Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Střelili orla v letu; šéf končí. Ze sexy Marty je oplácaná mamina a Kubelkovou rovnou odbouchli. VIP skandály a aférky

komentář 05.06.2018
Střelili orla v letu; šéf končí. Ze sexy Marty je oplácaná mamina a Kubelkovou rovnou odbouchli. VIP skandály a aférky

Foto: TV Prima

Popisek: Zdeněk Pohlreich: TV pořadů už měl (a očividně ještě bude mít) nepočítaně, ale Ano, šéfe se stalo takovým malým hláškovacím generátorem

FOTO Tak nám zrušili Ano, šéfe. Pořad, který udělal ze Zdeňka Pohlreicha hvězdu první velikosti a přivedl mu do jeho restaurace mnoho hostů, po deseti letech končí. Pořad, který když začínal, způsobil malou revoluci… Co nového (a pikantního) se ještě stalo?

Zdeněk Pohlreich nemilosrdně pranýřoval to, nač jsme byli léta zvyklí, poukazoval na lenost a neschopnost a do českého, poněkud bahnitého restauratérského rybníčku přinesl závan svěžího vánku. A to se pochopitelně mnoho lidem nelíbilo. Nebyli to paradoxně jen provozovatelé restaurací, kterým donekonečna opakoval, že podravka do jídla nepatří, nakrájená zelenina bez dresinku na okraji talíře je nesmysl, prodávat „meníčko“ za sedmdesát korun ekonomická sebevražda a že má být v kuchyni perfektně čisto. Kdepak, bouřili se kupodivu i hosté. Ti si prostě oblohu na talíři vzít nenechají, Katův šleh je pro ně pořád delikatesa a vůbec, u Pohlreicha je to drahé a ne pro normálního člověka. Jídla se tam prý dává málo, protože hora knedlíků na talíři, to je pořád to hlavní, nač slyšíme.

 

Pohlreich vlastní restaurace, eshop na svých stránkách, Kulinářskou akademii (toto je jeho PR snímek právě na ni); prostě jeho mise ´za dobrým jídlem´ mimo jiné slušně sype.

S Ano, šéfe končí, s televizí ne

S pořadem se rozhodl skončit sám Zdeněk Pohlreich. Pro Primu to byl stále velmi úspěšný pořad, jehož sledovanost neklesala, naopak. Pohlreich totiž kromě toho, že umí vařit a vyzná se v gastro byznysu, baví. Některé jeho hlášky zlidověly a každý díl byl zárukou zábavy. Bohužel, za ta léta už toho měl Zdeněk Pohlreich prý dost. Je to totiž v první řadě byznysman, který provozuje několik restaurací a jak sám v pořadu opakoval, tomuhle byznysu je třeba se věnovat do roztrhání těla. Natáčení každého dílu Ano, šéfe bylo dost časově náročně, a tak si prý Zdeněk řekl, že skončí. Je to škoda, protože úroveň českých restaurací je stále bídná, i když za ta léta se mnohé změnilo k lepšímu. Konstruktivní kritiky tak není nikdy dost. Přes to může být Zdeněk Pohlreich spokojený. Jeho mise byla totiž velmi úspěšná. Pod vlivem pořadu se lidé začali zajímat, co to vlastně jedí a začali vyžadovat něco lepšího. V televizi prý Pohlreich úplně nekončí. Řekněme si ale popravdě, že Ano, šéfe byl formát, který mu perfektně sednul a ve kterém byl jedinečný. Takže zamáčkněme slzu a pusťme si nějaký starší díl, třeba ten s dnes již legendární hláškou „Dal jsem to do jiného hrníčku, šéfe“.

 

Další slavný synek v Muži roku

Opět se vybírá nejšvarnější Čech. Soutěž Muž roku představila dvanáctku kandidátů a my se nestačíme divit. I letos se totiž mezi ně dostalo jedno známější jméno. Po synech Luďka Soboty a Standy Hložka je to synátor Pavla Trávníčka Pavel Dytrt. Pavel Trávníček měl se svým potomkem komplikovaný vztah. To, že je synem prince z Třech oříšků pro Popelku, se dozvěděl až v deseti letech, jeho otec o něj nejevil zájem. Zrzavý klučina ale zřejmě zdědil povahu z části po tátovi a už jako malý se objevil v reklamě na kečup, vystudoval konzervatoř a později se začal objevovat i v seriálech, nebo v divadelních rolích. A nyní se rozhodl, že se stane ještě nejkrásnějším Čechem.

 

Tohle je jeho promo fotka na stránkách Muže roku

Zamaká na figuře?

Pavel Dytrt v soutěži zaujal na první pohled. Ačkoliv je to jistě sympaťák, vedle osvalených a urostlých mládenců působí jako jejich -náctiletý bráška, který je samá ruka, samá noha a hodně dlouho nejedl. Posilovna není zřejmě místem, kde by se Pavel zdržoval nějak rád a často. Podle ředitele soutěže Davida Novotného zaujal Pavel svým šarmem a hereckým uměním a na postavě prý bude muset zamakat. Na druhou stranu v raných ročnících soutěže nevyhrávali hoši s kulturistickou figurou. Tehdy to byli úplně normální štíhlí kluci, kteří to s cvičením nijak nepřeháněli. Vyhlášení soutěže a finálový večer se koná tradičně v druhé polovině srpna, tak uvidíme, zda udělá Pavel nějaké pokroky, nebo zda se jen spolehne na svou vyřídilku a charisma.

 

„Mne sem dostrkala Monika Trávníčková (jeho maminkou je herečka a dabérka Helena Dytrtová), manželka mého táty. O castingu se dozvěděla na Facebooku a tak dlouho do mne hučela, až jsem si řekl, že to zkusím,“ prozradil Super.cz Pavel, který na sebe upozornil už v pěti letech, kdy hrál v hojně vysílané reklamě coby ´kečupír.´Je mu 28 a aktuálně hraje v Kalichu v Krysaři či v Branickém divadle s Uršulou Klukovou a Patricií Solaříkovou v představení Holky na inzerát. 

200 000 za limču měsíčně, to je obchod roku

Když úspěšný sportovec končí s kariérou, je to vždycky velký problém. Poté, co byly jeho život jen samé tréninky a zápasy, je třeba vymyslet náplň dnů a také obor činnosti, které se bude dříve vytížený sportsman věnovat. Někteří to nezvládnou vůbec, jako třeba Tomáš Řepka, někteří, jako Jarda Jágr, pro jistotu vůbec neodejdou a někteří, jako Dominik Hašek, se snaží rozjet podnikání, ačkoliv mu vůbec nerozumějí. Dominik zkoušel nejprve prodávat sportovní oblečení, leč nepodařilo  se. Už několik let se Dominik snaží prodávat a hlavně propagovat energy drink Smarty. Na drinku není vlastně ani nic zvláštního. Prodeji se nedaří, nedávno Dominik prozradil, že každý měsíc doplácí na prodej drinku 200 000 korun! Dominik si za léta v NHL vydělal spoustu peněz, takže ve financích problém asi není. Úspěšného gólmana ale určitě trápí to, že je ve svém podnikání tak neúspěšný.

 

Dominátor s malými hokejisty (a svým energy drinkem)

On tak nějak… nebaví

Dominik se snaží drink tlačit pomocí internetového marketingu, který ale vzbuzuje zejména na sociálních sítích humor. Už jeho slogan „on baví“ dává napovědět, v jakém duchu se jeho kampaně asi tak nesou… Podle Dominika je například jeho energy drink to pravé k snídani, a tak se rozhodl, že každý den bude na sociálních sítích nabízet fotku snídaně doplněné energy drinkem. Velmi často šlo o pokrmy, nad kterými rozum stál. A právě to je princip, zřejmě nezáměrný, jeho celé marketingové kampaně. Vše je naprosto absurdní, nic nedává smysl a lidé kroutí hlavami.

Se snídaněmi je ale nyní konec: „Již 1020krát vás každé ráno zdravíme Snídaní se Smartym a jsme velmi hrdí, že se nám to daří bez jediného přerušení. Práce nám však přibývá a především v nejbližší době budeme i měnit design a složení Smarty Black a Smarty White. A to jsou důvody, proč tento výjimečný příběh v červnu ukončíme,“ uvedl Dominik Hašek. Co asi tak přijde dál? 

Další talentová show, bude ještě někoho zajímat?

Zpěvačka Marta Jandová bude kopat za Primu. Televize svou novou hvězdu vyvezla do krokodýlí  Zoo v Protivíně, kde pokřtila malého bílého aligátora a přitom prozradila, že na podzim zasedne coby porotkyně v talentové show Česko Slovensko má talent. Před tím Marta porotcovala v SuperStar na Nově. Jak je vidět, televize talentové soutěže neopouštějí. V současné době jde na Nově SuperStar, nezdá se ale, že by snad někoho chytla za srdíčko. Talent šel naposledy pouze na slovenské televizi, Prima ho v roce 2016 ani nezařadila.

 

Zpěvačka Marta Jandová a herečky Kristýna Frejová a Petra Horváthová. Jinak také obtloustlá mamina (promiňte, Marto) a dvě sexy holky...

Tyhle šaty nééé, prosím snažně!

 

Tohle foto mám schované již pár týdnů a Marta Jandová způsobila, že jsem ho nakonec vytáhla. Dámy s větším dekoltem a vůbec tak trochu XXL by rozhodně neměly naskakovat na aktuální módu sedmdesátkových košilových šatů z extra přírodních materiálů. Marta Jandová (viz nahoře) v nich vypadá jak řádně udělaná mamina, chudák Miluška Bittnerová zase (tato fotografie pochází z Facebooku starosty Prahy 1 a zachycuje padesátiny Hanky Kanychové - to je ta fešanda vlevo) jak přepracovaná uklízečka, šaty jsou totiž z hodně mačkavého materiálu.  

Luxusní Iva je samá krev

Do VIP vražd zamířila krásná Iva Kubelková, která vypadá v bílém kožichu a špercích opravdu luxusně. Vzpomene si ještě někdo na to, Iva Kubelková se proslavila původně jako Miss, kterou vlastně ani nevyhrála? Postupem let se jí podařilo se uchytit v moderování, ale také v hraní a nedávno začala dokonce i zpívat. V soukromém životě se jí skandály zcela vyhýbají, má dvě děti s o dvacet let starším Georgem Jiráskem. A žije se jim prý fajn.

 

VIP vraždy...

 

... a srandovně otrávená Iva. Ta je totiž již léta tváří Primy, takže se letos na jaře fotila i na takové ty předěly, které běží v televizi. Netuším, jak se jim říká, zato je jasné, že toho Iva měla chvílemi ´plný brejle´.

 

 

 

Vložil: Michaela Špačková