Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pro tebe je na prvním místě kůň, pak Kokta. Kterýmu jsi zahnula s tím kancem Štěpánkem, pravila Velká matka. VIP skandály a aférky

10.05.2018
Pro tebe je na prvním místě kůň, pak Kokta. Kterýmu jsi zahnula s tím kancem Štěpánkem, pravila Velká matka. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Velká matka Monika Štiková je prostě kus (?!?)

FOTOGALERIE Reality show Štiky, která zaznamenává skutečné dění v rodině Štikových a Koktových, si moc diváků nezískala (první epizodu vidělo 450 tisíc, druhou pak 317 tisíc diváků), ale přesto plní stránky bulváru. Monika Štiková, matka Ornelly Koktové, se totiž dokázala se svou dcerou pohádat v přímém přenosu, a přitom „práskla“ ledacos, co asi zbytek rodiny chtěl nechat vyhnít ve skříni. Nebo možná nechtěl. Každopádně jsou to tak bizarní exoti, že jim na podobných ´pikantériích´nic divného nepřijde.

Reality show Štiky zrovna k popukání není. Ve dvou dílech se zatím matka Monika Štiková dokázala s půlkou své rodiny jen hádat, řvát na ně, pokřikovat a vyhrožovat. Humoru je v celé show naprosto poskrovnu, vlastně doposud absolutně žádný nenastal. A tak diváků ubývá a asi ani přebujelé vnady druhé dcerky Charlotte je nepřimějí se vrátit. V pořadu jsme se zatím dozvěděli pouze to, že Monika Štiková byla týraná žena, přes to to dodnes se svým mužem tak nějak pytlíkuje a radikálně se rozejít, na to zřejmě nemá sílu, i když stále šermuje rozvodem. Na což už otupělý Štika nijak zvlášť nereaguje. Ale podle chování paní Moniky nabývá divák pocit, že týraný je starý Štika.

 

Ifko má být vzorem mládeže... to snad byl lepší ten dělník za bolševika. Ten do rodiny patří / nepatří: Je to partner Charlotty. „Ifko zo Slovenska. Ifko je Eminem pro chudý. Má rád rap a módu. V medailonku si střihnul krutohustopřísnej gangsta rap, kdy mu nebylo rozumět. Ifko sice nemá zub (nebo možná rovnou dva), ale za to má růžovou mikinu s kapucí. Že by se tu psal další velký příběh, kde se mladý raper ze sídliště prorepoval na vrchol? Spíš ne. Ifko spolu s Babišem jsou jasným důkazem toho, že ze Slovenska nikdy nepřijde nic dobrého," popsal ho trefně magazín G.cz.  

Domácí násilí i nevěra

Blesk se rozhodl obě hlavní aktérky pořadu, Moniku a její dceru Ornellu, vyzpovídat, pozval si je do studia, což pochopitelně vyvrcholilo trapasem, Monika Štiková, poté, co napráskala na svou dceru vše možné, odešla ze studia. Stará Štiková si holt na diplomacii nehraje. Nedělá, že je u nich vše v pořádku, naopak přizná takové bomby, jako je domácí násilí, nevěra a nedostatečná péče o děti. Ba dokonce jsme se mohli dozvědět to, že Josef Kokta chtěl mladičkou Ornellu kdysi poslat na interrupci, opouštět svoji tehdejší manželku, moderátorku Gábinu Partyšovou, prý nechtěl, k tomu došlo až po zásahu Moniky Štikové. Ta aféru rozvířila v médiích a Kokta měl problém…

O tohle Radek Štěpánek nestál

Také jsme se mohli dozvědět třeba to, že na začátku vztahu Ornelly a o mnoho let staršího Kokty si oba s věrností hlavy nelámali. Klidně si zahýbali navzájem. Ornella měla mít jednoho velmi zajímavého milence, tenistu Radka Štěpánka, o kterém se neoficiálně říká, že je to pěkný kanec a že dívky kosil po desítkách. Teď ale seká latinu, se svou staronovou a jednou rozvedenou partnerkou Nicole Vajdišovou totiž čeká první robátko. A minulost typu Ornelly mu není vůbec po chuti. K aférce se tak nepřiznal, jen podotkl, že je to celé žumpa. Chudák Ornella, je to už několikátý bývalý partner, který nechce vztah k ní přiznávat. Například Tomio Okamura se dokonce chtěl soudit, a tak je to dnes pro Moniku Štikovou ten „jehož jméno se nevyslovuje“.

Ňadra Ornelly a... Ornelly


Mimochodem, Radek Štěpánek se svým bobřím předkusem na lamače dívčích srdcí zrovna nevypadá, opak je prý ale pravdou. V zasvěcených bulvárních kruzích se hovoří o tom, že zářezů na pažbě má nepočítaně a jde o samá slavná jména, lovil prý velmi často mezi svými kolegyněmi. Dokonce se tradovalo, že představuje pro tenistky jakýsi polibek smrti, že po vztahu s ním jejich kariéra končí. To je pravda třeba u Nicol Vajdišové, u Martiny Hingisové to platí tak napůl, po rozchodu odstartovala úspěšnou deblovou kariéru. A naštěstí to určitě neplatí o jeho další dívce, Petře Kvitové. Dále se hovořilo třeba o Dominice Cibulkové, Michaele Ochotské, či modelce Janě Zapletalové. Skutečný seznam je ale mnohem širší… 

Kůň dřív než dítě?

Ornella má ale jasno, prý se nevěry nikdy nedopustila: „Byla to jen hra!“ tvrdí. Podle své mámy ale není ani moc dobrá matka. Místo toho, aby se svým synem zabývala, jsou oba s Koktou u počítače a na Facebooku, takže malý Quentin prý neumí dosud pořádně mluvit a také je pěkně hyperaktivní. „Pro tebe je na prvním místě kůň, pak Kokta a až pak někdy Quentin,“ obvinila dokonce svou dceru. Praní špinavého prádla na veřejnosti, nebo jen obrana před přetvářkou? Ať tak či tak, z Moniky Štikové máte pocit, že problémy ráda zveřejňuje, ale jejich řešením se už jaksi nezabývá. Každopádně v show stále nezaznělo to, kde berou členové rodiny na svůj provoz vůbec peníze. Monika Štiková pouze podotkla, že pracuje až 14 hodin denně, bohužel už neuvedla, kde. Nevíme, kde pracuje Josef Kokta, nebo Michal Štika, oba dva pekelně zadlužení. V rodině má ostatně dluhy každý kromě Ornelly, prý vše splácejí a řeší, ale bůhví, jak to je.

„Z Primy uniklo, že Koktovi dostali dva miliony a Štikovi také dva miliony. Otázkou je, zda je to přesné číslo. Obě strany jsou totiž zavázány mlčenlivostí a skutečnou výši honoráře prozradit nesmějí,“ napsal obvykle celkem informovaný Extra.cz. Takže řešení dluhů u Koktových a Štikových se patrně děje přes TV Prima...

Charlotte je... blond.  „Mladší dcera Charlotta. Ta chce být zpěvačkou a v medailonku si fotí na mobil kozy. Je to přesně ten typ, co si přeje hlavně světový mír, potom jí nějaký gentleman nabídne, jestli by nechtěla být modelkou, dá jí na sebe kontakt, ona potom jde druhý den k němu do ateliéru nafotit decentní akty a za čtrnáct dní ji najdou omámenou v opuštěném kravíně, od hlavy až k patě potřísněnou semenem od šestnácti různých mužů a dvou plemenných býků, přičemž její video má kdesi na německých pornostránkách už milion a půl zhlédnutí. Je to přesně ten typ ženy, která po tomto zážitku za čtrnáct dní opět jde na focení do ateliéru jiného fotografa, který jí na sebe dal vizitku a opět za čtnáct dní později bude nalezena znovu zdrogovaná někde ve sklepě pokrytá semenem. Dále na sebe prozradila, že je společenská, má ráda noční život a svět kosmetiky. Tady není pochyb o tom, že do čtrnácti dnů bude nalezena v tom kravíně," poznamenal autor článku o této bizarní reality show v pánském magazínu G.cz.

Exot propaguje kliniku krásy

Jedna klinika plastické chirurgie zvolila zvláštní způsob, jak se zviditelnit. Do České republiky na zákrok pozvala jistého Rodriga Alvese, kterému se také říká Ken. Rodrigo se proslavil tím, že absolvoval obrovské množství zákroků, a to včetně těch nejdrsnějších, třeba facelift, na který se chodí po šedesátce, absolvoval pro jistotu ve třiceti, nebo si nechal šíleným chirurgem odstranit žebra, aby měl užší pas. „Můj obličej vypadal děsivě. Můžete se podívat na internet, jak to bylo hrozné. Měl jsem velkou hlavu a vůbec jsem neviděl. To bylo velmi strašidelné. Stále mám jizvy. Přijel jsem na kliniku proto, aby mi je odstranili. Jizvy mám naprosto všude,“ uvedl Rodrigo.

Po více než šedesáti zákrocích je z původně celkem pohledného snědého chlapíka s jiskřícíma očima stvoření mimo čas a prostor, který se nejlépe hodí ke strašení malých dětí a hlavně holčiček, aby poznaly, kam až nás může dohnat nezdravá touha po věčném mládí: „Nyní je mým cílem vypadat mladší,” tvrdí rozhodně Rodrigo a je jasné, že tohle bude běh na pořádně dlouhou trať. A těžko pochopit, že si klinika krásy pro svou propagaci zvolila právě tohoto exota. Chtěl by snad někdo vypadat podobně?

Rodrigo Alvese, kterému se také říká Ken. Na více těchto šílených fotek, repektive fotek muže, jenž to evidentně nemá, chudák, v hlavě v pořádku, se podívejte do galerie. Pokud tedy máte takovéhle choutky.  

Svatba bude!

V Británii se chystá královská svatba, ne všichni ale nevěstě a ženichovi přejí. Bratr americké herečky Meghan Markle totiž napsal princi Harrymu otevřený dopis, ve kterém ho před svou o šestnáct let mladší sestrou varuje. „Půjde o největší chybu!“ apeluje na prince.

Meghan je prý povrchní a vypočítavá mrcha, která královský majestát totálně dehonestuje. Svatba by měla proběhnout už za necelé dva týdny a nikdo ji kvůli dopisu nepozvaného bratra asi rušit nebude. Ostatně, britská královská rodina je už na skandály zvyklá a Meghan má objednané šaty za tři miliony!

Vložil: Michaela Špačková

Galerie