Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Prodal se Zeman za mobily pro své poskoky? Komentář Štěpána Chába

komentář 14.01.2019
Prodal se Zeman za mobily pro své poskoky? Komentář Štěpána Chába

Foto: Facebook

Popisek: Prezident Miloš Zeman z toho musí mít věru už jen srandu

Díky registru smluv vypučela na světlo boží smlouva mezi Huawei Technologies (Czech) s.r.o. a Správou Pražského hradu, jejíž náplní je poskytnutí vybavení mobilních technologií od firmy Huawei v hodnotě půl milionu ročně. Odměnou za to pro Huawei bylo a je, mimo jiné, to, že Správa Pražského hradu bude na vernisážích uvádět Huawei jako sponzora. Dle konspirátorů z Echo24 prezident v rámci této smlouvy kritizuje nevybíravě Národní úřad pro kybernetickou bezpečnost, který varovala před Huawei. Prostě toho Zemana jednorázově podmázli půlkou milionu a on teď kope za Huawei, nikoliv za Českou republiku.

Aneb kam až ta slepá nenávist může zajít, že jo. Miloš Zeman, jakožto prezident republiky, bere měsíčně přes 250 tisíc korun. To je jeho plat. Přičemž nutno podotknout, že se Zeman před pár lety přiznal k tomu, že používá jednoduchý mobilní telefon Aligátor. Který nevyrábí firma Huawei (to už dodávám já). Dobře, nejde to do kapsy Zemana, ale do rozpočtu Správy Pražského hradu. Ale stejně, Zeman je prostě agent firmy Huawei, ať už to zní jakkoliv absurdně.

Až začne Velká Británie zlobit

Partnerem výstav je také britská firma Jaguar Land Rover. Partnerem výstavy je za něco. Správa Pražského hradu firmu Jaguar neuvádí jako partnera jen tak, z plezíru. Dostala Správa Pražského hradu k dispozici vozy firmy Jaguar? Nebo výstavy firma Jaguar podpořila finančně? Co když je v tom nějaká černota? Co když chce Miloš Zeman složit Škodovku a podporuje tak Jaguara s nečistými úmysly zlikvidovat českou ekonomiku, českou prestiž v zahraničí? Co když je Zeman dvojí agent? Do kelu, co když to tak skutečně je!

Anebo můžeme říkat – hele, Zeman se nechal koupit za půl mega, protože to konspirátoři z Echo24 takhle, a přesně takhle, naformulovali. Prostě se ty konspirační teorie musí točit, nedá se svítit. A Zeman je přeci vřed na Hradě, tak se budou točit i ty nejstupidnější roviny konspirací a v redakci Echo24 budou dupat tou svou vzdornou nožičkou do podlahy, až se nakonec produpou toutéž podlahou až do redakce Rudého práva.

Mediálním partnerem je Mafra

Ohó, tady je políčeno na sólokapra. Správa Pražského hradu má smlouvu na mediální podporu svých činností s Mafrou. Černý den pro demokracii v České republice. Protože Mafra je, no prostě je, Babišova a logickou úvahou docházíme k tomu, že Andrej s Milošem jedno jsou, slaví spolu Vánoce a kdesi v hradních katakombách kují pikle na českou kavárnu, Českou republiku a vůbec na celý svět. Mao Ce-tungovi pohrobci to jsou, když chtějí obchodovat s Čínou, která jasně přebírá ekonomické otěže ve světě.

Proignorujeme se až do středověku

Ta sebestředná nejapnost konspirátorů z Echo24 je legendární. Přes nenávist nedokáží přemýšlet. A právě přes svou nenávist se pomalu mění na ideology, kteří nejsou schopní se zastavit a říct si – sakra, není tohle už opravdu konina? Prezident republiky, že by se nechal koupil půl milionem, které vlastně vybarterovala Správa Pražského hradu za to, že na letácích výstav a webu Hradu bude logo nějaké firmy? Jděte s tím do Prčic a radši oceňte, že se Správa Pražského hradu snaží barterováním šetřit rozpočet Hradu, který vychází z daní, které musíme všichni platit. Každému z nás tím ušetřili pět haléřů, co má kdo proti? Dodatek smlouvy nám ušetřil dalších pět haléřů. A dalším dodatkem dalších pět haléřů. To už máme patnáct haléřů od každého z nás, které šly na těch nádherných 3,7 kilometru dálnic Dana Ťoka. A milimetru dálnice si vážím víc, než konspiračních teorií z Echo 24.

 

Vložil: Štěpán Cháb

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace