Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

´Fakáč´ na plakátech s tím nejdrsnějším hercem v Česku, proč, proboha? Koho má na háku, manželku? VIP skandály a aférky

01.10.2019
´Fakáč´ na plakátech s tím nejdrsnějším hercem v Česku, proč, proboha? Koho má na háku, manželku? VIP skandály a aférky

Foto: Falcon

Popisek: Hynek Čermák na plakátu k novému filmu Národní třída, který právě vstoupil do kin

FOTO V pražské ZOO se otvíral nový Rákosův pavilon, pojmenovaný po slavném chovateli ptactva Stanislavu Rákosovi, při té příležitosti bylo možné vidět krásné pestrobarevné papoušky Ara, ale také herce Hynka Čermáka, který pavilon otvíral spolu s herečkou Klárou Trojanovou a primátorem Zdeňkem Hřibem. Takže se naskýtá otázka, kdo je na snímcích více sexy, papoušci, nebo celebrity?

Což byla opravdu nevšední sestava, protože Klára Trojanová nebo Hynek Čermák na společenských událostech moc k vidění nejsou. „Kromě toho, jak je ten pavilon nádherně vymyšlený a postavený, mě nejvíce fascinoval ara hyacintový, který má v sobě klid Clinta Eastwooda a jehož ‚kabát‘ má barvu očí mé ženy, takže ten mě opravdu baví,“ poznamenal Hynek Čermák, jeden z největších drsňáků našeho filmu.

 

Cestou k novému Rákosovu pavilónu... Ohledně toho, koho má herec Hynek Čermák na háku, tak manželku rozhodně ne, alespoň tu novou, s tou se vedou něžně za tlapku. Jinak ovšem, aby dostál své drsné image, zbytek světa - alespoň tedy doufáme :-) Foto Zoo Praha

 

Ještě jednou pražská Zoo o uplynulém víkendu, to abyste se mohli podívat na tvrďáka Čermáka v černých brýlích (úplně vlevo) - ano, tak to má být; a také na manželku Ivana Trojana Kláru Trojanovou (zcela vpravo), ředitel Zoo Bobek pak vedle herce...

Na druhou stranu Hynek zahraje prostě všechno. Kde se to v něm vzalo? Herectví pokoušel Hynek Čermák už po základce, tehdy se hlásil na konzervatoř. To nevyšlo a údajně ho to příliš nemrzelo, věnoval se totiž už bojovým sportům, což mu vydrželo dodnes. Šel na strojírenský učňák s maturitou, poté chtěl na vojenskou vysokou, neboť mu učarovalo létání. Bohužel neprošel zdravotními testy, a tak zkusil DAMU. Bojové sporty se hodily, protože si během školy přivydělával coby vyhazovač.

 

A Ara hyacintový, velký fešák...

Spal na lavičce

Od DAMU k herectví to ale rozhodně nebyla přímá cesta. Finančně byl na tom totiž velmi bídně, stal se z něj vlastně bezdomovec: „V zimě jsem nocoval u jednoho kamaráda v kanceláři pod stolem. Hrál jsem zrovna svatého Václava. A nejhorší bylo najít nějakou sprchu, abych kolegům nesmrděl. To bylo blbý období,“ přiznal v Lidových novinách. Nastoupil do divadla J. K. Tyla v Plzni, pohádal se s režisérem a odešel. Na herectví zanevřel a spolu s Vítem Bártou (ano, s tím Bártou z Věcí veřejných) si založil bezpečnostní agenturu. Nastoupil do Rokoka, ale i odsud ho kvůli absencím na zkouškách vyhodili.

 

Hynek Čermák v seriálu Rapl - role tvrdých chlapů si v Česku prostě zabral on, marná sláva. Foto ČT

Zakotvil až v roce 2010 v Dejvickém divadle, k jeho oporám a nejpopulárnějším tvářím patří dodnes. Jeho popularita ale začala raketově stoupat ještě před tím, takže v současné době patří k našim nejobsazovanějším hercům. A také nejpracovitějším. Přiznává, že herectví ho vlastně dost ničí: „Prvotní je věnovat se sobě, dětem a ženě. Posledních deset let jsem hodně pracoval a pomalu přestávám mít odkud brát. Dejvické divadlo mi ale dodalo hodně energie. Než jsem přijal zdejší angažmá, dokonce jsem uvažoval, že bych s divadlem skončil. Měl jsem pocit, že to nikam nevede. Ta priorita – myslím životní priorita – je vlastně otázka, na kterou jsem si ještě ani sám neodpověděl. Chlapi jsou živitelé, takže za sebou vždycky táhnou především práci,“ prohlásil v Divadelních novinách.

 

Na snímku z Facebooku Dejvického divadla, kde patří k oporám souboru

Zamiloval se a prostě odešel

Tehdy ještě hovořil o herečce Daniele Choděrové, se kterou má dvě děti. Už za pár let ale bylo vše jinak. Hynek Čermák se totiž zamiloval do o dvacet let mladší Veroniky Mackové: „Není to o tom, že bych hledal mladší partnerku, ale když se zamilujete, co máte říct? Miluju tě, ale nejde to, protože jsi o 20 let mladší? Myslím, že nejsem první ani poslední, komu se to stalo. Nutno říct, že Veronika není typická mladá holka. Je to taková stará duše,“ prohlásil. S herečkou Danielou Choděrovou byl šestnáct let. Podle něj se vztah prostě přežil, neustále ho jen lepili a chodili k odborníkům.

 

Koníčkem Hynka Čermáka je již léta focení aktů; přinesl jich pár na ukázku i do Show Jana Krause

Což je na jednu stranu podivné, protože v rozhovoru z té doby tvrdí, že se s ní kvůli pracovnímu vytížení vůbec nevidí. A Daniela Choděrová zase prohlásila, že rozchod byl obrovský šok, protože před tím byli jedno tělo, jedna duše. Podle Hynka Čermáka ale nebyla mladičká Veronika důvodem… Každopádně si Veroniku vzal a pokud se nějaké akce účastnili ve dvou, pak bylo vidět, jak Hynek Čermák toká jako mladíček, tak moc ho mladé děvče dostalo. Veroniku velmi rád také fotografuje a to i v Evině rouše. A protože není škrt, s fotkami se rád pochlubí. Právě nyní jde do kin jeho poslední film Národní třída a tam hraje… co jiného, než pěkného drsňáka.

 

Tanec v divadle

Divadelní StarDance, neboli Roztančené divadlo je opět tu. I zde dostanou herci profesionálního tanečníka, se kterým musí nacvičit klasický tanec, které si vylosovali. Letos bude soutěžit Petr Vondráček, Vojtěch Drahokoupil, Vanda Hybnerová, Eva Burešová, Václav Jílek a Lucie Končoková. Každý herec zastupuje jedno divadlo, o titul krále tanečního parketu se bude soutěžit 30. listopadu od 19h v prostorách Škoda Auto Muzeum Mladá Boleslav. V porotě zasedne Naďa Konvalinková, Veronika Arichteva a Biser Arichtev.

 

Chystá se i Vanda Hybnerová, foto Karel Mráček

Tanečník, co chce zpívat

A zatímco ve StarDance a Roztančeném jevišti se herci a zpěváci snaží stát tanečníky, jeden tanečník zatoužil po tom živit se zpěvem. Jde o Michala Petra, tanečníka, který ve druhé řadě StarDance tančil s Lenkou Filipovou. Michal Petr žije už sedm let v Americe, do Čech se ale vrací, aby zde nahrával. Zanedlouho by měl vyjít jeho první singl, k hudbě měl prý ale blízko vždycky: „Zpěv a muzika vždy byly moje láska, od narození jsem hrál na různé hudební nástroje, začal jsem nejprve s bubny, poté přišla basová kytara, elektrická kytara a také zpěv. Hudbu máme v rodině, dědeček hrával na tahací harmoniku, otec na bubny a od nich pak vedly moje první hudební krůčky. Poté jsem hrál aktivně hlavně na střední a vysoké škole v různých kapelách. Vždy jsem dělal hudbu i tanec zároveň, ale jakmile jsem začal tančit profesionálně a dosahoval jsem mezinárodních úspěchů, musel jsem si vybrat a hudba zůstala jen koníčkem.“ To se ale změnilo a Michal Petr nahrává dokonce dvě desky zároveň.

 

Čtyřicetiletý tanečník Michal Petr, který žije v Portlandu ve státě Oregon, nahrává v Česku dvě desky najednou, foto Kasparpr.cz

Agátina krásná sestra

Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického Kordulka oslavila dvanácté narozeniny a nutno přiznat, že z ní roste velká kočka. Narozeniny oslavila v Izraeli po boku sestry, se kterou se také vyfotila. Agáta si neodpustila udělat své obvyklé kačeří pysky, které při srovnání s přirozeným úsměvem její sestry vypadají ještě uměleji. V Izraeli u maminky přebývá Agáta opravdu často. Jak je na tom ve skutečnosti se svým manželem Jakubem Prachařem, vědí jen oni dva… A v Tel Avivu si může každý den užívat na pláži a učit se novým dovednostem na surfu, což také činí.

 

Kordulka s Kačerem Donaldem...

 

... a s celou rodinou, foto Twitter

Tělo bohyně výměnou za nelidskou dřinu

Simona Krainová pokřtila svůj fungl nový kalendář s provokativním názvem Fuck the Age, což můžeme hezky česky přeložit Můj věk mi opravdu nevadí, anebo také ´s*át na věk´, jak je komu libo. Je černobílý a Simona je na něm ďábelsky sexy a prakticky nahá. A ukazuje, že u ní věk nic neznamená, že je její tělo pořád stejné jako ve dvaceti.

Na druhou stranu, Simona nemá štíhlou linii rozhodně bez práce. Právě naopak, když nedávno zveřejnila svůj tréninkový plán, byla to pěkná nálož. Simona běhá desítky kilometrů, cvičí do úmoru a pochopitelně nejí. Nic z toho ji pochopitelně nebaví, vše dělá jen kvůli štíhlé linii. Její život asi není hodný závisti, ale na druhou stranu fotky to nejsou špatné, to ne.

 

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace