Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Domácí štěstí Ivy Hüttnerové pokazilo nepříjemné podezření. Tajnosti slavných

13.05.2018
Domácí štěstí  Ivy Hüttnerové pokazilo nepříjemné podezření. Tajnosti slavných

Foto: Facebook

Popisek: Iva Hüttnerová ve své milované zahradě

FOTOGALERIE Herečka a malířka Iva Hüttnerová sice nikdy nehrála role osudových žen, ba naopak, jednou z jejích nejúspěšnějších se stal Strýc Pepin. Ale v soukromém životě zamotala hlavu hned několika mužům. Jejím dlouholetým manželem je podnikatel a galerista Petr Mändl, předtím žila s vynikajícím režisérem Ivanem Rajmontem. Usměvavá autorka půvabných obrázků, sběratelka předmětů z domácností našich prababiček a majitelka překrásné zahrady si užívá domácí štěstí naplno. Bohužel ho ale načas pokazily problémy, do nichž se dostal její syn i vnuk.

Je zajímavé, že právě se svým současným, o šest let mladším manželem Petrem Mändlem, se Iva  Hüttnerová seznámila právě díky roli Pepina v Postřižinách, kterou před lety hrála v  pražském divadle Rubín. Petr prozradil, že se na ni šel podívat třikrát za sebou. Nakonec se oba sblížili a zjistili, že mají mnoho společného. Výsledkem byla svatba a dcera Klára. Jsou spolu už třicet let. 

Příliš dobří přátelé

Zatímco manželství s Petrem je harmonické, to první s režisérem Ivanem Rajmontem, který nedávno zemřel, se záhy rozpadlo. I když se rozvedli, zůstali dobrými přáteli. Tak dobrými, že právě proto prý nemohlo jejich manželství fungovat. A tak se rozešli, přestože jejich synovi Matoušovi byly pouhé tři roky. Ale naštěstí se všichni tři s rozchodem vyrovnali dobře.  A  právě díky Matoušovi je Iva také trojnásobnou babičkou.  Jeden z jejích vnuků, Adam Rajmont, je tak úspěšným golfistou, že se o něm hovoří jako o českém  Tigeru Woodsovi.  Po svém otci je to navíc mimořádný fešák. 

Kauza Hera

Jenže jak syn Matouš, tak vnuk Adam, nedělají Ivě vždy pouze radost.  Loni na podzim  se o její rodině psalo v souvislosti s tím, že se Matouš  dostal do problémů kvůli své funkci jednatele v reklamní agentuře Hera, zastupující známé osobnosti. Tato agentura měla údajně krátit daně, což však Rajmont odmítl  a bránil se, že jde o tvrzení, která nejsou podložena důkazy. Tvrdil, že veškerá činnost agentury, v níž je jednatelem, probíhala v souladu se zákonem. Stěžoval si také, že mediální kampaň agenturu Hera značně poškodila. Podle našich informací není ještě celá kauza uzavřená a zřejmě se potáhne několik let. 

Podivná krádež

A do potíží se loni dostal i vnuk Ivy Hüttnerové Adam Rajmont. Jeho skvělou profesionální golfovou kariéru vážně poškodilo  podezření, že na golfovém turnaji v Polsku odcizil putter (golfovou hůl) z bagu jednoho z polských hráčů. Adam byl kvůli tomu dokonce vyloučen z české Profesionální hráčské asociace PGA. Také on nařčení odmítá a hodlá se bránit soudní cestou.  Tvrdí totiž, že vůbec nedostal šanci se korektně obhájit a že rozhodnutí o jeho vyloučení bylo učiněno na základě pouhých spekulací.

„Od počátku nemám pocit, že by se mě PGAC, jako profesní organizace, snažila hájit a měla zájem na důsledném vyšetření případu. Naopak, vnímal jsem a nadále vnímám velkou snahu některých funkcionářů mě tvrdě potrestat za každou cenu. Rozhodnutí o vyloučení v okamžiku, kdy není ani jasné, zda se věcí vůbec zabývají polské vyšetřovací orgány, hodnotím jako bezprecedentní a neomluvitelný zásah do mých hráčských i osobnostních práv. Znovu odmítám, že bych se dopustil čehokoliv protiprávního, nebo že bych snad dokonce spáchal trestný čin. Rozhodnutí PGAC o mém vyloučení považuji za krajně předčasné a budu usilovat o zrušení verdiktů, kterými mě PGAC poškodila. Věřím, že svá práva u soudu obhájím a následný proces prokáže účelovost a nezákonný postup v mém případu,“ uvedl Adam Rajmont ve svém prohlášení.

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace