Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Peněz není nikdy dost. 11 litrů denně nestačí, Zounar tedy naskakuje na další seriál. VIP skandály a aférky

25.09.2018
Peněz není nikdy dost. 11 litrů denně nestačí, Zounar tedy naskakuje na další seriál. VIP skandály a aférky

Foto: FTV Prima

Popisek: Martin Zounar a Pavla Tomicová

Herec Martin Zounar by se měl začít objevovat v primáckém seriálu Krejzovi. Přitom hraje ve vlajkové lodi televize Nova, v Ordinaci v růžové zahradě. Za jeden natáčecí den v Ordinaci si Zounar účtuje 11 tisíc na ruku. Příjemný melouch. Ale očividně nedostatečný, protože obdobnou částku nejspíš plánuje i u seriálu Krejzovi. Ale není se co divit. Hlavní představitelé seriálu Teorie velkého třesku si za jeden díl účtují jeden milion dolarů. Sakra, komu se s vědomím tohoto chce ještě chodit do práce? Teď se budou stát před kamerovými zkouškami fronty jako na pracáku.

Martin Zounar začínal coby roztomilý romantický mladíček ve všech možných televizních seriálech a inscenacích, o role neměl opravdu nouzi. Hrál hlavně v televizi, ve filmech už mnohem méně. Poté, co odešel z divadla, se pustil do podnikání, což byl ovšem kámen úrazu. Opět se ukázalo, že herci jsou hlavně umělci a již méně podnikatelé. Otevřel například restauraci Cartouche v centru Prahy, o kterou se nakonec se svým parťákem Alešem Vondráčkem rozhádal.

Martin Zounar na obědě, foto Instagram

To, jak vedl účty, bylo nepřijatelné

Aleš Vondráček viděl vinu jednoznačně na straně Martina Zounara: „Když herci začnou podnikat, tak to je katastrofa! Do restaurace jsem investoval velké peníze, celý projekt jsem financoval téměř z devadesáti procent, na všem byly dluhy! Proto mám samozřejmě maximální zájem na tom, aby kolem ní nebyly žádné problémy. Přesto díky panu Zounarovi jsou. Tak, jak vede účty on, to je naprosto nepřijatelné. Mizejí v nich záhadně peníze, padesát tisíc tady - padesát tam... Navíc jsem se přesvědčil, že pan Zounar je naprosto nespolehlivý člověk, který naslibuje desítky věcí a nic nesplní - i vůči našim dodavatelům. Ještě dluží stavební firmě, architektovi, prostě spoustě lidem,“ tvrdí současný jednatel společnosti Aleš Vondráček.

„Je zadlužený tak, že by musel vydělávat skoro 250 tisíc měsíčně, aby pokryl své splátky a úroky z půjček! Když jsme rozjížděli zkušební provoz, tak on si klidně odjel na dovolenou! Teď dokonce přišel s představou, že bude společnosti Cartouche pronajímat prostory restaurace, na které prý má smlouvu s majitelem domu. Přitom ale zapomíná, že smlouva o pronájmu prostor automaticky přešla podle dohody na firmu Cartouche s. r. o,“ prohlásil před lety v deníku Super.

Martin Zounar při operaci, foto Instagram

Ordinace mu vytrhla trn z paty

Založil také dabingové studio, i zde se podnikání nevyvedlo, zůstaly dluhy, které splatil, až na úroky z úroků, za které mu hrozily exekuce. Naštěstí se mu podařilo naskočit do Ordinace, kterou natáčí už sedm let. Plat kolem 11 tisíc za natáčecí den mu tenkrát vytrhl trn z paty. Je proto s podivem, že nyní bude účinkovat v seriálu, který Ordinaci přímo konkuruje. Pokud si v úterý a čtvrtek od osmi zapnete Novu, nebo Primu, v obou případech uvidíte Martina Zounara. Přitom Nova vyšla Martinovi Zounarovi vstříc, když řešil své problémy s alkoholem a na určitou dobu se uchýlil do léčebny. Možné je ale také to, že je Martin Zounar pěkný workoholik, který prostě nemá nikdy dost. Nehraje jen v televizi. Chystá se premiéra hry Dva nahatý chlapi, na jejíž plakát se Martin Zounar nechal vyfotit jen a pouze v prostěradle.

Tátové na tahu, foto FTV Prima

Prima bojuje s Novou. Přežijí Tátové na tahu?

Televizní řež mezi Novou a Primou je přitom na podzim tradičně nejřevnivější. Jedná se o období, které láká inzerenty nejvíce a kdy lze také vydělat nejvíc peněz. A tak se nasazují ty největší bomby, jde se do střetu s konkurencí a o diváky se televize přetahují. Prima už nemilosrdně zrušila show Jeden proti všem, která byla dost nákladná, nyní ztrácí další její seriál Tátové na tahu. Ten se vysílá souběžně s kriminálkou Dáma a král na Nově, která naopak vyšla vítězně. Přitom je seriál kvalitně obsazen a to i herci, kteří běžně v seriálech nehrají, jako například Karel Dobrý, nebo Aňa Geislerová. Krimi ale zřejmě stále táhne více.

Tomáš a Tamara Klusovi na dovolené, foto Instagram

Klusovi jsou na prázdninách s obytňákem

Tak tohle je pohoda. Tomáš Klus hovoří velmi často o tom, že se nechce svazovat nějakým systémem a že vyznává absolutní svobodu. A tak se není čemu divit, že sbalil svou početnou rodinku (tři děti a psa), naložil je do karavanu a odvezl na jih Evropy, odkud posílají krásné obrázky, kterak tráví čas s dětmi na pláži. Cestování se třemi dětmi je pochopitelně přes idylické obrázky náročné: „Cestování s obytňákem je naprosto boží. Jediné, co bych tomu vytkla je to, že spací režimy dětí (který jsou podle mě naprosto super vynález) jsou naprosto rozhozený… A tak je věčně jedno z nich buď přetažený, nebo spí, když nemá… A tak jsem Jenůfku, která už měla 2 hodiny spát, uhladila speciálním způsobem. Moje děti mají kouzelný místo mezi očima na takzvaném třetím oku.... 2 minuty dotyku a jsou za duhou,“ radí ostatním matkám Tamara Klusová, která do toho stíhá dokončovat svou první knihu, která by měla co nevidět vyjít.

Skoro devět promile v krvi. Kde jinde, než v Ostravě

Ostrava je kraj rázovitý. Nyní odsud přišla zpráva, že zde mají další rekord. Našel se tam totiž muž, kterému naměřili 8,83 promile alkoholu v krvi (což by u většiny z nás znamenalo, že jsme již po smrti) a který si navíc v tomto stavu ještě vyšel na houby! Nemyslete si, že dotyčného odvezla záchranka na záchytku. Kdepak, jednačtyřicetiletý muž se sám dostavil k lékaři s tím, že špatně šlápl a že má asi vymknutý kotník. Podle lékaře muž hůře artikuloval, a tak mu změřil obsah alkoholu a nestačil se divit… Muž přitom přiznal jedno dvě piva, ukázalo se, že pil už od pátku. Chodil přitom zcela rovně, lékaři ho tipli tak na tři promile. Bohužel, kvůli svému stavu si musel na operaci počkat, až zcela vystřízliví. To se stalo až po 24 hodinách!

 

Vložil: Michaela Špačková