Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2022

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Vyměnila rockera a člena zlaté mládeže za rybáře dobrodruha, teď ale chce teplý pelíšek. VIP skandály a aférky

komentář 20.09.2018
Vyměnila rockera a člena zlaté mládeže za rybáře dobrodruha, teď ale chce teplý pelíšek. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Eliška Bučková a Jakub Vágner - byl to pěkný pár, že?

FOTO A máme tady dalšího adepta na rozchod roku. Tentokrát je to misska a modelka Eliška Bučková a rybář a člen známého klanu muzikantského, který se ale odrodil, Jakub Vágner. O důvodech můžeme jen a pouze spekulovat. Co se dále děje v nablýskaném světě celebrit?

Eliška Bučková se dala dohromady s Jakubem Vágnerem před třemi lety. Tenkrát se rozešla i moderátorka Lucie Borhyová a dost se spekulovalo, že novou Vágnerovou milou bude právě ona. Posléze se ukázalo, že ji po rozchodu utěšoval jen jako kamarád a že má už dávno políčeno na úplně jinou křepeličku. A tou byla právě Eliška. I ta měla za sebou celkem divoký partnerský život. Z jejích partnerů zmiňme třeba zbohatlického synka Jakuba Malinu, se kterým se jí podařilo se pěkně „zbořit“ na přehlídce v Londýně, který spolu se svou rodinou jí ale prý pomáhali v boji proti anorexii, v níž vězela v té době až po uši. Další partner, zpěvák Václav Noid Bárta, prý o tomto jejím problému neměl ani potuchy, rozchod s ním byl přátelský.

 

Eliška i v současné době má ručičky jak hůlčičky, foto Facebook

Bez podpatků v Amazonii

Jakuba Vágnera coby jejího dalšího partnera asi prorokoval málokdo. Byli totiž tak odlišní a žili v tak odlišném prostředí. Jakub je rybář, který neváhá za rybami a natáčením videí jet až do Amazonie a pak se před kamerou prát se stokilovou rybou, žije zde v drsných podmínkách, kde opravdu není prostor pro makeup a boty na podpatku. Eliška se tenkrát naplno živila modelingem, i když se o ní stále častěji psalo jako o nejhubenější modelce vůbec, její vystupující klíční kosti byly alarmující. Každý tedy zíral, když se Eliška vydala svého milého doprovázet na natáčení do Amazonie, nebo když dobrovolně pracovala na jeho rybářských táborech pro děti. Bez líčení a v teplákách pečovala několik týdnů o děti, chodila s nimi do lesa, vymýšlela jim program a ještě ji to prý bavilo.

 

Ale čenich má krásný, to zas jo, foto Facebook 

Raději s rybou. Velkou

Eliška stála svému milému věrně po boku, když vypukla aféra kolem jeho rybníku Katlov, do kterého si měl Jakub Vágner vozit ryby z jiných rybníků a pak se k nim zde nechovat dobře. Rozchod oznámila před pár dny Eliška: „Máme různé touhy, různé sny a toužíme sdílet je a realizovat s milovanou osobou. Někdo touží po teple rodinného krbu, společných chvílích, někdo po dobrodružství a cestování. Všechny sny mají stejnou váhu, protože každý z nás má právo snít,“ napsala romanticky na Instagram. Jak to tak vypadá, Elišce se asi stále někde cestovat a pobývat v náročných podmínkách už nechtělo, ráda by se usadila a zakotvila doma a třeba také už pomýšlela na potomky. Ostatně je to holka z Moravy, z katolické rodiny, sourozenců má hned několik. Zatím to tedy vypadá, že tady asi na žádná dramata a praní špinavého prádla nedojde. Eliška prostě zjistila, že Jakub je duše neklidná, toulat všude možně se bude i nadále, nebo dokonce celý život, a že to prostě pro ni není. A lepší si to uvědomit včas, tedy kolem třicítky, než mnohem později a brečet nad promarněným životem.

 

Na Krejzových? Jeden mejdan za druhým

Natáčení seriálu Krejzovi na Primě je jeden velký mejdan! Nedávno zde oslavoval Václav Postránecký, nyní měly narozeninovou party Ivana Korolová a Kaira Hrachovcová (či Kateřina Herčíková, vyznejte se v tom). Kaiře už je pár let přes čtyřicet, vypadá ale pořád jako holčička. A rozhodně nevypadá, že by se nějak hroutila ze samoty, po rozchodu s manželem se vedle ní totiž žádný nový muž stále neobjevil. Ivana Korolová slavila také rok od svatby: „Pan režisér nám popřál jako první a hned nám s Kairou lehce upravil věk. Mně přál k osmnáctinám a Kaiře k pětadvacetinám. To bylo od něj milé,“ pochvalovala si.

 

Holky mladý, osmnáctiletý, foto FTV Prima

Filmová muzika naživo

Jan P. Muchow je muzikant, hudební skladatel, hudební producent a příležitostný herec (Šeptej), člen kultovní skupiny Ecstasy of Saint Theresa a Umakart. A jede právě turné:„V porovnání s našimi předchozími, převážně festivalovými koncerty bude program doplněný o více skladeb. A bude i jinak pojaté vizuální pódiové zpracování, nebudou výhradně filmové projekce," láká teď Muchow na turné, v jehož rámci zazní dnes již kultovní skladby jako Lucky Boy z filmu Samotáři, temná balada Lay Down ze snímku Ve stínu, moderní countryovka Cowboy of The River z Teorie tygra nebo westernová Out of Shadow z polského filmu Yuma… Zkrátka Muchowovo pomyslné best of jeho filmové tvorby. Že půjde o opravdu jedinečný zážitek, dokládá i sestava Muchowových ´antagonistů´: Ema Brabcová (Luno, Khoiba), Václav Havelka (Please The Trees), Jan Janečka (Southpaw, Republic Of Two, Luno) a další… Turné startuje 11. října v Plzni, končit bude v Praze.

 

Promo ve stylu Blues Brothers? Jan P. Muchow nejvíce vzadu, foto Supraphon

Chechtá se do ksichtu Slováčkově rodině?

Lucie Gelemová, o které se píše, že je „výtvarnice“, žene Felixe Slováčka do chomoutu! Lucie zřejmě ráda provokuje, protože na svůj Instagram postla fotku, jak drží svatební kytici a připsala: „Chytila jsem na pasece květinu – aneb do třetice všeho dobrého.“ Tím se zřejmě snažila vyjádřit, že Felix Slováček se bude potřetí ženit, i když vše poté shodila tím, že jen prý kytici chytila již potřetí. Jenomže - má to stále malilinkatý háček.

Dotyčné foto, Facebook

Bigamie, čili dvě manželky u nás nejsou povolené a Felix je stále ještě zákonným manželem Dády Patrasové. A ta prý o nějakém rozvodu stále neslyšela. Felixovi táhne na osmdesát a asi by bylo zvláštní, aby chtěl ve svém životě něco tak zásadního podniknout, chodit po soudech a dělit majetek. Nebo že by Lucie měla nějaké speciální páky? Syn Felix dal jasně najevo, co si o své potenciální maceše myslí: „Tak tento koment na Instagramu u této fotky od Lucie ‚chytila jsem na pasece květinu‘ je tak trapný, ubohý a vlastně i zlý a vysmívající se do ksichtu naší rodině… Tohle je skutečně to největší dno.“

 

Vložil: Michaela Špačková