Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nikdy jsem si nepřipadala vyloženě krásná… Miss World o silném ´ženském gangu´, jen o manželovi ani slovo. Přečetli jsme

26.06.2019
Nikdy jsem si nepřipadala vyloženě krásná… Miss World o silném ´ženském gangu´, jen o manželovi ani slovo. Přečetli jsme

Foto: Facebook

Popisek: Táňa Kuchařová, přesněji dnes již Taťána Gregor Brzobohatá

Naše jediná Miss World, Taťána Gregor Brzobohatá (původně Kuchařová) nedávno připravila pro svou maminku, která maluje, výstavu. Při té příležitosti poskytla rozhovor MF Dnes a neopomněla zdůraznit, že péče o rodiče a prarodiče by pro nás měla být stěžejní. Ostatně ona sama si právě tuhle oblast vybrala pro svou charitativní činnost v nadaci Krása pomocí.

Sama potvrdila, že výtvarné nadání opravdu nepodědila: „Vůbec ne, na základce jsem měla dvojku z výtvarky. Byla jsem hyperaktivní dítě, šly mně sporty, tancovala jsem, chodila na dramaťák, radši jsem pobíhala někde v terénu. Na malování a kreslení jsem nikdy neměla ani trpělivost, ani střevo,“ přiznala. Taneční průprava jí ale v soutěži StarDance, ve které před pár lety tancovala, nepomohla: „Pozor, šlo o lidové tanečky v Opočně, nikdy jsem netančila závodně. Ale nějaké taneční geny u nás v rodině máme, slovenská babička Rozka říkávala: „Takého kozáčka, akého umel pradeda Silvestr, takého kozáčka nikto nezatančil!" No a dramaťák se mi taky hodil, i pro modeling,“ prozradila v rozhovoru pro MF Dnes. Taťána má velmi zajímavý hlas, pro někoho až překvapivě nízko posazený: „Víte, že jsem se za svůj hlas dřív styděla? Teď už se mi s ním žije líp, ale ještě v patnácti šestnácti jsem se s ním jen těžko smiřovala,“ poznamenala.

Nepřipadám si vyloženě krásná

Ačkoliv vyhrála světovou soutěž krásy, sama se za nějakou velkou krasavici vlastně ani nepovažuje: „Nikdy jsem si nepřipadala vyloženě krásná a nikdy to pro mě nebylo to nejdůležitější. Bavil mě modeling, znamenal pro mě možnost se realizovat, dostat se ven, vycestovat. Odjakživa jsem byla dobrodružná povaha, chtěla jsem dobývat svět. A věřím, že i kdybych nešla cestou Miss, neztratila bych se,“ prohlásila Taťána v rozhovoru.

 

Po rozvodu nestrádala

Rodiče Taťány se rozvedli, ale ji to prý nezlomilo: „Rozvod rodičů dneska zažívá kdekdo. My jsme nežili v neúplné rodině dlouho, mamka si brzo našla nového partnera. Obklopovali nás prarodiče, určitě jsem nikdy nijak nestrádala. Ale stejně mě to všechno někde v hloubi duše svým způsobem motivovalo. Chtěla jsem, aby na mě rodina mohla být pyšná, abych něco dokázala. Navíc prvorozené děti prosté mívají drajv,“ konstatovala v MF Dnes. Rodiče Taťány si v nových vztazích pořídili další děti: „Mám celkem čtyři mladší sourozence - dvě sestry přes mamku a přes otce ségru a bratra. Každý z nich je talentovaný. Jedna sestra zpívá a teď připravuje desku, druhá spolupracuje s mamkou v rámci beauty salonu, sestra z tátovy strany žije svůj sen v Austrálii, hlídá děti, učí jógu, surfuje, brácha je taky kreativní, předělává auta na food cars…,“ vypočítávala v MF Dnes. 

Je po tátovi

Tatínek Taťány je ze Slovenska, maminka Češka: „Jsem myslím docela dobrý mix, z obou rodičů jsem získala to lepší. Tátovi jsem hodně podobná fyzicky, zdědila jsem po něm obočí a rty. On býval velkej kocour! Blond, vysoký... Po mamce jsem zase zdědila třeba lásku ke zvířatům a přirozený vztah ke starším lidem. Vyrůstala jsem obklopená ročníky 1910, pamatuju si velmi dobře svoje prarodiče, před očima jsem měla a mám už jednatřicet let, jak se babička úžasně starala o svoje rodiče, jak se teď moje máma se svou sestrou stará o babičku,“ připomněla. Není se tedy čemu divit, že právě v této oblasti, pro někoho snad méně fotogenické než péči o malé děti, nebo zvířátka, působí v charitě.

 

Gang silných žen

Kolem Taťány se vždy nacházely silné ženy, ostatně ani ona nepůsobí jako někdo zakřiknutý: „Vlastně máme v rodě samé silné ženy, které vždycky všem okolo byly oporou. Mamka má sestru, já mám sestry, babička byla jedináček, prostě několik pokolení samé baby. Ženský gang! Rozhodně v tom nevidím minus, bylo krásné vyrůstat v matriarchátu.“ Taťána jako velmi mladá odjela až na druhý konec zeměkoule do Tokia, maturitu skládala až jako Miss České republiky, přesto si ji šla dodělat: „Schopnosti, které dneska potřebujete k uplatnění, vám sice nutně nemusí dát vysoká škola, ale vzdělání rozhodně není zbytečnost. Sama do vzdělání pořád investuju.“

 

+

Taťánina charita má velký smysl. Snaží se zpříjemňovat život seniorům a často hovoří o tom, jak je důležité, abychom třeba své prarodiče navštěvovali: „Když babička nebo děda vypráví, jako by se zastavil čas. Zajeďte k prarodičům na kafe a nechte si vyprávět, jaké to bylo, když byli mladí. Jsou to krásné příběhy,“ nabádala třeba nedávno své fanoušky Taťána má velkou pravdu! 

-

Jako již tradičně, Taťána o manželovi nemluvila, skoro jako by neexistoval. Být Ondřejem Gregorem Brzobohatým, je mi to líto… Nebo to něco signalizuje? Rozkol ve vztahu? 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace