Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Co zaujalo Jiřího Macků

Co zaujalo Jiřího Macků

Každou středu i neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, ať už si myslíte, že byla a bude, anebo naopak

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

O erotice se již nemluví, přesto musí dětem blokovat internet... Mám roli přes postel, prozradila nově

07.03.2018
O erotice se již nemluví, přesto musí dětem blokovat internet... Mám roli přes postel, prozradila nově

Autor: FB PResscode CZ

Popisek: Eva Decastelo

Eva Decastelo, která se proslavila ještě pod příjmení Aichmajerová, se začíná stále více objevovat jako herečka, i když ji má asi většina zafixovanou coby moderátorku. A přitom právě coby herečka původně začínala.

Eva Decastelo letos oslaví čtyřicáté narozeniny, za tuto dobu toho nestihla skutečně málo. Původně vystudovala pedagogickou školu, výuce dětí se ale nevěnovala. Už během střední školy si, ač nevysokého vzrůstu (měří 158 centimetrů) začala přivydělávat modelingem. K tomu se dostala přes různé soutěže krásy: „Od třinácti let jsem vymetla asi dvanáct různých soutěží. Počínaje Miss Kastrol a konče Miss Poupě a Mini Miss, kde byl hlavní parametr, aby dívka neměřila víc než 160 centimetrů,“ svěřila se serveru Super.cz.

A ta erotika...

Ještě jako náctiletá se dostala do Států, nejenom za prací, ale také kvůli cestování. Eva zde fotila pro lechtivé magazíny Penthouse a Hustler, později se pustila ještě do tvrdší práce. Její fotky z této doby nelze totiž označit jen za odvážné, je to prostě regulérní porno, což je dnes Evě líto, ale minulost prostě neodpáře. Této práce lituje hlavně kvůli svým dětem: „Nebude to dlouho trvat, ale nastane čas, kdy to našim dětem citlivě řekneme a ukážeme jim fotky. Už teď jim musíme blokovat některé věci na internetu," prohlásila Eva v Blesku a dodala: „Je to věc, za kterou se stydím, ale už ji ze života nevymažu."

Milenky a afektované krávy

Poté, co se z ní stala známá moderátorka fotky pochopitelně kolovaly všude možně, její popularitou to ale neotřáslo. Zcela původně byla Eva ale herečka, v roce 1998 vyhrála konkurz na roli ve hře Nahniličko Jana Krause: „Začínala jsem v divadle Na zábradlí. Od té doby, co jsem začala moderovat, mě přestali obsazovat. Mysleli si, že nejsem herečka, ale moderátorka, a tak mě přestali zvát na castingy,“ řekla Super.cz. Eva není vystudovaná herečka, možná proto jí dávají stále stejné role: „Obsazují mě do rolí modelek a hysterek a trapných lehkých holek. Nejsem nějaká kdovíjak dobrá herečka, specializuju se na tento úzký okruh rolí milenek a afektovaných krav,” přiznala Eva v Super.cz a dodala: „Necpu se do ničeho jiného, ale zároveň si to užívám. Líbí se mi, že se můžu v divadle vyblbnout a pak doma nelezu manželovi na nervy.“

Role přes postel

V poslední době je možné vidět Evu na Primě, a to v seriálu Ohnivé kuře, který vymyslel její manžel René Decastelo: „Je to role, ve které hraju přesný opak sebe, a nesmírně mě to baví. Poprvé v životě se mi vyplatilo s někým v životě spát a dostat za to roli. Naštěstí se jedná o mého manžela,“ smála se Eva Decastelo v Blesku. S manželem má Eva dvě děti, které už mimochodem také vydělávají reklamou. Velmi zajímavé je, že Eva perfektně vychází s první manželkou svého muže, moderátorkou Štěpánkou Decastelo. Společně jezdí na dovolené a navzájem se podporují.

V tragédii ji neuvidíte

Divadlu bude Eva zřejmě skutečně oddaná, v současné době ji můžeme vidět hned v několika inscenacích. S Leošem Nohou září v Natěračovi, s Bořkem Slezáčkem a Miroslavem Šimůnkem hraje v Můžu k tobě? V obou případech jde pochopitelně o komedie. Ostatně dovedete si věčně usměvavou Evu představit v nějaké tragédii?

 

Vložil: Michaela Špačková

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace