Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Jaromír Soukup buď něco provařil, anebo se jen ´ukecl´. Visí na tom ale osud Brožové. VIP skandály a aférky

18.12.2018
Jaromír Soukup buď něco provařil, anebo se jen ´ukecl´. Visí na tom ale osud Brožové. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Kateřina Brožová. Kam míří? Do zajištěné náruče mediálního magnáta, nebo, a to je mnohem pravděpodobnější, do smutného, opuštěného hnízda, které si bude muset vystýlat sama?

FOTO Nedávno jsme se rozněžňovali nad tím, že chudák Kateřina Brožová nemá partnera, neboť je svedená a opuštěná šéfem TV Barrandov, Jaromírem Soukupem. Ale možná je vše úplně jinak, podle Jaromíra jsou totiž stále partneři a coby šlechetný muž se za ženu svých snů hodlá bít.

Jaromír Soukup se v jednom ze svých 11 pořadů pořádně rozvášnil a pustil se bývalého novináře a současného starostu pražských Řeporyjí kvůli Kateřině Brožové. Pavel Novotný si totiž dovolil Soukupa (u kterého malou chvíli pracoval) kritizovat a otřít se také o Kateřinu Brožovou. Ta prý stojí za jeho vyhazovem, jak prohlásil už v dřívějším rozhovoru pro DVTV: „Odešel jsem z Barrandova kvůli Kateřině Brožové. Tečka. Víc to nebudu řešit. Musel jsem odejít kvůli Brožové. Já dokážu bojovat s lecčím a za leckoho, jako profesionál, ale s milenkou generálního ředitele se prát nedovedu,“ řekl Novotný.

Nově pak ještě přidal, že Kateřina ovládá dokonce i velkého Soukupa a to se už Jaromírovi opravdu nelíbilo a v jednom ze svých pořadů se rozohnil: „Maminka mě vychovala jako gentlemana, který se má zastávat slabšího pohlaví. Když jsem si v pátek v Blesku přečetl, že mě řídí moje partnerka. Pokud si ten autor Pavel Novotný chtěl ulevit za to, že jsem ho vyhodil, měl mi to říci do očí. Když jsem mu říkal, proč ho vyhazuji. Pavla Novotného jsem vyhodil pro to, že porušil naši dohodu. Já jsem ho vyrazil za to, že nedělal vůbec nic. Seděl v naší podnikové kavárně a kecal a kecal,“ rozčiloval se Soukup.

 

Partnerkou? Nebo expartnerkou? To je to, oč tu běží. Foto TV Barrandov

Odpustila mu nevěru?

Pro nás byla ovšem nejpřekvapivější informace o tom, že spolu Brožová se Soukupem stále tvoří pár! V dubnu letošního roku ho totiž novináři nachytali, jak se líbá se stylistkou Simonou Zemanovou. Rozhodně nešlo o přátelský polibek, bylo to pěkně vášnivé. Faktem je, že ani Kateřina, ani Jaromír celou událost nijak nekomentovali. Začalo se psát, že se Kateřina zhroutila, tomu, že se rozešla se Soukupem, nasvědčovalo také to, že odešla z TV Barrandov. Na žádné společenské akci se pár spolu již neukázal, ani na festivalu ve Varech, který dříve tak milovali. Je tedy celkem přirozené, že se všichni domnívali, že Kateřina s Jaromírem už spolu nejsou. Jak je ale vidět, zřejmě jsme se všichni spletli! Kateřina Jaromírovi nevěru odpustila a hezky potichoučku se k sobě zase vrátili. Anebo dokonce nevěra jejich vztah vůbec neohrozila a ten pokračoval nerušeně dále.

 

Pořad Brožové Exkluziv na TV Barrandov skončil, vysílají se jen reprízy, jak ona sama potvrdila. Foto TV Barrandov

Naštval novináře i boxery

Pokud Jaromír Soukup s Kateřinou chodí, zřejmě na něj nepůsobí příliš uklidňujícím dojmem. Minulý týden byl totiž velmi neklidný a podařilo se mu urazit hned několik lidí. Opřel se opět do České televize, nebo například do boxerů. Soukup je totiž bývalý boxer, který nesnese, že se dělají boxeři z celebrit, konkrétně mu vadí souboj mezi Marpem a Rytmusem a také postporno kariéra Roberta Rosenberga - i ten se totiž našel v boxování. Rosenberg si nenechal urážky své osoby líbit a vyzval Soukupa na souboj v ringu. A dodal: „Jste idiot!“ Takže se silně obáváme, že tenhle souboj asi neuvidíme. Což je velká škoda, protože vidět, jak Jaromír Soukup dostává na budku, by zajisté potěšilo mnohé.

 

Evropa 2 slaví Vánoce... Foto Evropa 2

Kdyby mu tak mohl dát pusu i táta...

Evropa 2 natočila opět svou vánoční píseň, kde se to jen hemží umělými soby, svetry s vánočními vzory, zelenou a červenou. Účinkovaly v ní všechny hvězdy z Evropy 2, včetně parťáků z rádia Leoše Mareše a Patrika Hezuckého, kteří při komentování písně sršeli vtipem: „Já bych k tomu chtěl říct, že kromě té části, kde vystupuji já, je to velmi kvalitní píseň,“ smál se Leoš Mareš a Patrik Hezucký přisvědčil: „Potvrzuji, že až tady na výkon Leoše se jedná o velmi profesionálně odvedenou práci.“ Zas taková sranda to ale není, v textu písně Leoš Mareš rapuje a mimo jiné si povzdychne: „Kdybych tak mohl dostat pusu taky od táty...“ Tatínek Leoše Mareše Ivo Mareš totiž zemřel v roce 2015, jen pár dnů po Vánocích. Do nemocnice ho přijali 21. prosince a Leoš byl s ním: „Byl jsem u něj, seděl u jeho postele a držel ho za ruku,“ prohlásil tenkrát v Blesku.

 

Leoš je rodinný typ, foto Facebook

Smrt táty pár dní po svátcích

Leoše tenkrát smrt otce zdrtila, vztah s tátou ale úplně snadný nebyl. Jeho rodiče se totiž rozvedli, a to když bylo moderátorovi 15 let, což není úplně snadný věk. Leoš byl vždy na akcích vídán hlavně s maminkou, tatínkovi prý veřejný zájem nebyl nikdy příjemný, a tak se držel stranou a s Leošem se ukázal snad jen dvakrát. Přesto ho prý podporoval  a ačkoliv si našel novou partnerku, s Leošem rozhodně na kordy nebyli. Zemřel v pouhých 65 letech. Maminka Leoše je dodnes jeho největší fanynka. A Leoš se jí také královsky odvděčuje. Vzal ji například se vší parádou na festival do Cannes a nedávno jí pořídil bílý Mercedes.

 

Ivana Korolová a Marika Šoposká, foto FTV Prima

Nenápadná hvězda

O Ivaně Korolové se dá říci, že je to taková nenápadná hvězda první velikosti. Je prostě všude a milují ji jak dospělí, tak děti. Pro dospělé totiž hraje v mnoha seriálech, pro děti zase nadabovala desítky úspěšných seriálů včetně takových bomb jako je Na vlásku, ve kterém nazpívala také všechny hitovky, či Simpsonovi, kde převzala roli Lízy po Heleně Škáchové. Ivana nyní září v seriálu Krejzovi, natočila také první vlastní videoklip PMS, který vypovídá o náladách ženy: „Je to taneční elektropopová písnička o různých náladách ženy. Možná díky ní muži pochopí, že když jsme někdy protivné, tak za to vlastně nemůžeme. To hormony, příroda, cykly, které nemůžeme ovládat. Pod vší naší protivností nebo smutkem je pořád skrytá ta obrovská láska!“ prozradila o písni Ivana Korolová. Text vytvořila její kamarádka a herečka Marika Šoposká. „Marika jednou zkusila na mou prosbu něco napsat, a tím začala naše spolupráce. Známe se 15 let, víme o sobě všechno. Odsvědčily jsme si navzájem svatby a řešíme spolu život a teď téma písniček,“ svěřila se Ivana.

 

S manželem v pozadí, foto FTV Prima

Až moc zajímavé práce

V klipu účinkuje také manžel Ivany, bubeník Jiří Veselý, se kterým nedávno oslavila roční výročí sňatku. O ruku ji prý požádal uprostřed vánice v Krkonoších, a tak svatba proběhla v horách, bez podpatků a bílé róby. O vztahu nejsou známy žádné pikantní informace, jen do dětí se třicetiletá Ivana nežene, zajímavé práce (Ivana je také velmi významná muzikálová herečka) je příliš mnoho: „Vím, že se to ode mě očekává. Vždycky jsem říkala, že miminko neodkládám kvůli práci, ale zrovna teď nastala situace, kdy dostávám samé zajímavé pracovní nabídky, které se mi těžko odmítají. Manžel je teď na tom stejně. Takže jsme se usnesli, že to ještě odložíme. A samozřejmě kdyby miminko přišlo, tak budeme šťastní, ale vědomě na něm neděláme, to ne,“ prohlásila nedávno Ivana.

 

Míša má Emmu, ó, my se máme. Foto Facebook

Tři děti a jeden rozvod

Herečka Michaela Mauerová povila třetí dítko. V jejím případě je vidět, že vše může mít dobrý konec. Herečka si před lety vzala podnikatele Milana Kožíška. Michaela nemohla přijít do jiného stavu, a tak si pár vypomohl oplodněním ve „zkumavce“ a byla z toho hned dvojčata. Jednoho dne se ale Míša zapomněla na večírku, kde se začala líbat s produkčním Ondřejem Potykou.  Fotografové vše bohužel zdokumentovali a byl z toho hned rozvod. Zřejmě nejen kvůli fotce a jednorázové aférce. Michaela se musela odstěhovat z luxusních podmínek, sama ale rozhodně nezůstávala, partnerů měla poměrně dost. Až potkala kohosi veřejnosti neznámého, nicméně s ní fungujícího překvapivě dobře. Jeho totožnost nicméně stále tají: „Já stále opakuji, že se neskrýváme, nechodíme kanály. Snažím se jen respektovat to, že nechce být součástí mojí práce. Stejně jako já nebudu součástí jeho,“ uvedla v MF Dnes Míša tajemně. Její třetí dítě se jmenuje Emma a pro Míšu je to ten nejkrásnější vánoční dárek.

 

Selfíčko s mámou, foto Facebook

Nejlepší vejlet do NY je… s mámou

„Měli jsme z maminkou společnej sen podívat se spolu do New Yorku, přestože jsme tam každý zvlášť několikrát byli. Konečně nám to vyšlo a byl to ten nejlepší vejlet s mámou, co jsem kdy zažil. Dokonce mě to tak nadchlo, že teď pro ní připravím něco dobrodružnějšího. Všem tady doporučuji jezdit s rodiči na dovolenou nejlépe a pokud možno jen vy a jeden z rodičů a vybírat nová neutrální místa. Je to ten nejkrásnější poznávací zájezd, co jsem zažil a zároveň uvidíte, jak moc jste si šíleně podobní ve věcech, co by vás ani nenapadly,“ poznamenal David Kraus, kterého nedávno opustila přítelkyně, tenistka Barbora Strýcová, a tak vyrazil do ´velkého jablka´ s maminkou, Janou Krausovou.

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace