Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pašeračka Tereza se chystá dom a Hana Koptík Gregorová… V šoubizu zkrátka hloupost kvete jak konvalinky. VIP skandály a aférky

15.05.2018
Pašeračka Tereza se chystá dom a Hana Koptík Gregorová… V šoubizu zkrátka hloupost kvete jak konvalinky. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Tak Tereza má pocit, že to má za pár

Tereza Hlůšková, o které se nikde nepíše jinak než jako o pašeračce Tereze, se ozvala z vězení. Nad dopisem, který napsala deníku Blesk, zůstává opět rozum stát. Vypadá to, že děvče si zřejmě pořád neuvědomuje, v jaké bryndě se to vlastně ocitlo… Není sama, kdo projevil v nedávné době větší než malou dávku blbosti.

O Tereze se toho už napsalo mnoho, ale chybělo stále to základní, a sice její vyjádření. Dívka, kterou chytili v Pákistánu s devíti kilogramy heroinu v kufru, se totiž ocitla okamžitě ve vězení, odkud nemohla komunikovat. Až nyní se podařilo Blesku díky pákistánskému právníkovi, jenž s dívkou komunikuje, získat od Terezy ručně psaný dopis, který toho o ní vypovídá celkem dost. Zajímavý je už dívčin pravopis, třeba na čárky ve větách celkem dbá, ale správné psaní s a z pro ni představuje už nepřekonatelný problém. Vcelku však její projev působí celkem kultivovaně, i když také značně naivně…

Pašeračka Tereza na pákistánské celnici. Tak tohle selfíčko nebude patřit mezi Terezino nejoblíbenější

Tohle nebude trvat věčně! To jako fakt?

Tereza se svěřila, jak na ni působí několikaměsíční pobyt ve vězení: „Ve vězení to zvládám docela dobře, ale to jen díky mé silné povaze. Ač mi je teprve dvaadvacet let, tak jsem v životě prošla už přes mnoho překážek. Toto je jedna z těch těžších, ale nic netrvá věčně," říká Tereza a zřejmě si nějak neuvědomuje, že právě tato překážka trvat věčně může – hrozí jí totiž doživotí, v Pákistánu by dostala trest smrti, ale ten se cizincům neuděluje. Z textu je vidět, že se Tereza stále domnívá, že už zanedlouho bude zpátky doma: „Stěžovat na vězení si budu, až budu v ČR. Teď by se mi to mohlo vymstít, haha," směje se. Blahoslavení chudí duchem, chtělo by se říci. A právě v tom můžeme zřejmě spatřovat původ Terezina úsměvu, se kterým vždy přichází na soudní jednání.

Přemnožení Kenové v Praze

Ken chlastal, Ken číslo dvě naléval

Pražská návštěva „Kena“, Brazilce Rodriga Alvese, který se proslavil pouze tím, že se nechává plastikami zohyzdit k nepoznání, má dohru. Muž, kterého by se lekl i Chuck Norris, si totiž stěžoval, že na klinice jeho kamaráda ve zbrani, českého Kena Roberta Paulata, ho prý zohyzdili (jako by to ještě šlo!): „Skončil jsem s hrudkami pod očima kvůli použití nesprávné výplně. Abych to spravil a vypadal zase jako dřív, musím podstoupit dalších několik zákroků,“ pobrečel si muž, který se celý život jen a pouze ukazuje, na čemž ale dokáže přes svou odpudivou vizáž vydělat nemalé peníze, že by Kačka Bláhová Kristelová s Tomášem Řepkou závistí zezelenali. Klinika a Robert Paulat ovšem oponují, Alves šel hned po zákroku kalit do noční Prahy, ačkoliv mu bylo doporučeno, aby nepil, nasadil si kompresní masku a zbytek pobytu strávil na pokoji. Zvláštní ale je, že mu na mejdanu naléval právě Robert Paulat… Tak snad si Kenové navzájem nepošramotí fasádu, to by bylo sakra drahé.

Tak takhle vypadá mediální láska jako trám. Řepka s Kristelovou v kurzu. Oranžová vestička Řepkovi bude slušet víc

Alimenty si můžete předplatit

Věděli jste, že alimenty, čili výživné na dítě, si můžete předplatit? S touto revoluční teorií přišla rádoby moderátorka a žena s reklamním prostorem na čele Kateřina Blažková Kristelová Tůmová. Její převěrný přítel a kdysi dávno velmi bohatý fotbalista Tomáš Řepka totiž vyfasoval 180 hodin veřejně prospěšných prací za to, že neplatí alimenty na svého syna Marcuse. O alimenty se soudí Řepka celkem často. Že má platit na děti, to mu stále nějak nedochází. Je zajímavé, že do této problematiky ho Kateřina Kristelová nedokáže patřičně uvést. Vždyť s neplacením alimentů má bohaté zkušenosti, její bývalý manžel jí je totiž neplatil prakticky nikdy. Najednou ovšem Kateřině neplacení alimentů nevadí, má pro ně pochopení: „Můj partner je jedním z nejhodnějších a nejčistších lidí, které znám, alkohol pije výjimečně /svůj rybník vypil během svého bývalého vztahu/ a za náš vztah v životě nebyl v žádné herně.....asi to nepotřebuje;). Málokdo má tak „předplacené” alimenty jako on, který se vždy snažil obklopit svoje okolí vším, co si přeje,“ říká Kateřina a nám se chce dojetím plakat… Co na tom, že Tomáš se v herně ocitl právě s Kateřinou a že právě Kateřinou je denně zachycován, kterak popíjí a pokuřuje. Vše je jinak, Tomáš Řepka je anděl a kamarád všech dětí.

 

Lucka se zfetovala a pod vlivem tančila!

Mirka Dušínová českého popu Lucka Vondráčková (nahoře na snímku z dotyčného klipu) se zfetovala a nedobrovolně tancovala pod vlivem omamné látky! Pokud čekáte nějakou senzaci a informace o Lucce, která se na nedobrovolném tripu svléká donaha a vrhá se na každého muže v okolí, musíme vás bohužel zklamat. Ačkoliv coby velmi mladou bylo možné občas zahlédnout Lucku v pražském klubu Roxy, a to až do ranních hodin, je to prostě stále slušňačka každým coulem. Za zajímavě nazvanou zprávou tak bylo jen a pouze promo na Lucčin nový klip. Při jeho natáčení prý cosi z ulice „hrozně smrdělo“ a všichni byli jako zfetovaní. „Všichni jsme byli stateční a neomdleli. Zfetovaní jsme ale byli dokonale,“ říká Lucka. No, to jsme si tedy oddechli!

Koptík s Gregorovou... někde poblíž Sapy?

Odpouštět je božské… I starou babu v Guccim ze Sapy?

Tak už je to oficiální. Ondra Koptík je opět s Hanou Gregorovou, o mnoho let starší vdovou po sympatickém herci Radkovi Brzobohatém. Hana vyvedla Koptíka do společnosti: „Je mi to... prostě myslím, že odpouštět je lidský. A když nejde o život, jak říkal Radek, jde o ... tak to víme. Takže v podstatě to bylo milý. Neviděla jsem ho od září. Občas jsme si zavolali a já jsem říkala, že jestli vůbec někdy, tak že moje podmínka je prostě léčba. A že na tom trvám, že tenkrát to prostě pokazil, ale nebyla to jeho chyba,“ omlouvá Koptíka Hana Gregorová. Ano, odpouštět je božské, ale v tomto případě to bude hodně těžké. Když se s ním totiž Hana Gregorová rozešla, začal se jí mstít naprosto psychopatickým způsobem, který zahrnoval i tyto urážky: „„Hanko, obleč si to gala ze Sapy. Všechno má ze Sapy, i Gucci tašky, komplet šatník, ale jak sama říká, když to umíš nosit…,“ neváhal na ni prásknout.

 

Vložil: Michaela Špačková