Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Mašlíkové neexplodovala ňadra, přestože to píše Blesk. Patrně jí je věnoval trenér Zadar. VIP skandály a aférky

03.05.2018
Mašlíkové neexplodovala ňadra, přestože to píše Blesk. Patrně jí je věnoval trenér Zadar. VIP skandály a aférky

Foto: Klinika Esthé a archív Hanky Reinders Mašlíkové, překvapivě

Popisek: Hana Mašlíková: Tak který? Obojí jsou ale značky Mentor, což si zapamatujte!

Pokud jste si nedávno otevřeli online verzi Blesku, museli jste se zhrozit. „Mašlíková musela opět pod kudlu: Praskly jí silikony!“ hřímal na vás titulek. Pokud vám hned naskočila představa modelky s potrhanými pětkami, jejichž obsah doslova vybuchl, nemusíte se bát. Za vším je vlastně jen reklama a patrně úspěšná akce ´nová ňadra zdarma´. Hanka je novopečená maminka a ty nemívají peněz nazbyt, takže co je doma, to se počítá, dámy.

Zatímco na předních světových přehlídkách vídáme modelky, které nejenom hrudníkem připomínají pubertální hochy, u nás táhne stále plný dekolt. Řekněme si na rovinu, že kdyby si Hana Mašlíková, zasvěceným bulvárem důvěrně zvaná Mašle, nenechala před lety ňadra zvětšit, asi by se o ní moc nepsalo a nedostala by tolik příležitostí k práci; naposledy dokonce uváděla celkem prestižní Snídani s Novou: „Před jedenácti lety jsem jako mladá slečna toužila mít větší poprsí a své přání jsem si splnila. Nechala jsem si svá prsa zvětšit na plné čtyřky, protože přece když už to stojí tolik peněz, tak nebudu troškařit, že jo. Nebudu tady psát, že toho lituju apod. I dnes bych si poprsí nechala zvětšit, akorát bych zvolila jinou velikost,“ říká Hana. 

 

Hana Reinders Mašlíková získala prostřední jméno sňatkem s profesionálním bojovníkem André Reindersem (na snímku se loučí na klinice před zákrokem). „Mému manželovi jde v první řadě o mé zdraví. Nebral si mě a není se mnou kvůli velikosti ňader,” domnívá se moderátorka TV Nova, která má s dotyčným válečníkem syna Andreaska.


Těžko bude asi tak nadávat na něco, díky čemu se proslavila, že… „Člověk má jiný rozum v 25 letech a samozřejmě v 35. Zároveň se nám s věkem mění i životní priority, jsme zkušenější, no prostě se vlastně celý život nějak vyvíjíme. Zároveň neznamená, že když jsem já měla nějaké problémy s implantáty, že je bude mít někdo jiný, takže pokud to ženě jakkoli pomůže, tak zvětšení prsou nebo úpravu naprosto schvaluji. Jen je důležité si najít opravdu dobrého plastického chirurga a dát na jeho rady a doporučení,“ sdělila národu.

Exploze silikonů?

Nicméně jak představa zvětšených ňader, tak představa toho, že silikonové výplně prasknou, něčím čtenáře a diváky vzrušuje, a tak se to v médiích upozorněními na podobné případy jen hemží. A podobný titulek vyfasovala i Hana Mašlíková. Ta vzápětí musela uklidňovat své fanoušky s tím, že jí silikony rozhodně nepraskly: „Výměna byla nutná, protože se na sonu zjistilo, že jsou implantáty naprasklé a začínají měnit tvar. Bylo to tedy hlavně ze zdravotního hlediska,“ ubezpečila všechny, že opravdu nijak netrpí.

 

Že má Hana nová ňadra zdarma? To tvrdím já, ze zkušenosti. Ona říká něco zcela jiného: „Načítala jsem recenze na lékaře, byla na několika konzultacích u různých odborníků a nakonec vybrala jednoho z nejlepších a nejzkušenějších a tím je pro mě MUDr. Libor Kment a klinika Esthé, ten mně ještě doporučil implantáty Mentor, které již budu mít v klidu doživotně.“ Takže žádná reklama, že?

Nebojte se, má je, byť menší!

Co tedy vedlo k těmto titulkům? Hana konečně podstoupila operaci, při které jí vyjmuli silikony staré (možná si je mohla ponechat na památku a denně jim chodit děkovat). Pánové se ale nemusejí bát, že by modelka zůstala s plochým hrudníkem. Vyfasovala totiž nové, byť o něco menší, o čemž neváhala své fanoušky okamžitě informovat fotografií, kterak leží interesantně na nemocničním polštáři, na jehož rohu se jasně skví jméno konkrétní kliniky, kam se chodí zkrášlit hlavně movité a movití. A o to tady pochopitelně jde. Úprava ňader není levná záležitost a získat ji výměnou za reklamu, to se vyplatí. Jen pro vaši představu: Na svých stránkách Esthé uvádí, že zákrok, který Hana podstoupila, začíná na 29 tisících, k čemuž přičtěte dva litránky za den hospitalizace. Prostě nic pro nás, bídy chudé.

 

A tenhle fešák ta nová ňadra vyrobil... 

Neverending love story

Pak zde máme jeden prý zaručený drb! Hana Gregorová, někdejší žena Radka Brzobohatého, prý vzala na milost svého značně problematického, drogy užívajícího a o mnoho let mladšího milence Ondřeje Koptíka. Prvně to práskl jistý známý bývalý bulvární novinář: „Je to tutovka, ale jen mezi náma a nikomu neříkejte, že to máte ode mě: HG vzala v tichosti a pod podmínkou mlčení a abstinence zpátky Koptíka. Čtvrtý týden všecko při starým.“ To ale Koptík odmítá: „Život mi změnila, ale už v něm místo nemá.“ Na druhou stranu ještě nedávno pěkně žárlil na jiného kolouška, který se kolem Hany Gregorové objevil. Jak to je, tedy vědí jen oni dva. Pokud jsou tedy spolu, Hana Gregorová se poučila minimálně v tom, že o svém vztahu drží jazyk za zuby a podobně zaúkolovala i Koptíka.

 

Koptík s Gregorovou na snímku z října 2017. Našla jsem ho na Facebooku se jménem Mala Mochnak, je očividně Koptíkův a hlavní fotka nahoře je právě s Gregorovou (ne tahle, jiná, neostrá a nekvalitní)

Obecní blb a zhrzená prostitutka

Bizardní bývalá moderátorka Kateřina Kristelová Blažková se může těšit na soud, kde by měla stanout coby obžalovaná, ale asi se jí atmosféra u soudu líbí, a tak se hodlá postavit i na druhou stranu barikády. Zatroubila tedy do útoku a rozhodla se zažalovat všechny ty, kdo si dovolili napsat k jejímu statusu něco nehezkého. Zatím jde prý o jistou paní Marii, na koho si Kačka Blažková brousí zuby: „Zlo & lidská stupidita od paní Marie a dalších bude potrestána. A klobouk dolu jak dobře v tomto policie funguje a naši advokáti taky. Tak pokud si Vás někdo bere systematicky do své nevymáchané držky, nebojte se bránit.“ Kateřina přechází okamžitě do útoku a vyhrožuje: „Jména a profily postižených lidi, kteří mají jednu jedinou zábavu onanovat nad našim životem a řešit ho brzy zveřejníme včetně dalších zajímavostí,“ hřímá a pokračuje: „A pokud by někoho zajímalo, proč jsme se do toho teď tak opřeli, tak bude hůř. Tak možná proto, že nás přestalo bavit být obviňování z toho, ze jsme těma nejhoršíma na světě.  Překvapivě ne všechno, co Vám předloží nějaký obecní blb a kterákoliv zhrzená prostitutka je pravda.“ Koho myslí Kateřina tou zhrzenou prostitutkou, je nad slunce jasné, jde o předchozí Řepkovu partnerku, na kterou Kateřina neustále žárlí. Nicméně tyto soudy nikoho nezajímají. Soud, ve kterém bude důležitým důkazem fotka, jak Kateřina s Řepkou platí fiktivní inzerát na Vlaďku Erbovou, bude jistě mnohem sledovanější.

Jak Porsche přinutilo Karolínu naučit se řídit

Zakončeme kočkami z českého tenisu, které nás potěší skoro vždy. Karolína Plíšková vyhrála prestižní turnaj ve Stuttgartu (a to krátce potom, co pro nás vyhrála důležité utkání ve FedCupu), na němž dostala kromě tučného obnosu také auto, pro které by Leoš Mareš vraždil. Jde o červené Porsche (tato značka je právě se Stuttgartem úzce spjata) 711 Boxter GTS v přepychové červené barvě - ten nejkrásnější doplněk k červené rtěnce, že, dámy? Porsche neobdržela jako výhru, ale  poděkování na to, že na turnaj coby jedna z osmi nejlepších vůbec dorazila.

 

Karolína se svým novým mazlíkem

Mimochodem, hráčky ve čtyřhře dostaly jen kolo. Karolíně ale sporťák rozhodně přeju, jen je mi líto, že si ho moc neužije. Holky Plíškovic jsou sice na kurtu velmi šikovné, ale coby řidičky jsou již horší. Karolína si řidičák ještě neudělala, Kristýna ho už má, avšak po jednom škrábanci se bojí jezdit. Nicméně Karolína prohlásila, že právě nové Porsche je pro ni tou pravou motivací, tak jí držme palce. V garáži ale luxusní vozítko stát nebude. Karolínin snoubenec Michal Hrdlička si na něj už určitě brousí zuby i drápy.

Vložil: Michaela Špačková