Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Na Krampola šla s paličkou, chtěl po ní švédskou trojku. Jo jo, alkáč je největší kocour. VIP skandály a aférky

14.06.2018
Na Krampola šla s paličkou, chtěl po ní švédskou trojku. Jo jo, alkáč je největší kocour. VIP skandály a aférky

Foto: TV Barrandov

Popisek: Jiří a Hana Krampolovi v pořadu TV Barrandov

FOTOGALERIE Herec Jiří Krampol má stále velké problémy se svou ženou Hankou. O co kráčí? Jde stále o nebezpečnou kombinaci prášků a alkoholu, která ji před rokem přivedla až do psychiatrické léčebny. Nezdá se ale, že by ji tato zkušenost nějak napravila. Pije prý totiž dále…Z čehož mají radost hlavně bulváři. Paní Hana si ve stavu intoxikace totiž nevidí do pusy.

Se svou manželkou měl Jiří Krampol problémy snad odjakživa. Svou původní profesi učitelky v mateřské škole opustila už dávno a do jejího života se zřejmě vplížila nuda, kterou Hana řešila alkoholem. Bulvární novináři ji na jednu stranu museli milovat, neboť Hana se v okamžiku, kdy měla špičku, velmi ráda svěřovala médiím a tehdy pověděla i to, co nevěděla. A tak se třeba už před šesti lety někteří novináři dozvěděli, že po Haně chtěl její manžel švédskou trojku s jinou zájemkyní, což prý odmítla a praštila ho paličkou. Dokonce si v osudný večer vymyslela, že Jiří Krampol skončil s druhou ženou v posteli sám. Druhý den už svá slova brala zpátky, prý chtěla manžela jen naštvat. Jen z této historky je jasné, že Haně Krampolové místy haraší.

 

Jiří Krampol se ke své ženě chová velmi gentlemansky

Chvíli sekala latinu, ale…

K občasným opileckým úletům se přidala ještě nárazová kleptomanie, Jiří Krampol ale svou manželku kavalírsky ochraňoval, ba dokonce tvrdil, že je vše omyl, jeho žena nekrade a nepije… Vše vyvrcholilo loni v létě, kdy Hana Krampolová skončila na detoxu, což byl pro ni prý tak hrozný zážitek, který nechce nikdy opakovat. Posypala si hlavu popelem, tvrdila, že se už nikdy nenapije a jistý čas byla skutečně vidět jen s nealko pivem. Ostatně i Jiří Krampol tvrdil, že pokud jeho žena opět spadne do problémů, zváží rozchod. Chvíle bez alkoholu (alespoň na veřejnosti) netrvala příliš dlouho. Už po chvíli novináři Hanu načapali, jak míří z blízké večerky s lahví vína. 

Jsem zdravej člověk a nasávat budu!

Po pár měsících navíc Haně otrnulo a to, že pije alkohol, potvrdila. Proč by prý také ne: „Já se už můžu napít. Nemám to zakázané. Nejsem nemocná,“ sdělila Ahaonline.cz a dodala: „Teď už vím, že je nesmím míchat. Naučila jsem se v tom chodit. A taky vím, že na ně nesmím pít, když si vezmu prášky. Z toho vyplývá, že když je v sobě nemám, můžu se klidně napít. Jsem normální zdravej člověk,“ prohlásila spokojeně. Není asi nutno podotýkat, že tohle její lékaři neslyší určitě rádi. Je jasné, že alkohol je pro ni zhoubný a že Hana není z těch, kdo by si dokázali včas říct stop. Navíc se jí stále nepodařilo najít smysluplnou náplň svých dnů, což k alkoholismu svádí ještě více. Tohle Jiřímu Krampolovi tedy určitě nezávidíme. Rozloučí se se zlobivou manželkou, jak vyhrožoval? Přece jenom řešit v osmdesáti letech alkoholismus o  desetiletí mladší manželky není právě standardní situace… Najde na její řešení sílu, nebo už vše nechá být a s ženou popíjející přes míru se smíří?

 

Rande na podporu republiky?

Brno musí mít vždycky něco extra. Výtvarnice Kateřina Šedivá se rozhodla podpořit výročí vzniku Československa tím, že se zde bude randit, a to sice 1918 lidí. Proč právě tolik, jistě chápete. Akce s názvem EX:PO/největší československé rande se koná už tento víkend na brněnském výstavišti. I takto nevinná akce je ale někomu trnem v oku. Tím naštvaným je Společnost pro queer paměť, o které asi slyšel málokdo. Té se nelíbí, že na akci je pozváno 959 mužů a 959 žen, což znamená, že budou, prosím vás pěkně, chlapi randit se ženskýma. A to je špatně! Aby byla totiž zachována korektnost, měli by tam být také zástupci LGBT komunity…

 

Výtvarnice Kateřina Šedá neustále připravuje podobné ´piškuntálie´

Pozor, hrozí „heteronormativní rámování“

„Společnost pro queer paměť se ohrazuje proti celému heteronormativnímu rámování akce. Pozvání 959 mužů a 959 žen naznačuje, že cílem je vytvořit 959 heterosexuálních párů. Akce sice explicitně účast neheterosexuálních lidí nevylučuje, nevytváří ale žádné podmínky – už ve své definici ne – pro to, aby se zde měli možnost seznámit i páry stejnopohlavní. Jedná se tak o klasický příklad heteronormativity, která ve svém automatickém předpokladu heterosexuálního cítění je bohužel stejně diskriminační, jako explicitní projevy diskriminace na základě menšinové sexuální orientace,“ píše Společnost a pokud jste dočetli až sem, jste opravdu dobří. Společnost dále apeluje: „Nemusíme snad připomínat, že Československá republika i její nástupnické státy měly za posledních sto let sta tisíce, či spíše miliony neheterosexuálních občanů, ke kterým se po většinu tohoto období veřejná moc chovala vysloveně nepřátelsky.“ Společnost, jak vidno, používá spoustu slov, kterým moc nerozumíme, jako třeba heteronormativita – co to probůh je?

 

„Dvě třetiny výboru po nedělní snídani v londýnském Stamford Hillu; Jan S. a Anka H.“, stojí u této fotky na facebookové stránce Společnosti pro queer paměť s poznámkou, že fotil/a Albane. Vypadají překvapivě celkem normálně, že?

Principál Patrik Hezucký je hezoučce kulatý

Moderátoři z Evropy 2 natočili klip, pro který se oblékli do divokých kostýmů. Jde o charitativní počin a cover verzi písničky Kissing Strangers od Nicki Minaj a DNCE. Patrik Hezucký se představil coby principál: „Já jako jediný vlastně nemám kostým, protože jsem si vzal normální věci, ve kterých běžně chodím. Takže toho principála považuji za urážku. Ale jinak si myslím, že jsou všichni hodně crazy a vypadá to opravdu skvěle,“ prozradil Patrik, který se před jistou dobou pustil do hubnutí, jak je ale vidět, zvyk je železná košile a shozená kila jsou pěkně zpátky. Naštěstí vyřídilku má pořád stejnou a to je to, co na něm jeho fanoušci milují.

 

Podle Patrika je jeho běžným oděvem napoleonská uniforma :-)

Předhoní Krejzovi Štikovi?

Televize Prima chystá další seriál o potrhlé rodince. Jmenuje se Krejzovi a hrát v něm bude hned několik hvězd, jako třeba Václav Postránecký, Vanda Hybnerová, Markéta Plánková, Ivana Korolová nebo Lucie Polišenská (jestli vás zajímají fotky ´Krejzů´, koukněte do galerie). Uvidíme, zda se bude skutečně jednat o srandu, televizím se tento žánr (s výjimkou Baldýnského projektů Comeback a Kosmo) tradičně nedaří... Jiný rodinný seriál  - reality show Štikovi - televize dokonce přesunula na pozdější hodinu, vysílá se skoro od jedenácti, protože ho moc diváků nesleduje. To ale Monice Štikové pranic nevadí. Myslí si, že je celebrita typu Leoše Mareše, a tak se rozhodla uspořádat vlastní den s celebritou, rozuměj s ní! Ze pouhé tři tisíce se setkáte s ní a s její dcerou Charlotte, která chudák neumí naprosto nic, jak se v pořadu profláklo, a můžete si dát uvítací drink, něco si uklohnit a nakonec získáte podepsanou fotku v rámečku. No, nekupte to!

 

Více Krejzů najdete v galerii...

Zoo má sladkého hrabáčka

Pražská Zoo má další mláďátko! Tentokrát jde o hrabáče, který je coby mimino tak hrozně roztomilý, až  je k zulíbání. Je to holka a dostala jméno Sawa, tedy Ta pravá. Narození malého hrabáče nebylo jen tak: „Tentokrát situaci komplikovala skutečnost, že matka mláděte Kvída měla potíže se zuby. Nyní ale již vše nasvědčuje tomu, že půjde o třetí úspěšně odchované mládě tohoto páru, Kvídy a Draca,“ pochlubil se šéf Zoo Miroslav Bobek, který je známý tím, že hrabáč kapský je jeho nejoblíbenější zvíře... Jo, a malou slečnu hrabáčkovou pokřtil Igor Bareš s rodinou.

Fakt sladké zvířátko

 

Křtili Barešovi

 

Vložil: Michaela Špačková