Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Další brutální rozchod ve světě celebrit, o kterém prostě musíme vědět první poslední. VIP skandály a aférky

25.12.2018
Další brutální rozchod ve světě celebrit, o kterém prostě musíme vědět první poslední. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Petr Vojnar stylizovaný do role prince na bílém koni ve svém vztahu dojel

FOTO Moderátor Petr Vojnar, který před léty začínal jako zpěvák boy bandu T-Boyz, si vyšel do kina, aby se odreagoval. Vánoce totiž letos netrávil s malým synkem, jeho o patnáct let mladší partnerka se od něho odstěhovala. A zase je kvůli tomu o jednoho víkendového tatíka navíc. Ale co my víme, třeba to zase dají do kupy a rozjedou druhý díl svého vztahu.

Moderátor Petr Vojnar si letos užije pěkně smutné Vánoce. Rozešla se s ním totiž jeho přítelkyně, se kterou má malého syna Sebastiana. Vojnarovi je 42 a mnohokrát se svěřil, jak moc si syna užívá. Bohužel, jeho přítelkyně Andrea se se synem od Vojnara odstěhovala: „O příjemnou věc se člověk rád podělí s jedním člověkem třeba i tisíckrát. O nepříjemnou věc radši s tisícem jednou. A dnes to díky Facebooku jde. Takže: Ne proto, že by to asi mělo všechny zajímat, ale protože se mi už nechce lhát nebo mlžit na otázky typu ´Jak to jde?‘ nebo ´Co Séba?‘ Nejde to. Tyhle věci nejsou o důvodech nebo argumentech, ale chtění. A tentokrát se to bohužel nesešlo. Slovy Karla Gotta: ´Tentokrát jsem to opravdu nečekal!‘ Takže jak je mým dobrým zvykem, stručně a jasně: ´Ty, vole, já jsem single táta‘,“ svěřil se na Instagramu, čímž parafrázoval slova své písně.

Petr Vojnar v kině... a bez rodiny, foto Cinema City

Půjčovat si své dítě

Jeho bývalá přítelkyně Andrea je o patnáct let mladší než Vojnar, chodili spolu čtyři roky, bydlet spolu začali po dvou měsících. Těžko říci, jak to vlastně dělali, ale Andrea byla i na mateřské a rodičovské aktivní a našla si práci na horách v hotelu, takže doma příliš nebyla, až se odstěhovala docela. Petr Vojnar je zdrcený hlavně z toho, že nebydlí se synem: „Je to hrozné, když si mám půjčovat svoje dítě. Já s ním chci být a vychovávat ho. Teď jsem ho měl doma, ale nevím, jak přesně to bude dál. Komunikujeme spolu hlavně kvůli Sébovi, ale super to není,“ prohlásil smutně pro Super.

Polyamorie je pryč, Janeček se rozvádí

Tak polyamorie nevyšla a miliardář a matematik Karel Janeček se bude opět rozvádět! Karel Janeček, který tvrdí, že je polyamor a tudíž může milovat a mít vztah s několika osobami zároveň, byl již jednou ženat. První manželka se velmi chytře vypařila, nikde se neobjevuje, Janeček se o ni a jejich dvě děti jistě královsky postaral. Kromě mnoha jiných přítelkyň si užil aféru s Miss Janou Doležalovou, která také velmi chytře utekla hned, jak zjistila, že je Karel těžce promiskuitní. Poté se ženil podruhé, za matematičku Mariem, se kterou měl syna, zkrotit se ho ale nepodařilo, kdepak. Mariem získala sokyni z nejsilnějších v ezoženě toho nejtěžšího kalibru, Lilii Khousnoutdinové. Ta okamžitě vzala dráhu svému britskému manželovi, vojákovi, který neměl na rozdíl od Karla ty miliardy. Ačkoliv se Karel po čase vrátil k Mariem, šlo jen o poslední záchvěv. Lilia totiž čekala s Karlem dítě a přitvrdila.

Janečkova třetí rodina, foto Facebook

Konec strastiplné cesty

Od chvíle, kdy se jim doma narodila dcera Isabella, už Lilia Karla nepustila. A ačkoliv ještě před rokem Karel tvrdil, jak se jim třem krásně žije (tedy možná kromě té Mariem, ta to prý nějak nepochopila), nyní se zcela prozaicky rozvádí: „Věřím, že letošní slunovrat znamená i dobré zakončení strastiplné cesty mě, Lilie a Mariem posledního roku a půl. Omlouvám se oběma ženám za strasti, kterými jsme všichni tři prošli. Děkuji Mariem za čas, který jsme spolu mohli sdílet, za její vnitřní krásu a výjimečnost a nejvíce pak za úžasného a láskyplného syna Yaniska. Před sedmi měsíci jsem si uvědomil, že musím jít dál. Naše cesty se rozešly a v současné době se rozvádíme. Věřím, že zůstaneme blízkými přáteli na celý život a budeme sdílet jak péči o našeho syna tak i naše společné poslání, kterým je propojování lidí celého světa a nastoupení cesty ke světu H21, člověka 21. století,“ zní oznámení o rozvodu jak z jiného světa. Nicméně nás zajímá jen jedno, měla Mariem předsvatební smlouvu, nebo ne? Za ty šílené strasti (v okamžiku, kdy se Karel začal zajímat o Lilii, byla znovu těhotná a potratila, což prosákla tak empatická Lilia) by si určitě nějaké ty miliony zasloužila!

Karel Janeček a jeho volební pózování pro fotografy, foto Facebook

Tuna dostal v Sasazu na budku

Skončil čas předvánočních večírků, bohužel novinář Jan Tuna si nese horší následky než jednodenní bolení hlavy z kocoviny. V pražském klubu SaSaZu proběhl mejdan televize Stream, pro kterou Tuna natáčí. Alkohol zřejmě tekl proudem, muzika hrála a osazenstvo se bavilo. V jednu chvíli měl ale po zábavě právě Tuna, kterého měla brutálně napadnout ochranka, když se šel zeptat dýdžeje, zda by mu zahrál na přání: „Prosím, pokud jste byli ze čtvrtka na pátek svědky mého napadení na uzavřeném vánočním večírku v SaSaZu holohlavým ochrankářem najatým agenturou pracující pro klub za to, že jsem chtěl jít požádat dýdžeje / ten s tím neměl nic společného a naopak ochotně hrál na přání, pokud jste tedy nenarazili na toho “člověka”, který se potřeboval vybít a místo songu vám nadělil rány hlavou o zeď / o song pro kolegy a kamarády, napište mně, prosím, do zpráv,“ vyvěsil Tuna překvapivé oznámení k fotce, na které má fixovaný krk a šrám na obličeji.

Jan Tuna po párty, foto Facebook

Ochranka vytvářela problém

Bohužel, klub se k celé věci stavěl spíše odmítavě, šéf ochranky tvrdil, že byl Tuna opilý a otravný, a tak ho museli zpacifikovat. Na druhou stranu dýdžej N‘zym, který zde hrál, pro Extra.cz potvrdil, že agresivní byla spíše ochranka: „Ochranka nechtěla pouštět lidi na pódium, ale vůbec nevím proč. Ode mě to stoprocentně přikázané nedostali. Já s tím nemám problém. Ještě se mi nestalo, že bych to musel zakázat. Když chtěli jít návštěvníci nahoru za mnou říct si o song a já si všiml, že je tam nepouští, tak jsem šel za nimi, aby mi řekli, co chtějí zahrát. Ten problém tam ti lidé z ochranky opravdu vytvářeli.“

Je fakt, že klub SaSaZu nemá právě přátelskou ochranku, drsným chování vůči návštěvníkům je proslulá, účastnící tamních drum‘n‘bass akcí by mohli vyprávět. Místo, aby se Tunovi vedení omluvilo, agresivního vyhazovače našlo a propustilo, začalo s nátlakem. Pokud prý Tuna nepřestane jméno klubu zmiňovat, hodlá ho zažalovat, což je vskutku příkladný postup, jak se poprat s negativní reklamou. Pokud se tedy chystáte do jmenovaného klubu, dejte si dobrý pozor, hrozí zranění.

Petr Vondráček si v seriálu Krejzovi střihne zápornou roli, foto FTV Prima

Vondráček hraje záporáka

Herec a muzikant Petr Vondráček nastupuje do primáckého seriálu Krejzovi, ve kterém ztvární nápadníka Vandy Hybnerové, který nemá čisté úmysly: „No, kladný hrdina určitě ne. Jsem slušný člověk, a ani ten můj obličej nevypadá na grázla, ale ano – bude to záporák. Tváří se tedy jako slušňák. Je pro Annu takový princ na bílém koni, ale nakonec se ukáže, že to je hajzlík, kterému jde jen o peníze,“ představil svou postavu. Nicméně záporák se mu určitě nebude hrát zle. Petr Vondráček má v reálu dceru, s její maminkou Barborou Janatkovou ale nežije. Dlouholetý vztah dojel na Petrovo přílišné okouzlení ženami, nedokázal být prostě věrný.

 

Vložil: Michaela Špačková