Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2022

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zoufalí muži dělají zoufalé věci? Ze skandálu „VIP“ dvojice Řepka Kristelová se člověku zvedá kufr

23.03.2018
Zoufalí muži dělají zoufalé věci? Ze skandálu „VIP“ dvojice Řepka Kristelová se člověku zvedá kufr

Foto: Facebook

Popisek: Tomáš Řepka a Kateřina Blažková Kristelová. Neuvěřitelná dvojka

Případ bývalého skvělého fotbalisty Tomáše ˇblikance´Řepky, který vydělával pohádkové peníze a hrál v těch nejprestižnějších klubech, aby skončil bez předních zubů a v obrovských dluzích po boku rádoby moderátorky Kateřiny Kristelové, spěje ke svému rozuzlení. Tahle dvojice měla podat fiktivní inzeráty na Řepkovu bývalou ženu Vlaďku Erbovou. Oba jsou obviněni Policií ČR. Jejich chování je stále naprosto nepochopitelné.

Oč šlo? Vlaďka Řepková před pár měsíci seznala, že na ni kdosi fiktivně podal velmi oplzlé inzeráty na sexuálních serverech s jejím pravým číslem. To si pochopitelně nenechala líbit a Policie ČR skutečně konala. Zadavatelé inzerátu byli velmi naivní a hloupí, a tak se je podařilo brzy vystopovat. Mělo jít právě o Řepku s jeho neméně zoufalou partnerkou Kateřinou Blažkovou – Kristelovou. Těžko totiž říci, jak se ona osoba skutečně jmenuje, lží bylo v celém případu více než dost. Vlaďka se tenkrát z návalu oplzlostí zhroutila, ale také médiím již tenkrát vyjevila, kdo za vše může. A podle Policie ČR se nemýlila. Těžko si také představit, že z tak závažného činu by otce svého dítěte obviňovala jen tak. 

Věrný psík slouží dál?

A policie konala  a nyní přednesla výsledek svého šetření. A tím je obvinění pro Řepku a také Kristelovou. Po celou dobu si každý z Řepky utahuje, že je Kristelové věrným psíkem, který slepě plní každý její pokyn. A i jeho jediné vyjádření tomu napovídá. Zatím to totiž vypadá, že Řepka bere vše na sebe. Nicméně nevypadá to, že by jako rytíř svou poněkud šílenou vyvolenou měl ze všech strastí vysekat. Naopak, vše vypadá tak, že hybatelem celé akce byla Kristelová, už kvůli tomu, že Řepka ani nevěděl, jak inzerát podat a jak ho zaplatit. Policie má totiž jasný důkaz, jak povedená dvojice inzerát platí. A to v bance, kde Kristelová zadává  údaje k platbě a ještě se při tom usmívá. 

Žijí ve lži

Nicméně to vše už páreček nějaký ten měsíc ví. Přes to bylo jejich vystupování neuvěřitelně drzé a provokativní. Kristelová do poslední chvíle slibuje nové projekty, kochá se tím, jak se prý kniha Tomáše Řepky dobře prodává a podobně. Je šílené si představit, v jakém sebeklamu tato osoba žije, jak si asi ani na sekundu nedokáže představit pravý stav věci. Už to, že u svých příspěvků na Instagramu zakázala diskusi, mluví za vše. Jak je možné, že někdo dokáže takhle dlouho žít ve lži tak hrozným způsobem? 

Ve hře jsou ale děti!

Případ by mohl být až směšný, bohužel je tomu přesně naopak. Ve hře jsou totiž malé děti, které se do situace dostaly zcela nezaviněně. Jak může být někdo tak slepý a zlý a ubližovat tak hrozným způsobem matce svého dítěte a ještě na ni dále útočit? Kateřina Kristelová se nedávno snížila k tak odporné urážce, kdy o Vlaďce Erbové prohlašovala, že prý byla na gynekologické klinice pečená vařená a pletla si ji s hotelem, rozuměj, léčila si tu gynekologické potíže z nevázaného sexu. Kde se v Kateřině bere tak obrovská nenávist? Proč na Vlaďku tak hrozně žárlí?

 

Jak dopadne Řepka již tak s podmínkou?

Přitom sama Kateřina Kristelová je matkou. Svou sedmiletou dceru na svém Instagramu neustále využívá k vlastnímu zviditelnění a je otázka, jaký život s ní holčička žije. V případě odsouzení Kateřinu nečeká zřejmě trest natvrdo, ale co to bude pro holčičku jednou znamenat, až si přečte, čeho se její maminka dopustila?

To, jak dopadne Tomáš Řepka je ve hvězdách. Je totiž v podmínce za řízení v opilosti a bez řidičáku. Pokud se ale nyní podíváte na Instagram Kristelové, je všechno v nejlepším pořádku a idylka pokračuje.

Vložil: Michaela Špačková