Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

´Langoš a Aduš´: Na svatbu média nepustili. S jedinou výjimkou. VIP skandály a aférky

09.07.2019
´Langoš a Aduš´: Na svatbu média nepustili. S jedinou výjimkou. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Jiří Langmajer a Adéla Gondíková. Tohle herecké nyní už manželství si zařídili tak, že spolu často hrají. Mají na kontě několik divadelních her (zde na snímku z komedie Ani za milion na maják), dále muzikál Mamma mia, i dva filmy natočili, v Doktorovi od jezera hrochů se seznámili. Mají to šikovně zařízené, snižují tím pravděpodobnost nevěr a naopak zvyšují množství času, který spolu při věčných hereckých zájezdech mohou trávit...

FOTO Tou výjimkou je Expres.cz. Kterému ty svatební fotky zřejmě prodali… Jiří Langmajer alias vojín Kouba z filmu ´Copak je to za vojáka´ měl svatbu, po devíti letech chození si bral herečku Adélu Gondíkovou. Lze říci, že je mimořádně prověřený, protože, světe div se, během těch devíti let se neví o žádném jeho záletu, jichž bývávalo požehnaně. Fotky ze svatby vám nenabídneme, existují, kromě zmíněného Expresu ale z mimořádně nekvalitních videí, která pořídila média z dálky za plotem. Langmajer a Gondíková si veselku asi chtěli užít v klidu a ne se druhý den dočíst, jak blbě vypadali, nebo co tam kdo vyváděl. Takže vybrali jen ten jeden bulvár a tím si zajistili alespoň částečnou kontrolu. Plus patrně nějaké ty love… Budiž jim přáno.

A takový to býval Jiří Langmajer svůdník! Tedy, svůdník, tohle provorepublikové označení, co tak miluje bulvár, lze přeložit – holkař. Svou manželku Kamilu, sympatickou středoškolskou profesorku matematiky, si vzal již před několika desetiletími, ze svazku má dvě dcerky, Julii a Terezu. Langmajer vždy disponoval velkým šarmem a poněkud drsnou image, což na ženy platilo. To, že je „na ženský“, se tak nějak vědělo, nicméně se o jeho aférkách moc nepsalo.

Alespoň jednu fotku nevěsty máme - díky Facebooku Mahuleny Bočanové, která ji vyfotila

Což přestalo platit v okamžiku, kdy se z uznávaného herce z Divadla Pod Palmovkou (Langmajer hrál jednou těžkou, klasickou roli za druhou, až se z toho málem zhroutil) stala seriálová hvězda – jinak řečeno, když Jiří Langmajer začal hrát v seriálu Ordinace v růžové zahradě. A partneřil tam s herečkou Ivanou Jirešovou, která tenkrát chodila s hudebníkem Viktorem Dykem.

Tak ne, máme oba. Novinář Honza Dědek se zpožděním postnul na FB (nechtěl, aby se bulvár napásl, a protože my vždy ´víme poslední´, napaseme se my :-))

Ten prý tenkrát na Langmajera žárlil, což oba komentovali se smíchem: „Žádné scény zatím nebyly, ale můj partner na Jirku opravdu žárlí. Langoš má pověst svůdníka, a tak se Viktor bojí,“ vyprávěla tenkrát Ivana. A Jiří Langmajer dodával: „Viktor fakt nemá k žárlivosti žádný důvod. Já se mu ale vlastně ani nedivím. Kdyby moji holku v seriálu oblejzal někdo jako já, tak bych z toho taky byl dost nervózní.“ Vztah ani jeden oficiálně nepřiznali, i když si o něm cvrkotali vrabci na střeše. Po určité době se ale oba vrátili ke svým partnerům, Jiří Langmajer k manželce a Ivana si Viktora Dyka vzala za muže. Za pár let se herečka a zpěvačka s Dykem ale stejně rozvedla.

 

Ivana Jirešová byla Langošova prtnerka v Ordinaci i v divadle, a to nejednou... Foto Facebook / Petr Mičkal

Vášnivka Petra

Po něžné Ivaně ale nastoupil poněkud jiný „kanón“. Jiří Langmajer se totiž na křtu jejího kalendáře sblížil s Miss a modelkou Petrou Faltýnovou, pořádnou dračicí, která zamotala hlavy mnoha mužům, včetně Leoše Mareše či hokejisty Martina Ručínského. Muselo to být velké poblouznění, protože Petra o nezámožné muže doposud příliš nestála. Jiří Langmajer díky účinkování v seriálech určitě chudák nebude, ale asi ho lze těžko srovnávat s hokejistou z NHL nebo Simonem Šteklem, podnikatelem, který svou tehdy přítelkyni opravdu příjemně zabezpečil. Jiří Langmajer měl zase prvně plánovat, že opustí rodinu. Nicméně s to opět nedopadlo, Petra se vrátila pokorně k manželovi a Langmajer k manželce. Kdo koho opustil, není známo. Ani jeden z nich se totiž ke svému vztahu nevyjádřili, což je mimochodem styl, který Jiří Langmajer uplatňuje celý život, i podle svých slov dohnal k slzám nejednu reportérku. Vyprávělo se ovšem, že Jiří měl být vyobcován z bytu a přespávat v herecké šatně. Petra Faltýnová zase po návratu k manželovi otěhotněla a povila mu dcerku. I tento pár let se ale stejně rozvedl.

 

Manželé na scéně i doopravdy

Další známou Langošovou přítelkyní byla právě Adéla Gondíková. S tou se dal dohromady ještě jako ženatý, když hrál ve filmu Doktor od jezera hrochů: „Není to poprvé, co nám byla dána role manželů. Ty z nás poprvé udělal Zdeněk Troška ve filmu Doktor od jezera hrochů a já jsem mu za to dodnes velmi vděčný, protože tam jsem se s Adélkou seznámil,“ vyprávěl Jiří Langmajer na premiéře filmu Seznamka. Zhruba od roku 2010 se o žádných jeho skandálech neví. S Adélou si neuvěřitelně sedli, skromná ´Aduš´, jak se jí v divadelních krizích obecně říká, si však nějaké zásluhy na zkrocení bouřliváka nedělá: „Ale to vůbec není moje zásluha, to je čistě věkem – Jirka prostě konečně dospěl. Kdybychom se potkali před deseti lety, tak to takhle nedopadne,“ prohlásila v Blesku.

 

Společných fotek hereckého páru existuje bezpočet. Většinou jsou ale z divadelních inscenací (jako tato), nebo různých společenských akcí...

Polyamor? Spíš polygamista

Svatbu chystá i Karel Janeček, jaksi ale pozapomněl, že v jednom svazku manželském už je, a to sice s tuniskou matematičkou Mariem, pamatujete? Za ženu má pojmout kněžku lásky Liliu, které koupil prsten s obřím diamantem, veselka prý bude jako řemen a šetřit se na ní určitě nebude. A vůbec, duchovno tak propagující dvojice, jak se nyní ukazuje, si užívá opravdu hodně světské statky. Janeček například vyfotil svou Liliu jen ve spodním prádle, ana pózuje na jeho červeném Ferrari, které prý mohla i řídit, nebo byli viděni, jak se promenádují na večírcích na festivalu ve Varech. A karmu jim také nevylepšuje například to, jak se oba na sociálních sítích i v rozhovorech neustále otírají o současnou Karlovu manželku Mariem. Karel prohlásil, že ji si nikdy vzít nechtěl, ve skutečnosti prý „zachraňoval život jejich synovi“. „Nikdy jsem si ji nechtěl brát. Byli jsme dohodnuti, že budeme žít spolu a mít děti. Když otěhotněla, trvala na sňatku, jinak by bývala šla na interrupci,“ prohlásil Karel, aniž by se Mariem mohla jakkoliv bránit. Nicméně rozvod s Mariem se pěkně táhne a zejména Lilia zřejmě skřípá zuby, tolik by už chtěla být paní Janečková…

 

„Benátky jsem dřív považoval za město ne příliš krásné a zajímavé. Ale skrz její oči jsem konečně uviděl, že je to celkem úžasné a magické misto!" Poznamenal na Instagramu k této fotce nebohý tetřev Janeček. Začínáme mít neodbytný dojem, že milionář Janeček má v současné době svoje nemalé IQ mezi nohama. Jednou bude trpce litovat, že Mariem ublížil a choval se jako... No, košer tedy ne. 

Tarzani cvičí akrobacii

David Gránský prokázal, že je jeho fyzička v top kondici, třeba už v televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Nyní to dokazuje na zkouškách nového muzikálu Tarzan v Divadle Hybernia. Představení by to totiž mělo být velmi akrobatické, a tak Tarzanové, kromě Gránského ještě Peter Pecha a Vojtěch Drahokoupil, pilně zkoušejí s choreografkou Ivannou Hannichovou, která jim dává pěkně do těla: „Vždy je pro mě inspirací hudba a příběh, který by měla choreografie vyprávět nebo pocit, který by měla vyvolat. Inspiruji se pohyby zvířat, které přemodeluji na jeviště. Nejde o imitaci opic nebo leoparda, jde o zpracování jejich pohybů a převedení do tanečně-jevištní formy. Inspirací je tedy příroda, příběh, různá vystoupení závěsné akrobacie a lidé, se kterými pracuji. Každý by měl mít svůj charakter, věk a postavení tak, jak to ve skupinách opic bývá a ideální stav je, když jsou umělci sami kreativní a cítí se pak lépe v tom, co představují. Je to pak mnohem zábavnější i pro diváky.“ Tarzan se začne hrát na začátku října, takže na nácvik akrobatických kousků mají Tarzani celé léto. V muzikálu uvidíme ještě Josefa Vojtka, Michaelu Gemrotovou, Evu Burešovou, Petru Vraspírovou, Ditu Hořinkovou, Mariána Vojtka, Ernesta Čekana a Ivanu Korolovou.

 

Tarzan Gránský

A zase ten Čtvrtňa

Herec Petr Čtvrtníček je vždy zárukou skvělé zábavy, tedy pro ty, kdo si libují v černém humoru. Jeho nová kapela, která se jmenuje neuvěřitelně vtipně Wsedě a je složená z vězňů kuřimské věznice, již hrála na pár charitativních akcích: „Já je viděl loni hrát na mikulášské besídce Tap Tapu, a protože jim chyběl bubeník, tak jsem nabídl své služby. Kluci mají několik vlastních pecek a můžu říct, že velmi dobrých. Pak hrajeme i převzatý repertoár,“ prohlásil. A zatímco nejenom filmová smetánka se sjela na festival do Varů, Petr zde chyběl a naopak si z festivalu a hlavně z filmařů, kteří se bouřili proti Zbrojovce coby sponzora festivalu, pěkně vystřelil. Natočil totiž video, ve kterém vyjádřil coby střelec Zbrojovce podporu a pozval protestující filmaře, aby si s ním šli „zapicat“, tedy zastřílet. Na závěr se rozloučil pozdravem: „Těpic!“

 

 

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace