Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Mládí taje jako sníh. A tak si Sámer vyhladil vrásky laserem a chystá se na plazmu. Navíc je blond a s holkama…

21.03.2018
Mládí taje jako sníh. A tak si Sámer vyhladil vrásky laserem a chystá se na plazmu. Navíc je blond a s holkama…

Foto: Cinema City IMAX

Popisek: Sámer Issa v blond vyvedení na premiéře nového Tomb Raider. Ta slečna ale nepatří k němu, ta tam fungovala jako modelka.

VIDEO S děvčaty je to kolem Sámera nějak na levačku. Což nemusí, ale může něco znamenat; míníme tím, že dost často chlapci léta bez přítelkyně bývají gayové (ne všichni, samozřejmě). Sámer Issa je zvláštní úkaz zdejší populární hudby. Mladík, který se proslavil díky SuperStar, na svou kariéru nerezignoval, snaží se ji pravidelně oživovat, nejnověji fungl novou vizáží. Teď je z něj tedy blonďák.

Sámer se účastnil hned první řady SuperStar, tedy té, která byla nejúspěšnější a díky které máme Anetu Langerovou. Líbivá tvářička udělala své, a tak se mu podařilo stát se idolem mladičkých dívek. Své udělalo také partnerství s Agátou - tehdy ještě Hanychovou. S tou se střídavě scházel a rozcházel, svoji roli prý hrály četné nevěry, těžko říct, jak to všechno bylo. Nicméně o zpěváka byl zájem, vystoupení měl přehršel, dívky ho milovaly a tento život se mu velmi zalíbil. Po pár letech a s novými vítězi SuperStar už vše ale tak růžové nebylo. 

Kšeft v Dubaji, co se nekonal

Finance řeší Sámer tak nějak neustále. Před pár lety se médiím s velkou slávou svěřil, že odjíždí do Dubaje, kde ho čeká bájný kšeft za spousty peněz, dokonce uspořádal velkou rozlučku. Na kšeft však nedošlo, Sámer tvrdil, že sedl na lep podvodníkovi, opět se nabízí otázka, jak vše vlastně bylo a zda si smlouvy Sámer dopředu pořádně prověřil. 

Prý zmoudřel

Sámer dobře ví, že abyste se v pop music chytli, musíte o sobě dávat vědět. Před nedávnem se rozhodl, že tak učiní pozitivním příkladem a tím, že odvrhne bývalý způsob života plný večírků, alkoholu a zřejmě také něčeho ostřejšího do nosu. Prohlásil, že začal docházet k bývalému „katu“ ze SuperStar, profesorovi Klezlovi na zpěv, že usilovně cvičí a svůj Instagram začal zásobovat fotkami svého vycvičeného a potetovaného těla. 

A zaúřadovali plastičtí chirurgové…

Je to už dávno, kdy coby náctiletý hošík Sámer okouzlil diváky a v první řadě SuperStar skončil na třetím místě, přesto vypadá stále stejně mladistvě, na jeho vzhledu se na první pohled paření nijak extra nepodepsalo. Přesto se zpěvák chtěl nechat vylepšit a podstoupil v pouhých dvaatřiceti letech omlazení: „Před narozeninami jsem si řekl, že je čas začít řešit vrásky, abych vypadal dobře, podstoupil jsem tedy jejich vyhlazení za pomoci laseru. Bylo to naprosto šetrné a bezbolestné," popsal zákrok zpěvák Sámer Issa. To ale rozhodně není jediný zákrok, na který se odhodlal jít. „V nejbližší době podstoupím zákrok, při kterém mi bude napíchána plazma do obličeje. Ten by se tím měl rozjasnit a ozdravit, což by mohlo do konce roku stačit!“ uvedl na podzim zpěvák. 

Ukazuje děti, nikoliv partnerky

Od doby, kdy se rozešel s Agátou, se neví o žádné jeho oficiální partnerce. Což je velmi podobné jiné hvězdě SuperStar  - Benovi Cristovao. Zatímco ženy kolem sebe Sámer příliš neukazuje, je často vídán s dětmi, nikoliv tedy vlastními. Je totiž strejdou a tuhle roli mu můžeme i věřit, vypadá opravdu oddaně. Navíc Sámer jezdí do zařízení Klokánek, kde si s dětmi zpívá. Těžko si představit, že mu za tato vystoupení platí, takže jde zřejmě jen o jeho dobrou vůli.  Velkou roli v jeho životě hraje také kamarádka a zpěvačka s obrovským hlasem Martina Balogová, která se také proslavila v první řadě SuperStar a která se nyní snaží prorazit. Před vánoci spolu natočili skladbu Láska taje jako sníh.

 

Propagace se nekonala

Sámer má  bohužel na triku také několik průšvihů. Zažalovala ho třeba firma, jíž přislíbil propagaci, která se nekonala. Nasliboval, že její logo bude vidět v reportáži v celostátní televizi, což se nestalo, a oblečení si ponechal. Škoda je za pár tisíc, Sámer bohužel schovával hlavu do písku, a tak je jeho dluh větší. Nicméně v českém showbyznysu se najdou mnohem větší dlužníci.

Ačkoliv o sobě dává vědět hlavně díky provokativním fotkám, tvrdí, že muzika je pořád na prvním místě: „Celý život věřím, že hudba je to jediné, co mě naplňuje, protože ten pocit, když je člověk ve studiu a na pódiu před Vámi. To je to nejkrásnější, co jsem kdy poznal,“ svěřil se nedávno. A dodal také: „Ať už jsem za mojí kariéru udělal hodně chyb a mnohokrát šlápl vedle, tak jsem pyšný na to, že jsem pomohl otevřít různé dveře. Všechna ta vystoupení, charity, cestování po světě - vidíte, jaký vliv hudba má!“

Vložil: Michaela Špačková