Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Luděk Sobota předvedl pod sukní Dády ruku šmátralku, na níž by byla i Saxana pyšná. VIP skandály a aférky

komentář 19.06.2018
Luděk Sobota předvedl pod sukní Dády ruku šmátralku, na níž by byla i Saxana pyšná. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Dagmar Dáda Patrasová při akci Fotografování osobností

FOTO Herec Jiří Krampol slavil osmdesáté narozeniny, na kterých bylo opravdu veselo. Příčinou veselí ale nebyla Krampolova manželka Hanka, ne že by se nenapila, ale novináře více zaujalo něco jiného. Přesněji - někdo jiný. Krampolův kamarád Luděk Sobota. Ten se rozvášnil a připomněl, že svého času to byl opravdu velký milovník a svůdce. Jeho ruka šmátralka jezdila jak divá, neuvěříte, co bylo objektem jeho vášnivého zájmu.

Luděk Sobota je muž, který neobyčejně klame tělem. Ve filmech a divadelních představeních je to uchechtaný chlapík, trochu mdlejšího rozumu, ve skutečnosti spíše vážně působící muž. Jsou ale okamžiky, kdy svou distingovanost ztratí, jako právě na narozeninách Jiřího Krampola. Luděk se sem dostavil se svou fešnou, o dvacet let mladší a jak se ukázalo, opravdu hodě tolerantní manželkou Adrianou. Luděk totiž usedl hned vedle dalšího hosta, Dagmar Patrasové, a pořádně zapařil. Ačkoliv později jeho manželka tvrdila, že měl pouze jednu skleničku vína, rozhodně to tak nevypadalo. Sobotu totiž na oslavě upoutala hlavně Dádino ultra mini, jehož délku se jal neustále osobně kontrolovat. Ruka šmátralka zajížděla tu i onde, Dáda měla opravdu co dělat, aby se jí neustále zbavovala. V jednu chvíli se po ni i Luděk vrhl a snažil se ji zadusit polibky a příliš přátelským objetím.

Osahávání Dády 

Luděk, Dáda a neposedná ruka šmátralka, jak zachytilo video Expresu (foto repro)

„Normální chlap“ osahává?

Dádě to rozhodně nebylo příjemné, už kvůli tomu, že u stolu seděla také Sobotova manželka. Ta ale nehnula ani brvou, ba dokonce svého muže hájila: „Vždyť se jen projevil jako normální chlap. Víno má rád, to vím. A že se mu líbí ženy? To je snad v pořádku, ne,“ projevila na Super.cz neuvěřitelnou toleranci. A dodala: „Navíc bych ráda zdůraznila, že můj muž má dobrý vkus, dámy, kterého zaujaly, jsou na úrovni.“ To Dáda už tolik pochopení neměla a hlavně se jí nelíbilo, že je během muchlování neustále fotili a natáčeli novináři. Luděk Sobota se kdysi svěřil, že jeho postelí prošly stovky žen. Epizoda s Dádou toto tvrzení dosvědčuje…

Dáda Patrasová

A Sobotova žena Adriana - nevypadá zrovna nadšeně... Sobotovi se mimochodem s Jiřím Krampolem dobře znají z představení Návštěvní den u Miloslava Šimka, které se mělo hrát jen jednou, ale již má padesát repríz (foto repro)

Chantal vaří Vladimírovi krevety na whisky

Francouzská, u nás domestikovaná herečka Chantal Poulain vypadá už léta tak nějak stejně - stejně výborně. Nedávno se svěřila, že je nadšená kuchařka, hlavně vaří svému synkovi, Vladimíru Polívkovi: „Vladimír má nejraději krevety flambované na whisky. Vařím samozřejmě francouzskou kuchyni, ale také italskou a japonskou. Českou kuchyni vařím také a umím hlavně svíčkovou a guláš,“ pochlubila se. Světové kuchyně rozhodně nemíchá: „Když vařím italskou kuchyni, tak ji nemohu kombinovat s francouzskou nebo českou. Co však může být, je improvizace. V jednom receptu si můžeme hrát s chutěmi a nemusíme ho přesně dodržet. Když právě doma nemám konkrétní sýr, nahradím ho jiným. Takový postup při práci v kuchyni je pro mě zásadní a naučila mě ho moje maminka. Vzpomínám si, hlavně v době totality, bylo často umění realizovat určité recepty, ale improvizace mně v kuchyni hodně pomohla.“

Chantal Poullain 

Chantal má dobré jídlo ráda, ostatně je Francouzka. A její syn z toho těží

Xindl X rozdává v opici prachy

To hudebník Xindl X se ukázal jako neuvěřitelný lidumil. Party po koncertech prý miluje, ty ale mohou mít dost neblahé následky! „Po nějakém koncertě se rozjela tak dobrá párty, protože jsem tam začal rozdávat lidem peníze a rozdal jsem i kytaru. Kytara se mi pak sice vrátila, ale ty peníze už ne. Jsou z toho zážitky na celý život, které teda já si nepamatuji, ale takhle od lidí z vyprávění je znám.“

 

Lidumil Xindl X (foto Instagram)

Vláďa Růžička coby šestnáctiletý puberťák?

Bývalý hokejista a současný trenér Vladimír Růžička v poslední době omládl natolik, že připomíná puberťáka. Nedávno mu bylo 55 let, ale vyvádí jak teenager. Určitě k tomu přispěla jeho nová žena Marie, která je o šestadvacet let mladší a také dcera Lejla, z níž je patřičně na větvi. Vláďa si žádnou ze sociálních sítí nepořídil, o jeho životě nás bohatě informuje Marie. Je fajn, že Vláďa působí jako mladý kluk, ale při pohledu na poslední společnou fotku s Marií, na které špulí rty tak, že by i Kateřina Kristelová a Agáta Hanychová zezelenaly závistí a při tom se nechává zasypávat růžovými srdíčky, se nelze ubránit pocitu studu. Tohle je že ten drsný chlapík, který neváhal seřvat hvězdy NHL na olympijském turnaji v Naganu?

Barvotiskový Vláďa Růžička na Instagramu své Marie, chybí jen prdelatý andělíček 

Emmě přidali dobrých třicet kilo

Emma Smetana se zlobí. Někdo totiž zneužil jméno téhle herečky, zpěvačky a moderátorky, a to naprosto hloupým a trapným způsobem. Fotky Emmy využili pro reklamu na jakýsi zázračný přípravek na zhubnutí, pro které nemusíte cvičit ani hladovět. Vezmete si jen pilulku či cosi a šup, během týdne máte deset kilo dole! No, nekup to, ještě když to doporučuje krásně štíhlá Emma. Fotky Emmy přitom neznámí škůdci upravili, na některých jí přidali druhou bradu a pořádné špeky. Do úst jí pak vložili přímou řeč opěvující přípravek, kterou nikdy nepronesla.

Emma SmetanaEmma Smetana 2

Emma Smetana v počítači šmejdů nabobtnala (foto Facebook)

A tak se Emma po právu naštvala: „Jak se dělá podvod? Třeba takhle. Reklama na Choco Lite, tzn na firmu, o které jsem v životě neslyšela, ale prý jsem díky pití jejich zázračného nápoje zhubla přes 30kg. Moje zdeformované, upravené fotky (autorská práva patří TV Nova, tzn jde mj. o krádež duševního vlastnictví) + “moje” (z prstu vycucaná) přímá řeč + pod článkem diskuse fiktivních diskutujících, co taky zázračně zhubli = lež jak věž = bacha na šmejdy = to nevymyslíš. Vzhledem k tomu, že zmíněná firma pro svou propagaci potřebuje sci-fi reklamu, soudím, že její výrobky budou éňo ňůňo! Samozřejmě podávám trestní oznámení a všem, co by chtěli hubnout, případně doporučuju metodu zdravého pohybu a jídla,“ radí Emma.

Chystá se StarDance

Po delší přestávce se připravuje další řada televizní taneční soutěže StarDance, jejíž popularita neklesá. Holt Marek Eben bude táhnout asi navždy. Jak je zvykem, opět se taneční páry představí postupně a my až na konci můžeme tipovat, kdo bude asi tak největší dřevo. Zatím víme jenom o tom, že s Veronikou Lálovou, která soutěž posledně se Zdeňkem Piškulou vyhrála, bude tancovat sympatický olympijský vítěz v desetiboji David Svoboda. Ten se umí hýbat v sedle koně, umí to s puškou, naučit se toho dokázal v desetiboji opravdu hodně. Zvládne ještě další speciální disciplínu tanec?

Tereza Kostková, Marek Eben 

Tereza Kostková a Marek Eben, moderátorské stálice soutěže StarDance, foto ČT

 

Míša

 

Vložil: Michaela Špačková