Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Já jsem si to nevymyslela být single, mám pro muže slabost. Krásná Mahu prozradila, proč je sama

09.01.2019
Já jsem si to nevymyslela být single, mám pro muže slabost. Krásná Mahu prozradila, proč je sama

Foto: FTV Prima

Popisek: Mahulena Bočanová, které se v šoubizu říká Mahu

Herečka Mahulena Bočanová je jednou z našich nejkrásnějších a nejvýraznějších hereček, přes to má na chlapy smůlu, nebo spíše to s nimi neumí. V Show Jana Krause prozradila, proč se rozhodla se už nikomu do života neplést.

Herečka dřív rozhodně nežila jako nějaká jeptiška, zábavu se skleničkou v ruce měla určitě moc ráda. To se ale změnilo: „Přiblble jsem se snad už dlouho nekoukala, protože jsem přestala v červenci pít alkohol. Já nemám takzvanou hranici, když mě začne bavit dát si nějaký drink, pak nevím, kdy skončit. Tak jsem si říkala, Mahu, už uber. Mně je pak špatně, všechny starosti mi přijdou větší, tak jsem si řekla, Mahu, po té padesátce už si dej pozor a víc mysli na sebe, tak jsem přestala a je to dobrý!“ pochvalovala si na červené pohovce před Janem Krausem. 

Mahu je Miss

Mahulena má velmi blízko ke Kypru, kde prožila část svého života: „Na Kypru jsem žila tři roky a byla jsem tam šťastná. Kluci jsou tam hodně hezké a ženy nejsou takové krasavice jako u nás. Pro mě to bylo dobrý, stala jsem se Miss Tourist,“ pochlubila se Mahulena. Zúčastnit se této soutěže nebylo příliš těžké: „Oni tam mají jednu Miss velikou jednou ročně, protože tam jezdí hodně turistů, tak se mohou zúčastnit i turisté. Já jsem se zúčastnila, protože jsme s mojí kamarádkou neměly moc peněz a za to bylo hodně peněz a drahé ceny. Mně se to podařilo vyhrát, ale stejně jsme nedostaly vůbec nic,“ dodala se smíchem. Do soutěže se tedy přihlásila z čistě zištných důvodů: „My jsme se tam s kamarádkou živily jako barmanky a oni nám slíbili, že když vyhraju, tak budu mít auto, cestu kolem světa. Myslela jsem, že to prodám a budeme se mít dobře,“ vylíčila důvody, proč se stala misskou.

 

Mahu na červené pohovce

Ideál? Velkej, plešatej, svalnatej!

Mahulena prožila hodně vztahů, dnes ale žije sama, jak sama tvrdí, prý to ve vztazích dost kazila sama: „Myslím si, že když člověk začne nějaký vztah v mládí kolem dvacítky, tak by už v něm měl setrvat na furt. Když to zkoušíte znova a znova, tak je to čím dále složitější a málokdy se to podaří. Kdybych se tenkrát vdala, tak jsem to nevěděla. Já jsem se vdala dvakrát, ale také se rozvedla. Ale ráda na to vzpomínám,“ připustila. S tím, že žije sama, je prý smířená: „Já jsem si nevymyslela být single, ale pro mě je to nejvíce klidné a vyhovující. Já mám muže ráda, mám na ně slabost.“ Janu Krausovi vylíčila také svého překvapivého hrdinu: „Jestli znáte tu reklamu Mistr Proper  - ten kreslený. Velkej, svalnatej, plešatej, krásnej, tak ten se mi líbí. Vždycky když ta reklama běžela, tak jsem se dívala, dokonce jsem s tím chtěla jít i k lékaři, ale pak jsme se tomu zasmáli. S těmahle chlapama se ale na furt žít nedá. Pak se rozhodnete, že budete žít s někým, kdo je jiný a kdo je typ třeba jako sympatický intelektuál a dopadne to stejně,“ smála se. 

Lepší žít sama

K tomu, že žije sama, došla rozumem: „Protože jsem s tím měla celý život problémy, tak jsem došla k tomu, že s touhle poruchou je lepší žít sám a nikomu nekomplikovat život,“ prohlásila v Show Jana Krause. Sebekritická Mahulena také vidí důvody, proč jí vztahy nevycházely: „Neuměla jsem si vážit toho, mít rodinu a zamilovanost. Pořád jsem si říkala, co když přijde ještě něco lepšího. Já jsem dospěla do nějakého stádia, kdy bych k sobě byla hodně sebekritická a žít tak, jak se má, po čtyřicítce. Já jsem byla tele a mně to všechno přišlo až později. Ale lepší někdy než vůbec.“

 

Mahu s Krausem a pugétem, který dostala

Je to taková rodina

Mahulena žije s dcerou Márinkou, rodinu jí hodně nahrazují přátelé v práci, kde je opravdu hodně: „Hraju v Modrém kódu, ale bojím se, jestli jsem už nedohrála. Natáčecí dny byla jedna veliká hádka s mládětem, takže jsem ho už asi zadávila, zardousila a vyplivla. Moderuju často a hraju divadlo u Háty u Olinky Zelenské, každý den, pak ještě jednou představení v Činoheráku, v Popelce v Kongresáku a v Hybernii ve Sněhurce. Musíte si to tak namíchat, abyste byl půl měsíce doma a půl pracovat. Kvůli dceři, mně to jinak baví. Je to taková moje rodina, já nemám úplně rodinu doma, tak si tam utíkám mezi ty kámoše, na které jsem zvyklá. Ale chci být taky doma, abychom s Máňou nedělaly nic,“ povzdechla si Mahulena.

 

Mahulena Bočanová začala hrát už jako dítě. Jako malé děvčátko hrála v Chalupářích nebo ve filmech o Lucii, postrachu ulice. Vystudovala konzervatoř, po revoluci ale hraní opustila a odjela na Kypr, kde pracovala za barem. Zřejmě se jí po hraní zastesklo, a tak se vrátila, aby začala hrát hlavně v muzikálech, ale třeba také v seriálu Vyprávěj. Mahulena byla dvakrát vdaná, poprvé za podnikatele Martina Svobodu, poté za producenta Viktora Mráze, se kterým má dceru Marinu. S tou řeší zdravotní problémy, dívce je už sice 16, ale duši má prý malého dítěte, navíc jí právě lékaři diagnostikovali epilepsii. 

Vložil: Michaela Špačková