Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Brožová má už napečeno, ale čekají ji asi osamělé Vánoce. Doktorka Kellerová totiž prozradila… VIP skandály a aférky

04.12.2018
Brožová má už napečeno, ale čekají ji asi osamělé Vánoce. Doktorka Kellerová totiž prozradila… VIP skandály a aférky

Autor: Divadlo Hybernia

Popisek: Kateřina Brožová: V divadle Hybernia, kde vystupuje, už cukroví napekli...

FOTO Herečka Kateřina Brožová se svěřila, že na Vánoce peče moc ráda, dokonce jako malá přišla kvůli pečení málem o prst, protože ho ´zapomněla´ v zapnutém mixéru. Otázka ale je, pro koho vlastně Kateřina nyní peče, vztah s televizním magnátem Jaromírem Soukupem je minulostí a nikdo jiný na obzoru…

Tohle tedy muselo bolet! Kateřina Brožová málem přišla o malíček! Stalo se tak už dávno, na událost zavzpomínala ale teď: „Při pečení cukroví jsem si umixovala prst ručním mixérem. Vyndávala jsem prstem umleté oříšky, když tu na mě doma někdo promluvil. Já si neuvědomila, že je mixér v síti a levý malíček byl pryč,“ svěřila se. Peče prý už od deseti let, naštěstí prsty má všechny, malíček se podařilo zachránit… 

Fešné pekařce zbyly již jen ty muzikály v divadle Hybernia. Tam se také peklo...

Odchod z TV Barrandov a šlus 

Nestárnoucí Kateřina Brožová udělala před pár měsíci velký tah, odešla z televize Barrandov, podle svých slov sama od sebe: „Na TV Barrandov jsem ukončila moderování Exkluzivu i hraní v seriálu Doktorka Kellerová. Je potřeba posunout se dál," uvedla v MF Dnes a pokračovala: „Seriál už nepokračuje a Exkluziv jsem dál netočila z vlastního rozhodnutí. Už přes půl roku."

 

Zde Kateřinu krmí Ladislav Korbel. Otázkou je, zda mu to bude co platné, muzikálový herec patrně není milionář...

Muž žádný, práce dost

Což je zajímavé, protože toto datum se shoduje s datem, kdy média načapala jejího tehdy ještě přítele Jaromíra Soukupa s jinou. To, že by se dali opět dohromady, není pravděpodobné, zvláště když Kateřina opustila i jeho televizi. Zda Soukup randí s dotyčnou ženou nadále, se neví... Po boku Kateřiny nebyl ale viděn doposud žádný muž. Je veřejné tajemství, že u Kateřiny mají šanci jen ti nejbohatší z nejbohatších. Před Soukupem chodila vždy jen s muži, kteří měli na účtech mnohaciferné částky, například s producentem Peterem Kováčikem, dceru Kačenku má se Zdeňkem Tomanem, ředitelem firmy Agrotrade. Kateřina ale nemusí smutnit, práce má víc než dost, hraje například v muzikálu Doktor Ox.

 

Dádo, prosím, selfie už ne. Dej vydělat profíkovi. Foto Instagram

Chudák Dáda, manžel v Londýně a...

Dagmar Patrasová o sobě dala nedávno vědět naprosto hrozivě vyhlížejícím autoportrétem (selfíčka by Dáda opravdu raději neměla fotit), aby si nyní postěžovala, že je chudinka opuštěná a bezradná manželka s rozbitou koupelnou. „Vrátila jsem se z pohádkového představení do reality. Takhle mám rozbouranou koupelnu. Manžel na výletě v Londýně,“ napsala na Instagram k fotce koupelny, opravdu rozmlácené napadrť. To ale není to zajímavé. Legrační je, že tím manželem míní Dáda Felixe Slováčka, který několikrát veřejně prohlásil, že před Dádou dává přednost mnohem mladší milence Lucii Gelemové. A Dáda ze sebe opět dělá nebohou nesamostatnou manželku, které musí manžel dirigovat život, neboť sama toho není schopná. Jen jsme nepochopili, co by si vlastně Felix, pakliže by nebyl na výletě v Londýně (s kýmpak asi?), s rekonstruovanou koupelnou počal a jak by Dádě pomohl.

 

Felixi, sežeň instalatéra! Foto Instagram

Bára Poláková dala rozhovor a…

Herečka a zpěvačka Bára Poláková dala po delší době rozhovor do časopisu Marie Claire. Jenže teď toho velmi lituje a rozčiluje se. Časopis si totiž dovolil necitovat ji slovo od slova a odpovědi si poněkud upravil. A to se Báře nesmí dělat! Na jednu stranu je jasné, že časopis má rozhovor vždy autorizovat (přesně takhle to děláme my), na stranu druhou, redaktoři a editoři se snaží, aby byl rozhovor poutavý pro čtenáře, což bohužel někdy značně rozevlátá vyjádření některých umělců prostě nejsou. Bára Poláková ovšem požaduje, aby v rozhovoru zazněly její věty bez jakýchkoliv úprav, jinak je zle.

Zapravdu jí ale dalo hned několik kolegyň, například Ewa Farna, Hana Vágnerová, nebo Mahulena Bočanová. Přitom rozdíl ve vyjádření v obou verzích, které Bára na chvíli vystavila, není příliš velký… A ačkoliv se někteří redakce časopisu zastali s tím, že původní Bářino vyjádření bylo pro čtenáře poněkud nečitelné, okamžitě jí přispěchal na pomoc její partner herec Pavel Liška: „Někteří tvůrci, když dávají rozhovor, prostě nekupčí, snaží se jen na kolikrát jednoduché otázky odpovědět sami za sebe, tak aby se ve svých odpovědích oni sami poznali.“ A téma, které se v článku probíralo? Otázka zněla naprosto nevině, jak Bára zvládne vystupování na koncertech a péči o dvě holčičky.

 

Bára Poláková natočila klip. Foto Facebook / Ksana Fedorová

Eliška Kaplicky má druhou holčičku

Dokumentaristka a politička Eliška Kaplicky Fuchsová rezignovala na politiku a vrhla se na mateřství. Ve čtyřiceti letech se jí totiž narodilo druhé dítě, opět holčička. Zatímco její první porod byl spojen s obrovskou tragédií, téhož dne v jednasedmdesáti letech zemřel otec jejího prvního dítěte, slavný architekt Jan Kaplicky, nyní se může klidně radovat. Otcem druhého dítěte je slovenský politik Josef Lucák, který pracoval i v týmu pražské primátorky Adriany Krnáčové. Jméno dítěte je zatím tajné, miminku jsou už dva týdny.

 

Eliška v době, kdy ještě pracovala na Magistrátu, za ní vykukuje poradce primátorky Martin Vodička, foto Facebook

Láska přes politiku

Eliška byla v letech 2014 až 2018 pražskou zastupitelkou, Lucáka potkala, když s ním měla připravovat prezentaci, prý se musel hodně snažit, aby si získal její důvěru: „Pak mě začal zvát na rande a já mu vysvětlovala, že nemám čas, že jsem single matka a mít dceru a práci je tak všechno, co zvládám. Zkoušel to na mne i přes sekretářku, ale bez úspěchu,“ popsala jejich začátky v MF Dnes. Před tím prý byla s dcerou Johankou devět let sama: „Teď po devíti letech mám zase pocit, že žiji normální život, bez komplikací a v klidu. Vrátila jsem se na Hanspaulku, kde jsme bydleli s Johanem. S Jozefem jsme si tam koupili domeček.“

 

Josef Lucák, foto Facebook

Jirka Pomeje opět bojuje s rakovinou

Problémy Jiřího Pomeje, herce a producenta, stále nekončí. Naopak, stalo se to, čeho se nejvíce hrozil, vrátila se mu prý rakovina, tentokrát mu našli nádory v kyčli, která ho už delší čas bolela. Před tím bojoval s rakovinou hrtanu, který mu museli lékaři odebrat a nahradit umělou hlasivkou. Podle manželky Andrey Pomeje se bohužel Jirka prvního ataku choroby nezalekl a nezměnil svůj životné styl, jinými slovy s alkoholem si vydatně tykal dál. A to až tak, že Andrea od Jiřího odešla, našla si svalnatého pokrývače Petra Plačka, což se prý Jirkovi nelíbilo a měl Andreu obtěžovat mnoha telefonáty a esemeskami. V těch jí prý naznačoval, že se mu choroba vrátila, čemuž Andrea nevěřila a domnívala se, že jde o další manipulaci.

Jirka Pomeje před časem, kdy se léčil s prvním atakem choroby. Foto repro

Nyní si ale prý uvědomuje, že se situace změnila: „Teď jde všechno stranou. Okolnosti se změnily," prohlásila pro Expres. Jiří zůstal hospitalizovaný v nemocnici, okamžitě prý souhlasil s navrženou léčbou, což je ozařování. V minulém případě si léčbu rozmýšlel a pokoušel s rakovinou bojovat alternativní cestou a doufat v zázrak, což se nepodařilo. Dlouhá hladovka jen jeho tělo oslabila a Pomeje tak šel pod kudlu za pět minut dvanáct. Uvědomil si nyní konečně, že jde o život, a bude konečně zcela dodržovat pokyny lékařů? Už kvůli své malé dceři by se určitě měl snažit.

 

Sláva asi nebude, ale prachy taky dobrý. Foto FTV Prima

Další talent, tentokrát bubenice

Další talentová soutěž má svého vítěze. Vítězkou pořadu Česko Slovensko má talent se stala teprve jedenáctiletá Nikoleta Šurinová. Jde o prvního dětského vítěze talentové soutěže, což je jistě pozoruhodné. Z Nikolety je rázem milionářka, za první místo totiž dostala 1 300 000 korun. Otázka ale je, zda se jí skutečně podaří nastartovat skvělou kariéru. Pamatuje si snad někdo vítěze minulého ročníku této soutěže? Přitom holky z Act 4 Slovakia jsou velmi talentované, na kolech jezdí jak čečetky.

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace