo,“ sdělila nepříjemnou skutečnost.

 

S úsměvem, byť trochu zlověstným - jako host Partičky

Odkládat mateřství je nerozum

Další Ivinou bolístkou je to, že se jí nepodařilo zplodit dítě. O tom, že její biologické hodiny bijí na poplach, hovořila už před šesti lety, před rokem se opět svěřila, že by dítě skutečně chtěla a že odkládání mateřství je nerozum: „Pracujeme na tom, jen už je mi 38. Takže ano, plánujeme, ale uvidíme, jestli pán bůh dá. Já apeluji na všechny ženy, které děti chtějí a mají k tomu podmínky, ať rodí do třiceti let. Neměly by čekat. Kariéra vám opravdu neuteče. Naopak, uteče vám život,“ apelovala Iva v Luxury Prague Life. Dítěte se bohužel Iva nedočkala dodnes. Odvážné a upřímné herečce tedy nezbude než držet palce.

 

Na titulu časopisu, kde hovořila o svých psychických trablech 

 

Iva svého přítele poznala v pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Zatímco ona v první řadě soutěžila a probojovala se až do finále a v druhé a třetí řadě jsme ji mohli vidět jako koučku herectví a také členku poroty, Hynek měl coby postprodukční koordinátor na starosti finální podobu pořadu. Během natáčení se sblížili a od té doby jsou spolu… Předtím byla Iva již dvakrát vdaná, za herce Luboše Veselého, posléze za komika Lukáše Pavláska  

Kryštof opět pro Bobule

Do kin se v březnu příštího roku chystá film Bobule 3, který svede dohromady všechny tři protagonisty předchozích dílů, tedy opět Terezu Rambu Voříškovou, Kryštofa Hádka a Lukáše Langmajera. Nedávno se objevil první pouták na film, nyní tvůrci představili ústřední písničku, kterou natočili Kryštof se slovenskou herečkou a zpěvačkou Simou Martusovou. Kryštof nahrál ústřední skladby k předchozím dvěma dílům: „Tím, že jsme svázaní s tímhle projektem už od začátku a k oběma předchozím filmům jsme písně natočili, přišlo mi hezké, fungovat v celé trilogii. Takže když producent Tomáš Vican zavolal, jestli nechceme zkusit napsat něco i k tomuhle filmu, řekl jsem, že to určitě zkusíme,“ prohlásil Richard Krajčo.

Písničku doprovází videoklip, ze kterého můžeme o filmu ledacos poznat. Třeba, že se opět opráší vůz „kachna“, který hrál i v předchozích dvou dílech, nebo že opět půjde hlavně o víno a vše kolem něj. Tereza Ramba byla v natáčení filmu těhotná a nyní je jasné, že těhotenství tvůrci nemaskovali, ale rovnou ho přiznali. Zápletka známá není, ale jisté je, že tenhle film dopadne určitě dobře.

 

 

Martin Písařík pod striptérkou

Chcete se dozvědět něco o striptérkách? Pak zapátrejte po knize ´Striptérky Velkého jablka´ od autorky Alexandry Veliké (ne, to jistě není pseudonym 😊), jde o první díl trilogie. Kniha se křtila za účasti celebrit ve striptýzovém klubu. Velmi zajímavý byl pohled na herce Martina Písaříka, který měl co se věrnosti týká v minulosti své partnerce co vysvětlovat, kterak leží na pódiu pod jednou rajcovně oblečenou děvou. Richard Tesařík si zase pochvaloval, že se křest uskutečnil právě zde: „Kde jinde udělat křest knížky o striptérkách, než ve striptýzovém klubu? Jsem na knížku moc zvědavý, i když mě zaskočilo, že se jedná o trilogii, takže po přečtení budu muset čekat na další díly…“

 

Zas taková senzace to není - oba jsou více méně oblečení

A o čem, že tato kniha vlastně je? „Hlavní hrdinka je zničena zjištěním, že ji podvádí partner. Sebere dceru a společně s chůvu odletí do New Yorku za svými kamarádkami. Tam začne pracovat jako striptérka a mimo jiné se pokouší nalézt svého biologického otce. Čtenáři tedy nahlédnou do prostředí striptýzu, zároveň je ale čekají situace, s nimiž se potkávají v běžném životě – a třeba si neví rady, jak je vyřešit. Kniha tak například řeší dilema mezi dlouholetým vztahem a poblázněním se na základě ukojení tužeb,“ prozradila autorka.

Alexandra se na křest oblékla vskutku jak do striptýzového baru, ale ve skutečnosti se prý jedná o absolventku veřejných vztahů a také je členkou Unie českých spisovatelů. Kdepak asi brala inspiraci? Na snímku s Richardem Tesaříkem 

Leoš Mareš bude vybírat zpěváky

Neví SuperStar kudy kam? Nova bombasticky ohlásila další řadu této talentové pěvecké soutěže a vyhlásila také jména porotců. I tentokrát uvidíme „kata“ Pala Haberu, tím však výčet končí. Za Slováky bude porotcovat ještě zpěvák Marián Čekovský, za nás pak Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Monika Bagárová, která sama ze SuperStar vyšla. Hlavně Patricie a Leoš působí v pěvecké soutěži jako zjevení.

Leoš na promo fotce Novy, která pro zvýšení poněkud ochablého zájmu o dvacátou osmou SuperStar oživila i kožich, co býval v devadesátkách moderátorovým poznávacím znamením

Leoš Mareš sice pořádá vyprodané ´koncerty´ v O2 Aréně, nicméně sám o sobě prohlašuje, že zpěvák není a je to fakt. Leoš totiž neuzpívá ani notu. To samé proklamuje Patricie, která je sice sympatická a velmi populární, nicméně totální nezpěvačka. Snaží se Nova vydojit jejich popularitu, aby stagnující význam soutěže nějak vybudila?

 

Vložil: Michaela Špačková