Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zoufalí muži dělají zoufalé věci? Ze skandálu „VIP“ dvojice Řepka Kristelová se člověku zvedá kufr

23.03.2018
Zoufalí muži dělají zoufalé věci? Ze skandálu „VIP“ dvojice Řepka Kristelová se člověku zvedá kufr

Foto: Facebook

Popisek: Tomáš Řepka a Kateřina Blažková Kristelová. Neuvěřitelná dvojka

Případ bývalého skvělého fotbalisty Tomáše ˇblikance´Řepky, který vydělával pohádkové peníze a hrál v těch nejprestižnějších klubech, aby skončil bez předních zubů a v obrovských dluzích po boku rádoby moderátorky Kateřiny Kristelové, spěje ke svému rozuzlení. Tahle dvojice měla podat fiktivní inzeráty na Řepkovu bývalou ženu Vlaďku Erbovou. Oba jsou obviněni Policií ČR. Jejich chování je stále naprosto nepochopitelné.

Oč šlo? Vlaďka Řepková před pár měsíci seznala, že na ni kdosi fiktivně podal velmi oplzlé inzeráty na sexuálních serverech s jejím pravým číslem. To si pochopitelně nenechala líbit a Policie ČR skutečně konala. Zadavatelé inzerátu byli velmi naivní a hloupí, a tak se je podařilo brzy vystopovat. Mělo jít právě o Řepku s jeho neméně zoufalou partnerkou Kateřinou Blažkovou – Kristelovou. Těžko totiž říci, jak se ona osoba skutečně jmenuje, lží bylo v celém případu více než dost. Vlaďka se tenkrát z návalu oplzlostí zhroutila, ale také médiím již tenkrát vyjevila, kdo za vše může. A podle Policie ČR se nemýlila. Těžko si také představit, že z tak závažného činu by otce svého dítěte obviňovala jen tak. 

Věrný psík slouží dál?

A policie konala  a nyní přednesla výsledek svého šetření. A tím je obvinění pro Řepku a také Kristelovou. Po celou dobu si každý z Řepky utahuje, že je Kristelové věrným psíkem, který slepě plní každý její pokyn. A i jeho jediné vyjádření tomu napovídá. Zatím to totiž vypadá, že Řepka bere vše na sebe. Nicméně nevypadá to, že by jako rytíř svou poněkud šílenou vyvolenou měl ze všech strastí vysekat. Naopak, vše vypadá tak, že hybatelem celé akce byla Kristelová, už kvůli tomu, že Řepka ani nevěděl, jak inzerát podat a jak ho zaplatit. Policie má totiž jasný důkaz, jak povedená dvojice inzerát platí. A to v bance, kde Kristelová zadává  údaje k platbě a ještě se při tom usmívá. 

Žijí ve lži

Nicméně to vše už páreček nějaký ten měsíc ví. Přes to bylo jejich vystupování neuvěřitelně drzé a provokativní. Kristelová do poslední chvíle slibuje nové projekty, kochá se tím, jak se prý kniha Tomáše Řepky dobře prodává a podobně. Je šílené si představit, v jakém sebeklamu tato osoba žije, jak si asi ani na sekundu nedokáže představit pravý stav věci. Už to, že u svých příspěvků na Instagramu zakázala diskusi, mluví za vše. Jak je možné, že někdo dokáže takhle dlouho žít ve lži tak hrozným způsobem? 

Ve hře jsou ale děti!

Případ by mohl být až směšný, bohužel je tomu přesně naopak. Ve hře jsou totiž malé děti, které se do situace dostaly zcela nezaviněně. Jak může být někdo tak slepý a zlý a ubližovat tak hrozným způsobem matce svého dítěte a ještě na ni dále útočit? Kateřina Kristelová se nedávno snížila k tak odporné urážce, kdy o Vlaďce Erbové prohlašovala, že prý byla na gynekologické klinice pečená vařená a pletla si ji s hotelem, rozuměj, léčila si tu gynekologické potíže z nevázaného sexu. Kde se v Kateřině bere tak obrovská nenávist? Proč na Vlaďku tak hrozně žárlí?

 

Jak dopadne Řepka již tak s podmínkou?

Přitom sama Kateřina Kristelová je matkou. Svou sedmiletou dceru na svém Instagramu neustále využívá k vlastnímu zviditelnění a je otázka, jaký život s ní holčička žije. V případě odsouzení Kateřinu nečeká zřejmě trest natvrdo, ale co to bude pro holčičku jednou znamenat, až si přečte, čeho se její maminka dopustila?

To, jak dopadne Tomáš Řepka je ve hvězdách. Je totiž v podmínce za řízení v opilosti a bez řidičáku. Pokud se ale nyní podíváte na Instagram Kristelové, je všechno v nejlepším pořádku a idylka pokračuje.

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace