Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Trachtace na Barrandově ve znamení tajné líbačky Soukupa s… A zastavil se i Miloš. VIP skandály a aférky

komentář 26.02.2019
Trachtace na Barrandově ve znamení tajné líbačky Soukupa s… A zastavil se i Miloš. VIP skandály a aférky

Autor: Facebook

Popisek: Jaromír Soukup měl na svých padesátinách i prezidenta

FOTOGALERIE FOTO Televizní hvězda Jaromír Soukup slavila padesátiny a bylo to veliké stejně jako ego samotného Soukupa. Zúčastnil se třeba i prezident republiky. Naopak herečka Kateřina Brožová se nedostavila a získala tak, sice pořád neoficiálně, ale přesto, titul nebožka Jaromíra Soukupa A tak je zcela jasné, že tihle dva spolu nejsou, i když se Jaromír Soukup ještě nedávno snažil mlžit jako Krakonoš při úvodních titulcích a Kačence přisuzoval místo po svém boku.

Oslava to byla velkolepá, pila se prý „jen nejlepší vína“. Přišel i prezident Miloš Zeman, který se vyjádřil, tak, jak se dalo čekat. Kromě něj se na oslavě zjevily jako bubáci klasické zástupy věrných Hradu, jako například Šárka Grossová s dcerou, herec Luděk Sobota, zpěvák Dalibor Janda, který byl v oblýskaných džínách a bundě věrný i na tak velkolepé akci pověsti muže zcela bez vkusu. Ale také přicupital Tomio Okamura s mladičkou poslankyní SPD… máme se těšit na nový románek? Zajímavé ovšem bylo, že se na akci neukázala bývalá žena č.1 televize Barrandov, herečka Kateřina Brožová. Ještě před rokem přitom slavili společně, on 49 a ona 50 let. Mimochodem, na další snímky z trachtace se podívejte do galerie, sem se všechny nevešly...

Kateřina Brožová a Jaromír Soukup, v dobách, kdy se spolu ještě ukazovali, na karlovarském festivalu předloni, foto KVIFF

Ještě na podzim to prý byla partnerka

Je tedy jasné, že tenhle vztah je už dávno passé, jen se o tom jaksi nesmí mluvit. A také to, že Soukupovo běsnění v jednom z jeho pořadů, kdy Kateřinu Brožovou tehdy obhajoval coby svou partnerku, bylo také úplně mimo. Před necelým rokem Soukupa načapali paparazzi, jak líbá ženu, mimochodem údajnou kamarádku Brožové, která se na Barrandově starala o makeup. Kateřina ani Soukup nic nekomentovali, ale bylo jasné, že je ve vztahu zle. K velkému překvapení se v září pustil do novináře Pavla Novotného, který si dovolil si z něj a Kateřiny Brožové vystřelit. Kateřinu tehdy nazýval „partnerkou“ a bil se za ni v prsa. Jenomže tenhle pár už velmi dlouho nikdo neviděl pospolu. Na narozeninách se v blízkosti Soukupa objevovala manželka Romana Janouška (bývalého lobbisty, který si stále ještě neodseděl trest za přejetí ženy, moc ho prý bolí hlavička…), žádné větší projevy citů se ale nekonaly.

 

Obraz Jaromíra Soukupa, který dostal k narozeninám od Jaroslava Faltýnka z ANO, foto Facebook TV Barrandov

Hlavní milenka televize

Zatím to tak vypadá, že hlavní a největší milenkou Jaromíra Soukupa, je jeho (a to doslova) televize. Právě kvůli ní prý podle zpráv České televize zapomíná na svůj hlavní byznys, mediální agenturu Médea, a tak se prý dostává do velkých dluhů. Hojně zadlužená je zejména televize. Ta má sice velmi malou sledovanost, přitom by ale jeden řekl, že náklady musí mít minimální, neboť většinu pořadů zvládne odmoderovat Soukup sám, čímž šetří nemalé prostředky. Přesto prý peníze utíkají, kde asi?

 

Filip Blažek jako přeživší úkladné vraždy své manželky v seriálu Černé vdovy, foto FTV Prima

Filip Blažek hraje zlouna

Seriál Černé vdovy se stal po odvysílání prvního dílu hitem. Těžko říci, jestli se na něj koukají hlavně ženy. Přináší totiž osudy tří hrdinek, kterým už dojde s uzurpátorským chováním jejich manžílků trpělivost a vše vyřeší ajn cvaj. Prostě je vyhodí do povětří i s lodí. Jednoho z manžílků hraje Filip Blažek, velmi úspěšný herec, který sice emancipaci podle svých slov tak úplně nefandí, ale se svou současnou partnerkou Jolanou Ibraimi je už dlouhá léta, mají spolu dvě dcery, syna Luciána měl ve dvaadvaceti s herečkou Lucií Benešovou. Loni v dubnu požádal Filip Blažek svou partnerku Jolanu o ruku, takže ho zřejmě čeká svatba. A určitě spousta dalších rolí. Na divadle ho můžeme v současné době vidět hlavně v komediích, kraluje třeba vedle Miroslava Vladyky v parodii na Titanic. Což může být prima osvěžení proti drsným chlápkům, které hraje v televizních seriálech.

Krásné vzpomínky na Severku? Nebo na Kolečko? To ví jen Aneta Vignerová, foto Facebook

Scenárista Mostu s misskou

Scénárista Petr Kolečko, jehož MOST! teď celý národ adoruje. Jeho novou vyvolenou je misska Aneta Vignerová s ostře řezanými rysy a dlouhatánskou postavou. Aneta tentokrát tedy nehledala mezi fotbalisty a hokejisty, aby pronikla do kultury! Vztah práskla Aneta, když se na sociální síti pochlubila fotkou svého milovaného. Oba však zatím spíše mlží, Aneta se přímé odpovědi vyhnula: „Známe se, vídáme se a je to prima. Co víc asi dodat,” řekla serveru Super.cz. Aneta je zatím činná pouze jako modelka, jestlipak jí napíše její milý nějakou zajímavou roli na její krásné tělo.

Kam bych si tak tu umělou hmotu ještě nacpala, zní Lele jistě v hlavě, foto Facebook

Zcela umělá Lela

Slyšeli jste o bijci UFC Vémolovi? Čím dál častěji slyšíme nejenom o jeho úspěších, ale také o jeho partnerce, údajné modelce Lele Ceterové ze Slovenska. Té ještě ani nebylo 30, ale na klinikách plastické chirurgie je pečená vařená. A právě díky tomu se pozornost stále častěji zaměřuje na ni. Ano, kdysi dávno to mohlo být hezké slovenské děvče, od té doby ale dívka podstoupila mnoho vylepšení a dnes je k nepoznání, za což se jí i mnozí Vémolovi fanoušci smějí. Na Lele je totiž vše umělé, výplně na tvářích, ve rtech, řasy, gigantická prsa… A podle toho nebohá Lela také vypadá. Pravda, její přítel jí moc povzbuzení nedává, nedávno se vyjádřil, že je pořád co vylepšovat: „Já jsem s ní spokojený, ale je pravda, že vždycky se dá něco dodělat. Teď je to na ní, ale nedávno byla na zvětšení prsou, tak klidně můžeme jít znovu,“ prohlásil Vémola v Blesku. Nebohá to žena!

Co bude dělat za deset let a jak bude proboha vypadat? Proto překvapí, když s dívkou, připomínající zombie, své jméno spojí jistá klinika krásy z Prahy. Těžko si představit, že výsledný vzhled dívky může být pro někoho lákadlem… Lela ale (asi i kvůli tomu, že měla nejnovější zákrok zdarma) září nadšením: „Jsem profesionální modelka a tohle je choroba z povolání. Člověk chce být stále dokonalejší, líbí se mi to.“ No, dokonalost si asi každý představujeme jinak.

Když to nepůjde autem, půjde to letadlem, nedá se svítit, foto Instagram

Dáda rok a půl bez řidičáku

Dáda Patrasová už ví, kolik slízne za řízení pod vlivem. Ačkoliv jde o trestný čin, vězení nehrozí, což se u Dády čekalo, v životě neměla jediný delikt. Dagmar Patrasová by měla být rok a půl bez řidičáku (což se většinou snižuje na půlku) a měla by zaplatit 150 000 korun pokuty. To vlastně není tak zlé, do půlky trestu zbývá pár měsíců a peníze sice bolí, ale Slováčkovic impérium jistě zaplatí a hlady strádat nebude. Doufejme, že si trest vezme Dáda k srdci a že už nikdy pod vlivem za volant nesedne.

Její syn Felix Slováček podal nedávno rozhovor serveru Expres.cz a vyjádřil své mámě podporu, což je jistě fajn. Lucii Gelemovou, milenku Felixe Slováčka seniora prý děti neuznávají. Tak doufejme, že tento fakt a občasná přízeň italského přítele Vita budou Dagmar Patrasové pro život postačovat. Vždyť to přece není tak málo. A stárnoucího seladona ať si užije Lucie, vzhledem k tomu, že je jí kolem pětatřiceti, Slováčkovi bude brzo osmdesát, to určitě nějaká selanka není.

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace