Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

„Jejda, tohle mi od rána vysí v koupelně,“ sdělila národu Dáda. Co visí? Trencle, kupodivu. VIP skandály a aférky

21.06.2018
„Jejda, tohle mi od rána vysí v koupelně,“ sdělila národu Dáda. Co visí? Trencle, kupodivu. VIP skandály a aférky

Foto: TV Nova

Popisek: Dáda Patrasová se vloni dostala do týmu Pevnosti Boyard, tak předvádí svaly. S gramatikou je to slabší

FOTO Žížala Julie Dáda Patrasová vyvěsila červené trenky a byla z toho událost, bezmála srovnatelná s pálením trenek na Pražském hradě, alespoň co se inteligenční úrovně týče, jak poznáme dále... Znamenají tyto trencle, že se Dáda zase přetahuje s Lucií Gelemovou o nevěrníka Felixe? A jen tak mimochodem na sebe herečka práskla, že čeština není právě její koníček. Ale učinila tak s inspirující inovativností, možná její vlastní vyjmenovaná slova po v- najdou odezvu mezi žáky ZŠ...

Podle všeho červené trenýrky jsou teď opravdu v kurzu. O těch hradních už víme dost, ale co ty Dádiny? Dáda se ty svoje jala vyfotit na Instagram, kam připsala: „Jejda, tohle mi od rána vysí v koupelně!“ S českým pravopisem si očividně hlavu nelámala. O to víc je bizarní, že se Dáda začala o hrubici zuřivě hádat, podle ní je totiž slovo ´vyset´ ve vyjmenovaných slovech po v-, spolu s vydrou :-). Naštěstí se po čase koukla do pravopisu...

Dadin trenyrky 

Čí jsou tyhle trencle? Že by replika pražskohradních? A spálí je Dáda? (Foto Instagram)

Do kdy se budou o Felixe přetahovat?

Ještě zajímavější je ale to, komu „vysací“ trenky vlastně patří? Ve hře je totiž pochopitelně manžel Felix, o kterého se Dáda pořád přetahuje s jeho milenkou Lucií Gelemovou takovým způsobem, až se nabízí myšlenka, jestli si ti tři úmyslně nedělají PR, aby nezmizeli v propadlišti zapomnění. Dagmar totiž stále tvrdí, že Felix s ní bydlí v jejich vile a že žijí pořád jako manželé, a to se vším všudy. A na to konto se Lucie Gelemová snaží s Felixem všude ukazovat a dávat tak najevo, že k němu patří jen a jen ona. Zveřejněním fotky s trenkami se zase celá story zacyklila, a tak pořád dokola. Jeden se diví, že to ty holky pořád baví.

 

První hvězda letošních Varů

Festival ve Varech se kvapem blíží, a jak je již jeho neodmyslitelným zvykem, své hvězdy odhaluje postupně  a až na poslední chvíli. Hlavní hvězda se jim letos fakt povedla: Tim Robbins obdrží Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Na festivalu osobně uvede 30. 6. v letním kině v mnoha anketách nejlepší film všech dob ´Vykoupení z věznice Shawshank´ – The Shawshank Redemption. Plus vystoupí v Městském divadle s kapelou Tim Robbins and the Rogues Gallery Band 4. července. Dále uvede své dva autorské filmy. Opět 30.6. v 11:30 to bude ´Bob Roberts´ a 1.7. v 21:30 ´Kolébka ve větru´, v posledních letech totiž, jak je v Hollywoodu dobrým zvykem, herec i režíruje... Není ale jedinou, již známou hvězdou nadcházejících Varů - dorazí třeba i Anna Paquin s manželem, režisérem Stephenem Moyerem, oba je znáte ze seriálu ´Pravá krev´, který Stephen režíroval a Anna hrála hlavní roli. 

 

Tim Robbins, držitel Oscara za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Tajemná řeka (Mystic River, 2003) a oscarové nominace za nejlepší režii filmu Mrtvý muž přichází (Dead Man Walking, 1995), s režisérem Frankem Darabontem byli ve Vykoupení z věznice Shawshank nominováni na Oscarů hned sedm. Protože tato rubrika je lehce bulvární, musíme dodat, že Robbins byl dlouholetým partnerem herečky Susan Sarandon, s níž má dva již dospělé syny. 

Kdo je tady Miss České republiky?

Schválně, pamatujete si, jak se jmenuje naše nová misska? Přece Lea Šteflíčková, ale pokud si to nepamatujete, buďte v klidu, nejste sami. A aby toho nebylo málo, je tady další missí soutěž, která přinese zanedlouho další vítězku. A aby se nám nepletlo, tahle soutěž se oficiálně jmenuje Miss Czech Republic, tedy hezky česky Miss Česká republika, a vypadá to, jako by mělo jít o hlavní soutěž krásy u nás. Ve skutečnosti se ale jedná o bývalou Miss Face, kterou pořádá velmi ambiciózní modelka Taťána Makarenko. S tou se chtěla soutěž Česká Miss původně soudit o název, na který prý Makarenko neměla nárok, právě kvůli tomu, že mate. Jak je ale vidět, k soudu nakonec nedošlo, a Miss Makarenková si svůj název ponechává. A je fér si přiznat, že letos toho nabízí asi více než její konkurentka. I když... Finalistky například vyslala na soustředění k moři do Spojených arabských emirátů, kde si dívky pořídily atraktivní fotky. české missky byly v Chorvatsku, jenže SAE už dnes neplatí za bůhvíjaký luxus. Co se pak partnerů soutěže České Miss týká, opravdu velká jména, ze kterých by si člověk sedl na zadek a která by dokázala nějaký ten milion utratit, chybí. Budiž jí tedy připsáno k dobru, že podporuje charitu, tedy péči o předčasně narozené děti v nemocnici Motol.

 

Tak tuto finalistku by si Arabové v Emirátech jistě ochotně ponechali... Foto Facebook Miss Czech Republic

Cože? Ona kouří?

Leoš Mareš publikoval fotografii, evidentně z dílny profesionálního fotografa, kterak Monika Marešová, ta dříve Koblížková, ne Poslušná, kouří cigárko a popíjí kávu. Evidentně šlo o fotografii pro nějaký módní magazín, Monika se totiž vedle Leoše ještě víc našla a stala se módní ikonou. Pod fotkou se strhla pěkná mela, jakto, že si Monika Marešová, která se často ukazuje na fotografiích, jak cvičí jógu, posiluje, běhá, jí a pije samé ultra zdravé věci, dovoluje dát do úst cigaretu? „Řekněte mi, že to cigáro je jenom rekvizita kvůli focení!“ psali Leošovi fanoušci, kteří si stejnou měrou zbožštěli i jeho ženu. Nevíme, jak je to teď, ale před jistou dobou Monika zcela jistě kouřila, což zachytil Leoš jen tak mimochodem na jednom videu. To, jestli Monika kouří, je zcela jistě její věc, byť je to či není v souladu s tím, že jinak ukazuje zdravý životní styl. Jak je vidět, nechat se vyfotit s cigaretou se dnes pomalu rovná heroickému činu, protože riskujete veřejné odsouzení. Proto má za nás palec nahoře modelka Simona Krainová, která se nechala natočit svým manželem, kterak vesele tančí s cigaretou v ústech a ruce. Ne, že by někdo chtěl kouření propagovat, ale je fajn, pokud není celebrita pokrytecká.

 Monika Marešová

Monika Marešová si dělá pohodičku. Zde je třeba poznamenat, že jsou dvě Moniky Marěšové, Leošova nebožka, dříve Poslušná, a ta současná, dříve Koblížková. Leoš asi dvě různá křestní jména nepobírá... Foto  Instagram.

Nejlajkovanější Leošova fotka

A ještě k Leošovi. Jeho Instagram je pro něj neskutečně výdělečným nástrojem. Fotky mu lajkuje obrovské množství lidí, nedávno se ale pochlubil tím, která jeho fotka se stala nad všechny úspěšná. Velmi překvapivě je to fotka s letošní vítězkou SuperStar, Terezou Maškovou: „Tak jen pro zajímavost, fotka s vítězkou Superstar se stala mým vůbec nejúspěšnějším příspěvkem v historii Instagramu za celé skoro čtyři roky… Milion a tři sta sedmdesát čtyři tisíce zobrazení a téměř 80 000 lajků. Tak ještě jednou gratuluju…,“ pochlubil se Leoš. Tato popularita je až zarážející, SuperStar přitom u diváků letos nebodovala. Jak je ale vidno, spojení s Leošem Marešem všechno mění.

Leoš M a vítezka Mašková 

Leošova dosud nejúspěšnější fotka - on a Tereza Mašková, foto Instagram

Češi koupili Penthouse a srdnatě tak porazili Hustler s Pornhubem

Porno a erotiku mají Češi také moc rádi. A má je rád i český holding WGCZ, který se rozhodl zakoupit slavný, ale dnes už poněkud pozapomenutý magazín pro smetánku, Penthouse. O časopis bojoval s velikány Hustlerem a Pornhubem. V erotickém byznysu tento ďábelsky vydělávající holding šlape celkem dlouho, provozuje třeba erotomany milovaná Xvideos. Takže vzkřísit světoznámý magazín s nahotinami by pro tuto značku neměl být problém. Milovníci tohoto typu zábavy se jistě rádi nechají překvapit.

 

 

 

 

Vložil: Michaela Špačková