Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nahatá holka s kokrhelem se promenuje i u Krause. Kdo by se pak divil, že se SM převléká za umčo. VIP skandály a aférky

26.04.2018
Nahatá holka s kokrhelem se promenuje i u Krause. Kdo by se pak divil, že se SM převléká za umčo. VIP skandály a aférky

Foto: TV Prima

Popisek: Show Jana Krause: Madam Burleska

FOTO, FOTOGALERIE V Praze v Tančícím domě se zase vystavovaly nahé ženy, návštěvníci (slovo diváci v tomto případě poněkud pozbývá na významu) se jich opět mohli dotýkat a my se můžeme opět po půlroce ptát, šlo o svébytné umění a oslavu ženského těla, anebo o prachobyčejné porno a příležitost pro šmíráky a slizouny všeho druhu? A nahotinka se objevila i v Show Jana Krause. Zde se taky nabízí otázka, proč vlastně. Klesá snad sledovanost a tak je třeba ji brutálně podpořit? A co jsme se od hanbaté slečny, která si říká Stephanie van der Strumpf, což je česky zhruba něco jako Štefka z Punčochova, dozvěděli?

Výstava v Tančícím domě se poprvé konala loni v létě. Nabízela vlastně to, čeho je internet přeplněný. Nahé ženy, s maskami, bičíky, svazované, v nejrůznějších submisivních pózách, v kůži… Zkrátka a dobře přesně to, co lze najít na stránkách věnovaných fanouškům sado-maso praktik a bondingu. Oproti internetu se ale jednalo o ženy z masa a kostí, živé, které si mohl divák prohlédnout zcela detailně. Na tento nápad přišel Slovák Mário Petreje náhodou. Bývalý realitní makléř chtěl uspořádat něco, co bude pro média natolik zajímavé, že o tom budou psát bez jakékoliv reklamy. A napadly ho právě nahé  ženy, protože i přes to, že je všudypřítomná a člověk by měl pocit, že už viděl nahého snad i Karla Gotta, nahota zkrátka a dobře stále táhne. Mário stále tvrdí, že výstavu prý pořádá kvůli tomu, aby si lidé odnesli nezapomenutelný zážitek: „Je to bez poselstva, ale jediné, co tvrdíme, je, že si diváci i modelky odnesou nezapomenutelný zážitek!“ O peníze prý rozhodně nejde, i když za minulou výstavu prý měl milion na účtu… Za výstavu jste totiž zaplatili 700 korun, přesto byla brzy vyprodaná. Na návštěvu jste měli pouze určitý časový slot, ty se hned zaplnily.

 

Umění? Umění!

Atmosféra vtáhla a manželka se svlékla

Těžko říci, zda jsou modelky vlastně placené. Dívky a ženy se totiž mohly hlásit prostřednictvím internetu samy, Mário si prý modelky nenajímal. Za jednu modelku ušetřil zcela jistě, pod dojmem okamžiku se totiž svlékla dokonce i jedna účastnice. Je tedy otázka, jak moc to bylo dobrovolné a jak ji do akce zapojil její partner: „Atmosféra nás vtáhla hned při vstupu a nepustila do úplného závěru, navštívili jsme vás se ženou a každý jsme si našli to své. Také bychom chtěli poděkovat za možnost vysvlečení ženy, která si zažila atmosféru na pravou kůži, nejdříve se trošku styděla, ale vyšla správnou nohou a pozornost a fotodokumentace ostatních návštěvníků v nás probouzela obrovské vibrace a vzrušení, skoro jsem ji musel táhnout zpátky do převlékárny. Kolega z organizace naznačoval, že místo pro modelku se vždy najde, pokud by tedy byla šance zařadit se na vaší výstavě, této, nebo doufáme že nějaké příští, mezi modelky, byli bychom poctěni,“ zní svědectví manžela nenadálé modelky.

 

A to jsem vybrala ty slušnější fotky... Ty méně slušné a méně vkusné najdete v galerii (víme totiž z exkluzivního průzkumu, že Krajské listy.cz čtou z více než 60 % muži - a chlapi jsou ´prasáci´, jak víme, tak nechť se pokochají :-)

Úchylák jásá

Ne všichni jsou letos tak nadšeni: „Velké zklamání. Působilo to laciným dojmem. Modelka s vyzutými špinavými botaskami vedle sebe, reklamy, security. Bez nápadu. Hledal jsem v tom umění, kterým se pořadatelé oháněli. My si to neužili vůbec,“ píše zklamaný návštěvník. Jiný se rozčiluje: „Degenerace společnosti v přímém přenosu. Každý úchylák dnes jásá, dávat veřejně najevo vlastní zvrhlost se stává normou.“ To jedna ze samotných modelek mluví úplně jinak: „Jako modelka jsem si to neskutečně užila a jsem ráda, že jsem mohla být součástí a mohla jsem si vychutnat ty pohledy a doteky. Změnilo mi to život k lepšímu a otevřelo moji mysl!“ tvrdí dotyčná děva. Pokud jste tedy v depresi, svlékněte se, nechte zvědavce se na vás dívat, případně šmátrat rukou v igelitové rukavici a uvidíte to zlepšení životní karmy! 

Burlesce se daří?

Nahotina se tentokrát ukázala i v Show Jana Krause. Děvče, které si říká Stephanie van der Strumpf a soudě dle češtiny s anglickým přízvukem se jí daří, neboť má kšeftů v cizině, že je může hráběmi přehrabovat. Stephanie totiž předvádí burlesku, ve které jde a nejde o nahotu. Ano, ukáže se nahá, ale podle dívky jde hlavně o to svádění... Přesněji, dáma si říká ´burleskní performerka´ a jezdí se svými vystoupeními po celém světě. „Mám čtyřletý kontrakt v jedné luxusní pražské restauraci, kde vystupuji jednou za měsíc, jezdím také hodně do světa, vystupuji často v Německu, také na firemních večírcích různých velkých podniků,“ vyjmenovala a vysvětlila: „Burleska je divadelně-taneční žánr s prvky striptýzu, ale není to vulgární, naopak je to vkusné, ačkoli to má erotickou formu. Je to hodně o svádění, ale burleska se nikdy nesvlékne úplně donaha. Má to maličko nádech nostalgie, choreografie vystoupení se často vrací do třicátých čtyřicátých let.“ Následně předvedla, jak to vypadá, toto ´umění´.

 

U Krause tentokráte mírně lascivně, více fotek, včetně v titulku zmíněného kokrhelu, je v galerii 

Ortel se odkopal, je to nácek!

Zpěvák Tomáš Ortel alias Tomáš Hnídek do toho podruhé praštil, vzal si svou dlouholetou přítelkyni Janu Purer, která se sice oděla do bílé róby s korzetem a krinolínou, svou ztrnulostí ale připomínala voskovou figurínu. Tomáš sice nepřijel na bílém koni (na to je přeborník nebohý rozvádějící se Jirka Pomeje), ale vyfešákoval se coby věrný rytíř v obleku z období renesance, když nejprve oděl kroužkovou zbroj. V té mu ale asi bylo poněkud vedro, a tak se převlékl do těžkého rytířského kostýmu, který doprovodil, šikulka jeden, motorkářskou obuví. Svatba se konala na zámku Zbiroh, kde měli příslušníci SS provádět tajné rituály, v den výročí narození Adolfa Hitlera, ale ne ne, s tím prý nemá Tomášova veselka vůbec nic společného! Lidé se ovšem smějí: „Nedivil bych se, kdyby náklady na svatbu byly 88 tisíc korun!“

 

Chudák medvěd

Tomáš se svou nevěstou se ještě nechali vyfotit s medvědem na řetězu (zde mi ovšem symbolika zcela uniká), což vzbudilo mezi návštěvníky zámku značnou nevoli. Zbiroh se ale brání, veselka to prý byla znamenitá: „Svatba pana Ortela byla krásná a velmi vkusná. Žádný z hostů se neopil, nic nám nerozbil, nikdo nekřičel, nemluvil vulgárně... Na rozdíl od tradičních českých veselek se zvratky na toaletách i na nádvoří. Proč pohoršuje medvěd narozený v zajetí a chovaný lépe než mnohé zvíře v zoo a nevadí koně táhnoucí kočár v parném létě, holubičky zavřené v kleci...“

 

Přišel o hlas i o ženu

Mimochodem nebohý Jiří Pomeje. Rakovina krku, kterou u něj objevili před rokem, by měla být pryč. Jirku to bohužel stálo hlas, i když díky umělé hlasivce komunikovat může. A přišel také o manželku, jeho žena Andrea ho opustila, jako důvod uvedla, že Jirka stále nezřízeně pije, rakovina, nerakovina. Jeden si musí vzpomenout na to, jak začal chodit s Ivetou Bartošovou, nechali se nafotit na dovolené, jak hodují a společně se dušují, že ani jeden nepijí a že už ani kapku…! Jak to dopadlo u Ivety, víme, a co Jirka? 

Narození malého prince slaví i British Airways

Na závěr něco pozitivního, jak už se stává pomalu zvykem (něco jako zvířátko nakonec, jen  tentokráte není zrovna chlupaté). Příchod třetího potomka vévodkyně Kate a prince Williama na svět oslavuje celý Commonwealth. A britská letecká společnost. Zprávu o jeho narození oznámila cestujícím během letu přímo na palubě, podle nich nový přírůstek do britské královské rodiny bezpečně „přistál“ na světě. Na počest čerstvě narozeného prince umístila ve své příletové hale terminálu 5 letiště Heathrow repliku královského stojanu, aby šťastnou novinu sdílela i se svými zákazníky, kteří právě přistáli.

 

Šťastná novina na Heathrow

Carolina Martinoli, ředitelka brand and customer experience společnosti British Airways, uvedla: „Máme radost, že jsme se se zprávou o narození královského chlapečka mohli podělit i se zákazníky, kteří dnes cestují a kteří na příchod miminka netrpělivě čekali. Společnost British Airways královské rodině srdečně blahopřeje a přeje princi mnoho štěstí.“ 

Inspirace Dianou - malá rebélie proti královně?

William a Kate opustili porodnici s malým princem už po sedmi hodinách: Vévodkyně Kate předstoupila před veřejnost s dokonalou vizáží, která zahrnovala decentní líčení a perfektní foukanou od její dvorní kadeřnice Amandy Cook Turner, jak vypátraly Novinky.cz. Též zjistily, že  malého prince držela zabaleného v zavinovačce značky GH Hurt & Son, kterou zvolila i pro příchod svých starších dětí. Volba jejího oblečení tentokrát padla na červené volně střižené šaty s bílým krajkovaným límečkem britské značky Jenny Packham, které Kate sladila s béžovými lakovanými botami luxusní značky Gianvito Rossi. Jako doplněk pak zvolila náušnice ve tvaru královských kapek, které byly zdobeny perlou…

 

Všichni se teď mohou pominout, protože její šaty velmi připomínaly ty, který si v září roku 1984 oblékla princezna Diana při příležitosti představení prince Harryho. Což není poprvé, kdy se Kate inspirovala Dianou… Zato nikdo dosud nepoznamenal, že jak jde čas, princ William pelichá natolik, že tentokráte již má hlavu jak kulečníkovou kouli. (Račte prominout kvalitu fotky, stáhla jsem jí z videa.)

 

Vložil: Michaela Špačková