Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

´Šťastný vztah? Když jste oba stejně ujebaní´. Aneb Rytmus má novou slečnu s velkým… srdcem. VIP skandály a aférky

26.06.2018
´Šťastný vztah? Když jste oba stejně ujebaní´. Aneb Rytmus má novou slečnu s velkým… srdcem. VIP skandály a aférky

Foto: Instagram Jasminy Alagic

Popisek: Rytmus a Jasmina, láska nebeská...

FOTO SuperStar skončila, aniž by ji někdo vlastně pořádně zaznamenal a s ní i její slovenskou moderátorku balkánského původu Jasminu Alagic. Zcela jistě si jí ale všiml slovenský rapper a hlavně obchodník Rytmus, alias Patrik Vrtbovský. A začal s ní chodit. Nebo se hlavně prezentovat zamilovanými fotkami na Instagramu.

No, možná si pamatujete, že to není tak dávno a Patrik se na svém Instagramu dojemně loučil se vztahem s Darou Rolins. Tehdy vydali oba dva stejné prohlášení, nad kterým jistě dlouho diskutovali a ve kterém sdělili: „Rozcházíme se. Bohužel, je to tak. A jsme si vědomi, že to nemrzí jen nás. Neuvidíte nás plakat, ani na sebe házet špínu. Žádná není. Rozcházíme se v míru. A právě z důvodu, že jsme si nadále extrémně blízcí, bylo velmi těžké si už před pár měsíci přiznat, že  se náš vztah unavil a vyslovit slovo konec.“ Zprávu zveřejnili oba, těžko říci, kdo je její původce, ale spíše to vidím na Daru.

 

Tak je to tedy pravda. Miluji

Toto vyjádření vydali oba ke konci března, aby se už za pár měsíců začalo proslýchat, že Rytmus (41)  zas tak nesmutní. Dal se dohromady s černookou milovnicí plastických operací, moderátorkou Jasminou Alagic (28, moderovala spolu s Leošem Marešem poslední SuperStar). Oba pochopitelně nějaký čas zapírali, aby se pak - oba - ke své lásce přiznali. Pochopitelně na sociálních sítích a pochopitelně slovy jak z argentinské telenovely: „I když nemám povinnost se vám zpovídat, s kým se vídám, s kým se kamarádím atd. Tak tady je pravda. Miluji.“ O pár dnů jsme se mohli dozvědět: „Všem přeju lásku, protože ta je nejvíc!“ a pak: „Šťastný vztah máš tehdy, když jste oba dva stejně ujebaní!“ Jasmina je ještě sdílenější a předvádí, jak se s miláčkem drží za ruce, jak ji Rytmus líbá do vlasů a píše: „Neřešíme, co jak dlouho vydrží. Žijme přítomností!“

 

Ach ta láska nebeskáááááá, aaaaá (foto Instagram)

Kdo nemá rád Jasminu (s Rytmusem), toho Jasmina smaže

Jak je vidět, oba jsou zamilovaní jako puberťáci, až si říkám, jestli to není Daře líto. Takový výlev citů totiž Rytmus s Darou neprožíval, nebo alespoň nedával najevo. Ačkoliv nikdy přesný důvod rozchodu neoznámili, zřejmě bude hodně blízko pravdě, že se tihle dva odcizili a vášně, pokud někdy nějaké byly, u obou vyhasly. Rozchod tedy asi nebyl zejména pro Patrika nějak extra bolestivou záležitostí. Těžko by jinak dokázal ani ne dva měsíce po rozchodu takhle bláznit jak šestnáctiletý kluk. Čehož si všimlo nemálo Patrikových fanoušků, kteří ho mají jinak za boha. Ozývat se začali ale hlavně jeho nové lásce, a tak milá Jasmina přistoupila k vyhrožování. Kdo si jí prý dovolí na jejím Instagramu odporovat a nebude jí psát hezké komenty, bude vymazán a z jejího profilu vykázán. Překoná žhavá láska s drsnou slovenskou moderátorkou sedm let klídku s Darou?

 

Jasmina v celé své kráse. A to se dají najít fotky, kde je ještě více v celé své kráse - ale my jsme slušný web (foto Instagram)

Iva Kubelková se bude už zase vdávat?

Iva Kubelková má sice rodinu a dvě děti, ale nevěstou se ještě nestala, prý na lásku nepotřebuje papír. Teď ale stanula v bílém před oltářem, což jí mimochodem moc a moc slušelo, a to vedle Jiřího Dvořáka. Modelka, moderátorka a také herečka svůj názor na svatbu nezměnila, do svatebního se oblékla kvůli roli v seriálu VIP vraždy: „Musím se přiznat, že jako bývalá modelka jsem ve svatebních šatech už párkrát pobyla – pár jsem jich předvedla i nafotila. Já jsem v podstatě ve svatebních šatech jako doma,“ smála se Iva. Ta začala nedávno i zpívat a hle, hned je z toho role v muzikálu s kolegyní ze seriálu Danou Morávkovou: „S Ivou Kubelkovou se známe z natáčení Velmi křehkých vztahů a nyní spolu zkoušíme a od října budeme hrát v novém muzikálu Trhák v Divadle Broadway, na to se obě moc těšíme,“ pochlubila se Dana.

 

Zkušená nevěsta (foto TV Prima / VIP vraždy). Kdy jí ale její partner Georg Jirasek požádá o ruku doopravdy? Kdo si myslí, že by řekla ´ne ´, ať se okamžitě zapíše do psychologického kurzu pro začátečníky 

Muzikálová diva čeká druhé miminko

Není právě obvyklé, aby muzikálová diva čekala ve třiadvaceti druhé miminko. Přesně tohle se povedlo Karolíně Neuwirthové Gudasové, která má na svém kontě Thálii (2015) a hrála v několika muzikálech. Karolína se nedávno vdala za hokejistu NHL Michala Neuwirtha (Karolína rozhodně není jen nějaká hvězdička, která chtěla sbalit hokejku; pochází totiž z hokejové rodiny, její táta je trenér a bývalý špičkový obránce Leo Gudas a její bratr Radko Gudas nejtvrdší hokejista u nás). Karolína má ale v takto mladém věku hodně našlápnuto, rolí už absolvovala nespočet, tak se určitě i tentokrát zvládne na jeviště vrátit. „V divadlech to vzali skvěle, jak v Hybernii, tak na Broadwayi i Lumír Olšovský v Plzni. Jen Janek Ledecký byl trošku smutnej, protože jsem mu měla hrát hlavní roli v IAGOvi,“ řekla Karolína Blesku a dodala: „Už jsem ale s produkcí muzikálů domluvená, že příští rok si nějaká představení v Česku zahraju.“

 

Karolína v muzikálu Mefisto, kde vystupuje s Josefem Vojtkem (foto Divadlo Hybernia)

Korejci milují český muzikál

O tom, že má v Jižní Koreji velký úspěch český muzikál, jsme už psali, šlo o muzikály Janka Ledeckého. Teď se Korejcům zalíbil další český muzikál, Mefisto, a tak bude zahajovat muzikálový festival v korejském Daegu a kdo ví, třeba jej Korejci odkoupí. Na festival odlétla celá muzikálová skvadra: „Muzikál Mefisto bude na přání korejské strany tenhle nejznámější a nejrozsáhlejší mezinárodní festival dokonce zahajovat, což je nejen pro mě, pro celý soubor, ale i pro Divadlo Hybernia opravdová čest a radost! Když člověka něco baví, tak to jde lehčeji. Jsem samozřejmě napnut, jestli to bude bavit i korejské publikum. Přeji úspěch hlavně souboru, který letí přes půl planety, aby v těžké mezinárodní konkurenci sehrál, co jsme s kolegy v Praze vymysleli,“ okomentoval to scenárista a režisér Zdeněk Zelenka.

 

Muzikáloví matadoři Martin Pošta a Tomáš Trapl na Letišti Václava Havla. Čím se budou bavit ve volném čase, je zřejmé (foto Divadlo Hybernia)

Michal Dvořák je táta roku

Muzikant Michal Dvořák má sice plnou hlavu hraní s Lucií a příprav festivalu Soundtrack Poděbrady, přesto si našel čas, aby vzal synka do kina na Jurský svět. Michal Dvořák má dva synky s Lucií Dvořákovou alias DJ Luccou, a jak se zdá, jejich vztah je stále zalitý sluncem.

 

Na Jurský svět dorazil i známý rocker se synkem. Za lístky na premiéru zdarma se očekává, jste-li známý xicht, že se necháte vyfotit a budete při tom dělat opičky (foto IMAX)

Ve StarDance bude tančit Veronika Arichteva

Další, kdo ukáže, jestli má nohy jako laň, anebo dřevěné, je herečka Veronika Arichteva. Ve StarDance bude tančit s Michalem Necpalem.

 

„No, co vám budu... To mi takhle jednoho dne zavolala Česká televize a já rychle, až bych řekla spíš zbrkle, vyhrkla ´ano´. No a od tý doby nespím. Strachy! Těžko zvládám střídat pravou a levou při chůzi, natož s hudbou. Obávám se, že pohyby v mém podání StarDance ještě nezažila. Michale, neboj, budu hodná. Určitě. První tejden,“ připsala na svém Instagramu k této fotografii.

 

Vložil: Michaela Špačková