Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Domácí štěstí Ivy Hüttnerové pokazilo nepříjemné podezření. Tajnosti slavných

13.05.2018
Domácí štěstí  Ivy Hüttnerové pokazilo nepříjemné podezření. Tajnosti slavných

Autor: Facebook

Popisek: Iva Hüttnerová ve své milované zahradě

FOTOGALERIE Herečka a malířka Iva Hüttnerová sice nikdy nehrála role osudových žen, ba naopak, jednou z jejích nejúspěšnějších se stal Strýc Pepin. Ale v soukromém životě zamotala hlavu hned několika mužům. Jejím dlouholetým manželem je podnikatel a galerista Petr Mändl, předtím žila s vynikajícím režisérem Ivanem Rajmontem. Usměvavá autorka půvabných obrázků, sběratelka předmětů z domácností našich prababiček a majitelka překrásné zahrady si užívá domácí štěstí naplno. Bohužel ho ale načas pokazily problémy, do nichž se dostal její syn i vnuk.

Je zajímavé, že právě se svým současným, o šest let mladším manželem Petrem Mändlem, se Iva  Hüttnerová seznámila právě díky roli Pepina v Postřižinách, kterou před lety hrála v  pražském divadle Rubín. Petr prozradil, že se na ni šel podívat třikrát za sebou. Nakonec se oba sblížili a zjistili, že mají mnoho společného. Výsledkem byla svatba a dcera Klára. Jsou spolu už třicet let. 

Příliš dobří přátelé

Zatímco manželství s Petrem je harmonické, to první s režisérem Ivanem Rajmontem, který nedávno zemřel, se záhy rozpadlo. I když se rozvedli, zůstali dobrými přáteli. Tak dobrými, že právě proto prý nemohlo jejich manželství fungovat. A tak se rozešli, přestože jejich synovi Matoušovi byly pouhé tři roky. Ale naštěstí se všichni tři s rozchodem vyrovnali dobře.  A  právě díky Matoušovi je Iva také trojnásobnou babičkou.  Jeden z jejích vnuků, Adam Rajmont, je tak úspěšným golfistou, že se o něm hovoří jako o českém  Tigeru Woodsovi.  Po svém otci je to navíc mimořádný fešák. 

Kauza Hera

Jenže jak syn Matouš, tak vnuk Adam, nedělají Ivě vždy pouze radost.  Loni na podzim  se o její rodině psalo v souvislosti s tím, že se Matouš  dostal do problémů kvůli své funkci jednatele v reklamní agentuře Hera, zastupující známé osobnosti. Tato agentura měla údajně krátit daně, což však Rajmont odmítl  a bránil se, že jde o tvrzení, která nejsou podložena důkazy. Tvrdil, že veškerá činnost agentury, v níž je jednatelem, probíhala v souladu se zákonem. Stěžoval si také, že mediální kampaň agenturu Hera značně poškodila. Podle našich informací není ještě celá kauza uzavřená a zřejmě se potáhne několik let. 

Podivná krádež

A do potíží se loni dostal i vnuk Ivy Hüttnerové Adam Rajmont. Jeho skvělou profesionální golfovou kariéru vážně poškodilo  podezření, že na golfovém turnaji v Polsku odcizil putter (golfovou hůl) z bagu jednoho z polských hráčů. Adam byl kvůli tomu dokonce vyloučen z české Profesionální hráčské asociace PGA. Také on nařčení odmítá a hodlá se bránit soudní cestou.  Tvrdí totiž, že vůbec nedostal šanci se korektně obhájit a že rozhodnutí o jeho vyloučení bylo učiněno na základě pouhých spekulací.

„Od počátku nemám pocit, že by se mě PGAC, jako profesní organizace, snažila hájit a měla zájem na důsledném vyšetření případu. Naopak, vnímal jsem a nadále vnímám velkou snahu některých funkcionářů mě tvrdě potrestat za každou cenu. Rozhodnutí o vyloučení v okamžiku, kdy není ani jasné, zda se věcí vůbec zabývají polské vyšetřovací orgány, hodnotím jako bezprecedentní a neomluvitelný zásah do mých hráčských i osobnostních práv. Znovu odmítám, že bych se dopustil čehokoliv protiprávního, nebo že bych snad dokonce spáchal trestný čin. Rozhodnutí PGAC o mém vyloučení považuji za krajně předčasné a budu usilovat o zrušení verdiktů, kterými mě PGAC poškodila. Věřím, že svá práva u soudu obhájím a následný proces prokáže účelovost a nezákonný postup v mém případu,“ uvedl Adam Rajmont ve svém prohlášení.

Vložil: Adéla Hofmanová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace