Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2022

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Paralelní svět a vztah Lucie Vondráčkové. VIP skandály a aférky

04.09.2018
Paralelní svět a vztah Lucie Vondráčkové. VIP skandály a aférky

Foto: Klip o klipu / repro

Popisek: Lucie Vondráčková a Matěj Hádek: Paralelní svět. A paralelní vztah?

FOTO Chtě nechtě se musíme ještě vrátit k rozvodové bitvě hokejisty Tomáše Plekance a zpěvačky Lucie Vondráčkové. Není to tak dlouho, co se rozhořela a už nyní se dozvídáme zajímavé skutečnosti, hlavně co se majetkového vyrovnání týká. Je Tomáš Plekanec kolenovrt, co chce upírat svým dětem stejnou životní úroveň, jako má on, nebo jde Lucie prostě po penězích? Též se musíme zmínit o třetí a čtvrtém v tomto, no, již čtverci, dá se říci.

Do rozvodové bitvy se zapojil také František Vondráček, podnikatel a Lucčin vzdálený příbuzný. Ten se postavil proti tvrzení, že je Lucie zlatokopka, která se chce na rozvodu obohatit, a proto se bude rozvádět v Kanadě, nikoliv v Česku, kde by asi vysoudila méně. Podle jeho tvrzení je Lucie naopak velmi skromná žena, která neměla o Plekancově bohatství vlastně ani potuchy: „Za týden utratila jen tolik dolarů, které byly nutné, aby z toho uživila sebe a děti. Pokud jí nabídl byt, ve kterém bydlí ona a jeho děti, tak to by snad měl každý otec. Teď jí pronajmul byt (tedy, Extra tvrdí, že dům; ovšem tento lifestalový magazín se dost staví na stranu Plekyho a Lucii má zlatokopku), a to do 1. listopadu, pak má jet do Čech a přitom tam má práci. Jaké to je, si můžete domyslet,“ psal na sociální síti a dodal: „Za celé manželství se nedozvěděla ani to, kolik bere a ani to, kde jsou jaké nemovitosti nebo peníze na kontech. Je velice skromná a milá. Zlatokopka rozhodně není, teď se teprve možná dozví, kolik a kde jsou nějaké peníze.“

Lucka v Montrealu, foto Facebook

25 000 nebo 60 000? A není to jedno?

Zdaleka také není jasné, co přesně Tomáš Plekanec své stále ještě ženě nabídl za vyrovnání. V jednu chvíli se totiž zveřejnily dva návrhy. Jeden ukazuje na Tomáše jako na krkavčího otce, který měl na obě děti navrhovat 25 000, podle druhého je to 60 000 korun, což řekněme si popravdě, pro člověka, který má na kontě tři čtvrtě miliardy je také nic moc. Extra.cz zveřejnilo také návrh, podle kterého měl Plekanec přenechat Lucii dluh 200 000 kanadských dolarů, což je 3 390 000 korun, který má zaplatit česká producentka Martina Adamcová, jinak známá také jako četařka Babinčáková. Ani tato částka není pro boháče Plekancova typu nějak zázračná, ale pokud jde o pravdivý údaj, pak je nám naprosto jasné, jak to bylo s Lucčiným hraním ve filmu Perfect Kiss, který Lucie mohutně promuje. Její manžel Tomáš Plekanec na něj půjčil producentům filmu, a tak bylo jasné, že jeho žena bude hrát hlavní roli… Pokud bude Lucie bojovat o peníze, soud se může potáhnout pěkně dlouho a rozuzlení bitvy je tak dlouho před námi.

 

V Česku letos Lucka natočila romantickou komedii Léto s gentlemanem, foto Facebook

Teď se nám do toho zapletli ještě Šafářová a Hádek

Jako vždy oba, Lucka i Pleky, původně tvrdili, že rozpad manželství nezavinil nikdo třetí. Tak už máme třetí, tenistku Šafářovou, s níž má vztah Pleky a potvrdil ho, a ještě čtvrtého, herce Matěje Hádka. „Časy se mění a život se mění. Přijde mi, že jsem celou dobu žila v romantické komedii a teď jsem změnila žánr v krimidrama. Doufám, že jenom na chvilku,“ odpověděla zpěvačka na dotaz, co se v jejím životě změnilo, když byla před pár týdny hostem talk show 7 pádů Honzy Dědka. Na mysli patrně měla fakt (pozor, nikým dosud nepotvrzený, jde jen o spekulace bulváru), že ji v domě v Podolí (to je ten za 25 mega, kde jsou i bezpečnostní kamery) navštěvoval herec Matěj Hádek. No, navštěvoval, bulvár tvrdí, že v noci lezl přes zeď, kde ho ty kamery zachytily, což pak zjistil Plekanec, jakmile dorazili letos v létě do Česka. Lucka návštěvy vysvětluje natáčením nového videoklipu Paralelní světy, v němž herec účinkuje a který bude mít premiéru 9. září.

 

Pleky už je zpátky v Kanadě, foto Facebook

Proč by, pro svatého J. Krista, lezl přes plot?

Ty tajné noční návštěvy propaguje Aha! a podává je jako hotovou věc. Akorát mě tedy nejde na rozum, proč by měl Hádek lézt přes plot a nepřijít zcela normálně dveřmi… Aha! z toho spletlo slušnou lovestory: „Za zpěvačkou prý tajně v noci chodil Matěj Hádek (42). Podle informací deníku Aha! za ní pálil už dlouho. A teď, když se jeho dávná láska rozvádí, dosud svobodnému a bezdětnému herci konečně svitla naděje... Nedávno dokonce mluvil o tom, že by se rád stal otcem! Poprvé se Matěj a Lucie potkali v roce 1997 při natáčení Jakubiskova filmu Nejasná zpráva o konci světa. Jemu bylo dvaadvacet, jí ani ne sedmnáct... Po letech je svedl dohromady klip k Lucčině písničce Paralelní světy. Matějovi zřejmě nestačily postelové scény ve studiu. Jak jinak si vysvětlit, že ho kamery luxusního obytného domu na Kavčích horách zachytily, jak pod rouškou noci přelézá plot a plíží se do bytu, který koupil Plekanec rodině? Pro hokejistu to prý byla poslední kapka k rozvodu,“ píše Aha! Nutno dodat, že tento vztah nikdo ze zúčastněných nepotvrdil.

 

Lucka letos natočila ještě vánoční pohádku, s o mnoho mladším Milanem Peroutkou. S ním ji bulvár dohromady nedává... Foto Facebook

Manželství prý zničila žárlivost 

To tvrdí pro změnu Blesk a vytáhl ´zdroj z okolí manželů´. Takovýto zdroj leckdy bývá jen v bujné fantazii bulváru, nutno ale dodat, že ´zdroje´ Blesku se mnohokráte ukázaly jako spolehlivé: „Jejich manželství zničila žárlivost. Ta byla na obou stranách,“ napsal Blesk a též vytáhl ony video záznamy. „To se stalo až po několika dnech v Praze. Sem ještě odlétali spolu jako rodiče dvou dětí,“ dodal zdroj. Zbytky jejich vzájemných vztahů se musely zbortit na přelomu července a srpna, 6. srpna pak Plekanec oznámil konec jejich manželství a odletěl do Montrealu. „Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili,“ sdělil Pleky k novému vztahu na Facebooku. A zbytek už je jen o penězích, smutné.

 

Tenistka Lucie Šafářová ohnivě popírá, že by zničila manželství, foto Facebook

Martin Zach se oženil

Muž roku 2009 Martin Zach se oženil. Jeho příběh ukazuje, že když se chce, lze zvrátit i nepříznivý osud. Martina totiž potkala jeden večer absolutní sláva, když vyhrál soutěž Muž roku, aby druhý den zažil ten nejúděsnější propad. Skočil totiž do vody, neznal dno, narazil a skončil na vozíku. Martin ale nerezignoval, stále se snaží sportovat, dokonce jezdí na soutěže, pravidelně rehabilituje a prodává oblečení pro vozíčkáře. Nyní si vzal po čtyřletém vztahu přítelkyni Martinu, dokonce pomýšlejí i na děti. Martin si totiž nechal včas zamrazit spermie a děti tak mohou mít díky umělému oplodnění. Hodně štěstí!

 

Tak at vám to vyjde, novomanželé! Foto Instagram

Hanka Mašlíková na Nově končí

Nova vystavila stopku moderátorské dvojici Hana Mašlíková a Petr Říbal, kteří svou přítomností oblažovali v pořadu Snídaně s Novou. Petrovi se „podařilo“ v jednom z pořadů si během rozhovoru s hasičem dělat vtípky na téma uhořelých dětí, a tak je spíše s podivem, že ukončení spolupráce přišla až nyní: „Černý Petr padne za život asi na každého z nás. Tento týden jsme si s Péťou odvysílali poslední Snídani s Novu. Že končíme jsme už nějakou dobu věděli, takže se nekonají žádná dramata, byli jsme na to připraveni a smířeni. Naše poslední vysílání jsme si užili na maximum, vlastně jako všechna ta předchozí. TV Nova budu vždycky moc vděčná za to, že před téměř pěti lety dali šanci moderátorsky naprosto nezkušené holce z Krupky, a ukázali jí tím novou cestu. Nikdy předtím by mě nenapadlo, že mě moderování bude tak bavit a hlavně, že se z reportérky stane nakonec i moderátorka pořadu Snídaně s Novou,“ přiznává smutek Hana Mašlíková. Ta může být Nově opravdu vděčná, moderátorkám s vadou řeči jinde pšenka nekvete.

 

Hana Mašlíková a Petr Říbal v době, kdy moderovali Snídani s Novou. Mašlíková, obecně přezdívaná Mašle, dostala i s partnerem padáka

Pohřeb v rytmu housu

DJ Loutka odešel za smutných okolností, bylo mu teprve 51 let. Takový pohřeb, jaký se konal v krematoriu ve Strašnicích, zde ale asi ještě nikdy nezažili. Smuteční síň byla nabitá, lidé nepřišli jen v černém, hrálo to zde všemi barvami. Smuteční řeč nikdo neříkal, jen hrál house. Místo, kde je vystavená rakev, bylo vyzdobeno gramofony a diskotékovou koulí. Na konci se rozezněl obrovský potlesk a pískot, asi jako když Loutka v šest ráno zavíral Roxy a lidé ho nechtěli pustit domů. Jedinou pihou na kráse byla přítomnost nejbizarnějšího českého páru Kateřiny Kristelové a Tomáše Řepky. Tyhle dva totiž na žádné party už jaksi nezvou, tak se šli alespoň podívat na slavný funus. O tom, že by Tomáš Řepka byl jednou jedinkrát na house party, se neví.

 

Ve Futuru se pak konala ještě rozlučková after party, foto Facebook

Eliška točí a jede

Desky se netočí, neprodávají, prorazit je dnes extrémně těžké. Čestnou výjimkou je pohledná zpěvačka Eliška Buociková, jejíž kariéra jde přesně podle plánu. Nejprve vyhrála talentovou soutěž Talent for Stage, posléze s ní Supraphon natočil desku a klip ke skladbě Oko za oko: „Písnička vychází z konkrétní situace, kdy jsem se jednomu mně velmi blízkému člověku snažila pomoct vyřešit poměrně těžkou životní etapu, přičemž on byl v rozpoložení, kdy by kolem sebe nejradši - obrazně řečeno - střílel. Říkala jsem mu, že není řešení vracet ránu ránou, což jinými slovy zpívám v té písničce. Oko za oko je takový apel na to, abychom se snažili řešit věci, pokud možno, s nadhledem a neopláceli to špatné, co se nám v životě čas od času děje, stejnou měrou,“ říká zpěvačka.

Zpěvačka má našlápnuto. Jen malé upozornění: Modré vlasy se strašně rychle vymívají. Foto Lucie Levá

 

Vložil: Michaela Špačková