Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Protekční spratek, nebo kreativní, inspirativní a nyní zas štíhlá girl? Kocábová se teď navíc… VIP skandály a aférky

28.05.2019
Protekční spratek, nebo kreativní, inspirativní a nyní zas štíhlá girl? Kocábová se teď navíc… VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Natalie Kocábová - selfie z letošního května

FOTO VIDEO Natálii Kocábové bylo teprve 35 let, ale stihla toho opravdu hodně. Proto jsme se ze slečny nebo paní, či dámy, na což je zas trochu mladá, vylhali anglickým slůvkem ´girl´, které též připomíná její česko – americký původ… Co tedy již stihla? Nejnověji se třeba provdat, a to podruhé. Za otce svého třetího dítěte Miloše Hofmana. Přitom to není tak dávno, co se veřejně svěřovala s depresemi po rozvodu. Jak se zdá, její život nabral dobrý směr.

Natálie Kocábová vydala svou první desku Fly Apple Pie už v 15 letech, svůj vliv na tom měl pochopitelně její tatínek Michael Kocáb. Ten také složil hudbu, o texty se postarala americká maminka Marsha. Bohužel mnohým se tohle nastartování kariéry od tatíčka nelíbilo a Natálii považovali za protekční děťátko, ve kterém se její otec vidí a tlačí ji, co to dá. Podle Natálie to tak ale nebylo: „Tenkrát jsme nedomysleli, jak medializované to bude. Táta mi jen chtěl obyčejně předat řemeslo, ale už nedohlédl, co se kolem mě strhne a jak mi to lidi dají sežrat.“ Natálie na tyto názory reagovala pořádnou rebelií, na jejím gymnáziu si s ní pěkně užili. Jednou se jí podařilo například vystříkat celou školu pepřovým sprejem. Vše završila tím, když v osmnácti neočekávaně otěhotněla. Syn Vincent se narodil před 16 lety, s prvním manželem, studentskou láskou Štěpánem, má Natálie ještě dceru Miu. 

 

Natálie v době, kdy vydala svoji dosud poslední desku, Ellis Island

Na druhé dítě je mladý

Už proto, že šlo o hocha, se kterým se dala dohromady coby středoškolačka, nešlo o právě pevný svazek. Například se nemohli shodnout na druhém dítěti: „Jsme v pohodě, on ale druhé dítě zatím nechce, prý je moc mladý. Takže uvidíme,“ prozradila před lety. Dlouhá léta byla také finančně závislá na svých rodičích, kteří jí nechali například studovat FAMU. Na druhou stranu Natálie ukázala, že to s jejím „spratkovstvím“ určitě nebude tak hrozné. Před pár lety si totiž našla zcela civilní zaměstnání na Nově, kde vybírala lidi z castingu. Kromě toho ovšem vydala dodnes několik knih, několik desek a napsala pár divadelních her, jedna se hraje například ve Švandově divadle.

 

A na aktuálním snímku... Foto Facebook

Rozvod jako s bratrem

S manželem Štěpánem se nakonec rozvedla po dvanácti letech, což byl prý obrovský boj, zkuste se prý rozvést s někým, koho znáte od dvanácti a jste vlastně jako bratr a sestra. „Nešlo to už dál,“ komentovala to Natálie před pár lety. Rozvod se na ní nepěkně podepsal, o čemž se svěřila v magazínu Elle, kde vyšla její hodně emocionální, otevřená zpověď: „Brečím, řvu, posílám všechny do..., zmítám se v depresi, brečím, dělám si psychotesty, snažím se jíst chilli kvůli trávení, jím tedy hlavně guttalax, piju víno, říkám, že už nekouřím, přitom tajně za domem kouřím a u toho strašně brečím.“

 

Svatební foto se svědkyní, nejlepší kamarádkou Sylvou Kollerovou a pochopitelně novomanželem Milošem Hofmanem. Plus svými dětmi... 

Svatba a život bez mráčku

Vlastní rozvod ji přinutil podívat se jinýma očima na rozvod svých rodičů, Michal Kocáb si tenkrát začal se svou mluvčí (byl ministrem) a moderátorkou Lejlou Abbasovou, což jí Natálie nemohla zapomenout a vyjádřila se o ní jako o zlatokopce. Pak se dokonce Lejle za tento výrok omluvila a její dcera Mia je prý se stejně starým strýčkem Davidem velká kamarádka. Ostatně, Michael Kocáb bydlí kupodivu znovu pod jednou střechou s Marshou, domácnost s nimi sdílela po rozvodu i Natálie a velmi si to pochvalovala. Celkem krátce po rozvodu se Natálie seznámila s Milošem Hofmannem, Slovákem, jenž není z umělecké sféry, ale působí ve firmě, která prodává potřeby pro horolezce. A jak je jejím zvykem, brzo po seznámení přišla do jiného stavu, syn Elliot se narodil před rokem v únoru. Minulou sobotu se za jeho otce provdala, a to se vší parádou, v kostele Svatého Salvátora v Praze, kam ji doprovázel i její nejmladší bratr David. Po těžkém období zřejmě nad Natálií opět vyšlo slunce.

 

A ještě jedna, s bráškou Davidem...

Agáta Prachařová ukázala holčičku navzdory manželovi

S manželstvím Agáty Prachařové to nevypadá dobře. Nejnověji si zajela za maminkou Veronikou Žilkovou do Tel Avivu, kde dělá otčím Martin Stropnický velvyslance a kde může pobývat libovolně dlouho v jeho rezidenci. Veronika se vyslovila, že si dcera potřebuje hlavně odpočinout od problémů a dát se dohromady, protože stále pláče. Agáta se vytasila s fotografií své holčičky, kde je malá Mia vidět opravdu důkladně (před tím jí zakazoval dceru ukazovat manžel Jakub Prachař) a zřejmě se tak snaží dokázat, že si bude dělat, co chce. Pod fotografii totiž napsala: „Moje, a ano, ukázala jsem ji, až když jsem chtěla já.“ Dítě je opravdu celý táta.

 

Celý táta, Jakub Prachař

Berenika Kohoutová dělá stojky

Berenika Kohoutová představila pěkně úletový videoklip Dělám stojky. Ve vlastním textu vypráví o tom, že když přijde do baru, opije se a dělá stojky. A pozor, prý jde o záznam reálné skutečnosti. Berenika se před pár lety vdala, celkem rychle rozvedla a jak je vidět, zase pěkně řádí.

Natáčení klipu bylo náročné, protože Berenice nezbylo, jak jinak, než dělat stojky: „Nikdy bych nečekala, že se totálně vyřídím při takový „blbosti” jako je videoklip ke svýmu songu. Ale včera jsem si teda sáhla na dno. (Doslova- dělám stojky, chápeš..). Bejt možná tak dobrou hodinu čistýho času někde zavěšená nebo přikurtovaná hlavou dolu a do toho dršnácky vypadat, byla fakt challenge, kterou jsem nezažila zatím na žádném natáčení. Spala jsem na dnešek 12 hodin a stejně si připadám jak po lobotomii,“ svěřila se dcera muzikanta Dana Kohouta a proslulé spisovatelky Ireny Obermannové (má ještě sestru Rozálii).

 

 

Helena Houdová, nahatá Siréna

Že je někdejší miska Helena Houdová pořádně švihlá duchovnem (anebo kredencí, to jak libo), už delší dobu víme. Například její děti se mají, protože nemusí chodit do školy, nejlepší školou je prý příroda. Nedávno ale Helena zavelela k tomu, že by chtěla jako matka tří dětí konečně objevit svou „posvátnou“ sexualitu a ženskost a začaly se dít věci! „Když se mě známí ptali, co budu dělat v Mexiku během tréninku lásky, sexu a vztahů, odpovídala jsem ve srandě, že tančit s nahými ženami uprostřed džungle. Ale skutečnost je ještě lepší, tančím s padesáti nahými sestrami!“

Bohužel k velké nelibosti pánů už neprozradila, kdy se ten nejbližší taneček a kde bude přesně konat. Helena může díky ex manželovým miliardám cestovat volně po celém světě a zastavit se tam, kde se jí zlíbí. Jestlipak by si troufla na nahý taneček a prokazování posvátné sexuality někde v Saudské Arábii?

 

 

Nicolas a Kateřina Sedláková 

Ondřej Ruml a další na pomoc Nicolasovi

Červen není zrovna typický měsíc, kdy se konají charitativní akce. Jedna mimořádná charitativní akce proběhne v klubu Joe (bývalý Limonádový Joe) vedle Kotvy v Praze. Hodlají zde pomoci osmiletému Nicolasovi, který trpí hned několika různými postiženími, bohužel jeho rehabilitaci pojišťovna nehradí ani náhodou. A tak se uskuteční koncert Cestou necestou, na kterém vystoupí třeba Emma Smetana, nebo Eliška Mrázová, Ondřej Ruml, Tomáš Matonoha a Inspektor Kluzó. Lístky pořídíte už za 290 korun, koncert moderuje herečka Kateřina Sedláková s hercem a nositelem Thálie Petrem Pechou, kteří se budou jen tak mimochodem zakrátko brát. Pro Kateřinu to není první počin na poli charity, má totiž osobní zkušenost s tím, když nemocí trpí někdo blízký: „Spolupracuji už takto s organizací ALSA, která pomáhá lidem s ALS, kterému bohužel před necelými třemi lety podlehl i můj nevlastní tatínek. Proto jsem se rozhodla pomáhat dál.”

Kateřina se snoubencem...

 

Vložil: Michaela Špačková