Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Mám to pod kůží. Lucka Vondráčková na velkém životním rozcestí; i její růže má trny… VIP skandály a aférky

20.11.2018
Mám to pod kůží. Lucka Vondráčková na velkém životním rozcestí; i její růže má trny… VIP skandály a aférky

Foto: Petr Mráček

Popisek: Lucie Vondráčková

FOTO Lucie Vondráčková vydává novou desku, v kinech je i její další film, což vypadá dost dobře. Bohužel při bližším pohledu už to taková sláva není. Film je totiž totální propadák. A aby se to nepletlo, hokejista NHL Tomáš Plekanec, se kterým se Lucie rozvádí, nečekaně foukl z Kanady a hodlá žít a hrát opět v Česku. Jak z toho Lucie vybruslí?

Začněme tím pozitivním, Lucii se podařilo, ač se nachází v těžké rozvodové době, vydat desku. Ta se jmenuje Růže a míchala se prý třeba v Los Angeles: „Myslím, že je Růže nádherně celistvá a skvěle hraje. Velká většina věcí se míchala v Los Angeles a všechny texty i melodie jsem měla pod kůží a tepaly podle mého životního rytmu. Sešlo se vše skvěle lidsky i profesionálně. Myslím, že má šanci na hodně povedených singlů, které se lidem zaryjí do srdce. Stejně jako mně,“ pochvaluje si Lucka Vondráčková. Alba Lucie Vondráčkové se tradičně velmi dobře prodávají, Lucie má totiž velmi pevnou fanouškovskou základnu, kteří nestahují, ale kupují.

 

Lucka, foto Petr Mráček

Film je propadák

Premiéru měl také film Perfect Kiss, bůhví proč uváděný pod anglickým názvem namísto českého Perfektního polibku. Ti, kdo měli odvahu na tento film zajít, tvrdí, že je to skutečné peklo a že má česká producentka Martina Adamcová, čili Tina Adams pro Amíky, cenu za šmíru roku jistou. Na CSFD.cz dostal film jen 13 procent, pro většinu je to propadák roku, což zřejmě ani Lucčini úhlavní fandové nezachrání. Přes to prý Lucie plánuje natáčet v Americe další film. A opět s Tinou Adams…

 

Půjdou za tatínkem do Prahy?

Otázkou ale je, kde vlastně Lucie hodlá bydlet. Když se totiž rozhořela rozvodová bitva s Tomášem Plekancem, Tomáš chtěl Lucku i s jejich dětmi vylifrovat zpět do Čech. Lucie řekla ne s tím, že děti mají právo na tatínka a že tedy v Kanadě zůstane. Tomáš tedy šel a pronajal jim dům kousek od toho svého. Jenomže, i život hokejový je život vrtkavý a NHL nemá hokejista předplacenou nadosmrti. A Tomáš v Montreal Kanadian nejenom kvůli problémům se zády skončil. Aby se to nepletlo, tak skončil i rovnou s celou NHL - během pár dnů se sbalil a po mnoha a mnoha letech v NHL odjel z Kanady nadobro. Nicméně Lucie ho nenásledovala a bude zajímavé, jak bude reagovat. Pokud totiž tvrdila, že chce v Kanadě zůstat, aby mohli být její synové tátovi na blízku, jaký smysl tam bude zůstávat nyní?

 

Lucka, foto Petr Mráček

Tomáš je už s Lucií Šafářovou

Tomáš napsal na sociální síť k fotce se svými syny dost zvláštní vzkaz: „Ani miliony dolarů v NHL nestojí za to, aby tihle dva byli nešťastní a bez obou rodičů. Slíbil jsem jim, že Montreal je v zámoří můj poslední klub. Teď je čas na návrat domů. Děkuju Montrealu za vše a děkuji českým fanouškům za přízeň. Letím na vyšetření k Pavlu Kolářovi a po něm budu řešit nabídky v Česku,“ svěřil se fanouškům. Nezahálí ale ani v osobním životě, nastěhoval se ke své nové lásce, tenistce Lucii Šafářové, která také už zanedlouho končí kariéru.

 

Barbíny vynesly skoro půl mega

V Praze se dražily Barbíny, nejvíce se utratilo za Barbínu v černých mini, jistý dobrodinec za ni dal 60 000 korun. Výtěžky z této dražby šly na charitu, pomáhalo se Aničce Špringelové, která má pohybové obtížemi, ale také se peníze investovaly do vybavení chráněných bytů. Nešlo pochopitelně o běžné Barbíny, ale o panenky, na které ušili šaty známí návrháři, například Taťána Kovaříková,  Boris Hanečka nebo Radek Zachariáš, právě tvůrce Barbíny v černém. Večer moderovala Kristina Kloubková, takže zde nechyběl ani Václav Kuneš, momentálně porotce televizní taneční soutěže StarDance.

 

Vítězná Barbína se svým autorem, Kristinou a Václavem Kunešem

S dalším tanečníkem je Kristina šťastná

Kristina je totiž původně také tanečnice, a tak k sobě mají zřejmě blízko, dokonce prý budou možná i spolu tančit: „Tančíme spolu rádi a přemýšlíme tedy, i co bychom mohli dohromady předvést na jevišti. Ačkoli je nám dohromady přes osmdesát, tak čas ještě máme,“ uvedl v Aha! Václav Kuneš, který nevyloučil ani svatbu s Kristinou. Kristina už byla vdaná za zpěváka Alana Bastiena, manželství bylo bezdětné a bohužel se nevyvedlo. Následně si pořídila holčičku Jasmínu s tanečníkem Karlem Moravcem, ani tenhle vztah ale nevyšel. Václav Kuneš je dalším tanečníkem, se kterým tvoří Kristina pár. Jako mladičká chodila ještě s Romanem Vojtkem. A milostnou epizodu prožila také s režisérem Filipem Renčem. Nyní ale vypadá Kristina velmi spokojeně, tak doufejme, že s Václavem Kunešem bude tančit už navždy.

 

Šťastný (taneční) pár

Kaira opět nahá

Herečka Kateřina Kaira Herčíková se opět svlékla (před tím tak činila je tak, pro radost, vyfotila se třeba nahá na čínském mostě), tentokrát ale pro charitu. Kateřina opravdu nemá s nahotou problém, už několikrát dopřála svým fanouškům pohled na své odhalené tělo. Tentokrát vznikl kalendář na pomoc záchranné stanici v Jaroměři, kde se starají o divoká zvířata v nouzi. Zcela nahá Kaira vypadá s divokým ptákem na rameni jako bohyně a je prostě s podivem, že taková kost je po rozvodu s veterinářem Romanem Herčíkem stále sama…

 

Pralesní žena

Tvoje tvář má vítězku

Michaela Badinková vyhrála soutěž Tvoje tvář má známý hlas. Zpívala určitě skvěle, třeba jako Edith Piaf byla perfektní, otázkou je, zda se tomuto formátu dá ještě říkat soutěž. Jako výhra totiž vítěze vlastně nic nečeká, peníze putují pochopitelně správně na charitu. Je jasné, že každý účinkující má nárok na velmi pěkný honorář, přesto - kromě cti je k výhře vlastně ani nic jiného nemotivuje. Jak se zdá, čest stačí.

 

Míša coby Piafka

Petr a Dominik rovná se velká láska?

Chystají se snad brankáři Petr Čech a Dominik Hašek k nějakému odvážnému vyjádření, či odhalení? Na internetu se totiž objevily jejich společné fotografie, které působí celkem znepokojivě, zejména ta, na které oba drží puk, ovšem zuby… Na jiné zase pořádají piknik v trávě, drží se za ruce, opírají se oba zády o jeden míč, drží hokejku a na ní skleničku vína, nebo na další Petr Čech zavazuje Dominikovi tkaničku… Vskutku zvláštní fotografie. Těžko říci, proč se tyto fotografie objevily právě nyní, jsou totiž osm let staré, šlo o focení na kalendář Hašek je Čech, tehdy ale zřejmě takový rozruch nevzbudily, jen tanečník Yemi A. D. glosoval: „Myslel jsem, že tu není mnoho veřejných osobností, které podporují gay menšinu, ale mýlil jsem se. Byť nevědomky, Hašek a Čech u mě vedou na plné čáře!“ Fotky totiž opravdu působí, jako kdyby byl Petr Čech a Dominik Hašek spokojený gay pár. Navíc jsou nafocené a zprodukované tak neuvěřitelně amatérským způsobem, který těmto dvěma sportovním jedničkám opravdu nesluší.

 

Láska je láska...

Pálil za Libuší Šmuclerovou

Ani jeden z nich pochopitelně nemá s LGBT partičkou nic společného. Zatímco Petr Čech žije už léta ve spokojeném manželství, Dominik Hašek se před lety rozvedl s matkou svých dvou dětí, aby začal chodit potají za ředitelkou společnosti CNC, která vydává třeba Blesk, Libuší Šmuclerovou. Její manžel zubař, majitel klinik na ženskou krásu a moderátor Roman Šmucler se tenkrát hodně rozčiloval, že hokejového poloboha málem načapal in flagranti. S Libuší tvořil Dominik nějakou dobu pár, aby se rozešli a Dominik byl už několik let sám. Tedy sám… Dominik se snaží tvrdohlavě protlačit na trh svůj energy nápoj Smarty, a to dost zvláštními cestami, kterým se odborníci občas vysmívají. Zřejmě ho to ale natolik vysiluje, že na další hledání vztahu už prostě není čas.

 

Vložil: Michaela Špačková