Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Reportáže z míst, kde se natáčely kinohity

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Prodal se Zeman za mobily pro své poskoky? Komentář Štěpána Chába

komentář 14.01.2019
Prodal se Zeman za mobily pro své poskoky? Komentář Štěpána Chába

Autor: Facebook

Popisek: Prezident Miloš Zeman z toho musí mít věru už jen srandu

Díky registru smluv vypučela na světlo boží smlouva mezi Huawei Technologies (Czech) s.r.o. a Správou Pražského hradu, jejíž náplní je poskytnutí vybavení mobilních technologií od firmy Huawei v hodnotě půl milionu ročně. Odměnou za to pro Huawei bylo a je, mimo jiné, to, že Správa Pražského hradu bude na vernisážích uvádět Huawei jako sponzora. Dle konspirátorů z Echo24 prezident v rámci této smlouvy kritizuje nevybíravě Národní úřad pro kybernetickou bezpečnost, který varovala před Huawei. Prostě toho Zemana jednorázově podmázli půlkou milionu a on teď kope za Huawei, nikoliv za Českou republiku.

Aneb kam až ta slepá nenávist může zajít, že jo. Miloš Zeman, jakožto prezident republiky, bere měsíčně přes 250 tisíc korun. To je jeho plat. Přičemž nutno podotknout, že se Zeman před pár lety přiznal k tomu, že používá jednoduchý mobilní telefon Aligátor. Který nevyrábí firma Huawei (to už dodávám já). Dobře, nejde to do kapsy Zemana, ale do rozpočtu Správy Pražského hradu. Ale stejně, Zeman je prostě agent firmy Huawei, ať už to zní jakkoliv absurdně.

Až začne Velká Británie zlobit

Partnerem výstav je také britská firma Jaguar Land Rover. Partnerem výstavy je za něco. Správa Pražského hradu firmu Jaguar neuvádí jako partnera jen tak, z plezíru. Dostala Správa Pražského hradu k dispozici vozy firmy Jaguar? Nebo výstavy firma Jaguar podpořila finančně? Co když je v tom nějaká černota? Co když chce Miloš Zeman složit Škodovku a podporuje tak Jaguara s nečistými úmysly zlikvidovat českou ekonomiku, českou prestiž v zahraničí? Co když je Zeman dvojí agent? Do kelu, co když to tak skutečně je!

Anebo můžeme říkat – hele, Zeman se nechal koupit za půl mega, protože to konspirátoři z Echo24 takhle, a přesně takhle, naformulovali. Prostě se ty konspirační teorie musí točit, nedá se svítit. A Zeman je přeci vřed na Hradě, tak se budou točit i ty nejstupidnější roviny konspirací a v redakci Echo24 budou dupat tou svou vzdornou nožičkou do podlahy, až se nakonec produpou toutéž podlahou až do redakce Rudého práva.

Mediálním partnerem je Mafra

Ohó, tady je políčeno na sólokapra. Správa Pražského hradu má smlouvu na mediální podporu svých činností s Mafrou. Černý den pro demokracii v České republice. Protože Mafra je, no prostě je, Babišova a logickou úvahou docházíme k tomu, že Andrej s Milošem jedno jsou, slaví spolu Vánoce a kdesi v hradních katakombách kují pikle na českou kavárnu, Českou republiku a vůbec na celý svět. Mao Ce-tungovi pohrobci to jsou, když chtějí obchodovat s Čínou, která jasně přebírá ekonomické otěže ve světě.

Proignorujeme se až do středověku

Ta sebestředná nejapnost konspirátorů z Echo24 je legendární. Přes nenávist nedokáží přemýšlet. A právě přes svou nenávist se pomalu mění na ideology, kteří nejsou schopní se zastavit a říct si – sakra, není tohle už opravdu konina? Prezident republiky, že by se nechal koupil půl milionem, které vlastně vybarterovala Správa Pražského hradu za to, že na letácích výstav a webu Hradu bude logo nějaké firmy? Jděte s tím do Prčic a radši oceňte, že se Správa Pražského hradu snaží barterováním šetřit rozpočet Hradu, který vychází z daní, které musíme všichni platit. Každému z nás tím ušetřili pět haléřů, co má kdo proti? Dodatek smlouvy nám ušetřil dalších pět haléřů. A dalším dodatkem dalších pět haléřů. To už máme patnáct haléřů od každého z nás, které šly na těch nádherných 3,7 kilometru dálnic Dana Ťoka. A milimetru dálnice si vážím víc, než konspiračních teorií z Echo 24.

 

Vložil: Štěpán Cháb

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace