Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Rozvod a dvě svatby. Jindřiškou z Pelíšků 4ever? Herečce to ani nevadí… Jen stále mění jméno. VIP skandály a aférky

10.09.2019
Rozvod a dvě svatby. Jindřiškou z Pelíšků 4ever? Herečce to ani nevadí… Jen stále mění jméno. VIP skandály a aférky

Foto: FTV Prima

Popisek: Jindřiška Badínková Nováková objektivem Lucie Robinson

FOTO Dvakrát změnila své příjmení, ale pro všechny bude stejně pořád Jindřiškou z Pelíšků. Mluvíme pochopitelně o Kristýně Novákové, poté Fuitové a nakonec Badínkové Novákové. Kristýna nyní hraje na Primě kriminalistku v Temném kraji, díky čemuž nafotila se známou fotografkou Lucií Robinson rajcovní fotografie pro módně – společenský magazín Glanc; ocitla se dokonce na titulní straně.

Focení nemá skromná Kristýna příliš ráda: „Je to pro mě taková nutnost, která patří k herecké profesi. Moje oblíbená činnost to moc není. Před foťákem musíte být sami za sebe, nemůžete se schovat za žádnou postavu.“

Kristýna není prvoplánová kráska, ale má kouzlo, její světlounce modré oči a tmavé vlasy tvoří zajímavý kontrast... Foto Lucie Robinson

S hraním začala velmi brzy, už v deseti letech vstoupila do divadelního souboru Bílá síť. Prvně jsme ji mohli vidět ve filmu Výchova dívek v Čechách, kde přes svůj velmi mladý věk působila v roli přidrzlé školačky Agáty nesmírně sebejistě. Její Jindřiška v Pelíškách tak neměla chybu, roli získala díky tomu, že si ji režisér Jan Hřebejk ve Výchově dívek všiml. A dobře udělal. Na to, že se stala slavnou Jindřiškou, ženou jedné hlavní role, nežehrá: „Je lepší, když mě spojují s Jindřiškou než s nějakým špatným seriálem. Je to už 20 let, bylo mi šestnáct… Svým způsobem jsem na ten film vlastně pyšná. Bohužel nevím, jestli tu ´slávu´ někdy překonám. Bylo to jedno z nejhezčích natáčení. Honza Hřebejk umí vytvořit přátelskou atmosféru. Dospělí mě brali ochranitelsky mezi sebe,“ vzpomínala před časem na Novinkách. 

Na konzervatoř ji nevzali

Patnáctiletá Kristýna ale na svůj úspěch hned tak nenavázala. Ačkoliv si přála studovat konzervatoř, bohužel ji přes nesporný talent nevzali, a tak studovala cestovní ruch. Kristýna dnes tvrdí, že o slávu jí nešlo, chtěla hlavně hrát: „Rodiče mě vždycky vrátili zpátky na zem, dost mě korigovali. A taky spolužáci, byla jsem pro ně divná, někdo mi to dával docela sežrat. Takže jsem se snažila být co nejvíc nenápadná a vůbec na sebe neupozorňovat. Veškerému zájmu jsem se vyhýbala.“ Je fakt, že několik let nebylo Kristýnu vůbec vidět. Po několika menších rolích se v televizi objevila coby sestřička v Ordinaci a o slávu bylo opět postaráno. Od té doby hrála v mnoha seriálech, ale i filmech, mimo jiné znovu u Hřebejka a opět sestru Anny Geislerové, v Líbánkách.

 

V seriálu Primy Temný kraj má velkou roli - a nyní právě běží již druhá série, foto FTV Prima 

Rozvod a dvě svatby

Ve svém soukromém životě překonala rozvod, aby se opět vdala. První svatbu měla s režisérem Jaroslavem Fuitem: „Známe se asi šest let. Dělali jsme spolu seriál Letiště a točila jsem s ním už jeden famácký film. Byli jsme kamarádi a měli jsme se vždycky hodně rádi. Až při natáčení filmu Dvojka v Dánsku se to začalo nějak měnit, ale dohromady jsme se dali až po návratu,“ prohlásila šestadvacetiletá Kristýna, které se narodilo právě první dítě. Bohužel manželství nevydrželo, Kristýna manžela opustila. S oběma holčičkami se odstěhovala pryč a musela začínat znovu. Sama ale dlouho nezůstala. Brzo se seznámila s bratrem herečky Michaely Badínkové a byla z toho láska a také druhé manželství, které zcela utajila. Až nyní zveřejnila, že používá zcela nové jméno a vysvětlila proč: „Jedna herečka Badínková tu už je – Míša, moje švagrová. Lidi si nás pletou, tak z toho důvodu jsem si na konci nechala to Nováková, jinak bych si ho tam nedávala. Je jasné, že když se lidi vezmou, tak mají stejné příjmení, že jsou rodina,“ říká spokojená Kristýna.

 

Marie Doležalová pořádá Šansoniéru

Herečka Marie Doležalová je sice hlavně nadšená maminka, ale pomalu se začíná pouštět i do něčeho jiného, než je přebalování a kojení. Jde o charitu, konkrétně o Šansoniéru pro kuře, kterou si sama vymyslela. Jak již název napovídá, budou se zpívat ty nejemotivnější písně, šansony,  letos se kromě Marie budou akce účastnit třeba Eliška Balzerová, Iva Pazderková, Tamara Klusová, Luděk Sobota, Lukáš Pavlásek, Petr Forman a Marek Zelinka, což je hereččin partner.

Vystoupí i Eliška Balzerová

Večer to bude velmi zajímavý, ale prý i plný legrace: „„Šansoniéra je velmi jednoduchý formát. Přemluvím známé osobnosti, aby zazpívaly pro Kuře a pomohly tak dobré věci. Hosty, kteří zpívají rádi a dobře, přesvědčím, aby vystoupili v úplně novém světle, jak je lidé neznají. No a ty ostatní, jež jsou ze zpěvu nervózní a často se jím neprezentují, jako například herci, tak ty donutím také. Tím pádem vzniká večer, kdy je každý přinucený vystoupit ze své komfortní zóny a to diváci vždycky hrozně ocení,“ slibuje Marie. Akce se koná 7. listopadu v Kině Dlabačov.

 

Marušce Doležalové přineslo vítězství ve StarDance i lásku a miminko, s tanečníkem Markem Zelinkou jsou od té doby spolu 

Ivan Trojan se musí naučit rock´n´roll

Režisér Ondřej Trojan natáčí film Bourák, kde uvidíme hvězdy první kategorie, pochopitelně včetně jeho bratra Ivana, který je namaskován za severočeského padesátníka, který nechce dospět a zajímá ho jen rock´n´roll, k nepoznání. Dále se zde objeví Kristýna Boková, Jiří Macháček, Veronika Marková, Jaromír Dulava, Kateřina Winterová, Petra Nesvačilová, Matěj Ruppert, Milan Ondrík a další. Ivan Trojan si natáčení užívá, i když ´rokec´ a vůbec tanec není jeho šálkem kávy: „Hraju chlapíka, který opravuje auta a já jsem jen jednou vyměnil pneumatiku, to je jediný, co jsem kdy na autě udělal. Chlapíka, který dokonale tancuje rock´n´roll, a já jsem v životě netancoval a navíc jsem ´arytmik´…vůbec nechytám rytmus," svěřil se. Ivan Trojan ale zahraje prostě všechno, takže o výsledek nemáme obavy.

 

Tak takhle Ivana Trojana opravdu neznáme. Foto TotalFilm / Bára Lockefeer 

Karla Janečka málem zavřeli

Miliardář, matematik a filantrop Karel Janeček zřejmě vede pěkně drsnou rozvodovou válku s matematičkou Mariem Mhadhbi, která žije v Paříži i s jejich společným synkem. „Dneska jsem obzvláště rád, že sedím v letadle. Mohl jsem totiž také teoreticky sedět v předběžné vazbě na pařížské prokuratuře. To by moje bývalá měla radost! Podala totiž na mě hned dvě trestní oznámení: Jedno ´klasické´ za domácí násilí, druhé však bylo mnohem peprnější - pokus o únos mého vlastního dítěte. Svět je bohatý, děkuji za fascinující zážitek - více jak dvouhodinový výslech na kriminálce, ještě ve francouzštině,“ postěžoval si Karel na Instagramu.

A jeden instagramový úsměv, prosím...

Karel by si už velmi rád zařídil i oficiálně nový život s kněžkou lásky Lilií, to, že se rozvod táhne, mu dost kazí jeho a hlavně Liliiny plány. A tak se můžeme každou chvíli dočíst nové a nové negativní zmínky o jeho druhé ženě. Je to ale nutné? Pokud si totiž miliardář myslí, že si tímto způsobem nakloní českou veřejnost na svoji stranu, zřejmě se dost plete. Zatím většina drží palce právě Mariem.

 

Mahulena Bočanová má doma bulteriéra jménem Umbro. Zde se ale nechala nafotit… s čivavou. Asi pro ten kontrast

Pejsek sežral dvacet tisíc

Věděli jste, že je Mahulena Bočanová oddaná pejskařka? Dokázala to svou účastí na Psím dnu, kam přišly celebrity, aby podpořily psí útulky. Mahulena je hrdou paničkou bulteriéra Umbra, který ji prý umí dobře zatopit: „On mi rozumí všechno, běžně spolu mluvíme a já rozumím, co mi říká přes jeho oči, takže si povídáme zcela běžně. Dvakrát u nás přelezl někdo přes plot a on ho srovnal v pár vteřinách. Nebojím se s ním spát i při otevřených verandách, nikdy nezklame. Je to kámoš." Jednou se herečce postaral o pěkně nepříjemné překvapení: „Sežral mi 20 000 korun. Bohužel i dobře natrávil," povzdechla si.

 

Na psí den dorazila ´Mahu´ i s dcerou Márinkou

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace