Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Dáda se pokusila vydírat Felixe polibkem pod rozkvetlou třešní. A je z toho trapas jako... mamut. VIP skandály a aférky

11.12.2018
Dáda se pokusila vydírat Felixe polibkem pod rozkvetlou třešní. A je z toho trapas jako... mamut. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Dáda Patrasová

Dáda Patrasová se prostě nevzdává. Opět vytáhla do boje proti nenáviděné přítelkyni svého muže Felixe Slováčka a tasí těžký kalibr, rádoby zamilovanou fotku, na které se líbá s Felixem. Bohužel, tenhle boj je čím dál tím trapnější a smutnější.

Blíží se vánoce a herečce Dádě Patrasové bude asi pořádně smutno. Je bez partnera, její stále ještě manžel (no pořád, no) Felix Slováček létá po Evropě s o čtyřicet let mladší Lucií Gelemovou, a tak se zřejmě rozhodla, že si tu iluzi spokojené rodiny a domácího krbu navodí stůj co stůj. A tak pořídila na Instagramu hodně zvláštní fotku, na které si dává s Felixem pusu (bohužel se nějak nedomluvili, a tak mají na fotce oba směšně stlačené nosy) pod jakousi větví s květy. Prvomájový polibek pod rozkvetlou třešní? K tomu připsala velmi podivný vzkaz: „Musím říct, že Felix se skvěle stará o náš dům.“ A my se ptáme, co nám tím chtěla Dáda vlastně sdělit? Bohužel vše ukazuje na to, že se jí stále ještě kolečka nesešla a že se pořád a pořád pouští do boje s mladou ženou. To už je holt osud. Člověk stárne, ale některým jejich vášně jen a jen mládnou, že jo, Felixi.

Polibek pod květy,... foto Facebook

Použila starou fotku

Tak předně motiv rozkvetlé větve je zcela nepochopitelný, ano, líbá se na Nový rok pod jmelím, líbá se na 1. máje pod rozkvetlou třešní, ale 8. 12.? Dádini fanoušci zakrátko odhalili, že se jedná zřejmě o starou fotografii z prvního května, když byli ještě jakž takže v pohodě, Dáda vypadala mladší a měla mnohem delší vlasy. Herečka tedy použila starou fotku, aby vytvořila dojem, že jsou s Felixem opět spolu, což ještě podpořila dodatkem o tom, že jsou stále manželé a rodiče svých dětí. A aby toho nebylo málo, ještě připsala obavu, co ošklivého příště ta hrozná paní (Lucie Gelemová) udělá a jak přinutí zase Felixe reagovat. Později ještě přidala vyjádření, že Felix od ní nikdy neodešel, že se zase vrátí, jako od mnoha jiných bokovek.

Dáda zůstala na stará kolena na ocet, foto TV Barrandov

Není to jen tak nějaká bokovka

Jenomže tady Dáda přestřelila. Lucie totiž opravdu není bokovka, jako byly zástupy před tím. Felix má už také svá léta a létat od květinky ke květince se mu už nechce. A tak ho vyjádření Dády dost naštvala a ozval se, že tohle prý Dáda dělá vždy, když pije přes míru. A že by měla jít k odborníkovi a svůj problém s alkoholem zkrotit. Jenomže ono nemusí jít vyloženě o problém s alkoholem, své může udělat i pocit opuštěnosti, samoty, to, že se prý už Felix z jejich domu odstěhoval, a tak se Dáda chová tak, jak se chová. Jak to tak vypadá, sympatie veřejnosti se pomalu, ale jistě přelévají směrem k Felixovi. Zatímco dříve mohla Dáda sbírat body coby opuštěná manželka, už delší dobu působí jako žena, která se nedokáže odstřihnout od minulosti a lpí na něčem, co už dávno neexistuje.

Chudák Dáda, zkouší všechny možné triky, včetně toho, že i ona má přítele, nebo že je Lucie pro Felixe jen epizoda jako zástupy žen před ní, nebo že jsou přece stále rodiče svých dětí a rozvádět se nikdy nebudou. Bohužel jí ale nic z toho nevychází, Felix s ní jako se ženou nechce být, za partnerku má Lucii, což pochopitelně nevylučuje občasné celorodinné setkávání. Rozvádět se skoro v osmdesáti nechce. Dáda může buď trvat na rozvodu, nebo se s celou situací smířit a hlavně začít nový život a soužití s Felixem prostě hodit za hlavu.

 

A jde se schvalovat státní rozpočet, foto Facebook

Agáta se usmívá jen s maminkou

Všimli jste si, že se Agáta Prachařová na fotkách vlastně nikdy nesměje? Po éře špulení pysků (její „duckface“ byl vždy ukázkový) se nyní snaží vždy tvářit vážně, jako by zvažovala návrh nového rozpočtu ČR. Důvod je prostý, Agátě prý úsměv nesluší! „Nikdy se na fotkách nesměju, protože mi to nesluší, ale s mámou vždycky… Na Vánoce se neuvidíme, tak jsme si je udělali dnes!“ připomněla Agáta to, že její maminka Veronika Žilková se chystá do Tel Avivuza svým manželem Martinem Stropnickým, který zde slouží coby velvyslanec. My si ale dovolíme s Agátou nesouhlasit. Úsměv sluší prostě každému a Agáta není výjimka. Takže příště radíme zanechat vážné tváře a smát se.

Václav Postránecký v Krejzových čistil studnu, foto FTV Prima

Václav Postranecký bojuje

Herec Václav Postranecký se stále ještě objevuje v seriálu Krejzovi na Primě, kde ho můžeme vidět, jak například čistí studnu, což prý nebylo vůbec snadné natáčení. Bohužel, v reálu herci není vůbec dobře a nějaké natáčení nepadá vůbec do úvahy. Je totiž po operaci břišní dutiny a také po chemoterapiích, naštěstí není hospitalizovaný v nemocnici: „Nejsem v nemocnici, jsem doma a rodina kolem. To je důležité. Je o mne postaráno po všech stránkách a ze všech stran. Mám se celkem dobře,“ svěřil se Blesku a dodal, že co bude dál, netuší: „Jak to se mnou bude? To zatím nemohu říct. Dozvím se to až koncem roku. Na to všichni čekáme.“

Taťána Vilhelmová s Janko Popović Volarićem, foto MagicBox.cz

Taťána Vilhelmová opět točila s Eliškou Balzerovou

V novém filmu Příliš osobní známost se opět sešla Táňa Vilhelmová s Eliškou Balzerovou, natočily spolu už Tátovu Volhu. Film natočili tvůrci komedie Všechno, nebo nic a je to typický ženský film. Napsala ho Evita Twardzik (Urbaníková) a režírovala Marta Ferencová, řešit se budou pochopitelně vztahy. Táňa hraje svobodnou třicátnici, která má rozvádějící se kamarádku, Natálie se zamiluje do vdovce s dcerkou, jehož firma ale začne krachovat a on začne pít. Ve filmu hrají ještě Petra Hřebíčková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Chorvat Janko Popović Volarić, Branislav Trifunović a Predrag Manojlović: „Podařilo se nám dát dohromady velké herecké osobnosti, které pro mě byli na place novou inspirací. Věřím, že energie, se kterou jsme na tomto filmu všichni pracovali, se přenese i na filmová plátna, a že si Příliš osobní známost najde spokojené diváky,“ prohlásila režisérka filmu.

Janek Ledecký u galileovského dalekohledu, foto Facebook

A přece se točí… Galileo!

V Praze budou zase dávat muzikál Janka Ledeckého Galileo, ve kterém bude účinkovat prakticky celý ansámbl, včetně Ivany Chýlkové, která bude hrát Giannu di Medici. Ta si byla nedávno vyzkoušet kostým, který navrhla Simona Rybáková a byla nadšená, už kvůli tomu, že se jí za ta léta nijak nezměnila postava: „Já jsem milovnice Simony Rybákové, která navrhuje kostýmy pro Galilea. Dělala jsem s ní spoustu projektů od divadla přes filmy a to je opravdu snová spolupráce. Co se týče její invence, provedení, spolehlivosti, jejího pohledu na danou postavu a člověka, který ji ztvárňuje. Je to žena, která je ve svém oboru extra třída,“ pochvalovala si.

Ivana Chýlková se v muzikálech Janka Ledeckého vyloženě našla, účinkovala hned v několika, a díky tomu se pro někoho možná překvapivě objevila také v pořadu Tvoje tvář má známý hlas na Nově, kde tančila, zpívala a snažila se podobat různým popovým idolům. Sama tenkrát prohlásila, že jaksi neumí žádný cizí jazyk a tak se vše musí učit úplně nazpaměť písmenko po písmenku. Muzikál má premiéru už na začátku února, kromě Ivany se v něm objeví Janek Ledecký, který se o roli Galilea bude dělit s Tomášem Novotným, Sabina Laurinová, Dasha, Elin Špidlová, Bohouš Josef, Petr Kolář, Ivan Vodochodský, Mojmír Maděrič, Josef Vojtek, Tomáš Trapl a Dušan Kollár. Zkrátka, bude to muzikál plný hvězd.

 

Vložil: Michaela Špačková