Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2022

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

FOTO Krásný, noblesní snímek, kde je nahá, jí prudérní Instagram smazal. Dvakrát. A herečka?

08.03.2018
FOTO Krásný, noblesní snímek, kde je nahá, jí prudérní Instagram smazal. Dvakrát. A herečka?

Foto: Instagram

Popisek: Aneta Krejčíková v představení divadla Na fidlovačce

FOTO Čím to, že právě Aneta Krejčíková je mezi mladými herečkami brána za sexbombu? Jenom jejím vyvinutým hrudníkem to nebude. Nejenom o tom, zda se jí podobné titulky v bulváru líbí, se rozhovořila pro magazín Ona Dnes.

Aneta je jedna z nejpopulárnějších mladých hereček. Velkou měrou za to může televize Nova, která jí dala příležitost v seriálu Ulice a také v show Tvoje tvář má známý hlas, která udělá hvězdu snad z každého. A také je to pochopitelně díky sošné postavě a přitažlivé tváři. To, že se o ní často píše jako o sexbombě, jí rozhodně nevadí: „Lichotky jsou pro ženy důležité. Vždyť se všechny pořád potýkáme se sebevědomím. Proto se zabýváme kosmetikou, oblečením, tím vším si sebevědomí dodáváme. Takže lichotky jsou příjemné, ale záleží na tom, kdo, jak a v jaké situaci je říká. Pro mě je mnohem důležitější vědět, že se líbím mému snoubenci, než abych si četla, co se o mně píše na internetu,“ pověděla Aneta.

Žít single je jednodušší

Ačkoliv má tuto nálepku, Aneta prý není tou, která by střídala muže jako ponožky: „Před nynějším přítelem jsem měla skoro pětiletý vztah. Pak jsem byla asi rok sama. V té době jsem si uvědomila, jak je nyní obtížné najít partnera. Ne že bych na nikoho nenarazila, s nikým si nevyšla ven, ale získala jsem pocit, že heterosexualita bude za chvíli pomalu vzácnost. Dneska je moderní single život,“ postěžovala si v rozhovoru a dodala: „Žít single je jednodušší. Lidé se nechtějí rozčilovat. A všichni víme, že vztahy mezi muži a ženami jednoduché nejsou.“ Aneta ale rozhodně není sama, dokonce by se měla vdávat. Její snoubenec ji požádal o ruku, a to dokonce na pódiu. Tomu, že není singl, je Aneta ráda: „Já mám v sobě spoustu lásky. Potřebuju ji dávat a potřebuju ji i dostávat.“

Jako herečka musí být na Instagramu

Krásná Aneta je činná na sociálních sítích. A na jednu stranu je si dobře vědoma toho, že v její branži je to prostě nutnost, na stranu druhou říká, že by si dovedla představit klidně život bez všech těchto vymožeností: „Sociální sítě jsou fajn, když se chcete s někým kontaktovat, vyhledat, ať už kvůli práci, nebo protože vás prostě zajímá. V tom jsou vynikající. Ale mám pocit, že tuto roli už ztrácejí. Změnily se ve válku fotek. V předhánění se, kdo tam má fotku hezčí. Ale mě to svým způsobem baví. Kdybych k tomu měla odpor, nedělala bych to. A hlavně - v mé profesi je důležité sociální sítě mít,“ říká Aneta v rozhovoru pro Ona Dnes.

Instagram funguje, mohu ale žít jinak

Aneta je na sociálních sítích poměrně úspěšná, fanoušků nemá málo. Je ale fakt, že jí zatím neslouží coby zdroj peněz a reklamu na nejrůznější produkty jako mnozí jiní sem nedává: „Firmy, které potřebují něco zpropagovat, jedou hodně právě přes sociální sítě, dávají o svých produktech vědět prostřednictvím známých lidí třeba právě na Instagramu. Beru to tak, že žiju v době, kdy to prostě takhle funguje. Zároveň si dovedu představit, že bych žila úplně jinak.“

Bez sociálních sítí je to osvobozující

Z rozhovoru je patrné, že sociální sítě sdílení kde čeho jí není zcela příjemné. Ostatně je to jasné, z jejího jednoho příspěvku na Instagramu: „Včera jsme byli s mým klukem a přáteli na večeři v Klecanech v restauraci Farm Table, kde to mohu vřele doporučit, bohužel neexistuje žádný dokument, že jsme tam skutečně byli, poněvadž jsme se plně věnovali sobě a skvělému jídlu.

Sociální sítě a connecty s lidmi na nich jsme tentokrát vynechali… je to osvobozující, zkuste to taky!“ radí ostatním zcela správně.

Občas neodolá a...

Někdy zkrátka a dobře sdílení fotky neodolá, což klidně přizná: „Chápu, že mnozí z různých důvodů na sociální sítě unikají, že jim to tam vyhovuje. Jen mi připadá trochu nebezpečné, že lidé přestávají odlišovat svět virtuální od světa reálného. Mnohdy v tom virtuálním tráví mnohem víc času a prožívají v něm zajímavější, až intimní, věci než ve světě reálném. No, takže si čas od času říkám: Já bych ty sociální sítě zrušila. Jenže tak to říkáme, ale pak stejně neodoláme a dáme tam fotku, protože s lidmi chceme sdílet, že je krásná, že z ní máme radost...“

Někdo hledá bradavku, někdo se dívá na celek...

Aneta není z těch, které by sdílely jen překrásné momenty, kterými se chlubí, dokáže dát najevo i svůj negativní názor. Například, když jí Instagram dvakrát smazal fotku kvůli nahotě, což ji naštvalo: „Mně to přijde pokrytecké. Každý si může vygooglit jakoukoliv fotku. Ale někdo zkoumá, jestli je někde z dálky vidět bradavka, a nedívá se na fotku jako na celek, na krásný obrázek,“ uvedla v rozhovoru.

Co se na této fotce Instagramu nelíbilo? Vkusný umělecký akt jako vyšitý

Kdy roztrhá kreditku?

Herečka je právě nyní pěkně vytížená, což ale není úplně přesně to, co by chtěla dělat: „Momentálně natáčím dva seriály, Ulici a Rapla. Do toho mám divadlo. Režim je nepravidelný. Tento týden jsem například do jeho poloviny od rána do večera točila a večer měla představení v divadle. Tři dny za sebou. Pak máte čtvrtý den, kdy si ráno stačíte zajít k doktorce, pak máte domluvené nějaké focení, rozhovor. Takže je to život uspěchaný, s nepravidelným režimem. Ale nechci, aby to vyznělo, že jsem nešťastná a uvězněná v systému. Kdybych byla nešťastná, tak se na to vykašlu, roztrhám kreditku, odjedu někam na pláž nebo do lesů do Kanady a zkusím hledat svůj klid. Tak moc rozčilená a nespokojená nejsem,“ prohlásila.

Aneta Krejčíková chtěla být herečkou vždy, ale nějak si netroufala. Pocházela totiž z prostředí, kde nikdo neměl ke hraní ani ke zpívání blízko. Vše změnilo až setkání s bývalou dětskou hvězdou Monikou Kvasničkovou.

Aneta začala už v roce 2005 hrát v Ulici, následovaly různé další seriály, jako třeba Případny 1. oddělení, Rapl, Policie Modrava, nejnověji Svět pod hlavou. Zahrála si i ve filmech, naposledy ve Špindlu a ve filmu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

Vložil: Adéla Hofmanová