Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

To není žádná reklama, takhle Simona Krainová maká, holky. Tak co se nelíbí ženě kanonýra Baroše. VIP skandály a aférky

komentář 12.02.2019
To není žádná reklama, takhle Simona Krainová maká, holky. Tak co se nelíbí ženě kanonýra Baroše. VIP skandály a aférky

Autor: Facebook

Popisek: Simona Krainová. Na většině fotek ze svého Facebooku něco propaguje. Zde jakýsi časopis, nebo co. Žádná reklama, tvrdí.

Dnešní bitvy se vedou hlavně na internetu, potyčka mezi Simonou Krainovou a Terezou Barošovou, dvěma modelkami, se uskutečnila také tam. Oč jde? Vysvětlíme, ukážeme... Bára Poláková natočila u Supraphonu další klip, natočený pomocí dronu, navíc v extrémních podmínkách. Sabina Laurinová hraje v devětačtyřiceti osmnáctku a Jitka Čvančarová? Ta je černá vdova.

Simona Krainová, která by dnešním modelkám mohla dělat mámu, ale pořád se ještě drží, na svém Instagramu prozradila, jak děsně maká, aby si udržela vychrtlou postavičku. Svůj sáhodlouhý post započala oznámením o tom, že jí stále chodí dotazy, jak se udržuje ve formě, což si můžete přeložit jako: ´každému je to fuk, ale nějak sem ty sponzorské značky, od kterých mám peníze, musím dostat. A je to opravdu dlouhý výčet!´ „5krát týdně běhám (měním pravidelně tempo, aby si tělo nebralo cukry, ale tuky), snažím se vždy vydržet hodinu a uběhnu podle nálady a energie tak 7-8km. Pak 2krát týdně pilates, každý den plank kolem 5min a jednou týdně trénink v posilovně,“ píše Simona a následně uvádí seznam všech přípravků, které požívá, aby byla fit, ale bacha: „Možná to někomu bude znít jako další placená reklama ALE NENÍ, to jsem já a můj opravdový arzenál pomocníků,“ snaží se přesvědčivě tvrdit Simona. Tak určitě.

 

 

„Právě sedím ve vlaku a jedu se mrknout na výrobu mého beauty drinku jménem @masterpiecebysimona 😃 který pro mě v Olomouci vyrábí tým NUTREND @nutrendactivelifestyle ❤," píše Simona u této fotky. To NENÍ reklama, vážení - nebo jo? :-)

Kdo je skutečná matka?

Zkrátka a dobře, šlo zřejmě o to, že Simona potřebovala někam upíchnout sponzorské značky, vyšší filozofii bychom za tím nehledali. Bohužel, tohle fanynky Simony Krainové moc nechápou a zcela vážně se nad Simoniným tréninkem zamýšlely a podivovaly se, jak jen to může máma dvou malých  kluků zvládnout. Pochopitelně, běžná máma dvou malých kluků tohle stihnout nemůže ani náhodou. Musí mít k dispozici chůvu nebo příbuznou neustále připravenou zaskočit. Tereza Barošová, manželka fotbalisty Milana Baroše, tohle divení nenechala bez reakce: „Když to čtu, je mi líto skutečných matek, co to tu čtou a srovnávají se s matkou, co se stará jen o svou vizáž a co má chůvu na plný úvazek. Vy jste mamka, co vaří, jezdí s dětma na kroužky, věnujete se jim, do toho sedíte v práci (což není schůzka o kávě)... Vy jste osobnost pro skutečné matky.... Vy, co fungujete bez chův, staráte se o domácnost, úklid dětí, do toho kroužky, práce... to je totiž skutečný život a skutečně náročný a velký obdiv,“ zněla reakce Terezy k popisu toho, jak Simona maká.

 

Takhle žije Simona svůj ´luxury life´. Lovju, vážení

Srovnávat se se Simonou je k ničemu

My to chápeme tak, že Tereza radí běžným ženám a těm, které se neživí vlastním tělem (tj. nemodelkám), že se nemusí stresovat a se Simonou Krainovou nijak srovnávat. Příspěvek nezněl vlastně ani nijak hanlivě vůči Simoně Krainové, jen dodával klid těm, kde nefungují jako profesionální modelky a z důvodu značného vytížení nemají na takový fitness zápřah prostě čas. Ostatně, Tereza sama je žena posedlá cvičením, ve fitku je snad každý den, běhá a dělá vše možné. A to má dva synky, které jí musí po tuto dobu někdo hlídat, dále má pak díky svému muži Milanu Barošovi značné fondy, díky kterým si může dopřát trenéry a vše možné. Proč by tedy střílela do vlastních řad, když je na tom stejně jako Simona Krainová? Leč to Simona absolutně nepochopila. Příspěvek Terezy jí neskutečně hnul žlučí, bohužel nedokázala zachovat klid, ale začala se hádat jako domovnice na pavlači.

 

A tohle má doma Milan Baroš. Zde bychom poznamenali, že štíhlost a vyzáblost jsou dvě různé věci, foto Instagram Veroniky Barošové

Na luxury life sis nevydělala!

A začala hned útočit: „Nevím, co jste tím sledovala, možná se vám zastesklo po zašlé slávě a máte pocit zviditelnění se, tak vám trochu touto odpovědí k tomu dopomůžu, protože se s největší pravděpodobností zítra stanete jednodenní celebritou bulváru, ale o tom vám asi šlo. Nevím přesně, jakou skupinu matek jste tou nevhodnou poznámkou chtěla oslovit vy, ale od matky, která celý život nic nedělá (samozřejmě se staráte o své děti, ale k tomu jsme my mámy již archetypálně a biologicky nastaveny), předvádí jenom svoje vysportované tělo v plavkách, postuje fotky z dovolených, selfíčka z luxusních míst a aut a sama se o tento luxury life nijakým způsobem nepřičinila, mi přijde minimálně zarážející,“ zní Simonina poněkud nelogická konstrukce. Dále pak vypočítává, co všechno ona musí zvládnout, jak hrozně maká a jak se na všechno, tedy i na ty chůvy nadřela…

 

Simona na horách. Copak asi propaguje? Můžou to být brýle, kombinéza, ale i samotné lyžařské středisko. Anebo nic, jen ten její ´luxury life´....

Simona bez nadhledu?

Simona Krainová bohužel ukázala příliš málo nadhledu a pochopení, co vlastně Tereza svým textem mínila. Anebo je vše úplně jinak? Simona Krainová píše, že svou odpovědí pomůže Tereze Barošové k tomu, že se vrátí na stránky bulváru, nechtěla tam ale dopomoci spíše sobě? Značka jejích sponzorů tak bude totiž ještě více viditelná. Nicméně nám se v tomhle žabomyším sporu jeví Simona jako někdo, kdo zcela zbytečně rozdmýchává války. Anebo za to má pěkně zaplaceno, ale ani tak by se tomu nedalo tleskat. A to jsou holky kolegyně. Tereza, za svobodna Franková, byla pochopitelně také modelka. Tolik úspěchů jako Simona asi neměla a hlavně poté, co se provdala za našeho kanonýra Baroše, se začala věnovat jen svým dětem a své postavě a soutěži o nejvyzáblejší tělo, viz foto nahoře.

 

Galileo a Mia, Janek Ledecký a Sabina Laurinová, foto muzikál Galileo/Divadlo Hybernia

A přece se hraje!

V Praze se začal zase hrát muzikál Galileo Janka Ledeckého, ve kterém vystupují stejní herci jako před lety. Takže třeba šestačtyřicetiletá Sabina Laurinová hraje mladičkou Miu, Galileovu lásku. Ještěže vypadá pořád skoro stejně. Janek Ledecký si druhé uvedení pochvaluje: „Je to klasické déjà vu. Aneb jak vstoupit do stejné řeky, ale na jiném místě. Všichni jsme se shodli, že nám připadá, jako by ta derniéra byla předevčírem. Takovou pozitivní energii, která se zrodila v divadle Hybernia už při první zkoušce, jsem ještě nezažil.“ Galileo byl prvním z úspěšných Ledeckého muzikálů. Svoje díla vyváží dokonce i do zahraničí, fanoušky našel pro někoho možná překvapivě v Jižní Koreji.

 

Bára Poláková se stává naší nejinovativnější tvůrkyní videoklipů, po natáčení na mobil zvolila tentokráte dron, foto Müjdat M. Sönmez

Polonahá Bára na sněhu

Když udělá Bára Poláková nový klip, je to vždy událost. Její nový klip ke skladbě Sami dva se odehrává v zasněžených horách, přesto se v něm začne Bára svlékat, až si polonahá lehne do sněhu. A to bez nějakých triků a dvojnice. V klipu vypadá klidná, byl to ale prý pěkný odvaz: „Byla to trochu chůze po tenkém ledě nebo spíš vlastně hlubokém sněhu, protože při takovém docela důležitém obrazu očištění jsem si lehla do sněhu jen v tílku a kalhotkách... A nebyl to zrovna krátký záběr. Navíc kolem mne nesměl nikdo být, protože by byl z dronu vidět. Byl to opravdu zážitek. Potom jsem se oblíkla a chvilku běhala. A neonemocněla jsem. Bylo mi úplně dobře, jen jsem vypadala, jako když jsem se zezadu přismahla od sluníčka a zůstalo mi neopálené jen to tílko," svěřila se Bára.

 

Ale fuj, to musela být kosa. Foto Müjdat M. Sönmez

A zase ta Jitka

Jitka Čvančarová je teď mimořádně v kurzu. Září coby Ilonka v seriálu MOST! a objevit by se měla i na Primě v seriálu Černé vdovy, kde vyfasuje dokonce nevlastního pubertálního synka (ve skutečnosti má dvě malé děti). Hraje ho Marek Lambora, kterému se nevlastní matinka Jitka Čvančarová zamlouvala: „Setkání s Jitkou bylo moc fajn. Vlastně jsem byl nejvíce natáčecích dní s ní a užil jsem si to. Když jsem měl jakýkoli problém, tak mi pomohla, a toho si moc vážím. Myslím, že je to na place hrozně důležité, jedině potom totiž může vzniknout dobrý výsledek.“

Jitka se seriálovým synem, foto FTV Prima

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace