Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Kazma nahrál bouračku. Čí je vlastně Ferrari? ´Mrázek ústředna´ se bouří. VIP skandály a aférky

01.05.2018
Kazma nahrál bouračku. Čí je vlastně Ferrari? ´Mrázek ústředna´ se bouří. VIP skandály a aférky

Foto: Facebook

Popisek: Kazma v akci

VIDEO, FOTO Největší bulvární událostí tohoto týdne je bezesporu „prohraná“ sázka Leoše Mareše. Jak to ale bylo doopravdy? Jde o nechutný útok na Leoše Mareše, nebo je to všechno nahrané? Jedno je jisté, Kazma musí doufat, že on mít nikdy vážnou dopravní nehodu nebude. Potom, co udělal, by mu asi nikdo nepomohl. Každý by totiž čekal, že vzápětí se vyrojí štáb s kamerami, který se bude zachránci vysmívat, o co že se to pokouší… Anebo to lze pojmout i jinak?

Smysl existence Kazmy alias Kamila Bartoška je v tom, aby kohokoliv nachytal, provedl mu nějakou lumpárnu, vše nafilmoval a posléze odvysílal na Streamu s vysokou sledovaností. Takto napálil pořadatele Českého lva, když jim dodal nepravého Jima Carreyho, nebo tým pořadu Prostřeno s nastrčeným hostem. Nyní Kazma „nachytal“ Leoše Mareše, který právě měl svůj velký den, pořádal koncert (na videu Kazmův prank).


Leoš Mareš a jeho ´Mrázek ústředna´

Anebo je všechno jinak? Leoš Mareš se svým pořadem na Evropě 2 není zrovna neviňátko. Pokud se Kazma od někoho někdy učil, mohl to být právě Mareš. Takové – hele, zvednu telefon a z někoho si udělám čurinu – to také nespadá do vod toho nejkorektnějšího humoru. A jasně, čurina to byla někdy perfektní. Stejně jako u Kazmy a jeho nabourání pořadu Prostřeno. To byla sakra čurina. A teď si vezměte, že se sejdou dva, kteří si dělají čurinu prakticky na profesionální úrovni a my to máme brát vážně? Mareš je prostě Pán kožichů. A Kazma je mystifikátor tělem i duší.

Kolotoč se roztočil ještě víc. Z Ranní Show Evropy 2 zní hromování válečných bubnů. Byl to podvod, sázku Mareš neprohrál. Prohrál by někdo, kdo se vsadí, že uběhne 10 kilometrů a hned na to mu ujede vlak nohy? V principu ano, ale sázka by tak nějak ztratila vtip a smysl a stala by se vlastně takovým nějakým exekučním příkazem. A na to si Mareš nehraje. Napříč internetem vznikly dva tábory. Ten početnější stojí za Marešem a proti Kazmovi. A tak by mohl hrát falešně i Mareš a dát Kazmovi angličáka Ferrari. Slib by splnil, tak co (na videu Marešovy herecké kreace).

Jezdil jen v trabantu

Leoš Mareš se vsadil, že měsíc před koncertem bude jezdit místo ve svém Ferrari jen a pouze v trabantu. Pokud by ho někdo viděl v jiném voze, dostane jeho bourák a Leoš bude mít ostudu. Jinak trabant vydraží a výdělek půjde na Kuře, tedy nadaci Pomozte dětem. Je to tak, bývalý bouřlivák se dnes soustředí na charitu. A Leoš sázku dodržoval, všude jezdil jen bakelitovým vozítkem. Až do pondělka 23. ráno, kdy jel na šestou do rádia na šichtu (na videu další Marešův herecký výkon).

Kůly probodly čelní sklo

Hned večer se na Facebooku objevila Marešova tvář oděná do masky únavy a šoku. A začal vyprávět. Cestou do práce kousek od domova ho prý překvapila hrůzně vypadající nehoda: „Byla tam multikára s kůly a kousek za ní nabourané auto,“ popisuje Leoš v emotivně působícím videu. Jeden z kůlů prorazil přední sklo vozu a uvěznil muže na sedadle spolucestujícího, který chroptěl. Kolem pobíhala žena, která žádala Leoše o pomoc a ten tedy poslechl… Ptal se, co může udělat, načež ona odvětila, že volá záchranku a podala mu telefon, aby se se záchrannou službou sám domluvil…

Píše nám čtenář Pavel P.: „Dobře ho Kazma vytrollil. A Mareš něco podobnýho mohl čekat. Jako jeho reakce přímo při nehodě vypadá věrohodně. Ale ty jeho výstupy s mobilem, kde se k věci vyjadřuje, to je jasnej fake. Dobře zahranej, však je Mareš profík. Neměli byste, lidi, tak vyvádět. Oba, jak Kazma, tak Mareš, to s náma chtěj prostě zkoulet. Nic jinýho v tom není. A jestli je, tak Kazma Marešovi prostě natrh otvor." I tak to vidí někteří čtenáři (na snímku Leoš se svým trabantem - to ještě netušil, co na něj chystá Kazma).

Leoš couvl a…. Překvapení!

Žena v telefonu Leoše požádala o to, aby se pokusil couvnout se zaklíněným vozem, což Leoš učinil: „Pánovi se okamžitě udělalo dobře, z toho jsem měl radost! Najednou ale byly všude kolem kamery a byl tam Kazma!“ líčí Leoš Mareš šílenou story. Kazma okamžitě poznamenal, asi aby bylo jasné, oč jde: „Tak jsme tě chytli v autě, co není trabant!“ Leoš Mareš byl prý z celé události v šoku, stále žil pod dojmem toho, že zachraňuje život, což člověkem pořádně zacloumá (na videu rozbor kauzy Standa v jeho slavné show).

Chtěl prostě zachránit život

V rádiu se o tom prý Leoš nezmiňoval a Kazma se ho snažil celý další den přinutit ke spolupráci: „Celý smysl sázky s trabantem byl ´Musím jezdit měsíc jen v trabantu a když mě někde uvidíte podvádět, tak dostanu trest´. Kazma to viděl jinak. Nafingoval nedaleko mého domova tragickou dopravní nehodu, která vypadala až neuvěřitelně skutečně. Pán zaklíněný kmenem v sedadle chroptěl, jeho paní měla na telefonu záchranou službu. Když jsem se snažil pomoci, prosila mě, abych zkusil autem o pár centimetrů couvnout a zachránit pánovi život. Poslechl jsem...

Kazma to natočil a celý dnešní den se mě snažil přimět ke spolupráci a spoluvytvoření nové epizody jeho show. Podle něj jsem sázku o Ferrari prohrál. Já si to nemyslím…,“ konstatuje Leoš. Jak vidno, jede se na emoce a na unavenou Marešovu tvář. Součást pranku, který chystá Kazma s Marešem na celou republiku? Bylo by na čase, však Kazma už nějak moc dlouho nic velkého neprovedl (další rozbor situace z youtuberské komunity).

Podvod, nebo se Kazma zbláznil?

Nicméně svět chce být klamán a v dnešní době těžko říci, co je pravda a co je zase nějaký podivný vtípek, který má něčemu sloužit… Takhle to třeba vidí jedna z Leošových fanynek: „Nějak se mi nezdá, že by takto naivně udělal něco takového. I malé dítě vidí, že je to špatně. Z tohoto důvodu si myslím, že z toho ještě něco bude. A Leoš je i dobrý herec. Takže já ještě chvíli počkám na soudy!“ Pokud Leoš Mareš své hroucení jen fingoval, tak opravdu zatraceně dobrý herec. Pokud ale Kazma skutečně hrůznou nehodu na Leoše nahrál, překročil všechny meze slušnosti. Světlo světa spatřily fotografie, jak se druhý den Mareš s Kazmou sešel, Mareš ale rozhodně nevypadal nějak potěšeně. Ačkoliv kolují nejrůznější zaručené teorie, že bylo vše nahrané i od Mareše, podle videa, které Kazma následně zveřejnil, to tak nevypadá. Leoš Mareš se také distancoval od toho, že by snad on byl zatažený do přípravy tohoto podfuku.

A jakkoliv se nám Kazma snaží vnutit, že tím chtěl upozornit na to, že se má u nehod pomáhat, skoro nikdo mu to nevěří. Tady jde zas jen a pouze o ego jednoho pražského hejska. Škoda, že radši nevyjeví, o kolik peněz ho obrala jeho jistá blonďatá expřítelkyně se zálibou v podávání sexuálních inzerátů na bývalé manželky svého kluka, který je známý z vlastní fotbalové kariéry jako Ohař. Jedna paní povídala, že to nebylo málo a že Kazma dokonce nastražil skrytou kameru, aby to, že ho okrádá, odhalil. Tohle video by bylo jistě mnohem zajímavější!

Jak se zvěrolékař rozvedl

Poněkud éterická herečka Kateřina Kaira Hrachovcová se rozvádí. Ačkoliv si vycvičila tělo k dokonalosti, což se nebála na fotkách, často zcela nahá, ukázat, její manžel veterinář Jan Herčík má už jinou, na pohled normální ženu. Po mladší nesáhl, nová partnerka je stejně stará jako Kaira. Jak to tak vypadá, na Kaiřiny mnohé úlety, duchovní porady a všelijaká moudra asi její manžel neslyšel.

Kateřina Kaira Hrachovcová; foto Facebook

A jedno miss - hokejkové miminko

„Hambatá“ Miss Diana Kobzanová porodila svému muži, hokejistovi NHL, druhé děťátko, opět holčičku. Těhotenství utajila až do konce, vzhledem k tomu, že žije v Kanadě, nebylo to tak těžké. A tak, ačkoliv tomuhle páru na začátku nikdo příliš šancí nedával (Diana Kobzanová je takový formát, že dokázala přiznat, že ji manžel Michal Frolík podvedl), vše nakonec zvládli a mají se asi dobře. Jen náš tým se musí na mistrovství v hokeji v Dánsku, který začíná už zanedlouho, obejít bez Frolíkova umění, bude prý radši s rodinou.

Diana Kobzanová a její nový capart; foto Instagram

Jedno nóbl ocenění na konec

Emanuel Macron se rozparádil a udělal Řád čestné legie českému Francouzovi nebo také francouzskému Čechovi (s francouzsko-německým jménem) Michelu Fleischmannovi. Ten u nás už od revoluce zakládá jedno rádio za druhým a podle všeho má co říct do toho, co se nám tu líbí. Řád čestné legie se neudílí jen tak někomu. Jedná se totiž o nejvyšší státní ocenění Francie. A za co to Fleischmann dostal? Za sblížení Česka a Francie. No, možná spíš za bulvár, kterým nám Fleischmann zavezl zemi. Možná se dočkáme toho, že se Kazmově show bude i Michel Fleischmann. Však je to Marešův šéf z rádia Evropa 2.

Michel Fleischmann dostal Řád čestné ligie; foto TZ

A tak to s tím showbyznysem u nás je. Nudit se nebudeme nikdy.

Vložil: Michaela Špačková