Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Felix, Dáda, Lucie. Kdo je v tomto nemilosrdném trojúhelníku největší trapák. VIP skandály a aférky

12.06.2018
Felix, Dáda, Lucie. Kdo je v tomto nemilosrdném trojúhelníku největší trapák. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook Lucie Gelemové

Popisek: Felix Slováček dělá své milence tradičně doprovod na všechny její vernisáže. A ta, pokud se tedy nepouští do ´portrétů slavných´, není vůbec špatná malířka. O to je to celé podivnější

FOTO To, že má Felix Slováček už pár let mladou milenku, se obecně ví a tak nějak se tato záležitost toleruje, a to včetně Slováčkových dětí. Jak se ale ukázalo, tahle dvojka dokáže zas a znovu překvapit. Je za vším řevnivost milenky Lucie Gelemové na Slováčkovu manželku Dádu Patrasovou? Teď výtvarnice (a vůbec ne špatná výtvarnice) Lucie Gelemová sdílela na svém Facebooku a Twitteru neuvěřitelnou fotku. A lid internetový má druhé Vánoce.

Představme si napřed osoby a obsazení. Pozor, teď to bude trochu drsné, děti mladší patnácti let raději pošlete do hajan… Dobrý muzikant, celoživotní… jak jen to říci slušně, mno, ´děvkař´, s vizáží ropuchy skvrnité, a to odjakživa. Pětasedmdesátiletý Felix Slováček. Bez urážky, ale žádný krasavec to tedy fakt není. No, koneckonců také se tím neživí. Zato vydatně živí bulvár - několikaletou aférkou s mladou pěknou výtvarnicí Lucií Gelemovou, zatímco jeho dlouholetá manželka a máma jeho dvou dětí, Dáda Patrasová, se z toho může zvencnout, ať už zrovna do Blesku říká cokoliv. Původně krasavice a český sexsymbol osmdesátek ze seriálu Návštěvníci už dávno ztratil glanc. Jednak není schopna držet jazyk za zuby (bulváru sdělí fakt cokoliv, i věci, o kterých se na veřejnosti prostě nemluví – jak to má kdo v posteli) a už vůbec neumí důstojně stárnout, takže vymetá různé plastiky, botoxy a podobně. Patrně proto, aby to Felixovi „nandala“, což má přesně opačný efekt.

 

Jeden z mnoha snímků Dády na klinice, jimiž obesílá média

Slavomam je když… 

Nám ženským je jí líto. Dáda je s největší pravděpodobností dobrá, věrná, loajální manželka a máma, která dostala ránu do vazu… Zato motivace Lucie Gelemové, která vůbec není špatná výtvarnice, navíc moc pěkná ženská, jak už jsem psala, je zamotanější. Máme jí věřit, že se v pětatřiceti zamilovala do pětasedmdesátiletého, nepohledného pána? Brousí si zuby na jeho majetek? Anebo, čemuž věřím já, trpí slavomamem? To je totiž prapodivná choroba, která postihuje muže i ženy, rozličného věku, vzdělání a původu. Možná je to virové, což dosud nebylo prokázáno. Nakažený dělá vše proto, aby se objevil v novinách nebo v televizi, jedno v jak ponižující roli… Což je právě případ fotky, kterou Lucie sdílela, ostatně, koukněte sami. (Mimochodem, touhle nemocí se nakazili všichni tři aktéři milostného trojúhelníku, který už více než dva roky baví národ; takže doporučovat jim, ať alespoň neztrapňují své děti, by se patrně míjelo účinkem. Zde by pomohl jen mediální detox v Bohnicích.)   

 

Tahle fotka se rázem stala hitem internetu a sociálních sítí. Vytvořila a hlavně zkomponovala ji Lucie Gelemová na dovolené na Krétě.

Zde vystavila svého Felixe, an stojí kousek od bazénu ruce v bok, na sobě slipové plavky, na krku se houpe krátký zlatý řetízek, nohy v bílých ponožkách a teniskách. Zatímco Felix hledí směle do budoucnosti, Lucie leží u jeho nohou v dvoudílných plavkách a vzhlíží ke svému milému. K fotografii Lucie připsala: „Tuto fotografii jsem ´organizovala´ já a povedla se. Povedl se i Felixův narozeninový koncert, který jsem ovšem ne(spolu)organizovala. Poděkování patří pořádající agentuře SVJ a především panu Zdenku Jansovi. Zdravíme z Kréty.“

 

Takto Lucie začínala, u paneláku s kachňákem v pozadí

A je tu… hit netu

Fotka začala okamžitě žít svým životem a začala kolovat po sociálních sítích patřičně upravená, kdy například v roli boha byl prezident Miloš Zeman a v roli podřízené jeho mluvčí Ovčáček. Média si také připomněla podobnou fotografii z dovolené ještě s Dádou Patrasovou, kdy se Dáda sprchuje v průsvitné košili a Felix jí zcela nepokrytě sahá na ňadra. Felix je prostě na fotky z dovolené machr. Za tu letošní ale může hlavně Lucie, která takto reagovala na nejasnosti ohledně pořádání koncertu k Felixovým 75. narozeninám.

 

Že by si brousila drápy na další oběť? Každopádně z paneláku do NY cesta dlouhá, cesta trnitá, ale... je tam!

Dádinu stopku prý zařídila Gelemová

Na koncert přišly Slováčkovy děti, dokonce i dcera René, která je známou dabérkou a se kterou měl Felix dlouhá léta velmi špatné vztahy. I Lucie vzala na koncert svou rodinu, například svou sestru, která bude zřejmě o dost mladší. Luciina sestra přišla s přítelem, který vypadal jako náctiletý hošík. Potenciální Felixův švagr je tedy ve věku jeho vnoučat, což je pikantní. Jinak na koncertu k ničemu zásadnímu nedošlo. Dáda sem nevtrhla a s milenkou se neporvala a ani nepotkala, celou akci zcela ignorovala, což bylo její nejlepší rozhodnutí. Do médií se však pochopitelně vyjádřila, že pozvánku nedostala kvůli Gelemové: „Naše kancelář to nepořádala, o to se starali jiní lidé – agentura, se kterou spolupracovala ta paní, která rozhodovala o tom, kdo na události bude a kdo ne,“ sdělila Dáda Expres.cz. Lucie Gelemová navíc stála u vstupu a osobně řídila, kdo se na oslavu dostane a kdo ne. 

To je práce Gelemové. Dost slušná, myslím

Bude mimčo?!

Rozvádět se ale prý nechce ani ona, ani Felix Slováček, ačkoliv na něj milenka tlačí. Dělení majetku totiž není nic příjemného. Změna by nastala pouze tehdy, pokud by Lucie dotlačila Felixe pět let před osmdesátkou ke společnému potomkovi, kterého si prý přeje, Felix se k němu ale staví spíše skepticky. Tak uvidíme, zda má Lucie páky na to, aby Felixe nutila zase poslouchat dětský pláč. 

Pohublý Johnny v Praze

Do Prahy míří hollywoodský herec Johnny Depp! K vidění bude nikoliv jako herec při natáčení nějakého nového trháku, ale coby muzikant, což je Johnnyho velká vášeň. Johnny hraje v super kapele The Hollywood Vampires ještě s dalšími slavnými - muzikanty Alicem Cooperem a Joem Perrym, tato kapela právě jede turné po Evropě a zavítá také na festival Prague Rocks, kde předskakuje Ozzymu Osbournovi (koncert se uskuteční ve středu na letišti v pražských Letňanech). Johnny se před rokem opět rozvedl a změnil svou image. Zatímco v manželství s Amber Heard byl poněkud odulý, nyní naopak vypadá jak chrt -  okamžitě se vyrojily spekulace o tom, že je HIV pozitivní. Pražským fanynkám tohoto sexy Piráta z Karibiku to ale asi vadit nebude. Johnny rád paří a je singl, není to výzva?

 

Hollywoodský upír Johnny Depp

Miss pouze pro emancipované? 

Nedávno jsme zde psali, že Česká Miss měla obrovské problémy s přežíváním, když se jejího vedení zmocnila nová parta, a jak to tak vypadá, nové vedení americké Miss si dalo za cíl tuhle soutěž rozložit také. Ruší totiž patrně nejoblíbenější disciplínu, promenádu v plavkách. Jde prý o to, že touto disciplínou byly diskriminovány ženy s horší postavou. A že prý Miss už nebude přehlídka krasavic, ale dívky budou hlavně vyprávět o tom, co v životě plánují a jak je ovlivnila kampaň MeToo. Ne, tohle není nějaká sranda, to se v Americe skutečně děje. Místo vzhledu se prý bude hodnotit osobitost dívek. Ve vědomostním kvízu, patrně. No, potěš koště, tak i krása míří do undergroundu?

 

Čerstvá úřadující Miss USA 2018 je z Nebrasky (to je ten pravý americký vidlákov). Jmenuje se Sarah Rose Summers a vypadá… velmi inteligentně 

Koncert v metru

Jako opaření museli být cestující na pražském áčku, kde se před pár dny přímo ve vagonu metra vyskytla kapela Mydy Rabycad. Kapela spustila a hrála, peněz ale nežádala. Šlo totiž o reklamu hned na dva festivaly, které se v Praze uskuteční 22. až  23. června. Podobnými taškařicemi se bude v metru pokračovat až do konání festivalu. Organizátoři bohužel nesdělili, na které lince se bude hrát příště.

 

A hned je cesta metrem příjemnější

Marek Němec opouští seriál, děti ho potřebují víc

Na seriál Modrý kód, kterou dávají na Primě, se dívá stále více lidí. Jak je vidět, televizní seriály z nemocničního prostředí máme pořád moc rádi, ačkoliv starší generace stále toužebně vzpomíná na Nemocnici na kraji města. Přestože popularita roste, seriál opustila jeho hvězda, herec Marek Němec. Prý ho natáčení zcela pohlcovalo: „Byla to strašná nálož a porce času. Trvalo to už dva roky, vyblokoval jsem se z divadel, všechno šlo kvůli natáčení stranou. Potřebuju tu drezínu, kterou jsem po kolejích posílával, zase nasměrovat na správnou cestu,“ řekl Blesku.

Hvězda Modrého kódu Marek Němec (na snímku s Janou Strykovou)

A hlavně ho prý potřebují jeho dvě děti: „Potřebují tátu trochu víc, než ho mají,“ tvrdí Němec. „A nakonec rozhodlo i to, že moje postava Davida trochu uhýbá z původního záměru a už to není taková zábava,“ svěřil se Marek.

 

 

Vložil: Michaela Špačková