Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Bohuš Matuš, o němž se mnozí domnívali, že je gay, si našel… patnáctku. VIP skandály a aférky

28.08.2018
Bohuš Matuš, o němž se mnozí domnívali, že je gay, si našel… patnáctku. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook / Divadlo Broadway

Popisek: Bohuš Matuš

Je tohle košer? Zpěvák Bohuš Matuš, dřívější celonárodní idol, pro kterého psal písně i Karel Svoboda, představil svou novou partnerku. Je jí patnáct let. Jenomže, Bohušovi je už pětačtyřicet. Milenci mají tedy mezi sebou třicetiletý věkový rozdíl.

Dvojici dala prý dohromady hudba. Jeho dívka Lucie miluje muzikály, ve kterých Bohuš Matuš hraje, a také zpívá, dokonce se prý dostala na konzervatoř. Její rodiče prý proti vztahu své dcery také nic nenamítají: „Já jsem takový neškodný milovník. Rodiče to vědí a nevadí jim, že za mnou Lucinka chodí. Jsou muzikáloví fanoušci a Lucka se připravuje na konzervatoř, kam byla přijata, “ svěřil se zpěvák webu Expres. Z mladé přítelkyně je právě nadšený: „Lucka mi dělá příjemnou společnost, ale nejde o žádné sexuální orgie a podobně.“ O nějaký neposkvrněný či kamarádský vztah ale rozhodně nejde, neboť: „Ano, pomazlil jsem se s ní,“ prozradil Expresu. Otázka je, kdy k pomazlení došlo, když je dívce nyní patnáct. Počkal alespoň, až nebude pod zákonem?

 

Tuto koláž najdete na Bohušově Facebooku

Chodí s medvídkem Frufru

Dívka prý vypadá starší, než na patnáct let, takže zpěvák na jejich vztahu nic pobuřujícího nenachází. Jeho mladičká přítelkyně bude asi zamilovaná po uši, neboť Matušovi popřála k narozeninám: „Hodně štěstí, zdraví, úspěchů a samozřejmě láááskyyy... A jestli mi ještě jednou řekneš, že jsi starý, tak uvidíš! Nezapomeň, že starý budeš až v 99ti, protože to už je hranice, do kdy si můžeš hrát s legem…,“ přeje dívka, která se podepsala Medvídek Frufru. 

 

Medvídek Frufru

Miluji, když mě někdo miluje

I minulá přítelkyně Nikola byla výrazně mladší, teď jí je sedmadvacet. Vztah s ní byl plný zvratů a krizí, jeho přítelkyně si nějakou chvíli pobyla v psychiatrické léčebně, fyzické zhroucení absolvoval Bohuš, matka Nikoly je vyhazovala z bytu, Bohuš v jednu chvíli plánoval i svatbu, ale nakonec se rozešli. Podle Bohuše, protože s ním chtěla mít Nikola dítě, což on odmítal. Patnáctileté dítě takové přání mít asi nebude. Co se Bohuše týká, nevypadá to na nějaké horoucí city. Přiznal totiž, že se mu líbí hlavně to, když někdo miluje jeho: „Já jsem šťastný, když cítím, že mě má někdo rád, a od ní to cítím.“

 

Bude dělat Jirka Pomeje své manželce peklo?

Herec Jiří Pomeje je v neradostné situaci. Nejenom že prý jeho žena Andrea požádala o rozvod, ale zároveň si také našla nového přítele, urostlého svalovce. Když se její nový vztah provalil, nebyla ráda. Bála se právě Pomejeho, který slíbil, že jí udělá v případě nového partnera peklo. Andrea Pomeje se snaží rozchod moc nerozmazávat, je jasné, že rozchod s Jiřím s jeho sklony pro melodramata asi žádná selanka není.

 

Milan Peroutka je smutný

Milan Peroutka dojemně oplakává smrt svého psa. Na Instagram nahrál fotku, když byl ještě malý kluk a připsal smutný vzkaz: „Bojárku, chlupáčku náš, díky za veškerou tvou psí lásku, co jsi nám za svůj život dal. Promítám si to tu v taxíku všechno od prvního podrbání za uchem a je mi strašný smutno. Jedu točit zábavnej pořad, tak se pokusím na to nemyslet, jen ti chci říct, že fotku s tebou mám stejně už nějakou dobu nad postelí, a naproti tvůj obraz od dědy, takže tu se mnou budeš dál. A hlavně v srdci. Ježiš, tak tahle věta mě teď zas rozsekala. Hezky dneska svoje mazlíky pomazlete, joo?“ píše Milan a je jasné, že tenhle kluk má srdce na pravém místě.

 

Velké (psí) srdce

Kolem Leoše Mareše létali kondoři

Leoš Mareš netráví léto v nějakém mastňáckém turistickém letovisku, ale vydal se i s paní Marešovou celkem překvapivě na výšlap po Andách, konkrétně do Peru. Zde chodí pilně po horách: „Vyrazili jsme z města Arequipa ve 4 ráno. Teplota byla -1 stupeň Celsia… Po čtyřech hodinách jsme dojeli do Colca Canyonu. Snídanička příjemná. Podával se čaj, kolem létali kondoři. Monika Maresova je vyfotila a má je na IG story. Pak jsme si židličky zase pěkně sklidili a papa,“ popisuje čerstvý zážitek Leoš. Monika i zde vypadá úchvatně, jen je otázka, jak dlouho asi trvalo takovou fotku vyfotit, upravit a nahrát.

 

 

Společné foto, když tam byli sami dva, jaksi nešlo, že. Leda požádat kolem letícího kondora, to by bylo lepší než dron. Foto Instagram

V první Vogue kraluje Olga Havlová

V Česku začal vycházet módní kultovní časopis Vogue. Časopis, jehož titulka je pro modelky tou nejvyšší metou. V prvním čísle je kromě jiného možné shlédnout fotostory s překvapivou hrdinkou – tou je Olga Havlová, do které se vtělila naše topmodelka Karolína Kurková. A proč právě Olga? „Protože je první vydání věnováno všem ženám, které mají odvahu říkat svůj názor dostatečně důrazně, ale nejsou přitom urputné. Ženám, které i když stojí uprostřed vesmíru, nepotřebují, aby se všechny planety točily kolem nich,“ tvrdí šéfredaktorka Andrea Běhounková.

 

Karolina Kurkova coby Olga Havlová. Docela nečekané na titulní stranu, kde je ještě ke všemu zády... Foto Facebook

Magda Vašáryová pije celý život plzeňské

Kdo by si nepamatoval na krásnou Magdu Vašáryovou, kterak v Postřižinách vypije až do dna na jeden zátah orosené pivo? Není se tedy čemu divit, že právě jí byl nedávno udělen titul čestné znalkyně plzeňského ležáku: „Plzeňské pivo piju celý život. A už jsem si vlastně zvykla, že po roli paní sládkové v Postřižinách mě hlavně čeští diváci vnímají jako symbol piva – a vůbec mi to nevadí. Takže jsem za ocenění moc ráda – a budu i nadále hrdou velvyslankyní Pilsner Urquell všude, kde to půjde,“ říká Magda Vášáryová. Tak na zdraví!

 

Krásná fotka, že ano? Od Bison a Rose, mediálního zastoupení Pilsner Urquell

Vložil: Michaela Špačková