Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Čtvrtníček sedí v base. A sedět tam bude do té doby, než ho někdo vystřídá. Nějaký dobrovolník? VIP aférky a skandály

21.05.2019
Čtvrtníček sedí v base. A sedět tam bude do té doby, než ho někdo vystřídá. Nějaký dobrovolník? VIP aférky a skandály

Foto: ČT repro

Popisek: Petr Čtvrtníček a jeho jedinečný humor

VIDEO, FOTO Fenomén Petr Čtvrtníček u nás nemá obdoby. Člověk, který snad nikdy nemluví vážně, se nejnověji ocitl v base. Pokud čekáte, že za tím bude zase nějaká sranda, máte pochopitelně pravdu.

Petr Čtvrtníček je nejenom herec, ale také nadšený muzikant. Hraje v kapele Buzerant, nyní se přidal do skupiny opět s netradičním názvem Wsedě. Kapela totiž hraje ve vězení a její členové jsou toho času ve výkonu trestu, a tak podotek, že „Basa tvrdí muziku“, zde má ještě další rozměr. „Tak kluci si sedli na základě rozhodnutí soudu a já jsem si s nimi sednul, protože jsem bubeník, a ten logicky sedí. Funguje nám to docela dobře. Žádná ponorka ještě neproběhla. Víte, co? Možná zavřou lepšího bubeníka, než jsem já, a budu zase bez práce. Chodí jich po světě miliony, ale než se tak stane, tak budu jezdit s klukama já,“ popsal svou novou kapelu Petr Čtvrtníček pochopitelně s patřičnou dávkou černého humoru, ve kterém nemá Petr Čtvrtníček konkurenta. Snad krom samotné smrtky, tu v černém humoru nepřebije ani Čtvrtníček.

Proslavil se díky humoru

Petr Čtvrtníček sice usiloval o to, aby ho přijali na DAMU, což se ale nestalo, dnes je tomu prý rád. Místo toho hrál s divadlem Vrata, aby se se vší parádou uvedl coby tvůrce a jeden z hlavních protagonistů humoristického pořadu Česká soda. Jen těžko si představit, že by se tento pořad mohl dnes vysílat. Těžce nekorektní, plný černého humoru, pořad, který dokázal střílet z kohokoliv a pořádně drsně. Pořad měl pouhých 15 dílů, přesto se stal kultovním.

Od této doby se také datuje nepřátelství Petra Čtvrtníčka s Fero Feničem. Sodu totiž natáčelo Feničovo Febio. Na začátku pro něj Fenič ale horoval: „Sezval jsem tehdy do kinosálu nejlepší české humoristy, a když jsem jim řekl, jaký je můj záměr, jen jsem se díval na jejich udivené pohledy. Pak mi přivedli kluka s odstávajícíma ušima, kterého nikdo neznal, a já jsem po první scénce zjistil, jaký má v sobě potenciál.“ Posléze se ale s Čtvrtníčkem o podobu pořadu hádal, připojily se i problémy s Radou pro rozhlasové a televizní vysílání. Soda skončila, nahradil ji pořad Čtvrtníček, Steindler a Vávra, který měl devět dílů.

Falešní sobi, nebo Ivánek

Petr Čtvrtníček si na nedostatek práce rozhodně nemohl stěžovat. Kromě herectví se totiž věnoval režii reklamních spotů, ve kterých často i hrál. Kdo by si třeba nepamatoval falešné soby v reklamě na jistého mobilního operátora? Hlášky z této reklamy dokonce zlidověly, což je pochopitelně sen všech tvůrců reklam. Kromě toho hrál v divadle, jeho domovskou scénou je po léta Divadlo Na zábradlí. S Jiřím Lábusem zdramatizoval odposlechy našich předních fotbalových funkcionářů a pod názvem Ivánku, kamaráde se s touto hrou rozjeli po celé republice. Šlo pochopitelně o obrovskou legraci a hráli neustále před vyprodaným sálem.

Vtrhli na ně z prodidivadelního!

Poslední „skandál“ přinesla zrušená premiéra divadelní hry Děvčátka, na slovíčko. Hra se jmenovala stejně jako legendární kniha ze socialismu, která radila dívkám, jak se vyrovnat třeba s první menstruací apod. Hru psal Pavel Klusák hercům, včetně Petra Čtvrtníčka přímo na tělo, bohužel ji vidět nemůžeme, protože vedení divadla premiéru pár dnů před jejím uskutečněním zrušilo. Hra prý nesplňuje jejich očekávání. Petr Čtvrtníček vše komentoval s pro něj tak typickým humorem: „Bylo to strašně rychlý. My jsme měli pár dnů před premiérou Děvčátek a vlítli sem z protidivadelního. A prý, přátelé, na slovíčko! Postavili nás ke zdi a pak nám všechno sebrali, kostýmy, dekorace… My nemáme nic!“ pronáší s tragickým výrazem v obličeji a jeho fanoušci řvou smíchy, i když je jim líto, že tenhle skvost neuvidí. Tvorba Petra Čtvrtníčka je neuvěřitelně bohatá, až se jeden ptá, kde na to všechno bere čas. Přitom nevyjde ani na chvíli ze cviku a pořídit s ním seriozní rozhovor je zkrátka nemožné. Je to zkrátka neuvěřitelný samorost a za to, kolik legrace už dokázal rozdat, mu patří obrovský dík.

Zdeněk Godla v klipu Marka Ztraceného

Zpěvák Marek Ztracený natočil nový videoklip Dvě láhve vína, ve kterém si zahrál také populární Zdeněk Godla neboli Franta z Mostu. Ten si prohodí s Markem Ztraceným identitu, takže zatímco Zdeněk září na pódiu v klubu Roxy před davem fanynek, Marek Ztracený jezdí s popelářským autem. V klipu dále vidíme zpěvačku Martinu Pártlovou, nebo Jiřího Krampola v roli vyhazovače. V Novinkách si Marek Ztracený natáčení pochvaloval: „Mimochodem, splnil jsem si svůj dětský sen a byl chvíli popelářem. Teď zbývá už jen vyhrát závod Formule 1 a na olympiádě v lyžování porazit Hermanna Maiera.“

Dáda Patrasová ve společnosti alfasamců. A tam je jako doma, že, Felixi, foto Facebook

Dáda Patrasová vyjela s Mužem roku do Tunisu

Muž roku vyslal kandidáty na titul o nejkrásnějšího Čecha do Tunisu, na cestu pobral několik celebrit. Například Dádu Patrasovou, která se může potěšit pohledem na vypracovaná mužská těla. Anebo Jiřího Krampola s manželkou. Hana Krampolová si bohužel dovolenou značně zkomplikovala, opět jí nebylo dobře, a tak ji hospitalizovali v nemocnici, prý náhlý kolaps. Hana má dlouhodobý problém s alkoholem a také cigaretami, zároveň je zesláblá, protože prý skoro vůbec nejí. V tuniské nemocnici prý Hana Krampolová dost trpí a už se nemůže dočkat, až ji propustí.

 

Kateřina Winterová a její divoká role v chystaném filmu Bourák, foto Facebook

Kateřina Winterová opět točí s Trojanem a je k nepoznání

Dvojice herců Jiří Macháček a Kateřina Winterová, kteří hráli v politickém dramatu Toman z padesátých let, ústřední manželskou dvojici, se opět sejde. Tentokrát to bude ve filmu Bourák, který natočí stejný režisér jako Tomana, Ondřej Trojan. Kateřina Winterová je ale k nepoznání. Bloňdatá krátká paruka a nehezké šaty z ní totiž udělaly dokonalou cuchtu. „Elvíra má syna Frantu a dost trochu chlastá,“ uvádějí o ní tvůrci filmu. Ve filmu se objeví v hlavní roli Ivan Trojan, Kryštof Hádek, Kristýna Boková, Petra Nesvačilová, Jaromír Dulava, nebo Jan Cina. Nový film by měl být komedie, scénář napsal Petr Jarchovský.

Popis vypadá na pěknou divočinu: „Matka vám pustne a chřadne před očima a tváří se, že nic nevidí, zatímco otec, pod kdovíkolikátým atakem zastydlý puberty, chodí trsat rock and roll s nějakou dvacítkou, co vypadá jako by ji vystřihli ze starýho americkýho katalogu na podprdy. Už se na to nemůžete koukat? Na to, jak to vaši vlastní rodiče vedou? Stydíte se za svýho otce a za to, jak si vaše matka lže do kapsy? Jako jejich jediná dcera máte šanci s tím něco udělat. Uděláte to? Já to udělala. Na konci toho všeho bylo několik pohřbů a jedna krásná svatba,“ zná zpověď filmové dcery Kamily.

Dominika Mesárošová, rodina a její plastická prsa, foto Instagram

Dominika Mesarošová jako realitní magnátka

Spíše podprůměrná modelka Dominika Mesarošovou, která se proslavila hlavně umělými ňadry, se nezdá. Před nedávnem nabídla k prodeji dům za Prahou se zahradou a bazénem a odstěhovala se za svým milým do Brna. Do Prahy ale jezdí stále, a tak si na občasné přespání pořídila byteček za devět mega, který čítá pět pokojů a nachází se v Hostivaři. „S domem je to složité. Potřebuje péči, stále je na něm potřeba něco dělat a když jsme dorazili do Prahy, vlastně jsme pořád makali na domečku. Proto jsem se rozhodla dům prodat a pořídit si byt," postěžovala si Dominika v Super.cz.

Další byt prý ještě pronajímá. Člověk tedy jen zírá, kde na tu řadu nemovitostí Dominika mohla vydělat. Modelingem to jistě nebude a že by jí takhle neslo pořádání zájezdů s adeptkami na modelky, se nám také nezdá. Je fakt, že Dominika svůj Instagram přeměnila v reklamní plochu na vše možné, ale ani tak se jistě miliony na domy a byty nevydělají. Dominika povila v září svého prvního potomka, syna Eliána. Po celé řadě vztahů s mladými, či výrazně postaršími muži, kdy Dominika zcela otevřeně hovořila o tom, že je s dotyčným kvůli jeho penězům, zakotvila u přítele Tomáše, se kterým je již dva roky. O tom se ví jen to, že pochází z Hodonína, nic dalšího o něm Dominika neprozradila.

Vložil: Michaela Špačková